Hráč Kukla Petr

Kukla Petr

User Pic
Jméno: Kukla Petr
Oddíl: ŠK Český Krumlov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2140
Elo mezinárodní: 2139
ID: 2964
FIDE ID: 334952
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Český Krumlov 2139 2140 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2105 2090 0
2018/2019 9 ŠK Český Krumlov 2150 2149 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2111 2089 0
2018/2019 7 ŠK Český Krumlov 2151 2149 Klicnar Martin ŠO TJ Tatran Prachatice A 2125 2129 ½
2018/2019 5 ŠK Český Krumlov 2152 2149 Janda Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 2125 2120 ½
2018/2019 3 ŠK Český Krumlov 2150 2152 Šťastná Martina VŠTE České Budějovice B 1631 1612 1
2018/2019 1 ŠK Český Krumlov 2155 2152 Brom Jiří ŠS Mild Bivoj Bechyně 1982 1988 ½
2017/2018 10 ŠK Český Krumlov 2149 2139 Bernášek Václav DDM Písek 2002 2019 1
2017/2018 8 ŠK Český Krumlov 2139 2139 Hostička František Tatran Prachatice 2131 2102 1
2017/2018 7 ŠK Český Krumlov 2137 2139 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2036 2030 ½
2017/2018 6 ŠK Český Krumlov 2137 2139 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1913 1894 1
2017/2018 5 ŠK Český Krumlov 2149 2139 Grill Roman Šachklub Písek B 2086 2098 ½
2017/2018 3 ŠK Český Krumlov 2149 2139 Lacina Adolf ČZ Strakonice A 2269 2224 1
2017/2018 2 ŠK Český Krumlov 2129 2134 Petrák Robert ŠS Bechyně 1993 2012 ½
2017/2018 1 ŠK Český Krumlov 2129 2134 Lamser Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2094 2095 ½
2015/2016 10 Šk Český Krumlov 2145 2149 Miesbauer Jan Šk Písek B 2217 2194 0
2015/2016 9 Šk Český Krumlov 2145 2149 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2070 2051 1
2015/2016 7 Šk Český Krumlov 2145 2149 Hejl Jaroslav Traxler Veselí nad Lužnicí 2051 2056 0
2015/2016 6 Šk Český Krumlov 2145 2149 Havlík Jan Tatran Prachatice 2389 2373 0
2015/2016 4 Šk Český Krumlov 2145 2149 Šimeček Alexej DDM Písek B 2038 2097 1
2015/2016 3 Šk Český Krumlov 2145 2149 Lacina Adolf Hraničář Horní Stropnice 2108 2119 ½
2015/2016 2 Šk Český Krumlov 2145 2149 Punčochář Jiří QCC Č.Budějovice B 2114 2095 ½
2015/2016 1 Šk Český Krumlov 2145 2149 Janovský Martin Spartak Soběslav 2009 1989 1
2014/2015 11 ŠK Český Krumlov 2139 2140 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1779 1796 1
2014/2015 8 ŠK Český Krumlov 2151 2156 Šimeček Alexej DDM Písek B 2111 2108 0
2014/2015 6 ŠK Český Krumlov 2151 2156 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2080 2095 0
2014/2015 5 ŠK Český Krumlov 2151 2156 Trepka Jan Sokol Tábor 2207 2195 ½
2014/2015 3 ŠK Český Krumlov 2151 2156 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 0
2014/2015 2 ŠK Český Krumlov 2151 2156 Grill Roman Šachklub Písek B 2149 2149 1
2014/2015 1 ŠK Český Krumlov 2151 2156 Mezera Lukáš QCC České Budějovice B 2021 2008 1
2013/2014 11 Šk Český Krumlov 2145 2148 Vlach Martin ČZ Strakonice B 1955 1933 1
2013/2014 10 Šk Český Krumlov 2145 2148 Spal Milan Šachklub Písek B 2224 2221 0
2013/2014 9 Šk Český Krumlov 2145 2148 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2083 2087 1
2013/2014 8 Šk Český Krumlov 2145 2148 Mezera Lukáš Qcc České Budějovice B 2039 2047 ½
