Hráč Prachař Mojmír

Prachař Mojmír

User Pic
Jméno: Prachař Mojmír
Oddíl: ŠO TJ Zborovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1889
Elo mezinárodní: 1889
ID: 4137
FIDE ID: 328111
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠO TJ Zborovice A 1889 1889 Vidlář Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1986 1987 ½
2018/2019 8 ŠO TJ Zborovice A 1884 1889 Havránek Michal SK Boršice B 1982 1965 ½
2018/2019 7 ŠO TJ Zborovice A 1875 1889 Beil Martin ŠO Kunovice B 2183 2221 ½
2018/2019 6 ŠO TJ Zborovice A 1875 1889 Holman Radek SK EMKaD Holešov A 1856 1931 ½
2018/2019 5 ŠO TJ Zborovice A 1875 1894 Šudřich Radek Slavia Kroměříž D 2008 1999 0
2018/2019 4 ŠO TJ Zborovice A 1875 1894 Vymětal Milan ŠK Holešov B 1835 1881 ½
2018/2019 3 ŠO TJ Zborovice A 1890 1894 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1972 1977 ½
2018/2019 2 ŠO TJ Zborovice A 1890 1894 Psotka Tomáš TJ Vlčnov B 1538 1577 1
2018/2019 1 ŠO TJ Zborovice A 1888 1894 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1691 1799 1
2018/2019 9 ŠK Holešov A 1889 1889 Pagáč Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1855 1866 0
2018/2019 8 ŠK Holešov A 1884 1889 Blaha Petr ŠK Staré Město C 1973 1988 ½
2018/2019 6 ŠK Holešov A 1875 1889 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 1979 1980 ½
2018/2019 5 ŠK Holešov A 1875 1889 Večeřa Dominik Sokol Postoupky A 1434 1420 1
2018/2019 4 ŠK Holešov A 1875 1894 Foukal František ŠK Zlín B 1873 1854 ½
2018/2019 2 ŠK Holešov A 1890 1894 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 1983 1991 0
2018/2019 1 ŠK Holešov A 1888 1894 Tomčík Libor TJ Valašské Meziříčí A 1915 1938 ½
2017/2018 11 ŠO TJ Zborovice A 1878 1899 Vávra Petr TJ Vlčnov B 0 1532 1
2017/2018 10 ŠO TJ Zborovice A 1876 1899 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 1877 1924 ½
2017/2018 9 ŠO TJ Zborovice A 1892 1899 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2064 2023 ½
2017/2018 8 ŠO TJ Zborovice A 1892 1899 Knotek Josef ŠO Kunovice B 1962 1995 ½
2017/2018 7 ŠO TJ Zborovice A 1883 1899 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1662 1715 1
2017/2018 6 ŠO TJ Zborovice A 1883 1899 Mikulčík Josef TJ Bojkovice 1847 1815 ½
2017/2018 5 ŠO TJ Zborovice A 1876 1899 Chmelař Zdeněk ŠK Zlín-Malenovice A 1957 2036 0
2017/2018 4 ŠO TJ Zborovice A 1876 1899 Havránek Michal SK Boršice B 2013 2042 ½
2017/2018 3 ŠO TJ Zborovice A 1876 1899 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1881 1887 ½
2017/2018 2 ŠO TJ Zborovice A 1876 1899 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1965 2025 ½
2017/2018 1 ŠO TJ Zborovice A 1867 1893 Suchánek Kryštof ŠK Zlín C 1717 1729 ½
2017/2018 11 ŠK Holešov A 1878 1899 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2061 2023 ½
2017/2018 10 ŠK Holešov A 1876 1899 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1634 1715 ½
2017/2018 9 ŠK Holešov A 1876 1899 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1761 1748 1
2017/2018 8 ŠK Holešov A 1892 1899 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1977 1974 0
2017/2018 7 ŠK Holešov A 1892 1899 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1881 1887 ½
2017/2018 6 ŠK Holešov A 1883 1899 Omelka Roman ŠK Staré Město D 2052 2061 ½
2017/2018 5 ŠK Holešov A 1883 1899 Růčka Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1892 1934 ½
