Hráč Podškubka Ondřej

Podškubka Ondřej

User Pic
Jméno: Podškubka Ondřej
Oddíl: TJ Vlčnov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1760
Elo mezinárodní: 1694
ID: 33871
FIDE ID: 385824
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 TJ Vlčnov 1761 1760 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky z.s. 2022 1992 0
2018/2019 10 TJ Vlčnov B 1694 1760 Vrzal Filip Sokol Postoupky B 1236 1240 1
2018/2019 9 TJ Vlčnov B 1694 1760 Jandl Miroslav TJ Bojkovice A 0 1733 0
2018/2019 7 TJ Vlčnov B 1761 1760 Horsák Antonín ŠK Staré Město E 0 1826 ½
2018/2019 4 TJ Vlčnov B 1761 1760 Janík Libor SK EMKaD Holešov A 0 1662 1
2018/2019 3 TJ Vlčnov B 1761 1760 Butula Miroslav Slavia Kroměříž D 1926 1801 ½
2018/2019 1 TJ Vlčnov B 1761 1760 Hrabal Radek ŠK Dolní Němčí A 1782 1789 1
2018/2019 9 TJ Vlčnov C 1694 1760 Pícha Zdeněk Mařatice 0 1697 0
2018/2019 7 TJ Vlčnov C 1694 1760 Šimčík Jan ŠK Dolní Němčí B 1820 1764 ½
2018/2019 6 TJ Vlčnov C 1761 1760 Zemčík Jan ŠO Kunovice C 0 1615 ½
2018/2019 5 TJ Vlčnov C 1761 1760 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město F 1345 1399 0
2018/2019 4 TJ Vlčnov C 1761 1760 Šaňák František SK Boršice C 1824 1800 ½
2018/2019 3 TJ Vlčnov C 1761 1760 Psotka Tomáš TJ Velehrad 1538 1577 ½
2018/2019 2 TJ Vlčnov C 1761 1760 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 0 1764 ½
2017/2018 9 TJ Vlčnov C 1761 1770 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1820 1748 ½
2017/2018 8 TJ Vlčnov C 1761 1770 Zemčík Jan ŠO Kunovice C 0 1625 1
2017/2018 7 TJ Vlčnov C 1761 1770 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany 0 1434 1
2017/2018 5 TJ Vlčnov C 1761 1770 Šťuka Josef ŠK Dolní Němčí B 0 1768 1
2017/2018 4 TJ Vlčnov C 1761 1770 Krátký Ctibor TJ Orel Nivnice A 0 1583 ½
2017/2018 3 TJ Vlčnov C 1761 1770 Petrášek Zdeněk Mařatice 0 1753 ½
2017/2018 1 TJ Vlčnov C 1761 1770 Stodůlka Václav SK Boršice C 0 1656 ½
2017/2018 3 TJ Vlčnov B 1761 1770 Major Robert TJ Bojkovice 0 1789 0
2017/2018 1 TJ Vlčnov B 1761 1770 Skalka Josef SK Boršice B 1722 1730 0
2016/2017 11 TJ Vlčnov B 1750 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1960 2035 0
2016/2017 9 TJ Vlčnov B 1750 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 ½
2016/2017 8 TJ Vlčnov B 1750 Beil Martin ŠO Kunovice A 2166 2174 0
2016/2017 7 TJ Vlčnov B 1750 Charčenko Valerij Sokol Postoupky B 1
2016/2017 6 TJ Vlčnov B 1750 Šebela Ladislav SK Boršice B 1866 1867 ½
2016/2017 5 TJ Vlčnov B 1750 Krča Milan ŠK Staré Město E 1961 2004 0
2016/2017 4 TJ Vlčnov B 1750 Urubčík Miroslav TJ Spartak Uherský Brod 1815 1837 ½
2016/2017 2 TJ Vlčnov B 1750 Valeš Josef TJ Bojkovice 1581 ½
2016/2017 1 TJ Vlčnov B 1750 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice A 1836 1861 1
2016/2017 11 TJ Vlčnov A 1750 Skalka Josef SK Boršice A 1786 1777 ½
2016/2017 3 TJ Vlčnov A 1750 Štefaník Petr ŠK Staré Město D 1623 1654 ½
2015/2016 5 TJ Vlčnov A 1750 Zelnitius Albert ŠK Staré Město F 1487 1400 1
2015/2016 3 TJ Vlčnov A 1750 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1774 ½
2015/2016 10 TJ Vlčnov B 1750 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1543 1
2015/2016 9 TJ Vlčnov B 1750 Vávra Jan ŠK Staré Město H 1383 1148 1
2015/2016 7 TJ Vlčnov B 1750 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany A 1572 ½
