Hráč Kovář Matěj

Kovář Matěj

User Pic
Jméno: Kovář Matěj
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1585
Elo mezinárodní: 1506
ID: 42366
FIDE ID: 398640
Rok narození: 2004
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A 1506 1585 Parák František ŠO Sokol Bystřička 1535 1571 1 soutěž
2021/2022 1 Tělovýchovná jednota Sokol Ústí B 1506 1585 Hromada Jakub TJ Sokol Valašská Polanka 1398 1601 ½ soutěž
2020/2021 3 TJ Sokol Ústí 1520 1605 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice 1784 1848 0 soutěž
2020/2021 2 TJ Sokol Ústí 1520 1605 Grček Tomáš Lokomotiva Krnov "B" 1280 1394 1 soutěž
2020/2021 1 TJ Sokol Ústí 1520 1605 Raptis Janis Lokomotiva Krnov "A" 1615 1684 0 soutěž
2020/2021 1 TJ Sokol Ústí B 1520 1605 Bařinka Miroslav TJ Sokol Valašská Polanka 1619 1632 0 soutěž
2019/2020 11 TJ Sokol Ústí 1532 1598 Růžičková Ema A64 Grygov 1351 1423 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Sokol Ústí 1532 1598 Blaha Marek SK Prostějov 1878 1848 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Sokol Ústí 1532 1598 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová 1544 1574 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Sokol Ústí 1532 1598 Lička Denis BŠŠ Frýdek-Místek B 1571 1613 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Sokol Ústí 1538 1598 Matusík Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek C 1522 1511 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Sokol Ústí 1538 1598 Trojan Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek D 1452 1506 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Sokol Ústí 1560 1657 Otáhalová Nela ŠO Kunovice 1557 1453 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Sokol Ústí 1560 1657 Londin Lukáš Vojtěch Kvasaco Vacenovice 1531 1601 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Sokol Ústí 1607 1657 Večeřa Dominik ŠK Zlín-Malenovice 1655 1734 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Sokol Ústí 1607 1657 Raptis Janis TJ Lokomotiva Krnov 1493 1559 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Sokol Ústí 1607 1657 Kaňák Matyáš TJ Ostrava 1552 1478 0 soutěž
2019/2020 9 Ústí 1532 1598 Hapka Tomáš Rajnochovice 1952 1808 0 soutěž
2019/2020 8 Ústí 1532 1598 Capil Dalibor Valašská Bystřice C 1577 1593 1 soutěž
2019/2020 7 Ústí 1532 1598 Parák František MEZ Vsetín 1577 1609 ½ soutěž
2019/2020 6 Ústí 1538 1598 Růžička Jiří Zbrojovka Vsetín D 1481 1563 1 soutěž
2019/2020 5 Ústí 1538 1657 Hladký Jan Valašské Meziříčí B 0 1680 1 soutěž
2019/2020 3 Ústí 1560 1657 Malina Zdenek Zašová 0 1736 1 soutěž
2019/2020 2 Ústí 1560 1657 Múdrý Jan Huslenky B 1576 1583 ½ soutěž
2019/2020 1 Ústí 1607 1657 Kovář Jaromír Valašská Polanka 0 1387 1 soutěž
2019/2020 6 Ústí B 1538 1598 Lev František Valašské Meziříčí C 0 1569 0 soutěž
2019/2020 5 Ústí B 1560 1657 Čáňová Dagmar Zašová B 0 1540 ½ soutěž
2019/2020 3 Ústí B 1560 1657 Komínek Martin Valašská Bystřice D 1570 1660 0 soutěž
2018/2019 11 TJ Sokol Ústí 1494 1455 Mohapl Tomáš SK Prostějov 1617 1678 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Sokol Ústí 1494 1455 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město B 1327 1399 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Sokol Ústí 1494 1455 Sasková Renata ŠK Kuřim C 1278 1235 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Sokol Ústí 1494 1455 Nezval Filip ŠK Duras BVK Královo Pole 1830 1849 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Sokol Ústí 1482 1607 Krejčok Tobiáš BŠŠ Frýdek-Místek C 1803 1716 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Sokol Ústí 1482 1607 Kříž Tomáš ŠK Kuřim A 1543 1658 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Sokol Ústí 1563 1607 Tomanec Samuel SK Slavia Orlová B 1077 1328 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Sokol Ústí 1563 1607 Habinová Alice ŠK Kuřim B 1462 1536 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Sokol Ústí 1563 1607 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice 1580 1589 0 soutěž
2018/2019 11 Sokol Ústí 1494 1455 Machala Matěj ŠK Zlín C 1604 1606 ½ soutěž
2018/2019 9 Sokol Ústí 1494 1455 Kývala Petr ŠO TJ Sokol Vizovice 0 1609 1 soutěž