2017/2018 4 ŠK Holešov A 1876 1899 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1831 1841 ½
2017/2018 1 ŠK Holešov A 1867 1893 Šaňák František SK Boršice A 1866 1823 1
2017/2018 3 ŠO Zborovice B 1876 1899 Šašek Jaroslav Sokol Pravčice 1770 1800 ½
2017/2018 2 ŠO Zborovice B 1876 1899 Krejčík Milan Sokol Postoupky C 0 1588 ½
2016/2017 11 ŠO TJ Zborovice B 1875 Trávníček Jaroslav ŠK Milovice Hrad 1801 1709 ½
2016/2017 10 ŠO TJ Zborovice B 1875 Hora Miroslav Sokol Kvasice 1761 ½
2016/2017 8 ŠO TJ Zborovice B 1875 Večeřa Dominik Sokol Postoupky C 1384 1392 1
2016/2017 3 ŠO TJ Zborovice B 1875 Daněk Libor ŠK Rapos Sulimov 2072 2031 0
2016/2017 1 ŠO TJ Zborovice B 1875 Stodůlka Petr TJ Lutopecny/Měrůtky 2067 1835 ½
2016/2017 11 ŠO TJ Zborovice A 1875 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 1980 2012 ½
2016/2017 10 ŠO TJ Zborovice A 1875 Beil Zdeněk ŠO Kunovice A 2215 2180 ½
2016/2017 9 ŠO TJ Zborovice A 1875 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov B 1750 ½
2016/2017 8 ŠO TJ Zborovice A 1875 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2085 2078 ½
2016/2017 7 ŠO TJ Zborovice A 1875 Frýbort Pavel SK Boršice B 1851 1891 ½
2016/2017 6 ŠO TJ Zborovice A 1875 Horsák Antonín ŠK Staré Město E 1890 0
2016/2017 5 ŠO TJ Zborovice A 1875 Krajsa Ivan TJ Spartak Uherský Brod 1958 1974 ½
2016/2017 4 ŠO TJ Zborovice A 1875 Kozojed Vlastislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 1
2016/2017 3 ŠO TJ Zborovice A 1875 Major Robert TJ Bojkovice 1800 1
2016/2017 2 ŠO TJ Zborovice A 1875 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice A 1836 1861 ½
2016/2017 1 ŠO TJ Zborovice A 1875 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1960 2035 1
2016/2017 9 ŠK Holešov A 1875 Partyš Petr TJ Vlčnov A 2053 2052 0
2016/2017 6 ŠK Holešov A 1875 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1939 1954 ½
2016/2017 5 ŠK Holešov A 1875 Zpěváková Kateřina ŠK Staré Město D 1924 1874 ½
2016/2017 4 ŠK Holešov A 1875 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 1
2016/2017 2 ŠK Holešov A 1875 Frýbort Pavel SK Boršice A 1851 1891 0
2015/2016 11 ŠK Holešov A 1875 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1985 2013 ½
2015/2016 9 ŠK Holešov A 1875 Míša Stanislav SK Boršice A 1984 1984 ½
2015/2016 8 ŠK Holešov A 1875 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 1935 1955 0
2015/2016 6 ŠK Holešov A 1875 Krčmář Milan Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1986 1983 ½
2015/2016 5 ŠK Holešov A 1875 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2023 2027 0
2015/2016 3 ŠK Holešov A 1875 Skalský Alexandr ŠK Staré Město D 2004 1857 1
2015/2016 1 ŠK Holešov A 1875 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1836 1861 0
2015/2016 4 TJ Bystřice p/H 1875 Ševela Vladimír ŠK Rajnochovice 1789 1747 1
2015/2016 2 TJ Bystřice p/H 1875 Vichlenda Milan ŠO TJ Zborovice B 1739 1
2015/2016 11 ŠO TJ Zborovice A 1875 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1870 ½
2015/2016 10 ŠO TJ Zborovice A 1875 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2098 2102 ½
2015/2016 9 ŠO TJ Zborovice A 1875 Frýbort Pavel SK Boršice B 1851 1891 ½
2015/2016 8 ŠO TJ Zborovice A 1875 Horsák Antonín ŠK Staré Město F 1890 1
2015/2016 7 ŠO TJ Zborovice A 1875 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1974 0
2015/2016 6 ŠO TJ Zborovice A 1875 Kozojed Vlastislav Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 1