2015/2016 6 TJ Vlčnov B 1750 Stodůlka Václav SK Boršice C 1633 ½
2015/2016 5 TJ Vlčnov B 1750 Ondra Jiří ŠO Kunovice B 1796 ½
2015/2016 4 TJ Vlčnov B 1750 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov C 1573 ½
2015/2016 3 TJ Vlčnov B 1750 Pikner Jindřich ŠK Staré Město G 1516 1385 1
2015/2016 2 TJ Vlčnov B 1750 Pavelka Zdeněk Sokol Velehrad 1406 1
2015/2016 1 TJ Vlčnov B 1750 Veselý Ladislav TJ Mařatice 1675 1
2014/2015 11 TJ Vlčnov B 1753 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1609 1681 0
2014/2015 10 TJ Vlčnov B 1753 Bartoš Jiří TJ Dolní Němčí B 1603 1
2014/2015 6 TJ Vlčnov B 1753 Sýkorová Soňa TJ Vlčnov C 1411 ½
2014/2015 3 TJ Vlčnov B 1753 Moštěk František ŠK Staré Město G 1741 1744 0
2014/2015 1 TJ Vlčnov B 1753 Plášek Radim TJ Bojkovice B 1959 1752 1
2014/2015 11 TJ Vlčnov A 1753 Ludvíček Josef SK Boršice B 1855 1866 1
2014/2015 10 TJ Vlčnov A 1753 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2076 2080 0
2014/2015 9 TJ Vlčnov A 1753 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1785 1825 ½
2014/2015 8 TJ Vlčnov A 1753 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1827 ½
2014/2015 7 TJ Vlčnov A 1753 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1934 1893 0
2014/2015 6 TJ Vlčnov A 1753 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1846 ½
2014/2015 5 TJ Vlčnov A 1753 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1872 0
2014/2015 4 TJ Vlčnov A 1753 Mikulík Josef TJ Bojkovice A 1905 ½
2014/2015 3 TJ Vlčnov A 1753 Kudera Zbyněk Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1906 0
2014/2015 2 TJ Vlčnov A 1753 Sedláček Roman TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 1
2014/2015 1 TJ Vlčnov A 1753 Peška Antonín SK EMKaD Holešov A 1714 1
2013/2014 11 TJ Vlčnov B 1643 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1717 1763 ½
2013/2014 10 TJ Vlčnov B 1643 Kunc Pavel ŠK-KK Osvětimany 1746 ½
2013/2014 8 TJ Vlčnov B 1643 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1683 0
2013/2014 7 TJ Vlčnov B 1643 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1617 1
2013/2014 6 TJ Vlčnov B 1643 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1757 1
2013/2014 5 TJ Vlčnov B 1643 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1822 ½
2013/2014 4 TJ Vlčnov B 1643 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice B 1837 1668 1
2013/2014 3 TJ Vlčnov B 1643 Jungman Petr ŠK Staré Město G 1665 ½
2013/2014 1 TJ Vlčnov B 1643 Blahuš Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves 1730 ½
2013/2014 11 TJ Vlčnov A 1643 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 1
2013/2014 10 TJ Vlčnov A 1643 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1657 ½
2013/2014 9 TJ Vlčnov A 1643 Frýbort Pavel SK Boršice B 1826 1855 ½
2013/2014 8 TJ Vlčnov A 1643 Slanicay Gabriel ŠK Staré Město E 1503 1614 1
2013/2014 7 TJ Vlčnov A 1643 Mikulík Josef TJ Bojkovice A 1902 1
2013/2014 6 TJ Vlčnov A 1643 Stojan František ŠK Zlín D 1825 0
2013/2014 5 TJ Vlčnov A 1643 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 2010 ½
2013/2014 4 TJ Vlčnov A 1643 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1813 0
2013/2014 3 TJ Vlčnov A 1643 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město F 1632 1
2013/2014 2 TJ Vlčnov A 1643 Kolomazník Ladislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 ½
