Hráč Herejk Petr

Herejk Petr

User Pic
Jméno: Herejk Petr
Oddíl: ŠK 64 Plzeň
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2154
Elo mezinárodní: 2180
ID: 646
FIDE ID: 309133
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK 64 Plzeň A 2181 2164 Blecha Miroslav ŠK Líně B 2161 2180 ½
2018/2019 10 ŠK 64 Plzeň A 2184 2164 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice A 2122 2107 0
2018/2019 9 ŠK 64 Plzeň A 2184 2164 Kadeřávek Jan TJ Košutka A 2153 2134 1
2018/2019 8 ŠK 64 Plzeň A 2182 2164 Šimandl Karel Loko Plzeň A 2047 2066 1
2018/2019 7 ŠK 64 Plzeň A 2182 2164 Klíma Miloslav Sokol Plzeň - Letná A 2021 2001 ½
2018/2019 6 ŠK 64 Plzeň A 2184 2164 Kašpar Lukáš ŠK Dvorec A 1926 1902 ½
2018/2019 5 ŠK 64 Plzeň A 2184 2164 Vlk Miloslav HeřNýř A 1975 1958 1
2018/2019 4 ŠK 64 Plzeň A 2179 2163 Baumruk Josef ŠK Přeštice A 1993 1995 1
2018/2019 3 ŠK 64 Plzeň A 2178 2163 Jakl Aleš ŠK Tachov 1986 2017 1
2018/2019 2 ŠK 64 Plzeň A 2178 2163 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2024 2012 ½
2018/2019 1 ŠK 64 Plzeň A 2185 2163 Hodan Jiří SK Petřín 1899 1878 ½
2018/2019 11 ŠK 64 Plzeň B 2184 2164 Šimáček Václav ŠK Sokol Klatovy B 1809 1853 1
2018/2019 10 ŠK 64 Plzeň B 2184 2164 Česal Jaroslav ŠK Dvorec B 2164 2158 0
2018/2019 9 ŠK 64 Plzeň B 2182 2164 Michal Josef SŠK HeřNýř B 2008 1982 0
2018/2019 7 ŠK 64 Plzeň B 2184 2164 Wolf Vilém SK Petřín Plzeň B 2012 2004 1
2018/2019 6 ŠK 64 Plzeň B 2184 2164 Vašíček Martin Sokol Domažlice B 2114 2107 ½
2018/2019 5 ŠK 64 Plzeň B 2179 2163 Daněk Václav TJ Lokomotiva Plzeň B 1820 1853 1
2018/2019 4 ŠK 64 Plzeň B 2179 2163 Zedník Zdeněk TJ Sokol Postřekov A 1865 1844 1
2018/2019 2 ŠK 64 Plzeň B 2178 2163 Pokrupa Marek ŠK Garde Kaznějov A 2169 2168 ½
2017/2018 11 ŠK 64 Plzeň A 2188 2161 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy B 2093 2095 ½
2017/2018 10 ŠK 64 Plzeň A 2192 2161 Tochor Jiří SK Kdyně 2077 2086 1
2017/2018 9 ŠK 64 Plzeň A 2192 2161 Šimůnek Filip ŠK Líně B 2173 2149 0
2017/2018 8 ŠK 64 Plzeň A 2200 2161 Chaluš Karel Sokol Plzeň Letná A 2044 2060 ½
2017/2018 7 ŠK 64 Plzeň A 2200 2161 Šimandl Karel Lokomotiva Plzeň A 2052 2079 ½
2017/2018 6 ŠK 64 Plzeň A 2190 2161 Bujak Michal ŠK Líně A 2200 2192 1
2017/2018 5 ŠK 64 Plzeň A 2190 2161 Císler Petr TJ Sokol Domažlice A 2185 2184 ½
2017/2018 4 ŠK 64 Plzeň A 2192 2161 Danko Jiří ŠK Tachov 1960 1989 ½
2017/2018 3 ŠK 64 Plzeň A 2192 2161 Janoušek Petr ŠK Dvorec A 2117 2119 ½
2017/2018 2 ŠK 64 Plzeň A 2192 2161 Kadeřávek Jan TJ Košutka A 2181 2151 0
2017/2018 1 ŠK 64 Plzeň A 2206 2170 Racek Jiří SK Petřín 2014 2009 1