2015/2016 5 ŠO TJ Zborovice A 1875 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1821 0
2015/2016 4 ŠO TJ Zborovice A 1875 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1876 ½
2015/2016 3 ŠO TJ Zborovice A 1875 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 ½
2015/2016 2 ŠO TJ Zborovice A 1875 Trubačík Josef ŠK Staré Město E 1871 ½
2015/2016 1 ŠO TJ Zborovice A 1875 Krajíček Miroslav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1936 ½
2014/2015 11 ŠO TJ Zborovice A 1855 Valešová Šárka Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1860 1826 ½
2014/2015 10 ŠO TJ Zborovice A 1855 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1746 1
2014/2015 9 ŠO TJ Zborovice A 1855 Ploch Petr SK EMKaD Holešov A 1864 1896 ½
2014/2015 8 ŠO TJ Zborovice A 1855 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1739 ½
2014/2015 7 ŠO TJ Zborovice A 1855 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1853 1798 ½
2014/2015 6 ŠO TJ Zborovice A 1855 Foukal František ŠK Holešov A 1998 1918 ½
2014/2015 5 ŠO TJ Zborovice A 1855 Skalka Josef SK Boršice B 1827 1819 1
2014/2015 4 ŠO TJ Zborovice A 1855 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1883 1
2014/2015 3 ŠO TJ Zborovice A 1855 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1845 1845 ½
2014/2015 2 ŠO TJ Zborovice A 1855 Krča Milan ŠK Staré Město F 2054 2023 ½
2014/2015 1 ŠO TJ Zborovice A 1855 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1848 1
2014/2015 11 ŠO TJ ZBOROVICE B 1855 Šašek Jaroslav SOKOL PRAVČICE 1700 1835 ½
2014/2015 8 ŠO TJ ZBOROVICE B 1855 Vichlenda Milan ŠK PRUSINOVICE 1738 ½
2014/2015 6 ŠO TJ ZBOROVICE B 1855 Stodůlka Petr TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 2067 1826 ½
2014/2015 5 ŠO TJ ZBOROVICE B 1855 Vaculík Petr SK RUSAVA 1839 1839 1
2014/2015 4 ŠO TJ ZBOROVICE B 1855 Žalčík Vincenc SOKOL LITENČICE 1758 ½
2014/2015 3 ŠO TJ ZBOROVICE B 1855 Scheichenost Michal SOKOL POSTOUPKY C 1601 1607 1
2014/2015 2 ŠO TJ ZBOROVICE B 1855 Štolfa Petr SOKOL MORKOVICE 1664 ½
2014/2015 1 ŠO TJ ZBOROVICE B 1855 Daněk Libor ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2035 0
2013/2014 10 ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 Jánek Jiří SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1829 1751 ½
2013/2014 9 ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 Trávníček Jaroslav SOKOL MORKOVICE 1844 1806 ½
2013/2014 8 ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 Šašek Jaroslav SOKOL PRAVČICE 1824 1834 0
2013/2014 7 ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 Žáček Svatoslav ŠK HOLEŠOV C 1691 1
2013/2014 6 ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 Janál Vladimír SOKOL KVASICE 2122 2008 0
2013/2014 5 ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 Pala Vladimír TJ BYSTŘICE pod HOST. 2276 2258 ½
2013/2014 4 ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 Dvorník Pavel TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1736 ½
2013/2014 3 ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 Daněk Libor ŠK SULIMOV 2084 2036 ½
2013/2014 2 ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 Scheichenost Michal SOKOL POSTOUPKY C 1616 1622 ½
2013/2014 1 ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 Žalčík Vincenc SOKOL LITENČICE 1767 ½
2013/2014 11 ŠO TJ Zborovice A 1898 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1803 1839 0
