Hráč Zelenka Pavel

Zelenka Pavel

User Pic
Jméno: Zelenka Pavel
Oddíl: ŠK Kladno
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1589
Elo mezinárodní: 1571
ID: 7385
FIDE ID: 309630
Rok narození: 1951
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Kladno "B" 1582 1608 Belčenko Alexandr Sokol Buštěhrad "B" 0 1111 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Kladno "B" 1582 1608 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1660 1623 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Kladno "B" 1582 1608 Svatoň Filip Český Lev Kolešovice "D" 0 1069 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Kladno "B" 1582 1608 Verner Jaromír Český Lev Kolešovice "C" 1415 1408 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Kladno "B" 1582 1608 Langmaier Pavel TJ Kralupy "C" 1263 1249 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Kladno "B" 1582 1608 Kuzněcov Vladislav Sokol Buštěhrad "C" 0 1031 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kladno "B" 1582 1608 Aulický Radim CAISSA Roztoky "B" 0 1328 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Kladno "B" 1582 1608 Kohm Patrik ŠK Velvary "A" 0 1170 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Kladno B 1572 1606 Bouda Karel ŠK Zlonice 1710 1761 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Kladno B 1572 1606 Macas Vladimír ŠO TP NOVA Kladno A 1968 1721 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Kladno B 1572 1606 Bezděk Tomáš TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1199 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kladno B 1572 1606 Tvaroh Vítězslav Sokol Buštěhrad A 1280 1314 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Kladno B 1572 1606 Mehesová Veronika Sokol Buštěhrad B 1059 1054 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kladno B 1572 1606 Sedláček Šimon ŠK Liběhrad B 0 0 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kladno B 1572 1606 Beneš Matěj ŠK Velvary 1436 1557 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kladno B 1572 1606 Řezníček Jiří TJ Hostivice B 0 1579 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Kladno B 1551 1601 Vengrin Rostislav Český Lev Kolešovice C 0 0 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Kladno B 1551 1601 Lang David Sokol Buštěhrad A 1548 1575 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kladno B 1551 1601 Najman Martin ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 0 1333 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kladno B 1551 1601 Červíček Bohumil TJ Hostivice B 0 1485 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Kladno B 1551 1601 Homola Karel ŠK Rakovník A 0 1615 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Kladno B 1551 1601 Kubín Lukáš Sokol Buštěhrad B 1469 1363 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kladno B 1551 1601 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1365 1376 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kladno B 1551 1601 Beneš Matěj ŠK Velvary A 1407 1471 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Kladno B 1551 1601 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno A 0 1656 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Merkur Kladno B 1640 1640 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1645 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Merkur Kladno B 1640 1640 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Merkur Kladno B 1640 1640 Kováč Pavol Sokol Buštěhrad D 1582 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Merkur Kladno B 1640 1640 Holáň Miloš ŠK Kralupy C 1440 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Merkur Kladno B 1640 1640 Müller Jan TJ Český lev Kolešovice B 1792 1775 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Merkur Kladno B 1640 1640 Mošovský Jakub Sokol Buštěhrad C 1215 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Merkur Kladno B 1640 1640 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník A 1590 1607 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Merkur Kladno B 1640 1640 Keřlík Jan TJ Hostivice B 1470 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Merkur Kladno B 1643 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1622 1703 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Merkur Kladno B 1643 Verner Jaromír ŠK Rakovník C 1425 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Merkur Kladno B 1643 Bidovský Petr ŠK Zlonice A 1724 1710 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Merkur Kladno B 1643 Neuman Petr ŠK Velvary A 1000 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Merkur Kladno B 1643 Holáň Miloš ŠK Kralupy C 1419 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Merkur Kladno B 1643 Bartek Martin TJ AERO Odolena Voda A 1000 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Kladno B 1660 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1356 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Kladno B 1660 Malý Lukáš Sokol Buštěhrad F 1100 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Kladno B 1660 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný B 1691 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Kladno B 1660 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad D 1316 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Kladno B 1658 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice B 1624 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Kladno B 1658 Pucholt Martin TJ Sokol Lány 1408 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Kladno B 1658 Žák Jiří ŠK Zlonice B 1673 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Kladno B 1653 Matas Stanislav Sokol na Mělníce A 1764 1687 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Kladno "C" 1653 Kovář Jiří TJ Lokomotiva Beroun "A" 1733 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Kladno "C" 1653 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník "A" 1619 1638 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Kladno "C" 1653 Beneš Miroslav ŠK Rakovník "B" 1768 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Kladno "C" 1653 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad "B" 1588 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Kladno "C" 1653 Černoušková Alena Caissa Úholičky "C" 1628 1694 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Kladno "C" 1653 Leník Jiří Slovan Velvary 1653 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Kladno "C" 1653 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný 1642 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Kladno C 1637 Kliment Jiří TJ Neratovice C 1603 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Kladno C 1637 Čížkovský Ota Slovan Velvary 1698 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Kladno C 1637 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy nad Vltavou C 1394 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Kladno C 1637 Kišari Jan TJ Sokol Brandýs nad Labem 1751 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Kladno C 1637 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce B 1710 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Kladno C 1637 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný 1612 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Kladno B 1637 Gýra Jiří AERO Odolena Voda A 1750 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Kladno D 1652 Pokorná Jana ŠK Rakovník E 1100 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Kladno D 1652 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1276 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Kladno