Hráč Partl Miloslav

Partl Miloslav

User Pic
Jméno: Partl Miloslav
Oddíl: Šach Mělník
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1839
Elo mezinárodní: 1840
ID: 8103
FIDE ID: 329827
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: U
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 Teplá 1840 1839 Janoušek Ladislav Hroznětín A 1604 1608 1 soutěž
2020/2021 1 ŠK Slavia Liberec 1847 1843 To Xuan Toan ŠK Frýdlant 1574 1632 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Sokol Teplá 1846 1830 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1671 1650 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Sokol Teplá 1852 1830 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1757 1756 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Sokol Teplá 1845 1830 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov A 1686 1828 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Sokol Teplá 1830 1824 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 0 1768 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Sokol Teplá 1829 1824 Hajšman Ladislav TJ Ostrov 1762 1749 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Sokol Teplá 1829 1824 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb B 1898 1913 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Slavia Liberec 1837 1830 Boleslav Petr 1.Novoborský ŠK "B" 2008 1936 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Slavia Liberec 1837 1830 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2065 2054 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Slavia Liberec 1852 1830 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice n.J. 1909 1905 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Slavia Liberec 1852 1830 Petráň Jan Desko Liberec "B" 1983 1964 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Slavia Liberec 1845 1830 Völfl Zdeněk ŠK Česká Lípa 2120 2125 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Slavia Liberec 1830 1824 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2021 2020 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Slavia Liberec 1829 1824 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec 1859 1870 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Slavia Liberec 1838 1824 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1888 1863 0 soutěž
2018/2019 11 Kbel.šach. reprezentace B 1838 1848 Schuster Jan ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1926 ½ soutěž
2018/2019 9 Kbel.šach. reprezentace B 1838 1848 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice E 1683 1668 1 soutěž
2018/2019 7 Kbel.šach. reprezentace B 1838 1848 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha B 1669 1708 0 soutěž
2018/2019 6 Kbel.šach. reprezentace B 1838 1848 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad H 1409 1479 0 soutěž
2018/2019 5 Kbel.šach. reprezentace B 1838 1848 Jahoda Ladislav DDM Praha 6 B 1871 1873 0 soutěž
2018/2019 4 Kbel.šach. reprezentace B 1838 1848 Mach Jan TJ Bohemians Praha G 1721 1709 1 soutěž
2018/2019 3 Kbel.šach. reprezentace B 1838 1848 Katsianikos Konstantinos ŠK Loko Praha C 1579 1696 1 soutěž
2018/2019 2 Kbel.šach. reprezentace B 1838 1848 Strnad Václav ŠK Smíchov B 0 1620 1 soutěž
2018/2019 11 Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 Přibylová Růžena ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1842 1 soutěž
2018/2019 10 Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 Nepožítek Svatomír Steinitz-Makabi Praha 1746 1824 1 soutěž
2018/2019 9 Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1820 1865 0 soutěž
2018/2019 8 Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1849 1834 0 soutěž
2018/2019 7 Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 Prachař Josef GROP - D 1827 1768 0 soutěž
2018/2019 6 Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 Netík Josef SK OAZA Praha D 1894 1838 ½ soutěž
2018/2019 5 Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 Valíčková Martina Unichess Ž 1922 1954 0 soutěž
2018/2019 4 Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 Škuthan Jiří ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 ½ soutěž
2018/2019 3 Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1835 1934 ½ soutěž
2018/2019 2 Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 Bodický Michal ŠK DP Praha C - VŠFS 2076 2102 0 soutěž
2018/2019 1 Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 Lhotský František TJ Pankrác F 1929 1943 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1718 1729 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1868 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Sokol Teplá 1838 1848 David Ladislav TJ Tašovice B 1718 1723 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1659 1681 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Procházka Bedřich TJ Baník Habartov B 1984 1979 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1599 1562 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb B 1884 1896 ½ soutěž
2017/2018 9 Kbel.šach. reprezentace B 1827 1815 Dočekalová Alexandra Unichess Ž 1883 1903 ½ soutěž
2017/2018 7 Kbel.šach. reprezentace B 1827 1815 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1961 1 soutěž
2017/2018 11 Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 Sochor Martin TJ Bohemians Praha D 1879 1909 0 soutěž
2017/2018 10 Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy E 1935 1927 1 soutěž
2017/2018 9 Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1861 1829 ½ soutěž