2013/2014 10 ŠO TJ Zborovice A 1898 Bartas Pavel TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1853 1868 ½
2013/2014 9 ŠO TJ Zborovice A 1898 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1843 1900 ½
2013/2014 8 ŠO TJ Zborovice A 1898 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 ½
2013/2014 7 ŠO TJ Zborovice A 1898 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2134 2126 ½
2013/2014 6 ŠO TJ Zborovice A 1898 Volčík Luděk SK Boršice B 2045 2027 0
2013/2014 5 ŠO TJ Zborovice A 1898 Vrána František ŠK Staré Město E 2261 2252 0
2013/2014 4 ŠO TJ Zborovice A 1898 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2172 2180 0
2013/2014 3 ŠO TJ Zborovice A 1898 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 1954 1961 ½
2013/2014 2 ŠO TJ Zborovice A 1898 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1896 0
2013/2014 1 ŠO TJ Zborovice A 1898 Navrátil Jiří TJ Bojkovice A 2016 1911 0
2012/2013 11 ŠO TJ Zborovice A 1907 Vrtal Jaroslav KK-ŠK Osvětimany 2109 2110 ½
2012/2013 10 ŠO TJ Zborovice A 1907 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1860 ½
2012/2013 9 ŠO TJ Zborovice A 1907 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1805 1769 0
2012/2013 8 ŠO TJ Zborovice A 1907 Volčík Luděk SK Boršice B 2035 2047 0
2012/2013 7 ŠO TJ Zborovice A 1907 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 ½
2012/2013 6 ŠO TJ Zborovice A 1907 Petrželka Josef TJ Polešovice 2253 2261 ½
2012/2013 5 ŠO TJ Zborovice A 1907 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1789 1908 ½
2012/2013 4 ŠO TJ Zborovice A 1907 Šaňák František SK Boršice C 1919 1879 1
2012/2013 3 ŠO TJ Zborovice A 1907 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 2018 2017 0
2012/2013 2 ŠO TJ Zborovice A 1907 Stánec Stanislav TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 2192 2175 0
2012/2013 1 ŠO TJ Zborovice A 1907 Studený Radovan ŠK Staré Město F 2099 2104 0
2012/2013 11 ŠO TJ Zborovice B 1907 Petr Zdeněk TJ Bystřice pod Hostýnem B 1705 1
2012/2013 10 ŠO TJ Zborovice B 1907 Šašek Jaroslav TJ Sokol Pravčice 1750 1
2012/2013 9 ŠO TJ Zborovice B 1907 Daněk Libor ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 ½
2012/2013 8 ŠO TJ Zborovice B 1907 Scheichenost Michal Junior Postoupky 1602 1757 1
2012/2013 7 ŠO TJ Zborovice B 1907 Žalčík Vincenc Sokol Litenčice 1758 ½
2012/2013 5 ŠO TJ Zborovice B 1907 Dvorník Pavel TJ Lutopecny/Měrůtky 1759 ½
2012/2013 4 ŠO TJ Zborovice B 1907 Holman Radek SK EMKaD Holešov A 1893 1902 0
2012/2013 3 ŠO TJ Zborovice B 1907 Trávníček Jaroslav T.J. Sokol Morkovice 1815 1814 ½
2012/2013 2 ŠO TJ Zborovice B 1907 Ševela Vladimír ŠK Holešov C 1798 1788 ½
2012/2013 1 ŠO TJ Zborovice B 1907 Janál Vladimír Sokol Kvasice 2122 2035 ½
2011/2012 11 ŠO TJ Zborovice A 1891 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla B 2112 2125 ½
2011/2012 10 ŠO TJ Zborovice A 1891 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2102 2100 0
2011/2012 9 ŠO TJ Zborovice A 1891 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1877 ½
2011/2012 8 ŠO TJ Zborovice A 1891 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1926 2077 ½
2011/2012 7 ŠO TJ Zborovice A 1891 Major Robert TJ Bojkovice A 1845 ½
2011/2012 6 ŠO TJ Zborovice A 1891 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1853 ½
