Hráč Charčenko Valerij

Charčenko Valerij

User Pic
Jméno: Charčenko Valerij
Oddíl: Sokol Postoupky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1797
Elo mezinárodní: 1818
ID: 46336
FIDE ID: 23719591
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 Sokol Postoupky 1818 1797 Staněk Jiří TJ Spolek Valašské Meziříčí A 0 1675 1 soutěž
2021/2022 3 Sokol Postoupky 1818 1797 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2071 2079 0 soutěž
2021/2022 2 Sokol Postoupky 1794 1797 Babula Matěj ŠK Staré Město C 1748 1749 ½ soutěž
2021/2022 1 Sokol Postoupky 1794 1797 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1913 1913 1 soutěž
2021/2022 3 TJ Sokol Postoupky B 1818 1797 Dvořák Miroslav ŠK Loukov 0 1501 1 soutěž
2020/2021 1 Sokol Postoupky A 1787 1794 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1922 1925 ½ soutěž
2019/2020 9 Sokol Postoupky B 1802 1811 Vichlenda Milan ŠK Prusinovice 0 1704 1 soutěž
2019/2020 8 Sokol Postoupky B 1802 1811 Novák Zdeněk TJ Bystřice pod Hostýnem B 1845 1662 ½ soutěž
2019/2020 7 Sokol Postoupky B 1820 1811 Trefílek Josef ŠK Loukov 0 1662 ½ soutěž
2019/2020 5 Sokol Postoupky B 1834 1806 Večeřa Dominik Sokol Postoupky C 1701 1734 ½ soutěž
2019/2020 3 Sokol Postoupky B 1820 1806 Hlobil Tomáš TJ Bystřice pod Hostýnem C 1234 1375 1 soutěž
2019/2020 2 Sokol Postoupky B 1820 1806 Tomeček Marián SK EMKaD Holešov, z.s. C 1304 1371 1 soutěž
2019/2020 9 Sokol Postoupky A 1802 1811 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice A 1944 1936 0 soutěž
2019/2020 8 Sokol Postoupky A 1802 1811 Čechál Martin ŠK Holešov A 1956 1967 0 soutěž
2019/2020 7 Sokol Postoupky A 1802 1811 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín B 1544 1604 1 soutěž
2019/2020 6 Sokol Postoupky A 1820 1811 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž D 1970 1978 0 soutěž
2019/2020 5 Sokol Postoupky A 1820 1806 Macháček Lukáš ŠK Staré Město D 1699 1702 ½ soutěž
2019/2020 4 Sokol Postoupky A 1834 1806 Slížek Josef TJ Valašská Bystřice A 1943 1938 0 soutěž
2019/2020 3 Sokol Postoupky A 1820 1806 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1948 1971 ½ soutěž
2019/2020 2 Sokol Postoupky A 1820 1806 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1963 1949 ½ soutěž
2019/2020 1 Sokol Postoupky A 1810 1806 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice A 1997 1993 ½ soutěž
2018/2019 11 Sokol Postoupky A 1823 1828 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1953 1976 0 soutěž
2018/2019 10 Sokol Postoupky A 1806 1828 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1829 1847 ½ soutěž
2018/2019 9 Sokol Postoupky A 1806 1828 Kučera Pavel ŠK Staré Město C 1732 1736 1 soutěž
2018/2019 7 Sokol Postoupky A 1832 1828 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1711 1746 0 soutěž
2018/2019 6 Sokol Postoupky A 1819 1828 Palica Jiří ŠK Zlín B 1922 1946 ½ soutěž
2018/2019 5 Sokol Postoupky A 1819 1828 Chutný Aleš ŠK Holešov A 1963 1933 ½ soutěž
2018/2019 4 Sokol Postoupky A 1811 1826 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město D 1966 1970 ½ soutěž
2018/2019 3 Sokol Postoupky A 1823 1826 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 1983 1991 0 soutěž
2018/2019 2 Sokol Postoupky A 1823 1826 Hladký Jan TJ Valašské Meziříčí A 0 1669 ½ soutěž
2018/2019 1 Sokol Postoupky A 1804 1826 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín B 1787 1795 1 soutěž
2018/2019 11 Sokol Postoupky B 1806 1828 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1963 1990 0 soutěž
2018/2019 10 Sokol Postoupky B 1806 1828 Flekač Milan TJ Vlčnov B 1959 1901 0 soutěž
2018/2019 9 Sokol Postoupky B 1832 1828 Krajcar Pavel ŠK Holešov B 0 1742 ½ soutěž
2018/2019 8 Sokol Postoupky B 1832 1828 Mikulčík Josef TJ Bojkovice A 1847 1786 0 soutěž
2018/2019 7 Sokol Postoupky B 1819 1828 Bažant Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1781 1728 1 soutěž
2018/2019 6 Sokol Postoupky B 1819 1828 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2077 2033 0 soutěž
2018/2019 5 Sokol Postoupky B 1811 1826 Havránek Michal SK Boršice B 1967 1984 ½ soutěž