D 1652 Štefka Vladimír ŠO TP NOVA Kladno B 1530 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Kladno D 1652 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1381 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Kladno D 1652 Huml Antonín Sokol Buštěhrad B 1552 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Kladno D 1652 Víšek Ondřej SK DDM Slaný B ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Kladno C 1652 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice A 1616 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Kladno C 1652 Fojtík Václav Český Lev Kolešovice A 1849 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Kladno C 1652 Kraus Roman ŠK Příbram Baník A 1596 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Kladno C 1652 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1653 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Kladno C 1652 Šebák Martin Lokomotiva Beroun A 1506 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Kladno C 1652 Rychlý Václav SK Pyrit Příbram B 1605 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Kladno "B" 1659 Bulva Stanislav ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1901 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Kladno "B" 1659 Vorm Petr Caissa Úholičky "B" 1664 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Kladno "B" 1659 Tichý Rudolf ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1626 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Kladno "B" 1659 Leník Jiří Slovan Velvary 1733 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Kladno "B" 1659 Buk Pavel Sokol Buštěhrad "A" 1668 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Kladno "B" 1659 Tóth Václav NOVA Kladno "A" 1737 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Kladno B 1696 Pospíšil Evžen MONTAKO Kralupy n.V. B 1814 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Kladno B 1696 Lánský Petr MONTAKO Kralupy n.V. A 1714 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Kladno C 1696 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1891 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Kladno C 1696 Žáček Petr NOVA Kladno A 1364 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Kladno C 1696 Žbánek Jan ŠK Alva Příbram C 1480 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Kladno C 1696 Kantořík Pavel TJ Český Lev Kolešovice A 1656 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Kladno C 1696 Tůma Robert ŠO Stochov 1578 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Kladno C 1696 Šos Václav TJ Lokomotiva Beroun A 1873 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Kladno C 1696 Švach Jan ŠK Řevnice A 1585 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Kladno "B" 1712 Pechoč Bohumil ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Kladno "B" 1712 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Kladno "B" 1712 Hostička František TJ Spartak Žebrák A 2168 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Kladno "B" 1712 Baran Peter Sokol Tišice "A" 2166 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Kladno "B" 1712 Žáček Zdeněk TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2073 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Kladno "B" 1712 Vanka Miloslav Caissa Úholičky A 2192 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Kladno "B" 1712 Maláč Petr Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2095 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Kladno "B" 1712 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou A 2039 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Kladno "B" 1712 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1947 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Kladno D 1689 Sochor František ŠK Kladno C 1846 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK Kladno D 1689 Soukal Roman ŠK Alva Příbram C 1884 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Kladno D 1689 Saxl Jiří SOU Příbram A 1791 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Kladno D 1689 Netík Jiří TJ Kolešovice 1745 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Kladno D 1689 Čábelka Rolf TJ Jince A 1847 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Kladno D 1689 Bouda Karel SK DDM Slaný A 1723 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Kladno D 1689 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1964 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Kladno D 1689 Vicka Václav Lokomotiva BerounA 1768 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Kladno B 1689 Ulrich David TJ Auto Škoda MB A 1772 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK Kladno D 1688 Šavrda Jan Easy E Kralupy C 1664 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Kladno D 1688 Picek Jaromír SK DDM Slaný 1531 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Kladno D 1688 Plicka Petr Sokol Libčice 1818 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Kladno D 1688 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1823 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Kladno D 1688 Plháček Václav Sokol Hostivice 1870 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Kladno D 1688 Gruber Miloš Easy E Kralupy B 1967 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK Kladno D 1688 Fojtík Václav Č. Lev Kolešovice 1857 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Kladno D 1688 Sokol Roman ŠK Kladno C 1784 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK Kladno D 1688 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1802 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK Kladno D 1688 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1727 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Kladno D 1688 Mrnka Václav ŠO Stochov 1683 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Kladno B 1688 Garšic Petr Sokol Bakov n.J. A 1823 0 soutěž
2004/2005 10 ŠK Kladno B 1688 Valtr Tomáš Joly Lysá n.L. B 1814 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Kladno B 1688 Krbeček Václav S.Emerge Ml.Bol. B 1917 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Kladno B 1688 Novák Milan Alva Pb Příbram B 1951 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Kladno B 1688 Homola Karel ŠK Rakovník B 1756 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Kladno B 1688 Parpel Petr TJ Sokol Mělník A 1775 0 soutěž
2003/2004 11 ŠK Kladno E" 1693 Alaverdyan Argam EasyE Kralupy C" 1587 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠK Kladno E" 1693 Krůta Jaroslav Neratovice C" 1705 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Kladno E" 1693 Voráček Pavel SK DDM Slaný 1758 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK Kladno E" 1693 Dbalý Václav Sokol Hostivice 1859 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Kladno E" 1693 Gýra Jiří AERO Odolena Voda 1765 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Kladno E" 1693 Valtera Jiří EasyE Kralupy B" 1976 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK Kladno E" 1693 Zítko Martin Libčice n/Vltavou 1837 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠK Kladno E" 1693 Kopřiva Petr SK Mělník 1885 B" 1945 0 soutěž
2003/2004 10 SK Kladno B 1693 Bukvic Josef AS Mlada Boleslav 1694 ½ soutěž
2003/2004 9 SK Kladno B 1693 Kohout Josef SK Rakovnik 2020 0 soutěž
2003/2004 7 SK Kladno B 1693 Zadina Jiří TJ CeSTV Jince 1502 ½ soutěž
2003/2004 5 SK Kladno B 1693 Kříž Pavel SK Mělník 1885 1792 ½ soutěž
2003/2004 2 SK Kladno B 1693 Glasberger Roman SK Kladno C 1732 ½ soutěž
2003/2004 1 SK Kladno B 1693 Šmíd Ondřej TJ Loko Beroun 1775 0 soutěž