Hráč Daněk Libor

Daněk Libor

User Pic
Jméno: Daněk Libor
Oddíl: ŠK Sulimov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1944
Elo mezinárodní: 2063
ID: 6108
FIDE ID: 320943
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 ŠO TJ Zborovice A 2063 1948 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 0 1634 1
2018/2019 1 ŠO TJ Zborovice A 2063 1948 Šimčáková Julie Sokol Postoupky B 1571 1632 1
2017/2018 4 ŠK Rapos Sulimov A 2063 1981 Březovják Štěpán ŠK Rapos Sulimov B 0 1589 1
2017/2018 3 ŠK Rapos Sulimov A 2063 1981 Vozák Lukáš SK Rusava 1852 1858 0
2017/2018 1 ŠK Rapos Sulimov A 2063 1981 Žalčík Vincenc Sokol Litenčice 0 1778 1
2016/2017 11 ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 Macůrek Miloslav ŠK Holešov B 1595 ½
2016/2017 10 ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 Dvorník Pavel TJ Lutopecny/Měrůtky 1744 1
2016/2017 9 ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 Ševčák Miroslav SK Rusava 1694 ½
2016/2017 8 ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 Trávníček Jaroslav ŠK Milovice Hrad 1801 1709 0
2016/2017 7 ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 Lamper Vlastimil ŠK Rajnochovice 1912 1930 0
2016/2017 6 ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 Pospíšil Jaroslav Sokol Kvasice 1987 ½
2016/2017 5 ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 Šašek Jaroslav TJ Sokol Pravčice 1714 1799 1
2016/2017 4 ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 Žalčík Vincenc Sokol Litenčice 1774 ½
2016/2017 3 ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice B 1875 1
2016/2017 2 ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 Kucián Miloš Sokol Postoupky C 1705 1
2016/2017 1 ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 Petr Zdeněk TJ Bystřice p/H 1685 ½
2016/2017 10 Sokol Postoupky B 2072 2031 Symerský Petr ŠK Dolní Němčí A 2136 2115 0
2016/2017 7 Sokol Postoupky B 2072 2031 Koutný Petr TJ Vlčnov B 2141 2113 1
2016/2017 5 Sokol Postoupky B 2072 2031 Havránek Michal SK Boršice B 2039 2073 ½
2016/2017 3 Sokol Postoupky B 2072 2031 Mikulčík Ladislav TJ Spartak Uherský Brod 2224 2183 0
2016/2017 1 Sokol Postoupky B 2072 2031 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1862 1
2015/2016 11 ŠK RAPOS SULIMOV 2072 2031 Nezdařil Miroslav ŠO TJ ZBOROVICE B 1811 1
2015/2016 10 ŠK RAPOS SULIMOV 2072 2031 Petr Zdeněk TJ BYSTŘICE POD HOSTÝNEM A 1685 1
2015/2016 9 ŠK RAPOS SULIMOV 2072 2031 Šašek Jaroslav TJ SOKOL PRAVČICE 1714 1799 ½
2015/2016 8 ŠK RAPOS SULIMOV 2072 2031 Jánek Jiří ŠK MILOVICE HRAD 1833 1814 0
2015/2016 7 ŠK RAPOS SULIMOV 2072 2031 Špaňhel Petr TJ SOKOL KVASICE 2205 2073 0
2015/2016 6 ŠK RAPOS SULIMOV 2072 2031 Holman Radek SK EMKAD HOLEŠOV A 1890 1947 0
2015/2016 5 ŠK RAPOS SULIMOV 2072 2031 Žalčík Vincenc SOKOL LITENČICE 1774 1
2015/2016 4 ŠK RAPOS SULIMOV 2072 2031 Vaculík Petr SK RUSAVA 1865 1846 1
2015/2016 3 ŠK RAPOS SULIMOV 2072 2031 Žáček Svatoslav ŠK HOLEŠOV B 1676 1
2015/2016 2 ŠK RAPOS SULIMOV 2072 2031 Stodůlka Petr TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 2067 1835 1
2015/2016 1 ŠK RAPOS SULIMOV 2072 2031 Vichlenda Milan ŠK PRUSINOVICE 1739 ½
2015/2016 10 Sokol Postoupky 2072 2031 Vavruška Antonín ŠK Staré Město "B" 2099 2108 0
2015/2016 8 Sokol Postoupky 2072 2031 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2030 2027 ½
