Hráč Brož Petr

Brož Petr

User Pic
Jméno: Brož Petr
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1819
Elo mezinárodní: 1848
ID: 36250
FIDE ID: 376850
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1848 1819 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí A 1541 1582 1
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1827 1819 Pazderka Radek Spartak Pelhřimov A 1851 1846 1
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1785 1819 Paulík Václav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1836 1817 1
2018/2019 6 Šachový klub Světlá n. S. 1848 1819 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno A 1764 1805 0
2018/2019 5 Šachový klub Světlá n. S. 1848 1819 Vaculík Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1576 1586 ½
2018/2019 4 Šachový klub Světlá n. S. 1785 1819 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny B 1717 1715 1
2018/2019 3 Šachový klub Světlá n. S. 1785 1819 Rybáček Lukáš ŠK Lípa - DDM HK 1634 1563 1
2018/2019 2 Šachový klub Světlá n. S. 1785 1819 Vokoun Tomáš TJ CHS Chotěboř 1613 1664 ½
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1848 1819 Vojtěch Ladislav TJ Spartak Velká Bíteš 2032 2054 1
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1827 1819 Vincze Roman ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 2123 2097 0
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1827 1819 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2107 2053 0
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1785 1819 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1955 1982 0
2017/2018 7 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1734 1754 Klubal Jiří Jiskra Humpolec 1740 1732 0
2017/2018 6 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1746 1754 Kříž Tomáš ŠK Kuřim B 1537 1593 1
2017/2018 5 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1746 1754 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole 1847 1849 0
2017/2018 2 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1728 1755 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny B 1432 1444 1
2017/2018 1 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1728 1755 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové 1806 1775 0
2017/2018 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1746 1754 Vincze Roman ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 2097 2101 0
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1734 1754 Strnad Pavel Gambit Jihlava D 0 1668 1
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1746 1754 Miřátský Petr Spartak Pelhřimov B 1677 1728 1
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1746 1754 Bařina Vít Gambit Jihlava C 1822 1822 1
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1725 1754 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1738 1730 1
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1734 1754 Zeman Jan Spartak Velké Meziříčí 0 1579 1
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1734 1754 Zabloudil Luděk TJ Spartak Pelhřimov A 1555 1544 1
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1746 1754 Bařina Vít Gambit Jihlava B 1822 1822 1
2016/2017 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1746 1754 Pibil Tomáš ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1533 1537 1
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1725 1754 Vondra Aleš Gambit Jihlava C 1714 1712 1
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1734 1754 Nepraš Jaromír SŠK Cejle 0 1453 1
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1734 1754 Bárta Radek TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 1
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1746 1754 Ptáček Vladimír TJ Jiskra Humpolec B 1420 1382 0
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1746 1754 Horák Jaroslav Gambit Jihlava D 1466 1425 1
2016/2017 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1746 1754 Zabloudil Luděk Spartak Pelhřimov B 1533 1544 1
2016/2017 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1746 1754 Bachan Lukáš ŠK Caissa Třebíč C 1714 1732 1
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1728 1755 Mička Josef TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1345 1386 1
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Vedral Miloslav Gambit Jihlava E 1569 1
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Havelka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1000 1
2016/2017 3 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Balusek Tobiáš Gambit Jihlava F 1000 1
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Lang Šimon ŠK Světlá nad Sázavou D 1
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 1672 1551 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 1644 0
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1672 1551 Bachan Lukáš ŠK Caissa Třebíč B 1842 1874 1
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1672 1551 Jurček Pavel TJ Spartak Pelhřimov A 1127 1
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1672 1551 Bílek Roman TJ Žďár nad Sázavou A 1888 1935 0
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1672 1551 Pibil Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1533 1614 1
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1672 1551 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov A 1548 1636 ½
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1672 1551 Daniel Michal Silko Gambit Jihlava B 1551 0
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou D 1672 1551 Kučera David Silko Gambit Jihlava E 1000 1
