Hráč Hroch Jiří

Hroch Jiří

User Pic
Jméno: Hroch Jiří
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2078
Elo mezinárodní: 2084
ID: 5460
FIDE ID: 313700
Rok narození: 1963
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 7 KŠ Tietz E 2097 2078 Heinrich František TJ Jiskra Aš 0 1875 1
2019/2020 6 KŠ Tietz E 2097 2078 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín C 1681 1648 1
2019/2020 5 KŠ Tietz E 2097 2078 Červenka Jakub TJ Spartak Chodov B 1271 1263 1
2019/2020 2 KŠ Tietz C 2097 2077 Schmid Michael ŠK Karlovy Vary A ½
2019/2020 1 KŠ Tietz C 2095 2077 Ulč Jiří ŠK Caissa Nová Role A 1286 1547 1
2019/2020 9 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2097 2078 Hurtík Matěj ŠK Teplice 1974 1948 0
2019/2020 7 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2097 2078 Staszko Martin TJ Dukla Praha 2082 2076 ½
2018/2019 5 KŠ Tietz E 2085 2065 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov B 0 1706 1
2018/2019 4 KŠ Tietz E 2085 2065 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 0 1444 1
2018/2019 3 KŠ Tietz E 2085 2065 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín C 1621 1658 1
2018/2019 2 KŠ Tietz E 2085 2065 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary C 1748 1708 1
2018/2019 1 KŠ Tietz E 2085 2065 Macht Dominik ŠK Valdštejn Cheb C 0 1090 1
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2085 2065 Pešek Radomír CHESS Most 1972 1979 1
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2092 2065 Peuker František AVZO Frant. Lázně A 1701 1741 1
2018/2019 8 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2092 2065 Ornet Tomáš ŠK Caissa Nová Role A 1645 1665 1
2018/2019 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2082 2057 Kotlár Adrian ŠK Global Sokolov 0 1250 1
2017/2018 9 KŠ Tietz E 2085 2057 Kodet Jaroslav ŠK Karlovy Vary C 0 1274 1
2017/2018 8 KŠ Tietz E 2085 2057 Černý Vlastimil TJ Baník Sokolov ŠO B 0 1429 1
2017/2018 6 KŠ Tietz E 2082 2057 Červenka Jakub ŠK Spartak CHodov B 1336 1291 1
2017/2018 5 KŠ Tietz E 2082 2057 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 0 1574 1
2017/2018 4 KŠ Tietz E 2085 2057 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín C 1494 1524 1
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2082 2057 Hrůza Miroslav Baník Habartov A 1768 1905 1
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2085 2057 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz C 0 1610 1
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2088 2059 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1767 1689 1
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2088 2059 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1717 1653 1
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2088 2059 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov A 1636 1614 1
2010/2011 9 ŠK Mariánské Lázně 2065 Blodig Reinhard AVZO Františkovy Lázně 2232 0
2010/2011 4 ŠK Mariánské Lázně 2065 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1934 ½
2009/2010 10 ŠK Mariánské Lázně 2076 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2013 ½
2009/2010 6 ŠK Mariánské Lázně 2076 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1985 0
2008/2009 7 ŠK Mariánské Lázně 2068 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 1959 1
2008/2009 3 ŠK Mariánské Lázně 2068 Priesol Tomáš TJ Spartak Chodov 1807 1
2007/2008 9 ŠK Mariánské Lázně 2063 Fric Pavel ŠK Caissa Nová Role 1993 ½
2007/2008 7 ŠK Mariánské Lázně 2063 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz C 2115 ½
2007/2008 5 ŠK Mariánské Lázně 2063 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary B 1923 1
2007/2008 3 ŠK Mariánské Lázně 2063 Kvěš Martin Baník Hexion Sokolov C 1672 1
2006/2007 10 ŠK Mariánské Lázně 2084 Svoboda Milan ŠK Caissa Nová Role 2100 ½
2006/2007 7 ŠK Mariánské Lázně 2084 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2008 ½
2005/2006 9 ŠK Mar.Lázně 2060 Šimandl Libor TJ Ostrov B 1806 1
2004/2005 11 Letná B 2084 Šott Pavel Klatovy B 2082 0
2004/2005 6 Letná B 2084 Kupka František Loko Plzeň 2012 0
2004/2005 5 Letná B 2084 Janočko Petr Šakal Kozolupy 2120 ½
2004/2005 3 Letná B 2084 Vašíček Martin Domažlice B 2215 ½
2004/2005 1 Letná B 2084 Turner Radek Tachov A 2093 0
2004/2005 11 Sokol Plzeň Letná 2084 Mindl Josef Sokol Tábor B 2087 1
2004/2005 8 Sokol Plzeň Letná 2084 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2057 0
2004/2005 7 Sokol Plzeň Letná 2084 Mrňa Vladimír Sokol Vršovice 2150 1
2004/2005 6 Sokol Plzeň Letná 2084 Janoušek Petr Sokol Plzeň I C 2119 ½
2004/2005 5 Sokol Plzeň Letná 2084 Erban Tomáš Sokol Rekol Písek 2152 0
2004/2005 4 Sokol Plzeň Letná 2084 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 1953 1
2004/2005 3 Sokol Plzeň Letná 2084 Baumruk Josef Šachklub Sokol Klatovy 2001 ½
2004/2005 1 Sokol Plzeň Letná 2084 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov 2162 ½
2003/2004 11 Sokol Plzeň Letná 2094 Nový Václav Sokol Klatovy 2138 1
2003/2004 10 Sokol Plzeň Letná 2094 Mindl Josef Sokol Tábor B 2128 ½
2003/2004 9 Sokol Plzeň Letná 2094 Hlaváček Karel ŠK Alva Příbram 1959 1
2003/2004 6 Sokol Plzeň Letná 2094 Erban Tomáš Sokol Písek 2161 ½
2003/2004 5 Sokol Plzeň Letná 2094 Vávra Jan Sokol Vršovice 2123 0
2003/2004 4 Sokol Plzeň Letná 2094 Sodoma Jan Bohemians Praha B 2183 1
2003/2004 2 Sokol Plzeň Letná 2094 Budka Jan Sokol Domažlice 2142 0
2003/2004 1 Sokol Plzeň Letná 2094 Hostička František DP Holdia Praha B 2174 0
2003/2004 11 Líně B 2094 Šimůnek Filip Union Plzeň 1807 0
2003/2004 10 Líně B 2094 Šnaidr Jiří Letná B 2027 ½
2003/2004 8 Líně B 2094 Příborský Marek Sokol Plzeň I C 2093 0
2003/2004 7 Líně B 2094 Čečil Pavel Loko Plzeň 2034 0
2003/2004 5 Líně B 2094 Tochor Jiří Domažlice B 2009 ½
2003/2004 4 Líně B 2094 Randa Miroslav Líně A 2120 ½
2003/2004 3 Líně B 2094 Blažek Vladimír Přeštice B 1714 0
2003/2004 2 Líně B 2094 Gschwendtner Stanislav Klatovy B 2070 0
2003/2004 1 Líně B 2094 Sládek Jaroslav Spálené Poříčí 1935 1