2015/2016 7 Sokol Postoupky 2072 2031 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2187 2206 ½
2015/2016 6 Sokol Postoupky 2072 2031 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 ½
2015/2016 5 Sokol Postoupky 2072 2031 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2149 2181 0
2015/2016 4 Sokol Postoupky 2072 2031 Kolář Stanislav Baník Havířov 2080 2075 0
2015/2016 2 Sokol Postoupky 2072 2031 Weissmann Lukáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2144 2125 ½
2015/2016 1 Sokol Postoupky 2072 2031 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 2090 2140 ½
2014/2015 11 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2035 Vymětal Milan ŠK HOLEŠOV B 1898 1916 0
2014/2015 7 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2035 Vaculík Petr SK RUSAVA 1839 1839 ½
2014/2015 5 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2035 Scheichenost Michal SOKOL POSTOUPKY C 1601 1607 1
2014/2015 4 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2035 Štolfa Petr SOKOL MORKOVICE 1664 1
2014/2015 3 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2035 Vránová Zdeňka SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 2010 1964 ½
2014/2015 2 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2035 Šašek Jaroslav SOKOL PRAVČICE 1700 1835 1
2014/2015 1 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2035 Prachař Mojmír ŠO TJ ZBOROVICE B 1855 1
2014/2015 7 ŠK Milovice HRAD 2084 2035 Bubeníček Miroslav SK Spartak Hulín 1671 1
2014/2015 6 ŠK Milovice HRAD 2084 2035 Scheichenost Michal Junior Postoupky 1601 1607 1
2014/2015 5 ŠK Milovice HRAD 2084 2035 Nedbal Josef ŠK Prusinovice B 1506 1
2014/2015 3 ŠK Milovice HRAD 2084 2035 Mrhálek Ctirad ŠK Holešov C 1677 1
2014/2015 1 ŠK Milovice HRAD 2084 2035 Vaňhara Antonín TJ Bystřice p/H B 1395 1
2013/2014 9 ŠK Milovice 2084 2036 Úlehla Aleš SK Spartak Hulín 1779 1
2013/2014 7 ŠK Milovice 2084 2036 Netušil Jan Sokol Bezměrov 1696 1820 1
2013/2014 6 ŠK Milovice 2084 2036 Nedbal Josef ŠK Prusinovice B 1515 1
2013/2014 5 ŠK Milovice 2084 2036 Sedlářová Ivana SK EMKaD Holešov B 1667 1
2013/2014 3 ŠK Milovice 2084 2036 Rakušan Miroslav Junior Postoupky 1765 1831 0
2013/2014 2 ŠK Milovice 2084 2036 Petr Zdeněk TJ Bystřice p/H B 1704 1
2013/2014 1 ŠK Milovice 2084 2036 Novák Zdeněk ŠK Loukov 1829 1738 1
2013/2014 11 ŠK SULIMOV 2084 2036 Jánek Jiří SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1829 1751 1
2013/2014 10 ŠK SULIMOV 2084 2036 Trávníček Jaroslav SOKOL MORKOVICE 1844 1806 1
2013/2014 9 ŠK SULIMOV 2084 2036 Šašek Jaroslav SOKOL PRAVČICE 1824 1834 ½
2013/2014 8 ŠK SULIMOV 2084 2036 Žáček Svatoslav ŠK HOLEŠOV C 1691 1
2013/2014 7 ŠK SULIMOV 2084 2036 Špaňhel Petr SOKOL KVASICE 2205 2110 0
2013/2014 6 ŠK SULIMOV 2084 2036 Myška Dušan TJ BYSTŘICE pod HOST. 1733 1
2013/2014 5 ŠK SULIMOV 2084 2036 Dvorník Pavel TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1736 1
2013/2014 4 ŠK SULIMOV 2084 2036 Kucián Miloš SOKOL POSTOUPKY C 1729 ½
2013/2014 3 ŠK SULIMOV 2084 2036 Prachař Mojmír ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 ½
2013/2014 2 ŠK SULIMOV 2084 2036 Žalčík Vincenc SOKOL LITENČICE 1767 1
2012/2013 11 ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 Žalčík Vincenc Sokol Litenčice 1758 1
2012/2013 10 ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 Palášek Jan Junior Postoupky 1789 1908 ½