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou D 1672 1551 Krečmerová Jaroslava ŠK Jiskra Havlíčkův Brod D 1270 1
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou D 1672 1551 Zelený Ondřej ŠK Caissa Třebíč D 1000 1
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1672 1551 Ucháč Jakub SK OAZA Praha B 1409 1463 0
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1672 1551 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1727 1758 0
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1672 1551 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim B 1789 1627 1
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1672 1551 Rolinek Dominik Hraničář Horní Stropnice 1651 1703 0
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1672 1551 Malimánek Marek Šachklub Tábor B 1276 1310 0
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1672 1551 Hák David Šachklub Tábor A 1742 1606 1
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1672 1551 Klubal Jiří Jiskra Humpolec 1632 1641 1
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1672 1551 Zemenová Veronika KŠ Říčany 1925 C 1308 1316 0
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1672 1551 Otrubová Kristýna KŠ Říčany 1925 B 1556 1577 1
2015/2016 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1672 1551 Havelka Martin SŠK Cejle 1194 ½
2015/2016 7 TJ Žďár nad Sázavou B 1672 1551 Zelený Tomáš Silko Gambit Jihlava D 1238 1
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Petrovič Michal Silko Gambit Jihlava C 1076 1292 0
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Fousek Martin TJ Žďár nad Sázavou C 1188 1
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Váňa Lubomír TJ Jiskra Humpolec B 1458 0
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Havel Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1304 1
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Zelený Tomáš ŠK Caissa Třebíč C 1238 1
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Kazda Rajmund Silko Gambit Jihlava D 1562 1
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou B 1371 1384 0
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Krečmerová Jaroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1270 1
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Smola Petr SŠK Cejle 1292 1
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou C 1672 1551 Havelka Martin TJ Spartak Pelhřimov B 1194 ½
2014/2015 11 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1452 1438 Ševčík Zbyněk ŠK Caissa Třebíč "C" 1564 ½
2014/2015 10 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1452 1438 Smola Petr SŠK Cejle 1313 1
2014/2015 9 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1452 1438 Procházka Jaroslav ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1769 ½
2014/2015 8 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1452 1438 Vincenc Jiří Jiskra Humpolec "B" 1308 1
2014/2015 6 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1452 1438 Daniel Michal Silko Gambit Jihlava "D" 1520 1
2014/2015 4 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1452 1438 Vyhnálek Jan TJ Spartak Pelhřimov "B" 1000 0
2014/2015 3 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1452 1438 Havelka Martin TJ Spartak Pelhřimov "C" 1181 1
2014/2015 2 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1452 1438 Provazník Ivo TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1901 0
2014/2015 1 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1452 1438 Vondra Aleš Silko Gambit Jihlava "C" 1695 1713 0
2014/2015 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 Smolík Aleš KŠ Říčany 1925 B 1459 1613 0
2014/2015 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 Rastočný Josef KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 ½
2014/2015 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 Nguyen Thai Dai Vinh ŠK Praha-Smíchov 1319 1577 0
2014/2015 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 Civín Dominik ŠK Řevnice 1697 1777 0
2014/2015 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 Stanovský Arnold Gambit Jihlava 1187 1
2014/2015 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 Kotál Václav Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 0
2014/2015 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 Kotsyba Olexandra Šachklub Tábor B 1198 1
2014/2015 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 Šustr Dominik Šachklub Tábor A 1542 1585 0
2014/2015 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 Ptáček Jan Jiskra Humpolec 1542 1519 0
2014/2015 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim B 1515 1637 ½
2014/2015 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 Ucháč Jakub SK OAZA Praha B 1355 1451 0
2013/2014 11 ŠK Světlá nad Sáz. B 1504 1463 Palovčík Jiří Gambit Jihlava "D" 1446 1
2013/2014 7 ŠK Světlá nad Sáz. B 1504 1463 Novotný Tomáš TJ Spartak Pelhřimov "B" 1395 0
2013/2014 6 ŠK Světlá nad Sáz. B 1504 1463 Gol Filip TJ Spartak Pelhřimov "C" 1857 0
2013/2014 4 ŠK Světlá nad Sáz. B 1504 1463 Pelikán Petr TJ Žďár nad Sázavou "C" 1436 0
2013/2014 3 ŠK Světlá nad Sáz. B 1504 1463 Nepraš Jaromír SŠK Cejle 1492 0
2013/2014 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 Švanda Petr ŠACHklub Tábor C 1278 1
2013/2014 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 Vlach Daniel ŠACHklub Tábor B 1616 0
2013/2014 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1777 1839 0
2013/2014 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 Hosnedl Ondřej KŠ Říčany 1925 B 1373 0
2013/2014 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 C 1344 ½
2013/2014 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 0