2018/2019 4 Sokol Postoupky B 1811 1826 Kovařík David ŠO Kunovice B 1734 1753 ½ soutěž
2018/2019 3 Sokol Postoupky B 1823 1826 Trávníček Jaroslav SK EMKaD Holešov A 1817 1777 ½ soutěž
2018/2019 2 Sokol Postoupky B 1823 1826 Firych Miroslav Slavia Kroměříž D 2011 2063 ½ soutěž
2018/2019 1 Sokol Postoupky B 1804 1826 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 0 1874 0 soutěž
2017/2018 11 Sokol Postoupky B 1804 1810 Bažant Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1769 1706 1 soutěž
2017/2018 10 Sokol Postoupky B 1810 1810 Kokrda Vladimír ŠK Zlín C 1784 1797 1 soutěž
2017/2018 9 Sokol Postoupky B 0 1780 Krajsa Ivan TJ Bojkovice 1958 1949 0 soutěž
2017/2018 8 Sokol Postoupky B 0 1780 Vávra Petr TJ Vlčnov B 0 1532 1 soutěž
2017/2018 7 Sokol Postoupky B 0 1780 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice A 1974 1960 ½ soutěž
2017/2018 6 Sokol Postoupky B 0 1780 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2080 2094 0 soutěž
2017/2018 5 Sokol Postoupky B 1810 1810 Pfeffer Erik SK Boršice B 1965 1936 ½ soutěž
2017/2018 4 Sokol Postoupky B 1810 1810 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2056 2023 0 soutěž
2017/2018 3 Sokol Postoupky B 1810 1810 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 0 1876 ½ soutěž
2017/2018 2 Sokol Postoupky B 1810 1810 Rojar Libor ŠO Kunovice B 1943 1870 ½ soutěž
2017/2018 1 Sokol Postoupky B 0 1784 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 0 1892 1 soutěž
2017/2018 10 Sokol Postoupky A 1810 1810 Slížek Josef TJ Sokol Valašská Bystřice A 1931 1924 0 soutěž
2017/2018 9 Sokol Postoupky A 1810 1810 Knotek Josef ŠO Kunovice A 1949 1995 ½ soutěž
2017/2018 8 Sokol Postoupky A 0 1780 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1926 1940 0 soutěž
2017/2018 7 Sokol Postoupky A 0 1780 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1810 1824 ½ soutěž
2017/2018 6 Sokol Postoupky A 0 1780 Šebela Ladislav SK Boršice A 1859 1841 ½ soutěž
2017/2018 5 Sokol Postoupky A 0 1780 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2066 2023 0 soutěž
2017/2018 4 Sokol Postoupky A 1810 1810 Polášek Libor TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1519 1607 0 soutěž
2017/2018 3 Sokol Postoupky A 1810 1810 Palica Jiří ŠK Zlín B 1922 1953 ½ soutěž
2017/2018 2 Sokol Postoupky A 1810 1810 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2018 2003 ½ soutěž
2016/2017 11 Sokol Postoupky C Růdl Karel SK Rusava 1271 1 soutěž
2016/2017 10 Sokol Postoupky C Hapka Tomáš ŠK Rajnochovice 1952 1834 ½ soutěž
2016/2017 9 Sokol Postoupky C Peška Antonín TJ Sokol Pravčice 1723 ½ soutěž
2016/2017 8 Sokol Postoupky C Štencel Karel ŠO TJ Zborovice B 1836 1 soutěž
2016/2017 7 Sokol Postoupky C Novák Zdeněk TJ Bystřice p/H 1829 1716 ½ soutěž
2016/2017 6 Sokol Postoupky C Horák Vladimír TJ Lutopecny/Měrůtky 1 soutěž
2016/2017 5 Sokol Postoupky C Svobodník Milan ŠK Milovice Hrad 1672 ½ soutěž
2016/2017 4 Sokol Postoupky C Bartoník Stanislav Sokol Kvasice 1 soutěž
2016/2017 3 Sokol Postoupky C Endlicher Milan Sokol Litenčice 1551 ½ soutěž
2016/2017 2 Sokol Postoupky C Ředina Petr ŠK Rapos Sulimov 1563 ½ soutěž
2016/2017 1 Sokol Postoupky C Sovadina Martin ŠK Holešov B 1747 1725 0 soutěž
2016/2017 11 Sokol Postoupky B Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice A 1320 1329 1 soutěž
2016/2017 10 Sokol Postoupky B Hruška Karel ŠK Dolní Němčí A 1926 1843 1 soutěž
2016/2017 9 Sokol Postoupky B Šantora Jiří Slavia Kroměříž D 1833 1822 ½ soutěž
2016/2017 8 Sokol Postoupky B Nezdařil Vlastimil ŠO TJ Zborovice A 1494 ½ soutěž
2016/2017 7 Sokol Postoupky B Podškubka Ondřej TJ Vlčnov B 1750 0 soutěž
2016/2017 6 Sokol Postoupky B Malůš Petr ŠO Kunovice A 1785 ½ soutěž
2016/2017 5 Sokol Postoupky B Ludvíček Josef SK Boršice B 1913 1903 1 soutěž
2016/2017 4 Sokol Postoupky B Burda Josef ŠK Staré Město E 1838 1849 ½ soutěž
2016/2017 3 Sokol Postoupky B Kratochvílová Magdalena TJ Spartak Uherský Brod 1671 1 soutěž
2016/2017 2 Sokol Postoupky B Jestříbek Martin TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1519 1 soutěž
2016/2017 1 Sokol Postoupky B Plášek Radim TJ Bojkovice 1959 1755 ½ soutěž