2013/2014 7 Šk Český Krumlov 2145 2148 Novák Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1883 1896 ½
2013/2014 6 Šk Český Krumlov 2145 2148 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 2019 1990 ½
2013/2014 5 Šk Český Krumlov 2145 2148 Mazur David Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 ½
2013/2014 4 Šk Český Krumlov 2145 2148 Fiala Jan Traxler Veselí nad Lužnicí A 2033 2061 1
2013/2014 3 Šk Český Krumlov 2145 2148 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2093 2090 1
2013/2014 2 Šk Český Krumlov 2145 2148 Šedivý Karel TJ Silon Sezimovo Ústí 1845 1848 1
2013/2014 1 Šk Český Krumlov 2145 2148 Bureš Jiří DDM Písek B 1982 1
2012/2013 9 ŠK Český Krumlov 2163 2167 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2212 2203 0
2012/2013 8 ŠK Český Krumlov 2163 2167 Spal Milan ŠACHklub Písek 2221 2219 0
2012/2013 6 ŠK Český Krumlov 2163 2167 Moravec Vít Sparta Kutná Hora 2131 2102 ½
2012/2013 4 ŠK Český Krumlov 2163 2167 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2359 2362 0
2012/2013 3 ŠK Český Krumlov 2163 2167 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 2103 2085 1
2012/2013 1 ŠK Český Krumlov 2163 2167 Volák Michal TRW autolektronika Vlašim 2176 2194 0
2011/2012 11 ŠK Český Krumlov 2168 2174 Burdík Lubomír Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 1
2011/2012 9 ŠK Český Krumlov 2168 2174 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2285 2285 0
2011/2012 8 ŠK Český Krumlov 2168 2174 Folk Petr Sokol Plzeň 1 2238 2247 ½
2011/2012 5 ŠK Český Krumlov 2168 2174 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2111 2092 ½
2011/2012 4 ŠK Český Krumlov 2168 2174 Mikouev Erendžen Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2252 2263 0
2011/2012 3 ŠK Český Krumlov 2168 2174 Spal Milan ŠACHklub Písek 2223 2218 1
2011/2012 2 ŠK Český Krumlov 2168 2174 Trepka Jan Sokol Tábor 2202 2205 0
2011/2012 1 ŠK Český Krumlov 2168 2174 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2288 2281 0
2010/2011 11 SK Cesky Krumlov 2156 Janočko Petr Sokol Plzen Letna A 2087 ½
2010/2011 10 SK Cesky Krumlov 2156 Růžička Aleš Sokol Tabor B 2034 1
2010/2011 9 SK Cesky Krumlov 2156 Vávra Pavel Sokol Vysehrad B 2351 ½
2010/2011 7 SK Cesky Krumlov 2156 Šimůnek Aleš Sokol Plzen 1 2202 0
2010/2011 6 SK Cesky Krumlov 2156 Kříž Luboš SSK HerNyr 2207 1
2010/2011 5 SK Cesky Krumlov 2156 Borkovec Milan Sokol Tabor A 2247 0
2010/2011 4 SK Cesky Krumlov 2156 Stluka František Sokol Platan Pisek 2098 ½
2010/2011 3 SK Cesky Krumlov 2156 Vedral Oldřich OAZA Praha 2256 0
2010/2011 2 SK Cesky Krumlov 2156 Turner Radek SK Line A 2168 1
2010/2011 1 SK Cesky Krumlov 2156 Koubek Václav Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 1
2009/2010 11 ŠK Český Krumlov A 2141 Hostička František TJ Spartak Žebrák A 2185 ½
2009/2010 10 ŠK Český Krumlov A 2141 Palková Kateřina ŠK Sokol Klatovy A 2010 1
2009/2010 9 ŠK Český Krumlov A 2141 Turner Jan TJ Šakal Kozolupy A 2328 ½
2009/2010 8 ŠK Český Krumlov A 2141 Ptáčník Stanislav TJ Sokol Domažlice A 2071 ½
2009/2010 7 ŠK Český Krumlov A 2141 Roj Miroslav Sokol Platan Písek A 2164 ½
2009/2010 6 ŠK Český Krumlov A 2141 Pokorný Milan TJ Bohemians Praha B 2186 ½