2011/2012 5 ŠO TJ Zborovice A 1891 Petrželka Josef TJ Polešovice 2253 2274 0
2011/2012 4 ŠO TJ Zborovice A 1891 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 ½
2011/2012 3 ŠO TJ Zborovice A 1891 Šaňák František SK Boršice C 1929 1868 1
2011/2012 2 ŠO TJ Zborovice A 1891 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 0
2011/2012 1 ŠO TJ Zborovice A 1891 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1857 1
2011/2012 11 ŠO TJ ZBOROVICE B 1891 Krajcar Pavel TJ BYSTŘICE P.H. B 1708 ½
2011/2012 9 ŠO TJ ZBOROVICE B 1891 Holman Radek SOKOL HOLEŠOV A 1942 1894 ½
2011/2012 8 ŠO TJ ZBOROVICE B 1891 Žalčík Vincenc SOKOL LITENČICE 1767 ½
2011/2012 6 ŠO TJ ZBOROVICE B 1891 Pospíšil Josef LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1727 1
2011/2012 5 ŠO TJ ZBOROVICE B 1891 Janál Vladimír TJ SOKOL KVASICE 2122 1981 ½
2011/2012 4 ŠO TJ ZBOROVICE B 1891 Daněk Libor ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2034 ½
2011/2012 3 ŠO TJ ZBOROVICE B 1891 Pavlík František T.J. SOKOL MORKOVICE A 1695 ½
2011/2012 2 ŠO TJ ZBOROVICE B 1891 Opluštil Vladimír JUNIOR POSTOUPKY 1864 1869 ½
2011/2012 1 ŠO TJ ZBOROVICE B 1891 Vichlenda Milan ŠK PRUSINOVICE 1710 1
2010/2011 11 ŠO TJ Zborovice A 1875 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1865 0
2010/2011 10 ŠO TJ Zborovice A 1875 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1900 0
2010/2011 9 ŠO TJ Zborovice A 1875 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1981 0
2010/2011 8 ŠO TJ Zborovice A 1875 Petrželka Josef TJ Polešovice 2272 ½
2010/2011 7 ŠO TJ Zborovice A 1875 Macura Emil ZLÍNTERM Zlín A 1971 0
2010/2011 6 ŠO TJ Zborovice A 1875 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 ½
2010/2011 5 ŠO TJ Zborovice A 1875 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1841 ½
2010/2011 4 ŠO TJ Zborovice A 1875 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1915 1
2010/2011 3 ŠO TJ Zborovice A 1875 Knotek Josef ŠO Kunovice A 2009 ½
2010/2011 2 ŠO TJ Zborovice A 1875 Pfeffer Erik SK Boršice C 1936 1
2010/2011 1 ŠO TJ Zborovice A 1875 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1858 1
2010/2011 11 Slavia Kroměříž B 1875 Skalka Josef SK Boršice B 1882 ½
2010/2011 8 Slavia Kroměříž B 1875 Zajíček Radek ŠK Holešov B 1804 ½
2010/2011 7 Slavia Kroměříž B 1875 Foukal František ŠK Zlín D 1898 0
2010/2011 6 Slavia Kroměříž B 1875 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1585 1
2010/2011 4 Slavia Kroměříž B 1875 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla A 1726 1
2010/2011 3 Slavia Kroměříž B 1875 Štefanko Igor ŠK Staré Město D 1852 ½
2010/2011 2 Slavia Kroměříž B 1875 Gargulák Jaroslav ŠO TJ Francova Lhota A 1708 1
2009/2010 11 Slavia Kromeriz C 1885 Pecl Jaroslav TJ Bystrice p. Host. 1750 ½
2009/2010 9 Slavia Kromeriz C 1885 Žáček Svatoslav MKS Holesov C 1683 ½
2009/2010 8 Slavia Kromeriz C 1885 Tobolík Jaroslav TJ Sokol Pravcice 1667 1
2009/2010 7 Slavia Kromeriz C 1885 Pospíšil Josef TJ Lutopecny-Merutky 1716 0
2009/2010 6 Slavia Kromeriz C 1885 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky C 1675 ½
2009/2010 5 Slavia Kromeriz C 1885 Holman Radek TJ Sokol Holesov 1901 1
2009/2010 4 Slavia Kromeriz C 1885 Bačák Petr Slavia Kromeriz D 1838 ½
2009/2010 3 Slavia Kromeriz C 1885 Šiška Alois SK RAPOS Sulimov 1682 1
2009/2010 2 Slavia Kromeriz C 1885 Štolfa Petr TJ Sokol Morkovice 1556 1