2018/2019 8 Sokol Ústí 1494 1455 Parák František ŠO Sokol Bystřička 1642 1664 1 soutěž
2018/2019 7 Sokol Ústí 1490 1455 Peterka Josef TJ Sokol Valašská Bystřice B 1866 1871 0 soutěž
2018/2019 6 Sokol Ústí 1490 1455 Galda Tomáš Šachy Hošťálková B 1489 1508 0 soutěž
2018/2019 4 Sokol Ústí 1482 1607 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1795 1835 ½ soutěž
2018/2019 3 Sokol Ústí 1539 1607 Žižka Petr ŠK Zbrojovka Vsetín C 1549 1587 0 soutěž
2018/2019 2 Sokol Ústí 1539 1607 Smetana Rostislav ŠO TJ Sokol Lužná 1633 1702 0 soutěž
2018/2019 1 Sokol Ústí 1563 1607 Vítek Karel SK Brumov-Bylnice 1832 1730 1 soutěž
2018/2019 9 Sokol Ústí B 1494 1455 Hapka Tomáš ŠK Rajnochovice 1952 1801 0 soutěž
2018/2019 8 Sokol Ústí B 1494 1455 Bartošek Ivan TJ Sokol Huslenky 1698 1709 1 soutěž
2018/2019 6 Sokol Ústí B 1490 1455 Šulák Radomír MEZ Vsetín 0 1667 ½ soutěž
2018/2019 5 Sokol Ústí B 1490 1455 Klímek David ŠK Zbrojovka Vsetín D 1478 1534 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO Kunovice 1484 1468 Křenek Roman ŠO TJ Karolinka 1320 1313 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO Kunovice 1484 1468 Lapčík Roman ŠK Staré Město C 1241 1339 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO Kunovice 1484 1468 Opluštil Pavel TJ Sokol Postoupky 1328 1374 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Sokol Ústí 1480 1468 Vávra Jan ŠK Staré Město "B" 1399 1367 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Sokol Ústí 1480 1468 Gregůrková Nikola Agentura 64 Grygov 1650 1625 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Sokol Ústí 1480 1468 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno "A" 1780 1759 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Sokol Ústí 1480 1468 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1591 1601 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Sokol Ústí 1484 1468 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1890 1885 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Sokol Ústí 1484 1468 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1459 1573 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Sokol Ústí 1480 1468 Bušos Daniel TJ Lokomotiva Krnov 1477 1570 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Sokol Ústí 1480 1468 Tillmann Tomáš TJ Ostrava 1745 1751 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Sokol Ústí 1447 1485 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín 1404 1357 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Sokol Ústí 1447 1485 Krejčok Tobiáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1649 1639 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Sokol Ústí 1447 1485 Targosz Jiří SK Slavia Orlová "B" 1427 1458 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1480 1468 Klíma Tomáš ŠK Rajnochovice 1581 1591 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1480 1468 Papšík Miroslav TJ Sokol Huslenky 1701 1682 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1480 1468 Koláček Milan MEZ Vsetín 0 1740 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1484 1468 Koňařík Filip Valašské Meziříčí C 1313 1308 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1447 1485 Orság Václav Sokol Ústí B 0 1657 1 soutěž
2017/2018 4 KH Zašová 1480 1468 Červenka Emil ŠK Zbrojovka Vsetín D 0 1701 1 soutěž
2017/2018 10 �st� 1480 1468 Ondroušek Michal Ho���lkov� B 1293 1425 0 soutěž
2017/2018 8 �st� 1480 1468 Plášek Jonáš Slavi��n 0 1374 ½ soutěž
2017/2018 7 �st� 1484 1468 Sewiola Petr Vala�sk� Byst�ice B 1718 1670 ½ soutěž
2017/2018 6 �st� 1484 1468 Kývala Petr Vizovice 0 1648 1 soutěž
2017/2018 3 �st� 1480 1468 Janík Libor EMKaD Hole�ov 0 1636 1 soutěž
2017/2018 2 �st� 1480 1468 Klímek David �KZ Vset�n C 1485 1551 1 soutěž
2017/2018 1 �st� 1447 1485 Křenek Jaroslav Zub�� 0 1562 0 soutěž
2016/2017 9 Sokol Ústí 1408 1445 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město C 1165 1317 1 soutěž
2016/2017 8 Sokol Ústí 1408 1445 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice 1320 1329 0 soutěž
2016/2017 7 Sokol Ústí 1408 1445 Hofschneider Petr DDM Slavičín 1091 1 soutěž
