Hráč Oharek Vlastimil

Oharek Vlastimil

User Pic
Jméno: Oharek Vlastimil
Oddíl: TJ Vlčnov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1696
Elo mezinárodní: 1686
ID: 5366
FIDE ID: 323004
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 Vlčnov B 1662 1696 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž C 1988 1984 1 soutěž
2021/2022 3 Vlčnov B 1662 1696 Kolouch Jiří ŠK Staré Město C 1911 1876 ½ soutěž
2021/2022 2 Vlčnov B 1666 1696 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1806 1811 0 soutěž
2021/2022 1 Vlčnov B 1666 1696 Hobza Richard ŠK Zlín-Malenovice A 1298 1413 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Vlčnov 1719 1774 Šaňák František SK Boršice 1800 1766 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Vlčnov C 1771 1774 Luňák Květoslav KK-ŠK Osvětimany 0 1432 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Vlčnov C 1771 1774 Křen Antonín TJ Velehrad 0 1491 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Vlčnov C 1771 1774 Kučera Pavel ŠK Staré Město G 1716 1717 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Vlčnov C 1771 1774 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 0 1767 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Vlčnov C 1771 1774 Janča František TJ Orel Nivnice A 0 1451 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Vlčnov C 1771 1774 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov D 1708 1712 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Vlčnov C 1771 1774 Růčka Pavel ŠO Kunovice C 1733 1602 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Vlčnov B 1771 1774 Štos Radek ŠK Dolní Němčí A 0 1506 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Vlčnov B 1771 1774 Ševela Vladimír ŠK Holešov B 1762 1720 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Vlčnov B 1771 1774 Skalka Josef SK Boršice B 1645 1653 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Vlčnov B 1771 1774 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1959 1711 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Vlčnov B 1771 1774 Kokrda Vladimír ŠK Zlín C 1784 1778 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Vlčnov B 1771 1774 Procházka Rostislav ŠK Staré Město F 0 1033 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Vlčnov B 1771 1774 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 0 1794 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Vlčnov B 1771 1774 Žák Alois ŠK RAPOS Sulimov A 0 1701 1 soutěž
2018/2019 11 TJ Vlčnov 1764 1772 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2060 2110 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Vlčnov B 1764 1772 Opluštil Pavel Sokol Postoupky B 1546 1481 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Vlčnov B 1764 1772 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1722 1691 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Vlčnov B 1764 1772 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1871 1920 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Vlčnov B 1764 1772 Nekarda Jan ŠK Staré Město E 1714 1746 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Vlčnov B 1764 1772 Ludvíček Josef SK Boršice B 1738 1781 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Vlčnov B 1764 1772 Šašek Jaroslav SK EMKaD Holešov A 1770 1831 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Vlčnov B 1764 1772 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž D 1970 1974 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Vlčnov B 1764 1772 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 0 1909 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Vlčnov B 1764 1772 Zpěváková Kateřina ŠK Dolní Němčí A 1886 1843 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Vlčnov C 1764 1772 Petrášek Zdeněk Mařatice 0 1750 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Vlčnov C 1764 1772 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany 0 1637 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Vlčnov C 1764 1772 Růčka Pavel ŠO Kunovice C 1733 1639 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Vlčnov C 1764 1772 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město F 1347 1308 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Vlčnov C 1764 1772 Ludvíček Josef SK Boršice C 1738 1788 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Vlčnov C 1764 1772 Plevák Pavel TJ Velehrad 0 1661 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Vlčnov C 1764 1772 Náplava Michal TJ Polešovice 0 1772 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Vlčnov C 1764 1772 Kubiš Josef TJ Orel Nivnice A 0 0 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Vlčnov C 1767 1754 Studený Radovan ŠK Staré Město F 2056 2023 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Vlčnov C 1770 1754 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany 0 1618 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Vlčnov C 1770 1754 Psotka Tomáš TJ Velehrad 1538 1597 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Vlčnov C 1770 1754 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí B 1845 1864 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Vlčnov C 1767 1754 Tesáček Jiří TJ Orel Nivnice A 0 1348 