2016/2017 11 Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 Blecha Miroslav Šachový klub Líně A 2207 2196 1
2016/2017 10 Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 Vácha Jaroslav ŠK Tachov 2007 1976 ½
2016/2017 9 Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 Tochor Jiří ŠK Kdyně 2053 2055 ½
2016/2017 8 Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 Falout Luboš Sokol Plzeň "Letná" - A 2151 2143 ½
2016/2017 7 Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 Šimandl Karel Loko Plzeň - A 2076 2107 ½
2016/2017 6 Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 Háva Jaroslav Šachový klub Líně B 2075 2056 1
2016/2017 5 Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy A 2112 2036 0
2016/2017 4 Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 Racek Jiří SK Petřín 2010 1998 ½
2016/2017 3 Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 Kříž Luboš SŠK HeřNýř A 2164 2143 ½
2016/2017 2 Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 Česal Jaroslav ŠAKAL Kozolupy B 2200 2214 1
2016/2017 1 Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 Baumruk Josef ŠK Přeštice A 1995 1988 1
2016/2017 11 ŠK Dvorec A 2209 2162 Koukolík Antonín TJ Plzeň Košutka z.s. C 1739 1777 1
2016/2017 9 ŠK Dvorec A 2209 2162 Vlk Miloslav SŠK HeřNýř B 1974 1977 0
2016/2017 7 ŠK Dvorec A 2209 2162 Daněk Václav TJ Lokomotiva Plzeň B 1927 1937 ½
2016/2017 6 ŠK Dvorec A 2209 2162 Eret Jaroslav TJ Plzeň Košutka z.s. B 2122 2092 ½
2016/2017 4 ŠK Dvorec A 2209 2162 Nový Václav ŠK Sokol Klatovy B 2046 2021 1
2016/2017 3 ŠK Dvorec A 2209 2162 Truksa Václav ŠK Tachov B 1876 1849 1
2015/2016 9 ŠK 64 B 2209 2162 Soukup Alois Košutka C 2157 2133 0
2015/2016 8 ŠK 64 B 2209 2162 Zach Tomáš Košutka E 1660 1644 1
2015/2016 6 ŠK 64 B 2209 2162 Syrovátka Čeněk HeřNýř C 1826 1707 1
2015/2016 5 ŠK 64 B 2209 2162 Běle Jiří Dvorec B 1637 1
2015/2016 2 ŠK 64 B 2209 2162 Pevný František Holoubkov 1697 1
2015/2016 11 ŠK 64 Plzeň A 2209 2162 Vácha Jaroslav ŠK DDM Planá 2007 1976 ½
2015/2016 10 ŠK 64 Plzeň A 2209 2162 Zdráhal Václav TJ ZČE Plzeň B 1895 1935 1
2015/2016 9 ŠK 64 Plzeň A 2209 2162 Holý Filip TJ Sokol Plzeň Letná B 1956 1966 1
2015/2016 8 ŠK 64 Plzeň A 2209 2162 Novák Jaromír Šachklub Klatovy B 1904 1953 1
2015/2016 7 ŠK 64 Plzeň A 2209 2162 Čekan Petr ŠK Dvorec A 1993 2001 1
2015/2016 6 ŠK 64 Plzeň A 2209 2162 Valenz Miroslav Sokol Domažlice B 2110 2076 1
2015/2016 5 ŠK 64 Plzeň A 2209 2162 Danko Jiří ŠK Tachov B 1967 1988 1
2015/2016 4 ŠK 64 Plzeň A 2209 2162 Nozar Martin Loko Plzeň B 1930 1930 1