2016/2017 6 Sokol Ústí 1408 1445 Kamas Gabriel ŠK Zbrojovka Vsetín C 1100 0 soutěž
2016/2017 5 Sokol Ústí 1408 1445 Jiříček Vojtěch ŠK Zbrojovka Vsetín B 1700 1752 1 soutěž
2016/2017 4 Sokol Ústí 1408 1445 Opluštil David Sokol Postoupky 1616 1716 0 soutěž
2016/2017 3 Sokol Ústí 1408 1445 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1162 1162 0 soutěž
2016/2017 2 Sokol Ústí 1408 1445 Spáčilová Klára ŠK Staré Město D 1000 1 soutěž
2016/2017 1 Sokol Ústí 1408 1445 Křenek Jakub ŠO Karolinka 1000 1 soutěž
2015/2016 11 Ústí C 1408 1445 Vávra Vladimír Val. Bystřice D 1502 1537 0 soutěž
2015/2016 10 Ústí C 1408 1445 Dvořák Martin ŠKZ Vsetín E 1424 1206 0 soutěž
2015/2016 9 Ústí C 1408 1445 Múdrý Jan Huslenky B 1737 1766 ½ soutěž
2015/2016 8 Ústí C 1408 1445 Zajíc Jaroslav Ústí B 1652 1 soutěž
2015/2016 7 Ústí C 1408 1445 Koňařík Filip Val. Meziříčí D 1000 1 soutěž
2015/2016 6 Ústí C 1408 1445 Feix Vilém Branky 1399 0 soutěž
2015/2016 5 Ústí C 1408 1445 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín F 1650 1 soutěž
2015/2016 4 Ústí C 1408 1445 Karlík Jáchym Hošťálková D 1448 1435 1 soutěž
2015/2016 3 Ústí C 1408 1445 Ptáček Jiří Karolinka B 1155 1 soutěž
2015/2016 2 Ústí C 1408 1445 Martinka Ladislav Francova Lhota B 1575 ½ soutěž
2015/2016 1 Ústí C 1408 1445 Černý Ladislav Val. Meziříčí C 1530 0 soutěž
2015/2016 10 Ústí 1408 1445 Kovář Jaromír Val. Polanka 1422 1 soutěž
2015/2016 9 Ústí 1408 1445 Burdík Petr Bystřička 1465 1542 1 soutěž
2015/2016 6 Ústí 1408 1445 Bartík Gustav Val. Bystřice C 1000 1 soutěž
2015/2016 4 Ústí 1408 1445 Hrbáček Petr Huslenky 1000 0 soutěž
2015/2016 3 Ústí 1408 1445 Ptáček Jiří Karolinka 1155 1 soutěž
2015/2016 9 Sokol Ústí 1408 1445 Spáčilová Klára ŠK Staré Město D 1000 1 soutěž
2015/2016 8 Sokol Ústí 1408 1445 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice A 1320 1329 0 soutěž
2015/2016 7 Sokol Ústí 1408 1445 Holeček Dominik ŠK Staré Město C 1231 0 soutěž
2015/2016 6 Sokol Ústí 1408 1445 Samohýl Adam ŠK Zlín-Malenovice B 1000 1 soutěž
2015/2016 5 Sokol Ústí 1408 1445 Krchňáček Jakub ŠO Kunovice 1000 ½ soutěž
2015/2016 4 Sokol Ústí 1408 1445 Jankovský Leonard Zbrojovka Vsetín B 1084 1 soutěž
2015/2016 3 Sokol Ústí 1408 1445 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1356 1367 ½ soutěž
2015/2016 2 Sokol Ústí 1408 1445 Sokol Postoupky 1 soutěž
2015/2016 1 Sokol Ústí 1408 1445 Konečný Jan ŠK DDM Slavičín 1000 1 soutěž
2014/2015 9 Sokol Ústí 1250 Mechl Marek ŠK Zlín 1000 ½ soutěž
2014/2015 8 Sokol Ústí 1250 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice 1250 0 soutěž
2014/2015 7 Sokol Ústí 1250 Bierská Adéla ŠK Zbrojovka Vsetín A 1633 1659 0 soutěž
2014/2015 6 Sokol Ústí 1250 Hlúšek Michal SK Boršice 1000 0 soutěž
2014/2015 5 Sokol Ústí 1250 Černý Michal ŠK Zlínterm 1169 1 soutěž
2014/2015 4 Sokol Ústí 1250 Martinec Daniel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1073 1 soutěž
2014/2015 3 Sokol Ústí 1250 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město C 1100 1 soutěž
2014/2015 2 Sokol Ústí 1250 Vrtal Josef KK-ŠK Osvětimany 1104 1 soutěž
2014/2015 1 Sokol Ústí 1250 Hofschneider Tomáš ŠK DDM Slavičín 1100 ½ soutěž
2014/2015 4 Ústí B 1250 Křenek Roman Karolinka B 1000 ½ soutěž
2014/2015 2 Ústí B 1250 Lev Adam Val. Meziříčí C 1000 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Sokol Ústí 1000 Sokol Hošťálková B 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Sokol Ústí 1000 Jordová Zdeňka Sokol Postoupky B 1050 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Sokol Ústí 1000 Svozil David ŠK-KK Osvětimany 1090 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Ústí 1000 Eliáš Matěj Slavia Kroměříž 1250 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Sokol Ústí 1000 Tomšicová Emílie ŠO Kunovice 1100 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Ústí 1000 Hofschneider Tomáš ŠK DDM Slavičín 1000 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Ústí 1000 Gajdoš Jakub SK Boršice 1000 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Ústí 1000 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Ústí 1000 Lapčíková Markéta ŠK Zlínterm Zlín 1100 0 soutěž