2009/2010 1 Slavia Kromeriz C 1885 Zehnula Otakar TJ Sokol Litencice 1608 1
2009/2010 11 ŠO TJ Zborovice A 1885 Chutný Aleš Dům kultury Kroměříž 1739 0
2009/2010 10 ŠO TJ Zborovice A 1885 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1948 ½
2009/2010 9 ŠO TJ Zborovice A 1885 Rojar Libor TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 ½
2009/2010 8 ŠO TJ Zborovice A 1885 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1889 ½
2009/2010 7 ŠO TJ Zborovice A 1885 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1670 1
2009/2010 6 ŠO TJ Zborovice A 1885 Petrželka Josef TJ Polešovice 2264 ½
2009/2010 5 ŠO TJ Zborovice A 1885 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky B 1909 ½
2009/2010 4 ŠO TJ Zborovice A 1885 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1879 0
2009/2010 3 ŠO TJ Zborovice A 1885 Plšek Miroslav TJ Sokol Kvasice 2130 ½
2009/2010 2 ŠO TJ Zborovice A 1885 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1838 ½
2009/2010 1 ŠO TJ Zborovice A 1885 Gabriel Adam SK Boršice C 2049 0
2008/2009 11 ŠO TJ Zborovice A 1941 Škrášek Miloslav TJ Mařatice 1787 1
2008/2009 10 ŠO TJ Zborovice A 1941 Míša Stanislav TJ Polešovice 1927 ½
2008/2009 9 ŠO TJ Zborovice A 1941 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 0
2008/2009 8 ŠO TJ Zborovice A 1941 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky C 1969 0
2008/2009 7 ŠO TJ Zborovice A 1941 Číhal František ŠK Staré Město F 1845 0
2008/2009 6 ŠO TJ Zborovice A 1941 Chutný Tomáš Dům Kultury Kroměříž 1828 0
2008/2009 5 ŠO TJ Zborovice A 1941 Bartas Pavel TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 0
2008/2009 4 ŠO TJ Zborovice A 1941 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2025 ½
2008/2009 3 ŠO TJ Zborovice A 1941 Partyš Petr SK Boršice C 1939 1
2008/2009 2 ŠO TJ Zborovice A 1941 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky B 1964 ½
2008/2009 1 ŠO TJ Zborovice A 1941 Esterka Jan TJ Vlčnov A 1881 0
2008/2009 11 Slavia Kroměříž C 1941 Peška Antonín TJ Sokol Holešov 1729 0
2008/2009 9 Slavia Kroměříž C 1941 Roček Vladimír TJ Bystřice p/H 1709 ½
2008/2009 6 Slavia Kroměříž C 1941 Rozsypálek Milan ŠK RAPOS Sulimov 1643 1
2008/2009 3 Slavia Kroměříž C 1941 Žáček Svatoslav MKS Holešov C 1639 ½
2008/2009 2 Slavia Kroměříž C 1941 Hora Miroslav TJ Sokol Kvasice 1756 1
2008/2009 1 Slavia Kroměříž C 1941 Matějka František TJ Sokol Litenčice 1612 1
2007/2008 11 ŠO TJ Zborovice B 1948 Žalčík Vincenc TJ Sokol Litenčice 1779 ½
2007/2008 10 ŠO TJ Zborovice B 1948 Petržela Pavel TJ Sokol Holešov 2011 ½
2007/2008 9 ŠO TJ Zborovice B 1948 Janál Vladimír TJ Sokol Kvasice 2122 1
2007/2008 8 ŠO TJ Zborovice B 1948 Pecl Jaroslav TJ Bystřice p/H 1772 0
2007/2008 7 ŠO TJ Zborovice B 1948 Trefílek Josef ŠK Loukov 1666 1
2007/2008 6 ŠO TJ Zborovice B 1948 Peňáz Dalibor SK Spartak Hulín 1667 1
2007/2008 5 ŠO TJ Zborovice B 1948 Stodůlka Petr TJ Lutopecny-Měrůtky 1879 ½
2007/2008 3 ŠO TJ Zborovice B 1948 Ševela Vladimír MKS Holešov C 1778 1
2007/2008 2 ŠO TJ Zborovice B 1948 Kociňák Rostislav TJ Sokol Morkovice 1578 ½
2007/2008 1 ŠO TJ Zborovice B 1948 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky C 1812 1
2007/2008 11 ŠO TJ Zborovice A 1948 Bártek Jan DK Kroměříž 1829 0
2007/2008 10 ŠO TJ Zborovice A 1948 Foukal František ŠK Zlín E 1928 ½
2007/2008 9 ŠO TJ Zborovice A 1948 Gabriel Adam SK Boršice C 1797 0