2015/2016 3 ŠK 64 Plzeň A 2209 2162 Šneberger Josef TJ Plzeň Košutka B 1978 1954 1
2015/2016 2 ŠK 64 Plzeň A 2209 2162 Baumruk Josef ŠK Přeštice B 1995 1988 1
2015/2016 1 ŠK 64 Plzeň A 2209 2162 Michal Josef ŠK HeřNýř B 2011 1980 ½
2014/2015 9 ŠK 64 Plzeň A 2180 2193 Šneberger Josef Košutka D 1984 1985 ½
2014/2015 8 ŠK 64 Plzeň A 2180 2193 Korba Zdeněk SŠK HeřNýř D 1683 1
2014/2015 7 ŠK 64 Plzeň A 2180 2193 Syrovátka Čeněk SŠK Heřnýř C 1826 1769 1
2014/2015 6 ŠK 64 Plzeň A 2180 2193 Wiener Ladislav TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1699 1
2014/2015 5 ŠK 64 Plzeň A 2180 2193 Šůs Petr ŠK Dvorec B 1543 0
2014/2015 4 ŠK 64 Plzeň A 2180 2193 Zach Tomáš Košutka E 1660 1658 1
2014/2015 3 ŠK 64 Plzeň A 2180 2193 Seják Michal ŠK Líně C 1659 1764 0
2014/2015 2 ŠK 64 Plzeň A 2180 2193 Pevný František Rokycany 1694 0
2014/2015 1 ŠK 64 Plzeň A 2180 2193 Pech Martin TJ Union Plzeň 1864 ½
2014/2015 8 TJ Sokol Plzeň-Letná 2180 2193 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2275 2285 1
2014/2015 6 TJ Sokol Plzeň-Letná 2180 2193 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2255 2257 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Plzeň-Letná 2180 2193 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2104 2089 1
2014/2015 3 TJ Sokol Plzeň-Letná 2180 2193 Svatoš Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2226 2225 ½
2013/2014 8 ŠK 64 Plzeň A 2220 2212 Holý Filip TJ Košutka Plzeň F 1685 1839 0
2013/2014 7 ŠK 64 Plzeň A 2220 2212 Vaněk Miroslav SŠK HeřNýř D 1582 1
2013/2014 6 ŠK 64 Plzeň A 2220 2212 Syrovátka Čeněk SŠK HeřNýř E 1826 1771 1
2013/2014 5 ŠK 64 Plzeň A 2220 2212 Louda Jaroslav ŠK Přeštice C 1000 1
2013/2014 4 ŠK 64 Plzeň A 2220 2212 Skala Vladimír TJ Košutka Plzeň G 1450 1
2013/2014 1 ŠK 64 Plzeň A 2220 2212 Málek Milan ŠK 64 Plzeň B 1671 1682 1
2013/2014 10 Bohemians Praha C 2220 2212 Soural Jan TJ Pankrác C 2178 2177 ½
2013/2014 6 Bohemians Praha C 2220 2212 Mejzlík Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov A 2119 2142 0
2013/2014 5 Bohemians Praha C 2220 2212 Londýn Radek ŠK PORG A 2341 2349 0
2013/2014 4 Bohemians Praha C 2220 2212 Jančařík Joel Sokol Praha-Kobylisy B 2254 2251 ½
2013/2014 2 Bohemians Praha C 2220 2212 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2145 2152 1
2013/2014 1 Bohemians Praha C 2220 2212 Zvára Petr Bohemians Praha D 2403 2420 0
2011/2012 11 ŠK Líně 2169 2154 Nový Václav Šachklub Sokol Klatovy 2066 2034 1
2011/2012 10 ŠK Líně 2169 2154 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2046 2029 ½
