Hráč Nikodém Gustav

Nikodém Gustav

User Pic
Jméno: Nikodém Gustav
Oddíl: Jezdci Jundrov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1995
Elo mezinárodní: 2004
ID: 2827
FIDE ID: 348112
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Bystrc Oilers 2004 1991 Řičica Lubomír KVASACO Vacenovice 0 1582 1
2018/2019 7 ŠK Bystrc Oilers 2004 1991 Taptič Filip Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1927 1877 1
2018/2019 6 ŠK Bystrc Oilers 2004 1991 Pokorný Tomáš Klub šachistů TJ Bučovice 0 1580 1
2018/2019 5 ŠK Bystrc Oilers 2004 1991 Vaculík Martin ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1576 1586 1
2018/2019 3 ŠK Bystrc Oilers 2004 1991 Fanta Jiří ŠO Jiskra Strážnice 1772 1707 ½
2018/2019 2 ŠK Bystrc Oilers 2004 1991 Polák Zdeněk ŠK Lokomotiva Brno "D" 0 1539 1
2018/2019 1 ŠK Bystrc Oilers 2004 1991 Krejčíř Stanislav VSK Univerzita Brno "B" 0 1664 1
2017/2018 5 ŠK Bystrc Oilers 2007 1993 Petlák Josef TJ Znojmo 2012 1979 ½
2017/2018 3 ŠK Bystrc Oilers 2007 1993 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno B 1947 1932 ½
2017/2018 2 ŠK Bystrc Oilers 2007 1993 Čermák Jan MKS Vyškov 1886 1899 ½
2017/2018 1 ŠK Bystrc Oilers 2020 2003 Smrčková Světlana SK GPOA Znojmo 1628 1688 ½
2017/2018 11 Moravská Slavia Brno B 2007 1993 Němec David ŠK Kuřim 1889 1852 ½
2016/2017 9 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Hampel David VSK Universita Brno 2020 2005 ½
2016/2017 8 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Smrčková Světlana ŠK GPOA Znojmo 1621 1685 1
2016/2017 7 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Pokladník Martin ŠK Vinohrady Brno 1928 1
2016/2017 6 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Boček Tadeáš ŠK Kuřim B 1831 1925 ½
2016/2017 5 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 ½
2016/2017 4 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Kaplan Milan Orel Ořechov 1803 1795 1
2016/2017 3 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2054 2002 ½
2016/2017 2 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 1
2016/2017 1 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Předínský Vladan SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 1
2016/2017 8 ŠK Bystrc Oilers 2004 2000 Bylok František ŠK Sebranci RH 1575 ½
2016/2017 6 ŠK Bystrc Oilers 2004 2000 Pokorný Radovan ŠK Střelice A 1714 ½
2016/2017 5 ŠK Bystrc Oilers 2004 2000 Richterová Julie ŠK Střelice B 1616 1552 1
2016/2017 4 ŠK Bystrc Oilers 2004 2000 Slezák Jiří Jezdci Jundrov C 1753 1
2016/2017 1 ŠK Bystrc Oilers 2004 2000 Šustr Radomil TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1884 1884 ½
2016/2017 11 Moravská Slavia Brno 2004 2000 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 1933 ½
2015/2016 11 ŠK Bystrc Oilers 2004 2000 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2011 1988 0
2015/2016 9 ŠK Bystrc Oilers 2004 2000 Zerdaloglu Vasilis VSK Universita Brno 1689 1835 1
2015/2016 8 ŠK Bystrc Oilers 2004 2000 Vaněk Vladimír ŠK Vinohrady Brno 1533 1
2015/2016 5 ŠK Bystrc Oilers 2004 2000 Havel Vojtěch SK GPOA Znojmo 1921 1905 0
2015/2016 9 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Bylok František ŠK Sebranci RH 1575 1
2015/2016 7 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno E 1827 1853 ½