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Vlčnov C 1767 1754 Pícha Zdeněk Mařatice 0 1689 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Vlčnov B 1767 1754 Zpěvák Pavel ŠK Dolní Němčí A 2337 2366 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Vlčnov B 1770 1754 Stojan František ŠK Zlín C 1729 1757 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Vlčnov B 1770 1754 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2080 2094 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Vlčnov B 1770 1754 Krča Milan ŠK Staré Město E 1978 1968 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Vlčnov B 1767 1754 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1877 1904 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Vlčnov B 1767 1754 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1877 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Vlčnov B 1767 1754 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice A 1984 1960 0 soutěž
2017/2018 11 TJ Vlčnov 1767 1754 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2078 2090 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Vlčnov 1770 1754 Pýcha Patrik Jezdci Jundrov 2098 2079 0 soutěž
2016/2017 11 TJ Vlčnov B 1801 1794 Symerský Petr ŠK Dolní Němčí A 2136 2115 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Vlčnov B 1801 1794 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2098 2102 0 soutěž
2016/2017 9 TJ Vlčnov B 1801 1794 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1870 0 soutěž
2016/2017 8 TJ Vlčnov B 1801 1794 Dvořák Martin ŠO Kunovice A 2210 2185 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Vlčnov B 1801 1794 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1400 1458 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Vlčnov B 1801 1794 Šaňák František SK Boršice B 1882 1835 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Vlčnov B 1801 1794 Mrkus František ŠK Staré Město E 1842 1850 0 soutěž
2016/2017 4 TJ Vlčnov B 1801 1794 Zpěváková Kateřina TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Vlčnov B 1801 1794 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Vlčnov B 1801 1794 Mikulík Josef TJ Bojkovice 1935 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Vlčnov B 1801 1794 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice A 1953 1967 0 soutěž
2016/2017 11 TJ Vlčnov A 1801 1794 Frýbort Pavel SK Boršice A 1851 1891 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Vlčnov A 1801 1794 Štefek Jan Sokol Postoupky A 1573 1614 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Vlčnov A 1801 1794 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město C 1658 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Vlčnov A 1801 1794 Kramer Břetislav TJ Valašské Meziříčí A 1653 1 soutěž
2016/2017 2 TJ Vlčnov A 1801 1794 Krejčiřík Radim TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Vlčnov A 1801 1794 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Vlčnov A 1801 1794 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Vlčnov A 1801 1794 Nekarda Jan ŠK Staré Město E 1589 1627 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Vlčnov A 1801 1794 Hlavička František Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1000 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Vlčnov A 1801 1794 Šťuka Josef TJ Dolní Němčí A 1751 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Vlčnov A 1801 1794 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 1836 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Vlčnov A 1801 1794 Ludvíček Josef SK Boršice B 1913 1903 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Vlčnov A 1801 1794 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1924 1874 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Vlčnov A 1801 1794 Šašek Jaroslav ŠO TJ Zborovice A 1714 1799 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Vlčnov A 1801 1794 Plášek Radim TJ Bojkovice 1959 1755 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Vlčnov B 1801 1794 Potrusil Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves 1686 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Vlčnov B 1801 1794 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí B 1646 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Vlčnov B 1801 1794 Trubačík Pavel ŠK Staré Město H 1547 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Vlčnov B 1801 1794 Churý Petr KK-ŠK Osvětimany A 1836 1773 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Vlčnov B 1801 1794 Hurdes Josef SK Boršice C 1759 1732 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Vlčnov B 1801 1794 Staňa Michael TJ Vlčnov C 1519 1524 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Vlčnov B 1801 1794 Piluša Antonín ŠK Staré Město G 1700 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Vlčnov B 1801 1794 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 1592 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Vlčnov B 1801 1794 Holík Miroslav TJ Mařatice 1717 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Vlčnov B 1801 1799 Malůš Petr ŠO Kunovice A 1786 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Vlčnov B 1801 1799 Potrusil Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves A 1698 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Vlčnov B 1801 1799 Plevák Petr Sokol Velehrad 1737 1626 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Vlčnov B 1801 1799 Hurdes Josef SK Boršice C 1759 1720 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Vlčnov B 1801 1799 Ludvíček Josef TJ Polešovice 1855 1866 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Vlčnov B 1801 1799 Jungman Petr ŠK Staré Město G 1648 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Vlčnov B 1801 1799 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1687 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Vlčnov B 1801 1799 Prchla Jaromír TJ Bojkovice B 1848 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Vlčnov A 1801 1799 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1870 1906 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Vlčnov A 1801 1799 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1931 1927 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Vlčnov A 1801 1799 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 2023 2065 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Vlčnov A 1801 1799 Mages Steffen Spartak Uherský Brod 2015 2015 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Vlčnov A 1801 1799 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1887 1981 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Vlčnov A 1801 1799 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1890 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Vlčnov A 1801 1799 Mikulčík Ladislav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2245 2198 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Vlčnov A 1801 1799 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1746 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Vlčnov A 1801 1799 Netušil Jan SK EMKaD Holešov A 1807 1867 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Vlčnov B 1801 1802 Ludvíček Josef SK Boršice C 1873 1869 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Vlčnov B 1801 1802 Churý Petr ŠK-KK Osvětimany 1782 1787 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Vlčnov B 1801 1802 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 1572 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Vlčnov B 1801 1802 Burda Josef TJ Mařatice 1877 1882 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Vlčnov B 1801 1802 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí B 1657 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Vlčnov B 1801 1802 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1891 1898 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Vlčnov B 1801 1802 Míša Stanislav TJ Polešovice 1948 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Vlčnov B 1801 1802 Valeš Josef TJ Bojkovice B 1616 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Vlčnov B 1801 1802 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město G 1580 1599 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Vlčnov B 1801 1802 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1000 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Vlčnov B 1801 1802 Húsek Martin ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Vlčnov A 1801 1802 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Vlčnov A 1801 1802 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí A 1838 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Vlčnov A 1801 1802 Náplava Pavel SK Boršice B 2048 2124 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Vlčnov A 1801 1802 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2100 2105 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Vlčnov A 1801 1802 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1893 1891 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Vlčnov A 1801 1802 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín D 1785 1906 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Vlčnov A 1801 1802 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1896 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Vlčnov A 1801 1802 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1734 1777 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Vlčnov A 1801 1802 Tomek Josef TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1885 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Vlčnov A 1801 1802 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž D 2023 1945 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Vlčnov B 1805 1769 Kegler Libor Velehrad 1726 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Vlčnov B 1805 1769 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1900 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Vlčnov B 1805 1769 Potrusil Zdeněk ŠK Ost.Nová Ves 1722 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Vlčnov B 1805 1769 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1757 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Vlčnov B 1805 1769 Horsák Antonín ŠK Staré Město G 1908 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Vlčnov B 1805 1769 Hurdes Josef SK Boršice D 1759 1734 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Vlčnov B 1805 1769 Šácha Milan ŠO Kunovice 1778 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Vlčnov B 1805 1769 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1860 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Vlčnov B 1805 1769 Moštěk František ŠK Staré Město H 1710 1732 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Vlčnov A 1805 1769 Petrželka Josef TJ Polešovice 2253 2261 0 soutěž