2011/2012 9 ŠK Líně 2169 2154 Nídl Petr QCC České Budějovice 2198 2185 1
2011/2012 7 ŠK Líně 2169 2154 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2110 2108 ½
2011/2012 6 ŠK Líně 2169 2154 Nečada Martin Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2155 ½
2011/2012 5 ŠK Líně 2169 2154 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2179 2179 ½
2011/2012 3 ŠK Líně 2169 2154 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2235 2227 ½
2011/2012 2 ŠK Líně 2169 2154 Kotrba Tomáš Šachový klub Viktoria Žižkov 2116 2086 1
2011/2012 1 ŠK Líně 2169 2154 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 2225 2227 ½
2010/2011 11 Šachový klub Líně C 2192 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2160 0
2010/2011 10 Šachový klub Líně C 2192 Samek Pavel Sokol Plzeň - Letná B 2108 0
2010/2011 8 Šachový klub Líně C 2192 Houška Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň 2186 ½
2010/2011 7 Šachový klub Líně C 2192 Spěváček Ivo Loko Plzeň A 2024 1
2010/2011 6 Šachový klub Líně C 2192 Novák Michal Šachový klub Líně B 2165 ½
2010/2011 5 Šachový klub Líně C 2192 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy A 2186 1
2010/2011 4 Šachový klub Líně C 2192 Váchal Josef Sokol Domažlice B 1886 1
2010/2011 3 Šachový klub Líně C 2192 Novák Jaromír Šachklub Sokol Klatovy B 1916 1
2010/2011 1 Šachový klub Líně C 2192 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 B 2161 ½
2010/2011 11 SK Line A 2192 Koubek Václav Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 1
2010/2011 10 SK Line A 2192 Kříž Daniel SSK HerNyr 1955 1
2010/2011 9 SK Line A 2192 Eret Jaroslav Sokol Plzen Letna A 2120 ½
2010/2011 8 SK Line A 2192 Janeček Josef Sokol Tabor A 2108 1
2010/2011 7 SK Line A 2192 Růžička Aleš Sokol Tabor B 2034 1
2010/2011 6 SK Line A 2192 Pták Pavel Sokol Platan Pisek 2128 0
2010/2011 5 SK Line A 2192 Filipi Štěpán Sokol Vysehrad B 2100 0
2010/2011 4 SK Line A 2192 Klecker Tadeáš OAZA Praha 2221 ½
2010/2011 3 SK Line A 2192 Budka Jan Sokol Domazlice 2200 ½
2010/2011 2 SK Line A 2192 Korostenski František SK Cesky Krumlov 2133 ½
2010/2011 1 SK Line A 2192 Jaroš Martin Sokol Plzen 1 2161 ½
2009/2010 11 ŠK Líně A 2175 Roj Miroslav Sokol Platan Písek A 2164 ½
2009/2010 10 ŠK Líně A 2175 Kotrba Tomáš SK Viktoria Žižkov A 2123 ½
2009/2010 9 ŠK Líně A 2175 Pokorný Milan TJ Bohemians Praha B 2186 ½
2009/2010 8 ŠK Líně A 2175 Hostička František TJ Spartak Žebrák A 2185 0
2009/2010 7 ŠK Líně A 2175 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná A 2200 0
2009/2010 6 ŠK Líně A 2175 Petrová Kristýna ŠK Sokol Klatovy A 2197 0