2009/2010 5 ŠK Český Krumlov A 2141 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná A 2200 ½
2009/2010 4 ŠK Český Krumlov A 2141 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor A 2151 ½
2009/2010 3 ŠK Český Krumlov A 2141 Vaindl Jaroslav ŠK Líně A 2162 1
2009/2010 2 ŠK Český Krumlov A 2141 Palek Miroslav Sokol Plzeň 1 A 2209 0
2009/2010 1 ŠK Český Krumlov A 2141 Jandečka Tomáš SK Viktoria Žižkov A 2169 ½
2008/2009 11 SK Cesky Krumlov 2131 Erban Štěpán Tatran Prachatice 1969 1
2008/2009 10 SK Cesky Krumlov 2131 Popelka Oldřich Slovan Jindrichuv Hradec 2029 1
2008/2009 9 SK Cesky Krumlov 2131 Janovský Martin Traxler Veseli n.Luzn. 1970 1
2008/2009 8 SK Cesky Krumlov 2131 Spal Milan CZ Strakonice 2229 0
2008/2009 7 SK Cesky Krumlov 2131 Grill Roman Sokol Platan Pisek B 2137 0
2008/2009 6 SK Cesky Krumlov 2131 Loskot Petr Sokol Tabor B 2014 ½
2008/2009 4 SK Cesky Krumlov 2131 Šlajs Vlastimil SK Tyn n.Vlt. 1906 1
2008/2009 3 SK Cesky Krumlov 2131 Mazur David Reality Hornak Bechyne 1969 1
2008/2009 2 SK Cesky Krumlov 2131 Hess Pavel Royal Ceske Budejovice 1900 1
2007/2008 11 ŠK Český Krumlov 2105 Chalupský Josef QCC Č. Budějovice C 1790 1
2007/2008 10 ŠK Český Krumlov 2105 Hejl Jaroslav Beseda Veselí n.Lužn. 2085 1
2007/2008 9 ŠK Český Krumlov 2105 Hašek Václav Reality Horňák Bechyně 2089 ½
2007/2008 8 ŠK Český Krumlov 2105 Brom Jiří ŠK Týn n.Vlt. 2129 ½
2007/2008 7 ŠK Český Krumlov 2105 Tlapa Václav ČZ Strakonice B 1756 1
2007/2008 6 ŠK Český Krumlov 2105 Mezera Lukáš QCC Č. Budějovice B 2100 1
2007/2008 5 ŠK Český Krumlov 2105 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1921 ½
2007/2008 4 ŠK Český Krumlov 2105 Mészáros Luděk Sokol Tábor C 2182 0
2007/2008 3 ŠK Český Krumlov 2105 Novák Jiří Spartak MAS Sez. Ústí 1883 1
2007/2008 1 ŠK Český Krumlov 2105 Vlach Martin ČZ Strakonice A 1929 1
2006/2007 11 ŠK Český Krumlov A 2081 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2023 1
2006/2007 10 ŠK Český Krumlov A 2081 Šlajs Vlastimil ŠK Týn nad Vltavou 1944 1
2006/2007 9 ŠK Český Krumlov A 2081 Marhoun Václav QCC České Budějovice C 1807 1
2006/2007 8 ŠK Český Krumlov A 2081 Houdek Pavel Reality Horňák Bechyně 2004 0
2006/2007 7 ŠK Český Krumlov A 2081 Orel Josef Sokol Tábor C 1970 1
2006/2007 6 ŠK Český Krumlov A 2081 Grill Roman Sokol Platan Písek 2130 ½
2006/2007 5 ŠK Český Krumlov A 2081 Janeba Petr ČZ Strakonice 1876 1
2006/2007 4 ŠK Český Krumlov A 2081 Moronga Jan ŠK Český Krumlov B 1832 1
2006/2007 3 ŠK Český Krumlov A 2081 Vacek Miroslav QCC České Budějovice B 1986 1
2006/2007 2 ŠK Český Krumlov A 2081 Hrubý Milan Spartak MAS Sezimovo Ústí 2067 ½
2005/2006 10 ŠK Český Krumlov 2064 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1988 1
2005/2006 9 ŠK Český Krumlov 2064 Bartoš Alois Sokol Tábor C 1970 ½
2005/2006 8 ŠK Český Krumlov 2064 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1911 ½
2005/2006 7 ŠK Český Krumlov 2064 Houdek Pavel Reality Horňák Bechyně 2015 ½
2005/2006 6 ŠK Český Krumlov 2064 Janeba Petr ČZ Strakonice 1848 1
2005/2006 5 ŠK Český Krumlov 2064 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2101 1
2005/2006 4 ŠK Český Krumlov 2064 Karlíček Pavel Koberce Kájov 1989 1
2005/2006 2 ŠK Český Krumlov 2064 Ceplecha Tomáš Sokol Písek B 2011 ½