2012/2013 10 TJ Vlčnov A 1805 1769 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky B 1802 1904 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Vlčnov A 1805 1769 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1907 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Vlčnov A 1805 1769 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 2018 2017 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Vlčnov A 1805 1769 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Vlčnov A 1805 1769 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1880 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Vlčnov A 1805 1769 Churý Petr KK-ŠK Osvětimany 1782 1774 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Vlčnov A 1805 1769 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1860 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Vlčnov A 1805 1769 Frýbort Pavel SK Boršice C 1841 1846 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Vlčnov A 1805 1769 Pfeffer Erik SK Boršice B 1959 1967 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Vlčnov A 1805 1769 Major Robert TJ Bojkovice A 1824 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ Vlčnov A 1800 1738 Filák Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1891 1917 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Vlčnov A 1800 1738 Břoušek Jiří CHESSMONT Rožnov p. R. A 2066 2038 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Vlčnov A 1800 1738 Macura Emil TJ FS Napajedla A 2025 2078 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Vlčnov A 1800 1738 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1932 1949 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Vlčnov A 1800 1738 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky A 2001 2048 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Vlčnov A 1800 1738 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2040 2029 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Vlčnov A 1800 1738 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Vlčnov A 1800 1738 Pfeffer Erik SK Boršice B 1936 1919 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Vlčnov A 1800 1738 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1764 1882 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Vlčnov A 1800 1738 Burda Josef ŠK Staré Město E 1906 1923 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Vlčnov A 1800 1738 Kocián Miroslav ŠK Zlín D 2002 2020 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Vlčnov B 1800 1738 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1978 1962 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Vlčnov B 1800 1738 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí 1688 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Vlčnov B 1800 1738 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1849 1759 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Vlčnov B 1800 1738 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1808 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Vlčnov B 1800 1738 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1734 1769 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Vlčnov B 1800 1738 Míša Stanislav TJ Polešovice 1961 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Vlčnov B 1800 1738 Kašpárek Ondřej TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Vlčnov B 1800 1738 Volčík Stanislav SK Boršice C 1770 1767 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Vlčnov B 1800 1738 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky B 2084 2034 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Vlčnov B 1800 1738 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1781 1819 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Vlčnov B 1800 1738 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla B 1846 1843 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Vlčnov A 1728 Janska Petr SK Boršice C 1727 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Vlčnov A 1728 Štefaník Richard ŠK Staré Město F 1606 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Vlčnov A 1728 Indrák Jiří ŠO TJ Zborovice A 1511 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Vlčnov A 1728 Schwab Zdeněk ZLÍNTERM Zlín A 1664 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Vlčnov A 1728 Malinovský Karel Slavia Kroměříž C 1610 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Vlčnov A 1728 Podškubka Antonín ŠO Kunovice A 1742 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Vlčnov A 1728 TJ Sokol Postoupky B 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Vlčnov A 1728 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí 1672 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Vlčnov A 1728 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1684 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Vlčnov