2015/2016 6 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Bauer Miroslav ŠK Kuřim C 1269 1324 1
2015/2016 5 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Pokorný Radovan ŠK Střelice A 1714 1
2015/2016 4 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Koukal Ondřej Duras Brno D 1561 1634 1
2015/2016 3 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1
2015/2016 2 Moravská Slavia Brno B 2004 2000 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1527 1569 1
2014/2015 5 ŠK Bystrc Oilers 2037 2017 Hemala Luboš SK GPOA Znojmo 1800 1784 ½
2014/2015 1 ŠK Bystrc Oilers 2037 2017 Zerdaloglu Vasilis VSK Universita Brno 1855 ½
2013/2014 11 ŠK Bystrc Oilers 2022 2008 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2080 2075 ½
2013/2014 10 ŠK Bystrc Oilers 2022 2008 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1968 1961 1
2013/2014 9 ŠK Bystrc Oilers 2022 2008 Sládek Vladislav MKS Vyškov 1987 2015 ½
2013/2014 7 ŠK Bystrc Oilers 2022 2008 Hnilička Michal Sokol Rudice 1878 1810 1
2013/2014 4 ŠK Bystrc Oilers 2022 2008 Varga Marian Vinohrady Brno 1829 1857 ½
2012/2013 9 Moravská Slavia Brno 2019 2006 Kolomazník Ladislav TJ FS NAPAJEDLA 1760 1
2012/2013 8 Moravská Slavia Brno 2019 2006 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město C 1928 1848 1
2012/2013 10 ŠK Bystrc Oilers 2019 2006 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno B 1945 2087 ½
2012/2013 6 ŠK Bystrc Oilers 2019 2006 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1979 1955 ½
2012/2013 5 ŠK Bystrc Oilers 2019 2006 Taptič Filip ŠK Hodonín 1823 ½
2012/2013 4 ŠK Bystrc Oilers 2019 2006 Hampel David SK Tetčice 1946 1935 ½
2011/2012 8 ŠK Bystrc Oilers 2004 2009 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1887 1888 1
2011/2012 6 ŠK Bystrc Oilers 2004 2009 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno D 1762 1
2011/2012 5 ŠK Bystrc Oilers 2004 2009 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 ½
2011/2012 3 ŠK Bystrc Oilers 2004 2009 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2106 2087 ½
2011/2012 2 ŠK Bystrc Oilers 2004 2009 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2041 2036 ½
2011/2012 1 ŠK Bystrc Oilers 2004 2009 Petlák Josef TJ Znojmo 1984 1975 ½
2011/2012 10 SK Tetčice 2004 2009 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1718 1
2011/2012 8 SK Tetčice 2004 2009 Sojka Oldřich Sokol Střelice B 1649 1632 ½
2011/2012 6 SK Tetčice 2004 2009 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1761 ½
2011/2012 5 SK Tetčice 2004 2009 Pešl Jan SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 ½
2011/2012 4 SK Tetčice 2004 2009 Hemalová Lýdie SPgŠ+G Znojmo 1669 1669 1
2010/2011 11 BK Moravska Slavia Brno 2005 SPgS Znojmo B 1
2010/2011 10 BK Moravska Slavia Brno 2005 Podolský Jan TJ Slovan Ivancice 1100 1
2010/2011 7 BK Moravska Slavia Brno 2005 Urbanec Vladimír Sokol Strelice B 1568 1
2010/2011 4 BK Moravska Slavia Brno 2005 Pavlík Martin TJ CECHIE Zastavka 1269 1
2010/2011 3 BK Moravska Slavia Brno 2005 Růžička František TJ Znojmo B 1673 1
2010/2011 10 ŠK Bystrc Oilers 2005 Říha Otmar ŠK Duras BVK Brno C 1944 1
2010/2011 8 ŠK Bystrc Oilers 2005 Petruška Miroslav ŠK Lokomotiva Brno C 1992 ½