2013/2014 1 TJ Vlčnov A 1643 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 2003 1969 0
2012/2013 11 TJ Vlčnov B 1533 Hanáček Petr Velehrad 1480 1
2012/2013 10 TJ Vlčnov B 1533 Bartoš Jiří TJ Dolní Němčí 1599 1
2012/2013 9 TJ Vlčnov B 1533 ŠK Ost.Nová Ves 1
2012/2013 8 TJ Vlčnov B 1533 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1514 1
2012/2013 7 TJ Vlčnov B 1533 Skalský Alexandr ŠK Staré Město G 1250 ½
2012/2013 4 TJ Vlčnov B 1533 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice 1250 1
2012/2013 3 TJ Vlčnov B 1533 Krátký Ctibor TJ Bojkovice B 1597 0
2012/2013 2 TJ Vlčnov B 1533 Macháček Antonín ŠK Staré Město H 1000 1
2012/2013 1 TJ Vlčnov B 1533 Vávra Petr TJ Vlčnov C 1462 ½
2012/2013 11 TJ Vlčnov A 1533 Bernatík Radek TJ Polešovice 1000 1
2012/2013 10 TJ Vlčnov A 1533 Opluštil Vladimír TJ Sokol Postoupky B 1864 1855 0
2012/2013 9 TJ Vlčnov A 1533 Trávníček Jaroslav ŠO TJ Zborovice A 1815 1814 ½
2012/2013 8 TJ Vlčnov A 1533 Dvorník Pavel Slavia Kroměříž D 1759 ½
2012/2013 7 TJ Vlčnov A 1533 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1527 1495 ½
2012/2013 6 TJ Vlčnov A 1533 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město F 1610 1
2012/2013 5 TJ Vlčnov A 1533 KK-ŠK Osvětimany 1
2012/2013 4 TJ Vlčnov A 1533 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1672 1627 1
2012/2013 3 TJ Vlčnov A 1533 Luňák Květoslav SK Boršice C 1377 1
2012/2013 2 TJ Vlčnov A 1533 Janska Petr SK Boršice B 1693 1700 1
2012/2013 1 TJ Vlčnov A 1533 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1597 1
2011/2012 11 TJ Vlčnov C 1563 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1631 0
2011/2012 10 TJ Vlčnov C 1563 Rakušan Dan Spartak Hluk 1929 0
2011/2012 9 TJ Vlčnov C 1563 Kadlec Pavel ŠO Kunovice 1885 1881 0
2011/2012 8 TJ Vlčnov C 1563 Bosák Jan TJ Mařatice 2163 2153 0
2011/2012 7 TJ Vlčnov C 1563 Plášek Radim TJ Bojkovice B 1957 1849 0
2011/2012 6 TJ Vlčnov C 1563 Němec Radek ŠK Staré Město H 1900 1857 0
2011/2012 5 TJ Vlčnov C 1563 Kegler Libor Sokol Velehrad 1719 ½
2011/2012 3 TJ Vlčnov C 1563 Potrusil Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves 1728 0
2011/2012 11 TJ Vlčnov B 1563 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1803 0
2011/2012 10 TJ Vlčnov B 1563 Soukeník František TJ Dolní Němčí 1547 ½
2011/2012 9 TJ Vlčnov B 1563 Navrátil Libor TJ Bojkovice A 1349 1
2011/2012 6 TJ Vlčnov B 1563 Náplava Jan TJ Polešovice 1324 ½
2011/2012 5 TJ Vlčnov B 1563 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1
2011/2012 4 TJ Vlčnov B 1563 Janska Petr SK Boršice C 1767 1691 ½
2011/2012 3 TJ Vlčnov B 1563 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 0
2010/2011 6 TJ Vlčnov A 1514 Růčka Pavel ŠO Kunovice A 1750 ½
2010/2011 4 TJ Vlčnov A 1514 Čermák Jaroslav TJ Dolní Němčí 1620 ½
2010/2011 3 TJ Vlčnov A 1514 Náplava Michal TJ Polešovice 1692 1
2010/2011 1 TJ Vlčnov A 1514 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1630 1
2010/2011 9 TJ Vlčnov B 1514 Košut Josef TJ Bojkovice B 1546 ½
2010/2011 8 TJ Vlčnov B 1514 Jungman Petr ŠK Staré Město G 1654 0
2010/2011 7 TJ Vlčnov B 1514 Vybíral Petr ŠK Staré Město H 1390 1
2010/2011 6 TJ Vlčnov B 1514 Skrášek Adam ŠO Kunovice B 1250 1
2010/2011 5 TJ Vlčnov B 1514 Boček Tomáš TJ Mařatice 1634 0