A 1728 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1531 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Vlčnov B 1728 Jančář Viktor TJ Bojkovice B 1608 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Vlčnov B 1728 Štefaník Richard ŠK Staré Město G 1606 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Vlčnov B 1728 Moštěk Jan ŠK Staré Město H 1536 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Vlčnov B 1728 Vichorec Antonín ŠO Kunovice B 1508 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Vlčnov B 1728 Zifčák Josef TJ Mařatice 1488 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Vlčnov B 1728 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 1503 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Vlčnov B 1728 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany 1586 1 soutěž
2009/2010 9 Vlčnov B 1745 Vaňhara Jiří Bojkovice B 1685 ½ soutěž
2009/2010 8 Vlčnov B 1745 Churá Petra Osvětimany 1510 ½ soutěž
2009/2010 7 Vlčnov B 1745 Pikner Jindřich Staré Město G 1704 1 soutěž
2009/2010 6 Vlčnov B 1745 Růčka Pavel Kunovice B 1617 1 soutěž
2009/2010 5 Vlčnov B 1745 Kadlček Petr Dolní Němčí 1645 0 soutěž
2009/2010 4 Vlčnov B 1745 Šimčík Jan Hluk A 1794 1 soutěž
2009/2010 3 Vlčnov B 1745 Janska Petr Boršice D 1584 1 soutěž
2009/2010 2 Vlčnov B 1745 Plevák Petr Velehrad 1685 1 soutěž
2009/2010 1 Vlčnov B 1745 Moštěk František Vlčnov C ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Vlčnov A 1745 Bednařík Vratislav TJ Sokol Kvasice 1500 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Vlčnov A 1745 Pfeffer Erik SK Boršice C 1899 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Vlčnov A 1745 Jura Drahomír Dům kultury Kroměříž 1426 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Vlčnov A 1745 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1856 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Vlčnov A 1745 Hruška Karel TJ Lokom. Uherský Ostroh 1896 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Vlčnov A 1745 Podškubka Antonín ŠO Kunovice A 1738 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Vlčnov A 1745 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1683 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Vlčnov A 1745 Náplava Jakub TJ Polešovice 1725 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Vlčnov A 1745 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1865 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Vlčnov A 1745 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město F 1595 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Vlčnov A 1781 Hubík Petr Dům Kultury Kroměříž 1613 0 soutěž
2008/2009 10 TJ Vlčnov A 1781 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1661 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Vlčnov A 1781 Fridrich Václav TJ Fatra Slavia Napajedla B 1535 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Vlčnov A 1781 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1820 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Vlčnov A 1781 Dičér František Spartak Uherský Brod 1612 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Vlčnov A 1781 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Vlčnov A 1781 Náplava Petr SK Boršice C 1873 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Vlčnov A 1781 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky C 1250 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Vlčnov A 1781 Prokopec Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1684 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Vlčnov A 1781 Marek Jiří ŠK Staré Město F 1812 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Vlčnov A 1781 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1784 ½ soutěž
2008/2009 9 Vlčnov B 1781 Skupina Josef Boršice D 1477 0 soutěž
2008/2009 8 Vlčnov B 1781 Zemčík Jan Kunovice A 1630 1 soutěž
2008/2009 7 Vlčnov B 1781 Vaňhara Jiří Bojkovice B 1773 1 soutěž
2008/2009 6 Vlčnov B 1781 Kunc Pavel Osvětimany A 1700 ½ soutěž
2008/2009 5 Vlčnov B 1781 Hala Jaroslav Hluk A 1665 0 soutěž
2008/2009 4 Vlčnov B 1781 Pikner Jindřich Staré Město H 1393 1 soutěž
2008/2009 3 Vlčnov B 1781 Fusková Martina Staré Město G 1627 1 soutěž
2008/2009 2 Vlčnov B 1781 Umlauf Josef Dolní Němčí 1679 ½ soutěž
2008/2009 1 Vlčnov B 1781 Plevák Pavel Velehrad 1695 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Vlčnov A 1831 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky B 1965 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Vlčnov A 1831 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1922 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Vlčnov A 1831 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1901 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Vlčnov A 1831 Svítek Jiří ŠK Zlín E 2059 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Vlčnov A 1831 Šiška Alois ŠK Rapos Sulimov 1693 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Vlčnov A 1831 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2019 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Vlčnov A 1831 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1948 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Vlčnov A 1831 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla B 2087 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Vlčnov A 1831 Palica Jiří DK Kroměříž 1871 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Vlčnov A 1831 Gabriel Adam SK Boršice C 1797 1 soutěž