2009/2010 5 ŠK Líně A 2175 Borkovec Milan Sokol Tábor A 2209 ½
2009/2010 4 ŠK Líně A 2175 Turner Jan TJ Šakal Kozolupy A 2328 ½
2009/2010 3 ŠK Líně A 2175 Cuhra Martin ŠK Český Krumlov A 2177 ½
2009/2010 2 ŠK Líně A 2175 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice A 2162 ½
2009/2010 1 ŠK Líně A 2175 Příborský Marek Sokol Plzeň 1 A 2232 ½
2009/2010 11 Líně C 2175 Valenz Miroslav Domažlice B 1949 1
2009/2010 10 Líně C 2175 Soukup Alois Košutka 2189 ½
2009/2010 9 Líně C 2175 Houška Jiří ZČE Plzeň 2200 0
2009/2010 8 Líně C 2175 Petrová Kristýna HeřNýř 2197 0
2009/2010 7 Líně C 2175 Baumruk Josef Přeštice 1976 1
2009/2010 6 Líně C 2175 Hubka Roland Tachov 2005 ½
2009/2010 5 Líně C 2175 Spěváček Ivo Lokomotiva Plzeň 2026 1
2009/2010 3 Líně C 2175 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 B 2229 1
2009/2010 2 Líně C 2175 Kupka František Líně B 2067 ½
2009/2010 1 Líně C 2175 Trmota Zdeněk Letná B 2167 1
2008/2009 11 Líně A 2194 Muk Ivo Přeštice 2106 ½
2008/2009 10 Líně A 2194 Šimandl Karel Lokomotiva Plzeň 2103 ½
2008/2009 9 Líně A 2194 Toman Jan Tachov 2062 0
2008/2009 7 Líně A 2194 Samek Pavel Letná B 2096 ½
2008/2009 6 Líně A 2194 Liška Karel Košutka 2119 1
2008/2009 5 Líně A 2194 Michal Josef HeřNýř 1925 ½
2008/2009 3 Líně A 2194 Nguyen Dinh Phong Domažlice B 2038 ½
2008/2009 2 Líně A 2194 Kupka František Líně B 2045 ½
2008/2009 1 Líně A 2194 Jonáš Václav Sokol Plzeň 1 C 1960 0
2008/2009 11 ŠK Líně C 2194 Jakl Aleš Slavoj Tachov B 1966 ½
2008/2009 10 ŠK Líně C 2194 Kuba Stanislav Kdyně A 2179 ½
2008/2009 9 ŠK Líně C 2194 Šperl Hynek Kšice A 1999 1
2008/2009 8 ŠK Líně C 2194 Nový Václav ŠK Sokol Klatovy B 2013 1
2008/2009 7 ŠK Líně C 2194 Kalista Karel Loko Plzeň B 1897 0
2008/2009 6 ŠK Líně C 2194 Kadeřávek Jan Sokol Postřekov A 1985 ½
2008/2009 5 ŠK Líně C 2194 Kříž Luboš SŠK HeřNýř B 2177 0
2008/2009 4 ŠK Líně C 2194 Petera Lubomír ZČE Plzeň B 1999 0
2008/2009 2 ŠK Líně C 2194 Michal Josef Union Plzeň 1925 1
2008/2009 1 ŠK Líně C 2194 Wolf Vilém Šakal Kozolupy B 2014 ½
2007/2008 11 Líně 2153 Kříž Daniel HeřNýř 1890 1
2007/2008 8 Líně 2153 Šimandl Karel Lokomotiva Plzeň 2115 1
2007/2008 5 Líně 2153 Riedl Max Domažlice A 2118 1
2007/2008 4 Líně 2153 Karlík Jiří Kozolupy 2273 1
2007/2008 3 Líně 2153 Václavík Václav Košutka 1836 1
2007/2008 2 Líně 2153 Pech Břetislav Přeštice 1858 1
2007/2008 1 Líně 2153 Zedník Zdeněk Domažlice B 1806 1
2007/2008 11 ŠK Líně C 2153 Adámek František ZČE Plzeň 2031 1
2007/2008 10 ŠK Líně C 2153 Baumruk Josef Sokol Klatovy C 2002 1
2007/2008 9 ŠK Líně C 2153 Královec Václav Sokol Postřekov A 1966 1