2017/2018 8 Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 1996 2003 ½ soutěž
2017/2018 7 Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha C - VŠFS I 0 1899 1 soutěž
2017/2018 6 Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2020 2014 0 soutěž
2017/2018 5 Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2014 2012 0 soutěž
2017/2018 4 Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 Petras Milan ŠK Bohnice A 2035 2016 0 soutěž
2017/2018 3 Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1956 1 soutěž
2017/2018 2 Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1978 1982 ½ soutěž
2017/2018 1 Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 Obrázek Karel USK Praha A 1797 1787 ½ soutěž
2016/2017 11 Kbel.šach. reprezentace C 1784 1789 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1807 0 soutěž
2016/2017 9 Kbel.šach. reprezentace C 1784 1789 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 0 soutěž
2016/2017 7 Kbel.šach. reprezentace C 1784 1789 Ruzyak Pavel GROP E 1980 1938 ½ soutěž
2016/2017 5 Kbel.šach. reprezentace C 1784 1789 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1898 1901 0 soutěž
2016/2017 4 Kbel.šach. reprezentace C 1784 1789 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice E 1786 ½ soutěž
2016/2017 3 Kbel.šach. reprezentace C 1784 1789 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1761 1779 1 soutěž
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace C 1784 1789 Dolejší Zbyněk ŠO Praga Praha E 1806 ½ soutěž
2016/2017 10 Kbel.šach. reprezentace 1784 1789 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice B 2065 2080 ½ soutěž
2016/2017 9 Kbel.šach. reprezentace 1784 1789 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1973 1973 0 soutěž
2016/2017 8 Kbel.šach. reprezentace 1784 1789 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha - VŠFS I 2294 2266 0 soutěž
2016/2017 7 Kbel.šach. reprezentace 1784 1789 Cantier Jean-Francois GROP D 1951 1949 1 soutěž
2016/2017 6 Kbel.šach. reprezentace 1784 1789 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy E 1879 1848 1 soutěž
2016/2017 5 Kbel.šach. reprezentace 1784 1789 Jablečník Gustav ŠK Loko Praha B 2098 2102 1 soutěž
2016/2017 3 Kbel.šach. reprezentace 1784 1789 Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1928 1952 ½ soutěž
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace 1784 1789 Koubová Anna Marie Unichess D 1886 1734 1 soutěž
2016/2017 1 Kbel.šach. reprezentace 1784 1789 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 0 soutěž
2016/2017 7 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1839 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha C - VŠFS I 0 1793 ½ soutěž
2016/2017 6 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1839 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2037 2032 0 soutěž
2016/2017 5 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1839 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2030 2021 0 soutěž
2016/2017 4 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1839 Petras Milan ŠK Bohnice A 1889 1829 0 soutěž
2016/2017 3 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1839 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1895 1 soutěž
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1839 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1972 1982 ½ soutěž
2016/2017 1 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1839 Obrázek Karel USK Praha A 1773 1808 ½ soutěž
2016/2017 7 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 1999 1972 0 soutěž
2016/2017 6 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Vrána Karel TJ Neratovice D 1683 ½ soutěž
2016/2017 5 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Machalík Marek Caissa Úholičky B 1907 1890 ½ soutěž
2016/2017 4 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1731 1734 1 soutěž
2016/2017 3 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1901 1881 1 soutěž
2016/2017 2 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1696 1811 0 soutěž
2016/2017 1 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 0 soutěž
2015/2016 9 Kbelská šachová reprezentace 1784 1789 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2167 2150 0 soutěž
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace 1784 1789 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2128 2111 0 soutěž
2015/2016 4 Kbelská šachová reprezentace 1784 1789 Procházka Ivan USK Praha A 1725 ½ soutěž
2015/2016 2 Kbelská šachová reprezentace 1784 1789 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2021 2038 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1840 1790 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Vaníček Lukáš Sokol Mladá Boleslav C 1930 1881 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Pinkas Martin TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1677 1700 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Hejdrych Jaroslav Karbo Benátky A 1626 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1714 1744 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Šaník Jaroslav Spartak Čelákovice B 1100 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 1602 1638 ½ soutěž
2015/2016 11 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Parpel Petr TJ Neratovice C 1787 1813 ½ soutěž
2015/2016 9 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Rybáček Jiří ŠK Medvědi Zvole 1525 1 soutěž