2007/2008 9 Vlčnov B 1831 Churý Petr Osvětimany A 1752 0 soutěž
2007/2008 8 Vlčnov B 1831 Šimčík Jan Hluk A 1820 0 soutěž
2007/2008 7 Vlčnov B 1831 Světinský Antonín Dolní Němčí 1903 ½ soutěž
2007/2008 5 Vlčnov B 1831 Kadlec Pavel Kunovice A 1860 ½ soutěž
2007/2008 4 Vlčnov B 1831 Fusek Lukáš Staré Město G 1816 1 soutěž
2007/2008 3 Vlčnov B 1831 Pfeffer Erik Boršice D 1717 ½ soutěž
2007/2008 2 Vlčnov B 1831 Podešva Antonín Mařatice 1885 0 soutěž
2007/2008 1 Vlčnov B 1831 Mikulčík Josef Bojkovice B 1866 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ Vlčnov B 1796 Lekeš René Sokol ORA SV Slavičín A 1773 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Vlčnov B 1796 Tesař Martin ŠK SK Zlín E 1872 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Vlčnov B 1796 Staufčík Michal ŠK Staré Město F 2018 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Vlčnov B 1796 Bártek Jan Dům Kultury Kroměříž 1777 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Vlčnov B 1796 Myška Dušan TJ Bystřice p.Hostýnem A 1817 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Vlčnov B 1796 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1909 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Vlčnov B 1796 Bačák Petr ŠO TJ Zborovice A 1811 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Vlčnov B 1796 Míša Stanislav TJ Polešovice 1942 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Vlčnov B 1796 Sháněl Jaroslav TJ Sokol Postoupky A 2109 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Vlčnov B 1796 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1927 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Vlčnov B 1796 Frýbort Pavel SK Boršice B 1835 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Vlčnov 1796 Zajíček Petr ŠK Zbrojovka Vsetín 2038 0 soutěž
2006/2007 10 TJ Vlčnov 1796 Jakubec Jiří TJ Loko Uh. Ostroh 1743 ½ soutěž
2006/2007 9 TJ Vlčnov 1796 Marek Jiří ŠK Staré Město E 1811 ½ soutěž
2006/2007 8 TJ Vlčnov 1796 Polášek Libor Fatra-Slavia Napajedla 1652 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Vlčnov 1796 Kocián Miroslav ŠK Zlin D 2008 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Vlčnov 1796 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 2015 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Vlčnov 1796 Vojkůvka Libor TJ Rožnov pod Radh. 1896 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Vlčnov 1796 Burda Josef ŠK Staré Město D 2065 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Vlčnov 1796 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1916 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Vlčnov 1796 Hromada Jiří MKS Holešov B 1747 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Vlčnov 1796 Bělunek Zdeněk TJ Sokol Hutisko-Solanec 1926 ½ soutěž
2005/2006 11 TJ Vlčnov 1653 Plachý Josef Slavia Kroměříž C 1601 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Vlčnov 1653 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2023 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Vlčnov 1653 ŠO TJ Zborovice 1 soutěž
2005/2006 8 TJ Vlčnov 1653 Náplava Jan TJ Polešovice 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Vlčnov 1653 Ochotský Josef TJ Napajedla 1761 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Vlčnov 1653 Konečný Otto LOKO Uherský Ostroh B 1315 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Vlčnov 1653 Volčík Stanislav SK Boršice B 1794 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Vlčnov 1653 Vránová Jarmila ŠK Staré Město E 1655 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Vlčnov 1653 Burda Josef ŠK Staré Město D 1888 0 soutěž
2005/2006 2 TJ Vlčnov 1653 Krátký Ctibor Spartak Uherský Brod 1664 ½ soutěž
2005/2006 1 TJ Vlčnov 1653 Dvořák Petr TJ Sokol Postoupky 1766 ½ soutěž
2005/2006 9 Vlčnov "B" 1653 Uhlíř Vojtěch Hluk "A" 1364 1 soutěž
2005/2006 8 Vlčnov "B" 1653 Trubačík Zbyněk Staré Město "F" 1609 ½ soutěž
2005/2006 6 Vlčnov "B" 1653 Prchla Jaromír Bojkovice "A" 1749 ½ soutěž
2005/2006 5 Vlčnov "B" 1653 Slaník Antonín Mařatice "A" 1832 1 soutěž
2005/2006 4 Vlčnov "B" 1653 Volčík Luděk Boršice "C" 1504 ½ soutěž
2005/2006 3 Vlčnov "B" 1653 Kašpárek Ondřej Kunovice 1511 0 soutěž
2005/2006 2 Vlčnov "B" 1653 Doležal Petr Osvětimany "A" 1634 ½ soutěž
2005/2006 1 Vlčnov "B" 1653 Světinský Antonín Dolní Němčí 1548 0 soutěž
2004/2005 9 Vlčnov B 1645 Skalka Josef Boršice B 1864 0 soutěž
2004/2005 8 Vlčnov B 1645 Doležal Petr Osvětimany 1667 ½ soutěž
2004/2005 7 Vlčnov B 1645 Škrášek Miloslav Mařatice A 1776 ½ soutěž
2004/2005 6 Vlčnov B 1645 Světinský Antonín Dol. Němčí 1553 1 soutěž
2004/2005 5 Vlčnov B 1645 Valeš Josef Bojkovice A 1592 0 soutěž
2004/2005 4 Vlčnov B 1645 Blahůš František Uherský Ostroh C 1563 1 soutěž
2004/2005 3 Vlčnov B 1645 Zemčík Jan Kunovice ŠO 1574 ½ soutěž
2004/2005 2 Vlčnov B 1645 Náplava Petr Boršice C 1272 0 soutěž
2004/2005 1 Vlčnov B 1645 Horsák Antonín Staré Město F 1862 0 soutěž