2007/2008 8 ŠK Líně C 2153 Nguyen Dinh Phong Sokol Klatovy B 1901 ½
2007/2008 7 ŠK Líně C 2153 Kalista Karel Lokomotiva Plzeň B 1894 1
2007/2008 6 ŠK Líně C 2153 Šnaidr Jiří Sokol Košutka B 1955 1
2007/2008 5 ŠK Líně C 2153 Šperl Hynek Kšice A 2008 1
2007/2008 4 ŠK Líně C 2153 Kříž Luboš SŠK HeřNyř B 2129 ½
2007/2008 3 ŠK Líně C 2153 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2034 1
2007/2008 2 ŠK Líně C 2153 Karlík Jiří ŠK Líně B 2273 1
2007/2008 1 ŠK Líně C 2153 Kaas Jaroslav TJ Staňkov 1770 ½
2006/2007 11 Líně C 2150 Baumruk Josef Červené Poříčí 2027 ½
2006/2007 10 Líně C 2150 Štojdl Josef Košutka B 1917 1
2006/2007 8 Líně C 2150 Wolf Vilém Kozolupy B 1897 1
2006/2007 6 Líně C 2150 Šperl Hynek Kšice A 2027 ½
2006/2007 5 Líně C 2150 Tochor Jiří Kdyně 2101 1
2006/2007 4 Líně C 2150 Jonáš Václav Klatovy C 1923 1
2006/2007 3 Líně C 2150 Sládek Jaroslav ZČE A 1964 1
2006/2007 2 Líně C 2150 Hodová Lucie Líně B 2048 ½
2006/2007 1 Líně C 2150 Královec Václav Postřekov A 1970 ½
2006/2007 11 Líně 2150 Herčík Josef Spálené Poříčí 1874 1
2006/2007 10 Líně 2150 Štaif Martin Letná B 1994 0
2006/2007 9 Líně 2150 Křížek Martin Domažlice B 1909 ½
2006/2007 8 Líně 2150 Husák Antonín Tachov 1988 1
2006/2007 7 Líně 2150 Kubát Miroslav Klatovy B 1867 1
2006/2007 6 Líně 2150 Burda Otto Sokol Plzeň 1 D 1941 ½
2006/2007 5 Líně 2150 Maleček Jiří Kozolupy 2105 ½
2006/2007 4 Líně 2150 Kupka František Loko Plzeň B 2060 1
2006/2007 3 Líně 2150 Brunát Jan Přeštice 1931 1
2006/2007 2 Líně 2150 Eret Jaroslav Klatovy A 2114 ½
2006/2007 1 Líně 2150 Liška Karel Košutka 2069 0
2005/2006 11 Líně A 2120 Soukup Alois ZČE Plzeň 1941 ½
2005/2006 10 Líně A 2120 Spálené Poříčí 1
2005/2006 9 Líně A 2120 Liška Karel Sokol Plzeň I D 2039 1
2005/2006 8 Líně A 2120 Novák Jaromír Klatovy B 2035 1
2005/2006 7 Líně A 2120 Kříž Daniel Union Plzeň 1961 1
2005/2006 6 Líně A 2120 Turner Jan Tachov A 2346 0
2005/2006 5 Líně A 2120 Baumruk Josef Přeštice A 2066 ½
2005/2006 4 Líně A 2120 Falout Luboš Letná B 2160 ½
2005/2006 3 Líně A 2120 Blecha Miroslav Loko Plzeň 2160 0
2005/2006 2 Líně A 2120 Cvikl Michal Líně B 2083 1
2005/2006 1 Líně A 2120 Vašíček Martin Domažlice B 2130 ½
2005/2006 4 Spálené Poříčí 2120 Šperl Hynek Domažlice B 1958 ½
2005/2006 6 Klatovy B 2120 Jaroš Martin Preštice A 2186 ½
2005/2006 5 Klatovy B 2120 Herčík Josef Letná B 2064 1
2005/2006 2 Klatovy B 2120 Kupka František Spálené Poříčí 2031 1
2005/2006 1 Klatovy B 2120 Husák Antonín ZČE Plzeň 1986 1
2005/2006 11 Líně A 2120 Soukup Alois ZČE Plzeň 1941 ½