2010/2011 4 TJ Vlčnov B 1514 Burda Vratislav Sokol Velehrad 1380 ½
2010/2011 3 TJ Vlčnov B 1514 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany 1402 1
2010/2011 2 TJ Vlčnov B 1514 Janska Petr SK Boršice D 1727 0
2010/2011 1 TJ Vlčnov B 1514 Bahulík Adam Spartak Hluk A 1431 1
2009/2010 9 Vlčnov C 1250 Pikner Jindřich Staré Město G 1704 1
2009/2010 8 Vlčnov C 1250 Růčka Pavel Kunovice B 1617 0
2009/2010 7 Vlčnov C 1250 Umlauf Josef Dolní Němčí 1691 1
2009/2010 6 Vlčnov C 1250 Dičér František Hluk A 1720 0
2009/2010 5 Vlčnov C 1250 Tomášů Robin Boršice D 1734 1
2009/2010 4 Vlčnov C 1250 Plevák Pavel Velehrad 1741 ½
2009/2010 3 Vlčnov C 1250 Kunc Pavel Osvětimany 1722 1
2009/2010 2 Vlčnov C 1250 Mikulčík Josef Bojkovice B 1838 0
2009/2010 1 Vlčnov C 1250 Bařina Vít Vlčnov B 1661 0
2009/2010 9 TJ Vlčnov 1250 Danyuk Pavlo ŠO Kunovice 1100 1
2009/2010 8 TJ Vlčnov 1250 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1
2009/2010 7 TJ Vlčnov 1250 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 1000 1
2009/2010 6 TJ Vlčnov 1250 Blechová Lenka ŠK Staré Město C 1418 0
2009/2010 5 TJ Vlčnov 1250 Náplava Lukáš ŠK-KK Osvětimany 1250 1
2009/2010 4 TJ Vlčnov 1250 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1100 1
2009/2010 10 TJ Vlčnov A 1250 Indrák Jiří ŠO TJ Zborovice A 1436 1
2009/2010 9 TJ Vlčnov A 1250 Volčík Stanislav SK Boršice C 1771 0
2009/2010 7 TJ Vlčnov A 1250 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1849 0
2009/2010 2 TJ Vlčnov A 1250 Prokopec Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1683 0
2008/2009 3 Vlčnov C 1250 Churá Petra Osvětimany B 1400 0
2008/2009 2 Vlčnov C 1250 Otradovec Tomáš Staré Město J 1100 1
2008/2009 1 Vlčnov C 1250 Růsek Jaroslav Hluk B 1474 1
2008/2009 7 Vlčnov C 1250 Štefaník Petr Hluk B 1446 ½
2008/2009 6 Vlčnov C 1250 Bedřich Marek Kunovice B 1100 1
2008/2009 5 Vlčnov C 1250 Němec Pavel Staré Město I 1100 1
2008/2009 4 Vlčnov C 1250 Ondrůšek Radek Osvětimany B 1279 1
2008/2009 3 Vlčnov C 1250 Luňák Květoslav Boršice E 1427 ½
2008/2009 2 Vlčnov C 1250 Stuchlý Ondřej Staré Město J 1250 0
2008/2009 1 Vlčnov C 1250 Andrýsek Marek Hluk C 1
2008/2009 6 Vlčnov B 1250 Luňák Květoslav Osvětimany A 1427 0
2008/2009 3 Vlčnov B 1250 Zpěváková Kateřina Staré Město G 1100 1
2008/2009 9 TJ Vlčnov 1250 Vybíral Petr ŠK Staré Město C 1250 1
2008/2009 8 TJ Vlčnov 1250 Ondruch Petr ŠK Staré Město D 1100 1
2008/2009 7 TJ Vlčnov 1250 Richter Michael Sokol Postoupky B 1285 0
2008/2009 6 TJ Vlčnov 1250 Suchánek Kryštof ŠK Zlín C 1100 1
2008/2009 5 TJ Vlčnov 1250 Kucián Martin TJ ŠO Zborovice 1250 1
2008/2009 4 TJ Vlčnov 1250 Blechová Lenka KK-ŠK Osvětimany 1250 1
2008/2009 3 TJ Vlčnov 1250 Kovařík Matyáš Sokol Hoštálková 1283 1
2008/2009 2 TJ Vlčnov 1250 Juřena Matyáš ŠK Zlín B 1250 1
2008/2009 1 TJ Vlčnov 1250 Danyuk Pavlo ŠO Kunovice 1100 1
2007/2008 3 Vlčnov C Janska Petr Boršice E 1250 ½
2007/2008 2 Vlčnov C Mašíček Michal Kunovice B 1100 1
2007/2008 1 Vlčnov C Lessy Tomáš Staré Město I 1100 ½
2007/2008 7 Vlčnov B Soukeník František Dolní Němčí 1575 0
2007/2008 5 Vlčnov B Vavřík Jiří Kunovice A 1451 0
2007/2008 5 Vlčnov C Sedlář Adam Staré Město I 1250 ½
2007/2008 4 Vlčnov C Mlčák Jaroslav Osvětimany B 0
2007/2008 3 Vlčnov C Mašíček Michal Kunovice B 1100 ½
2007/2008 2 Vlčnov C Zpěváková Jana Staré Město J 1250 0