2007/2008 8 ŠO TJ Zborovice A 1948 Šiška Alois ŠK Rapos Sulimov 1693 1
2007/2008 7 ŠO TJ Zborovice A 1948 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1852 1
2007/2008 6 ŠO TJ Zborovice A 1948 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1866 0
2007/2008 5 ŠO TJ Zborovice A 1948 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1851 ½
2007/2008 4 ŠO TJ Zborovice A 1948 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1831 1
2007/2008 3 ŠO TJ Zborovice A 1948 Míša Stanislav TJ Polešovice 1950 ½
2007/2008 2 ŠO TJ Zborovice A 1948 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla B 2087 ½
2007/2008 1 ŠO TJ Zborovice A 1948 Burda Josef ŠK Staré Město F 1999 1
2006/2007 11 ŠO TJ Zborovice A 1958 Foukal František ŠK SK Zlín E 1952 0
2006/2007 10 ŠO TJ Zborovice A 1958 Petrželka Josef TJ Polešovice 2236 ½
2006/2007 9 ŠO TJ Zborovice A 1958 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky A 1971 ½
2006/2007 8 ŠO TJ Zborovice A 1958 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1846 1
2006/2007 7 ŠO TJ Zborovice A 1958 Volčík Stanislav SK Boršice B 1849 0
2006/2007 6 ŠO TJ Zborovice A 1958 Sviták Josef Sokol ORA SV Slavičín A 1854 1
2006/2007 5 ŠO TJ Zborovice A 1958 Šimčík Jan TJ Vlčnov B 1847 1
2006/2007 4 ŠO TJ Zborovice A 1958 Lovas Miroslav ŠK Staré Město F 0
2006/2007 3 ŠO TJ Zborovice A 1958 Chutný Tomáš Dům Kultury Kroměříž 1843 1
2006/2007 2 ŠO TJ Zborovice A 1958 Krajcar Pavel TJ Bystřice p.Hostýnem A 1729 ½
2006/2007 1 ŠO TJ Zborovice A 1958 Navrátil Jiří TJ Bojkovice A 1946 1
2006/2007 9 Slavia Kroměříž C 1958 Bělunek Zdeněk TJ Sokol Hutisko-Solanec 1926 ½
2006/2007 6 Slavia Kroměříž C 1958 Marek Jiří ŠK Staré Město E 1811 ½
2006/2007 3 Slavia Kroměříž C 1958 Oharek Josef TJ Vlčnov 1777 0
2006/2007 2 Slavia Kroměříž C 1958 Vojkůvka Libor TJ Rožnov pod Radh. 1896 0
2006/2007 1 Slavia Kroměříž C 1958 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město D 1976 ½
2005/2006 11 ŠO TJ Zborovice 1942 Horsák Jan ŠK Staré Město D 2095 0
2005/2006 10 ŠO TJ Zborovice 1942 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2016 ½
2005/2006 9 ŠO TJ Zborovice 1942 Beneš Miroslav TJ Vlčnov 1951 0
2005/2006 8 ŠO TJ Zborovice 1942 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2001 ½
2005/2006 7 ŠO TJ Zborovice 1942 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2105 1
2005/2006 6 ŠO TJ Zborovice 1942 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1948 1
2005/2006 5 ŠO TJ Zborovice 1942 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1905 ½
2005/2006 4 ŠO TJ Zborovice 1942 Plšek Miroslav TJ Napajedla 2117 0
2005/2006 3 ŠO TJ Zborovice 1942 Dvouletý Tomáš LOKO Uherský Ostroh B 1780 1
2005/2006 2 ŠO TJ Zborovice 1942 Šaňák František SK Boršice B 2016 1
2005/2006 1 ŠO TJ Zborovice 1942 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1857 0
2004/2005 11 Slavia Kroměříž C 1892 Havránek Michal SK Boršice 2022 ½
2004/2005 10 Slavia Kroměříž C 1892 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2192 1
2004/2005 9 Slavia Kroměříž C 1892 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 0
2004/2005 5 Slavia Kroměříž C 1892 Sochor Stanislav A64 Mipap Grygov B 2100 1
2004/2005 3 Slavia Kroměříž C 1892 Blaha Petr ŠK Staré Město B 2160 0
2003/2004 2 Slavia Kroměříž A 1890 Jánek Jiří Slavia Kroměříž B 1846 1
2003/2004 1 Slavia Kroměříž A 1890 Vymětal Milan MKS Holešov 1839 1