2012/2013 9 ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice B 1907 ½
2012/2013 8 ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 Vichlenda Milan TJ Prusinovice 1699 1
2012/2013 6 ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 Holman Radek SK EMKaD Holešov A 1893 1902 0
2012/2013 5 ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 Trávníček Jaroslav T.J. Sokol Morkovice 1815 1814 1
2012/2013 4 ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 Ševela Vladimír ŠK Holešov C 1798 1788 1
2012/2013 3 ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 Janál Vladimír Sokol Kvasice 2122 2035 ½
2012/2013 2 ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 Petr Zdeněk TJ Bystřice pod Hostýnem B 1705 1
2012/2013 1 ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 Šašek Jaroslav TJ Sokol Pravčice 1750 1
2012/2013 10 TJ Sokol Postoupky B 2084 2020 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1750 1
2012/2013 8 TJ Sokol Postoupky B 2084 2020 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1852 1
2012/2013 6 TJ Sokol Postoupky B 2084 2020 Frýbort Pavel SK Boršice C 1841 1846 1
2012/2013 5 TJ Sokol Postoupky B 2084 2020 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1823 1
2012/2013 3 TJ Sokol Postoupky B 2084 2020 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1829 1
2012/2013 2 TJ Sokol Postoupky B 2084 2020 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1731 1820 1
2012/2013 1 TJ Sokol Postoupky B 2084 2020 Kunc Pavel KK-ŠK Osvětimany 1733 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Postoupky B 2084 2034 Kašpárek Ondřej TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 1
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky B 2084 2034 Volčík Stanislav SK Boršice C 1822 1830 1
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky B 2084 2034 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla B 1744 1
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky B 2084 2034 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1978 1962 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky B 2084 2034 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1800 1738 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky B 2084 2034 Fusková Martina ŠK Staré Město F 1739 1837 1
2011/2012 11 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 Opluštil Vladimír JUNIOR POSTOUPKY 1864 1869 ½
2011/2012 10 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 Uhlíř Jiří ŠK LOUKOV 1920 1902 ½
2011/2012 9 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 Zajíček Radek ŠK PRUSINOVICE 1812 1820 ½
2011/2012 8 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 Pospíšil Josef LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1727 1
2011/2012 7 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 Krajcar Pavel TJ BYSTŘICE P.H. B 1708 1
2011/2012 6 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 Janál Vladimír TJ SOKOL KVASICE 2122 1981 ½
2011/2012 5 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 Navrátil Marek SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1798 1817 ½
2011/2012 4 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 Prachař Mojmír ŠO TJ ZBOROVICE B 1891 ½
2011/2012 3 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 Holman Radek SOKOL HOLEŠOV A 1942 1894 0