2013/2014 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 Štěch Pavel QCC České Budějovice A 1471 1537 0
2013/2014 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 Kaňka Matěj QCC České Budějovice B 1413 1
2013/2014 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 Ptáček Jan Protect.cz Humpolec 1621 1602 0
2013/2014 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 0
2013/2014 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 Vilímová Julie Spartak Vlašim B 1580 1710 ½
2013/2014 9 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1504 1463 Volaninová Šárka ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1270 ½
2013/2014 8 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1504 1463 Kohout Miloslav Jiskra Humpolec C 1376 1
2013/2014 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1504 1463 Kaňka Lukáš Spartak Pelhřimov D 1100 1
2013/2014 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1504 1463 Blažek Miroslav Jiskra Havlíčkův Brod D 1800 1
2013/2014 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1504 1463 Volanin Jaromír ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1703 1
2013/2014 3 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1504 1463 Zadina Vít Jiskra Humpolec C 1389 1
2013/2014 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1504 1463 Zabloudil Luděk Spartak Pelhřimov D 1467 1
2013/2014 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1504 1463 Pibil Tomáš Jiskra Havlíčkův Brod D 1444 0
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 Volanin Jaromír ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 1
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 Pibil Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1389 0
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 Doktorová Alice TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1440 1484 0
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 Marek Aleš SFiala Gambit Jihlava E 1502 1
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 Volanin Jaromír ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 1
2012/2013 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 Doktorová Alice TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1440 1484 0
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec B 1373 0
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 Podrázská Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1695 1
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec C 1758 1758 0
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 Marek Aleš SFiala Gambit Jihlava E 1502 1
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 Volanin Jaromír ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 1
2012/2013 9 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1250 Gambit Jihlava "C" 1
2012/2013 7 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1250 Mička Josef TJ Žďár nad Sázavou "C" 1495 0
2012/2013 4 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1250 Zadina Vít Jiskra Humpolec "A" 1342 0
2012/2013 11 Protect.cz Humpolec 1250 Bauer Vojtěch QCC České Budějovice B 1317 ½
2012/2013 10 Protect.cz Humpolec 1250 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice A 1319 1
2012/2013 9 Protect.cz Humpolec 1250 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1470 1551 1
2012/2013 8 Protect.cz Humpolec 1250 Kocourková Klára SK Pyrit Příbram 1250 0
2012/2013 7 Protect.cz Humpolec 1250 Široký Richard Šachklub Tábor A 1644 1587 0
2012/2013 6 Protect.cz Humpolec 1250 Tůmová Anna Šachklub Tábor B 1483 1388 0
2012/2013 5 Protect.cz Humpolec 1250 Zlámaná Anna KŠ Říčany 1925 B 1484 1484 0
2012/2013 4 Protect.cz Humpolec 1250 Řeřábková Eliška KŠ Říčany 1925 C 1250 1
2012/2013 3 Protect.cz Humpolec 1250 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1390 0
2012/2013 2 Protect.cz Humpolec 1250 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1250 1
2012/2013 1 Protect.cz Humpolec 1250 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno C 1250 1
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1100 Zadina Vít Jiskra Humpolec 'B' 1334 0
2011/2012 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1100 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec D 1250 1
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1100 Kulík Matěj Jiskra Humpolec C 1443 0
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1100 Machač Petr TJ Spartak Pelhřimov C 1510 0
2011/2012 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1100 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec D 1250 0
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1100 Hyrš Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1337 0
2010/2011 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1000 Tůma Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1661 0
2010/2011 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1000 Lízal Radek SŠK Cejle 'A' 1000 1
2010/2011 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1000 Tůma Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1661 0
2009/2010 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' Lízal Radek Sportovní šachový klub Cejle 'A' 0
2009/2010 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' Váňa Lubomír TJ Jiskra Humpolec 'B' 1397 0
2009/2010 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' Sportovní šachový klub Cejle 'A' 1
2009/2010 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' Kohout Miloslav TJ Jiskra Humpolec 'B' 1445 0
2009/2010 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' Suchomelová Simona TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1250 0