2010/2011 7 ŠK Bystrc Oilers 2005 Masařík Jan ŠK 64 Brno 1977 ½
2010/2011 5 ŠK Bystrc Oilers 2005 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 1997 0
2010/2011 4 ŠK Bystrc Oilers 2005 Habina Martin ŠK Garde Lipovec 2066 0
2010/2011 3 ŠK Bystrc Oilers 2005 Kubíček Pavel Orel Ořechov 2008 1
2009/2010 11 ŠK Tetčice 1911 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 1
2009/2010 10 ŠK Tetčice 1911 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná 1909 ½
2009/2010 8 ŠK Tetčice 1911 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 1
2009/2010 7 ŠK Tetčice 1911 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1884 ½
2009/2010 4 ŠK Tetčice 1911 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1977 0
2009/2010 3 ŠK Tetčice 1911 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2000 ½
2009/2010 2 ŠK Tetčice 1911 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno E 2082 ½
2009/2010 1 ŠK Tetčice 1911 Petlák Josef TJ Znojmo 2027 ½
2009/2010 11 Moravská Slavia Brno A 1911 Taptič Filip ŠK Hodonín 1782 1
2009/2010 9 Moravská Slavia Brno A 1911 Brož Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1875 ½
2009/2010 8 Moravská Slavia Brno A 1911 Hlávka Miroslav ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1688 ½
2009/2010 7 Moravská Slavia Brno A 1911 Janás Vladimír SK Horáček Sudoměřice 1905 1
2009/2010 6 Moravská Slavia Brno A 1911 Trnka Pavel ŠK Lokomotiva Brno F 1640 1
2009/2010 5 Moravská Slavia Brno A 1911 Šafařík Vojtěch TJ Sokol Bzenec 1970 ½
2009/2010 4 Moravská Slavia Brno A 1911 Souček Zdeněk TJ Tatran Poštorná B 1718 1
2009/2010 3 Moravská Slavia Brno A 1911 Ledvina Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1721 1
2009/2010 1 Moravská Slavia Brno A 1911 Šimoník Adam TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1797 1
2008/2009 9 BK Moravská Slavia Brno A 1890 Schneider Michal TJ Znojmo B 1819 1
2008/2009 8 BK Moravská Slavia Brno A 1890 Říha Cyril Sokol Štítary A 1
2008/2009 7 BK Moravská Slavia Brno A 1890 Peška Jan Sokol Střelice A 1671 1
2008/2009 6 BK Moravská Slavia Brno A 1890 Meduna Eduard ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1782 ½
2008/2009 5 BK Moravská Slavia Brno A 1890 ŠK Hrušovany n.J.A 1
2008/2009 4 BK Moravská Slavia Brno A 1890 Šic Miloš Bydo Zakřany B 1577 1
2008/2009 3 BK Moravská Slavia Brno A 1890 Všetečka Milan ŠK 64 Brno B 1762 ½
2008/2009 2 BK Moravská Slavia Brno A 1890 Kirš Dušan BK Moravská Slavia Brno B 1607 1
2008/2009 1 BK Moravská Slavia Brno A 1890 Beranec Martin TJ Slovan Ivančice A 1512 1
2008/2009 7 ŠK Průkopník Petria Bystrc 1890 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim B 1934 1
2008/2009 6 ŠK Průkopník Petria Bystrc 1890 Krejčí Dalibor ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1847 0
2008/2009 3 ŠK Průkopník Petria Bystrc 1890 Chloupek Libor ŠK Garde Lipovec 2116 1
2007/2008 11 BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1866 Sysel Jiří ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 0
2007/2008 9 BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1866 Merlíček Jiří ŠK 64 BRNO B 1751 1
2007/2008 8 BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1866 Kubíček Jiří ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 1959 0