2011/2012 2 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 Pavlík František T.J. SOKOL MORKOVICE A 1695 1
2011/2012 1 ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 Žalčík Vincenc SOKOL LITENČICE 1767 1
2010/2011 9 TJ Sokol Postoupky 2024 Lasák Radek SK Prostějov 2101 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Postoupky 2024 Burda Josef ŠK Staré Město C 1915 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky 2024 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2013 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky 2024 Rafaja Marek ŠK Holešov 2035 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Postoupky 2024 Náplava Petr SK Boršice 1952 1
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky 2024 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 1
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky 2024 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2079 1
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky 2024 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 1989 0
2010/2011 1 TJ Sokol Postoupky 2024 Petřík Petr Slavia Kroměříž 2006 1
2010/2011 10 ŠK Rapos Sulimov 2024 Holman Radek Sokol Holešov A 1870 ½
2010/2011 9 ŠK Rapos Sulimov 2024 Štefek Jan Sokol Litenčice 1663 ½
2010/2011 8 ŠK Rapos Sulimov 2024 Dvořák Martin Junior Postoupky 2151 0
2010/2011 7 ŠK Rapos Sulimov 2024 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice B 1812 1
2010/2011 6 ŠK Rapos Sulimov 2024 Drápal Lumír ŠK Prusinovice 1716 1
2010/2011 5 ŠK Rapos Sulimov 2024 Pavlík František TJ Sokol Morkovice A 1643 ½
2010/2011 4 ŠK Rapos Sulimov 2024 Dvorník Pavel TJ Lutopecny/Měrůtky 1747 1
2010/2011 3 ŠK Rapos Sulimov 2024 Prokůpek Marek Slavia Kroměříž D 1947 ½
2010/2011 2 ŠK Rapos Sulimov 2024 Krajcar Pavel ŠK Holešov C 1704 1
2010/2011 1 ŠK Rapos Sulimov 2024 Zicháček Libor TJ Bystřice pod Hostýnem B 2019 1
2009/2010 11 SK RAPOS Sulimov 2032 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky C 1838 1
2009/2010 10 SK RAPOS Sulimov 2032 Ploch Petr TJ Sokol Holesov 1821 1
2009/2010 9 SK RAPOS Sulimov 2032 Butula Miroslav Slavia Kromeriz D 1963 ½
2009/2010 8 SK RAPOS Sulimov 2032 Žáček Svatoslav MKS Holesov C 1683 1
2009/2010 7 SK RAPOS Sulimov 2032 Žalčík Vincenc TJ Sokol Morkovice 1797 ½
2009/2010 6 SK RAPOS Sulimov 2032 Štefek Jan TJ Sokol Litencice 1642 1
2009/2010 5 SK RAPOS Sulimov 2032 Zicháček Libor TJ Bystrice p. Host. 2002 ½
2009/2010 4 SK RAPOS Sulimov 2032 Svašek Jan SO TJ Zborovice B 1701 1
2009/2010 3 SK RAPOS Sulimov 2032 Firych Miroslav Slavia Kromeriz C 2045 0
2009/2010 2 SK RAPOS Sulimov 2032 Šašek Jaroslav TJ Sokol Pravcice 1744 1
2009/2010 1 SK RAPOS Sulimov 2032 Dvorník Pavel TJ Lutopecny-Merutky 1731 1
2009/2010 9 TJ Sokol Kvasice 2032 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1830 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Kvasice 2032 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1881 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Kvasice 2032 Fusek Lukáš ŠK Staré Město F 1796 ½
2009/2010 2 TJ Sokol Kvasice 2032 Pfeffer Erik SK Boršice C 1899 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Kvasice 2032 Chutný Tomáš Dům kultury Kroměříž 1835 1
2008/2009 11 TJ Sokol Postoupky B 2027 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1784 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Postoupky B 2027 Kucián Miloš Dům Kultury Kroměříž 1722 1