2005/2006 10 Líně A 2120 Spálené Poříčí 1
2005/2006 9 Líně A 2120 Liška Karel Sokol Plzeň I D 2039 1
2005/2006 8 Líně A 2120 Novák Jaromír Klatovy B 2035 1
2005/2006 7 Líně A 2120 Kříž Daniel Union Plzeň 1961 1
2005/2006 6 Líně A 2120 Turner Jan Tachov A 2346 0
2005/2006 5 Líně A 2120 Baumruk Josef Preštice A 2066 ½
2005/2006 4 Líně A 2120 Falout Luboš Letná B 2160 ½
2005/2006 3 Líně A 2120 Blecha Miroslav Loko Plzeň 2160 0
2005/2006 2 Líně A 2120 Cvikl Michal Líně B 2083 1
2005/2006 1 Líně A 2120 Vašíček Martin Domažlice B 2130 ½
2004/2005 11 Líně ŠK C 2135 Faglic Vladimír Kšice B 1
2004/2005 10 Líně ŠK C 2135 Kříž Daniel Kšice A 1885 1
2004/2005 9 Líně ŠK C 2135 Šimandl Karel Plzeň Loko B 2036 0
2004/2005 8 Líně ŠK C 2135 Husák Antonín Tachov B 1924 0
2004/2005 7 Líně ŠK C 2135 Michal Josef Plzeň Union B 1910 ½
2004/2005 6 Líně ŠK C 2135 Adámek František Plzeň ZČE A 2041 ½
2004/2005 5 Líně ŠK C 2135 Sýkora Marek Nýřany 1903 1
2004/2005 4 Líně ŠK C 2135 Liška Karel Plzeň Sokol I D 2040 ½
2004/2005 3 Líně ŠK C 2135 Bouda Jiří Plzeň Košutka 2077 ½
2004/2005 2 Líně ŠK C 2135 Wolf Vilém Kozolupy Šakal B 1869 1
2004/2005 1 Líně ŠK C 2135 Kracík Dobroslav Líně ŠK D 2042 1
2004/2005 11 Líně A 2135 Nový Václav Postřekov 2098 1
2004/2005 9 Líně A 2135 Šott Pavel Klatovy B 2082 ½
2004/2005 8 Líně A 2135 Galíček Stanislav Tachov A 2157 ½
2004/2005 7 Líně A 2135 Racek Jiří Spálené Poříčí 2064 ½
2004/2005 6 Líně A 2135 Jaroš Martin Union Plzeň 2180 1
2004/2005 5 Líně A 2135 Muk Ivo Přeštice A 2094 1
2004/2005 4 Líně A 2135 Blecha Miroslav Loko Plzeň 2160 ½
2004/2005 3 Líně A 2135 Janočko Petr Šakal Kozolupy 2120 ½
2004/2005 2 Líně A 2135 Kracík Dobroslav Líně B 2042 1
2004/2005 1 Líně A 2135 Vašíček Martin Domažlice B 2215 ½
2003/2004 7 Líně ŠK C 2111 Kříž Luboš Plzeň Loko B 2081 1
2003/2004 5 Líně ŠK C 2111 Husák Antonín Tachov B 1964 ½
2003/2004 4 Líně ŠK C 2111 Stachová Jana Líně ŠK D 1798 1
2003/2004 1 Líně ŠK C 2111 Hubka Roland Kšice 1870 1
2003/2004 11 Líně A 2111 Turner Jan Tachov 2334 0
2003/2004 10 Líně A 2111 Tochor Jiří Domažlice B 2009 ½
2003/2004 9 Líně A 2111 Štaif Martin Letná B 2041 1
2003/2004 8 Líně A 2111 Hřebec Vladimír Přeštice B 1833 ½
2003/2004 7 Líně A 2111 Nový Václav Klatovy B 2138 ½
2003/2004 6 Líně A 2111 Houška Jiří Spálené Poříčí 2010 ½
2003/2004 5 Líně A 2111 Jaroš Martin Union Plzeň 2036 ½
2003/2004 4 Líně A 2111 Kracík Dobroslav Líně B 1986 1
2003/2004 3 Líně A 2111 Vrána Petr Přeštice A 1879 1
2003/2004 2 Líně A 2111 Chmelík David Sokol Plzeň I C 2158 1
2003/2004 1 Líně A 2111 Kupka František Loko Plzeň 1992 1