2007/2008 7 BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1866 Forman Lubomír ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 1772 1
2007/2008 6 BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1866 Havel Vojtěch SPgŠ+G ZNOJMO B 1662 1
2007/2008 4 BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1866 Růžička František TJ ZNOJMO B 1672 1
2007/2008 1 BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1866 Krejčí Dalibor ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1837 ½
2007/2008 9 Moravská Slávia D 1866 Vokřínek Petr Lokomotiva Brno I 1773 1
2007/2008 7 Moravská Slávia D 1866 Kaláb Lubomír Duras BVK Brno E 1919 ½
2007/2008 5 Moravská Slávia D 1866 Šebek Jan Univerzita Brno 1827 1
2007/2008 2 Moravská Slávia D 1866 Svíženský Luboš Vinohrady Brno B 1783 ½
2007/2008 1 Moravská Slávia D 1866 Ševčíková Marie Duras BVK Brno F 1605 1
2006/2007 11 Moravská Slávia C 1829 Řehák Lukáš Lokomotiva I 1892 ½
2006/2007 10 Moravská Slávia C 1829 Kandalec Štefan Lokomotiva K 1584 1
2006/2007 9 Moravská Slávia C 1829 Klíma Jaroslav Lokomotiva J 1599 ½
2006/2007 8 Moravská Slávia C 1829 Lička Vlastimil Lokomotiva H 2007 ½
2006/2007 7 Moravská Slávia C 1829 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia D 1817 ½
2006/2007 6 Moravská Slávia C 1829 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1843 1
2006/2007 4 Moravská Slávia C 1829 Krč Milan Duras E 1787 ½
2006/2007 3 Moravská Slávia C 1829 Rybníček Otto ŠK 64 C 1790 ½
2005/2006 10 MORAVSKÁ SLAVIA A 1837 Pokladník Martin TJ SLOUP 1545 ½
2005/2006 9 MORAVSKÁ SLAVIA A 1837 Walletzký Radomír MAKKABI BOSKOVICE 1574 ½
2005/2006 8 MORAVSKÁ SLAVIA A 1837 Dufek Petr ČKD BLANSKO 1584 1
2005/2006 7 MORAVSKÁ SLAVIA A 1837 Ševčík Josef GARDE LIPOVEC B 1672 0
2005/2006 6 MORAVSKÁ SLAVIA A 1837 Krejčí Dalibor SOKOL TIŠNOV 1726 1
2005/2006 4 MORAVSKÁ SLAVIA A 1837 Dvořáček Milan SOKOL RUDICE B 1724 ½
2005/2006 3 MORAVSKÁ SLAVIA A 1837 Pelikán Karel DURAS BRNO E 1724 0
2005/2006 2 MORAVSKÁ SLAVIA A 1837 Šandera Jiří TJ KOMOŘANY 1757 ½
2005/2006 11 Moravská Slávia C 1837 Petlan Ivan Lokomotiva I 1992 1
2005/2006 10 Moravská Slávia C 1837 Kosour Karel Lokomotiva J 1529 1
2005/2006 9 Moravská Slávia C 1837 Motl Antonín Lokomotiva K 1691 1
2005/2006 8 Moravská Slávia C 1837 Kacálek Tomáš Průkopník B 1701 1
2005/2006 6 Moravská Slávia C 1837 Vaněk Vladimír TJ Vinohrady B 1646 1
2005/2006 3 Moravská Slávia C 1837 Černohlávek Jaroslav ŠK 64 D 1616 1
2005/2006 2 Moravská Slávia C 1837 Brauner Radek Vojenská akademie 1784 0
2004/2005 11 Mor. Slávia Brno A 1852 Univerzita Brno B 1
2004/2005 8 Mor. Slávia Brno A 1852 Šilha Josef Sokol Tišnov A 1623 1
2004/2005 7 Mor. Slávia Brno A 1852 Krejčí Petr Garde Lipovec B 1617 ½
2004/2005 6 Mor. Slávia Brno A 1852 Novák David ŠK Jevíčko A 1
2004/2005 5 Mor. Slávia Brno A 1852 Klíma Jaroslav První Brno B 1647 1
2003/2004 9 Mor. Slávia Brno 1861 Všetečka Milan ŠK 64 Brno B 1763 ½
2003/2004 7 Mor. Slávia Brno 1861 Göndör Tomáš Sokol Tišnov A ½
2003/2004 6 Mor. Slávia Brno 1861 Fojt Leoš Duras BVK Brno D 1791 ½
2003/2004 4 Mor. Slávia Brno 1861 Majetič Radim MKS Vyškov B 1752 1
2003/2004 2 Mor. Slávia Brno 1861 Poláček Jaroslav TJ Bučovice B 1675 0
2003/2004 1 Mor. Slávia Brno 1861 Krejčí Petr Garde Lipovec B 1