2008/2009 6 TJ Sokol Postoupky B 2027 Kolomazník Ladislav TJ Fatra Slavia Napajedla B 1703 1
2008/2009 4 TJ Sokol Postoupky B 2027 Náplava Petr SK Boršice C 1873 1
2008/2009 2 TJ Sokol Postoupky B 2027 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2023 ½
2007/2008 10 TJ Sokol Postoupky 2028 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1965 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Postoupky 2028 Svoboda Rostislav ŠK Zlín C 2017 1
2007/2008 4 TJ Sokol Postoupky 2028 Rachůnek Martin ŠK Staré Město D 2030 0
2007/2008 3 TJ Sokol Postoupky 2028 Vidlář Pavel ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1867 1
2007/2008 2 TJ Sokol Postoupky 2028 Gabriel Adam SK Boršice B 1797 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Postoupky 2028 Hruška Karel Loko Uherský Ostroh 1844 1
2007/2008 11 ŠK Rapos Sulimov 2028 Míša Stanislav TJ Polešovice 1950 ½
2007/2008 10 ŠK Rapos Sulimov 2028 Omelka Roman ŠK Staré Město F 2073 0
2007/2008 9 ŠK Rapos Sulimov 2028 Balážec Ludovít ŠK Zlín E 2057 ½
2007/2008 8 ŠK Rapos Sulimov 2028 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 1985 1
2007/2008 7 ŠK Rapos Sulimov 2028 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1866 ½
2007/2008 6 ŠK Rapos Sulimov 2028 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2024 ½
2007/2008 5 ŠK Rapos Sulimov 2028 Krejčiřík Radim Fatra-Slavia Napajedla B 1897 ½
2007/2008 4 ŠK Rapos Sulimov 2028 Palica Jiří DK Kroměříž 1871 ½
2007/2008 3 ŠK Rapos Sulimov 2028 Volčík Stanislav SK Boršice C 1836 1
2007/2008 2 ŠK Rapos Sulimov 2028 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky B 1978 ½
2007/2008 1 ŠK Rapos Sulimov 2028 Valešová Šárka TJ Bojkovice A 1927 1
2006/2007 8 Dům Kultury Kroměříž 2015 Šimčík Jan TJ Vlčnov B 1847 1
2006/2007 7 Dům Kultury Kroměříž 2015 Lovas Miroslav ŠK Staré Město F 1
2006/2007 4 Dům Kultury Kroměříž 2015 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1982 1
2006/2007 2 Dům Kultury Kroměříž 2015 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1916 1
2006/2007 1 Dům Kultury Kroměříž 2015 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky A 1971 ½
2006/2007 11 ŠK RAPOS Sulimov 2015 Hromada Jiří MKS Holešov C 1747 ½
2006/2007 10 ŠK RAPOS Sulimov 2015 Bačák Martin Sokol Postoupky B 1958 0
2006/2007 9 ŠK RAPOS Sulimov 2015 Dvořák Miroslav ŠK Loukov 1587 1
2006/2007 8 ŠK RAPOS Sulimov 2015 Vichlenda Milan ŠK Prusinovice 1760 1
2006/2007 7 ŠK RAPOS Sulimov 2015 Ploch Petr TJ Sokol Holešov 1696 ½
2006/2007 6 ŠK RAPOS Sulimov 2015 Stodůlka Petr TJ Lutopecny-Měrůtky 1882 1
2006/2007 5 ŠK RAPOS Sulimov 2015 Machalík Marek Sokol Postoupky C 1513 1
2006/2007 4 ŠK RAPOS Sulimov 2015 Zehnula Otakar TJ Sokol Litenčice 1623 1
2006/2007 3 ŠK RAPOS Sulimov 2015 Hora Miroslav TJ Sokol Kvasice 1738 1
2006/2007 2 ŠK RAPOS Sulimov 2015 Žák Alois Slavia Kroměříž D 1678 1
2005/2006 9 TJ Sokol Postoupky 2015 Skalka Josef SK Boršice B 1892 ½
2005/2006 7 TJ Sokol Postoupky 2015 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1947 1
2005/2006 5 TJ Sokol Postoupky 2015 Studený Radovan ŠK Staré Město D 1950 1
2005/2006 3 TJ Sokol Postoupky 2015 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1818 0
2005/2006 2 TJ Sokol Postoupky 2015 Vidlář Pavel TJ Napajedla 1868 1