2015/2016 8 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Martinec Karel ŠK Kralupy A 1895 1841 0 soutěž
2015/2016 7 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad B 1886 1879 1 soutěž
2015/2016 2 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1810 1736 1 soutěž
2014/2015 10 Kbelská šachová reprezentace A 1844 1785 Slovák Kilián Sokol Kobylisy D 1661 1829 0 soutěž
2014/2015 9 Kbelská šachová reprezentace A 1844 1785 Fuka Miroslav ŠK Mlejn A 2025 2004 ½ soutěž
2014/2015 4 Kbelská šachová reprezentace A 1844 1785 Slavík Petr TJ Praga Praha C 1762 1801 0 soutěž
2014/2015 2 Kbelská šachová reprezentace A 1844 1785 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1922 1944 ½ soutěž
2014/2015 1 Kbelská šachová reprezentace A 1844 1785 Barták Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1753 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Neratovice E 1844 1785 Chytrý Petr Karbo Benátky „B“ 1914 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Neratovice E 1844 1785 Břečka František TJ Sokol na Mělníce C 1942 1923 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Neratovice E 1844 1785 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1571 1 soutěž
2014/2015 10 Cayman Pharma D 1844 1785 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Brandýs n. L. A 1895 1901 ½ soutěž
2014/2015 9 Cayman Pharma D 1844 1785 Richter Martin Sokol Bakov n. J. B 2006 2023 1 soutěž
2014/2015 8 Cayman Pharma D 1844 1785 Nývlt Miloslav TJ Sokol na Mělníce B 1793 1791 ½ soutěž
2014/2015 7 Cayman Pharma D 1844 1785 Hudec Ondřej TJ Sokol Pečky A 1941 1925 1 soutěž
2014/2015 6 Cayman Pharma D 1844 1785 Pinkas Martin Auto Škoda Ml. Boleslav B 1683 1706 ½ soutěž
2014/2015 4 Cayman Pharma D 1844 1785 Černý Jaroslav Karbo Benátky n. J. A 1702 0 soutěž
2014/2015 3 Cayman Pharma D 1844 1785 Žigmund David DDM Sokol Nymburk C 1580 0 soutěž
2014/2015 2 Cayman Pharma D 1844 1785 Kullač Pavol ŠK Dobrovice C 1665 1 soutěž
2013/2014 9 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Bartoň Milan TJ Praga Praha F 1889 1823 ½ soutěž
2013/2014 7 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Štván Jan ŠK PORG G 1000 1 soutěž
2013/2014 5 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Chromovský Hynek ŠK Viktoria Žižkov D 1770 0 soutěž
2013/2014 4 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Chrobák Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1672 0 soutěž
2013/2014 3 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Čavoš Radek Sokol Praha-Vršovice F 1657 1 soutěž
2013/2014 1 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Trčka Bohdan ŠK Smíchov C 1621 1 soutěž
2013/2014 10 Cayman Pharma D 1857 1792 Vokoun Ondřej TJ Kralupy nad Vltavou B 1743 1721 1 soutěž
2013/2014 9 Cayman Pharma D 1857 1792 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1821 0 soutěž
2013/2014 5 Cayman Pharma D 1857 1792 Smolík Aleš TJ Kralupy nad Vltavou C 1472 1449 1 soutěž
2013/2014 4 Cayman Pharma D 1857 1792 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1902 1906 ½ soutěž
2013/2014 1 Cayman Pharma D 1857 1792 Černý Jaroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 0 soutěž
2013/2014 11 Cayman Pharma C 1857 1792 Franc Lubor Sokol Kolín B 1897 1873 ½ soutěž
2013/2014 7 Cayman Pharma C 1857 1792 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 ½ soutěž
2013/2014 2 Cayman Pharma C 1857 1792 Kastner Jan JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad C 1655 1493 0 soutěž
2012/2013 10 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1908 1913 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1716 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Nývlt Miloslav TcJ Sokol na Mělníce B 1762 1786 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Vimmer Miloš ŠO TP NOVA Kladno A 1918 1918 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Žák Jiří TJ Slovan Velvary A 1673 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Pšenička Tomáš ŠK Zlonice A 1649 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Parpel Petr TJ Neratovice C 1761 1800 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Neratovice B 1867 1799 TJ AERO Odolena Voda A 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Neratovice B 1867 1799 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1811 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Neratovice B 1867 1799 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1673 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Neratovice B 1867 1799 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1604 1754 ½ soutěž
2011/2012 11 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B 1584 1 soutěž
2011/2012 10 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Válek Petr Spartak Čelákovice A 1381 ½ soutěž
2011/2012 9 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce B 1757 1771 0 soutěž
2011/2012 8 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá n/L. E 1993 1926 ½ soutěž
2011/2012 7 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Fekete František Sokol Pečky B 1755 1 soutěž
2011/2012 6 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/Jiz. B 1747 1 soutěž
2011/2012 5 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Hejdrych Jaroslav Karbo Benátky n/Jiz. A 1635 1 soutěž
2011/2012 4 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Tomandl Ivo Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 0 soutěž
2011/2012 3 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Frolek Pavel AŠ Mladá Boleslav B 1890 0 soutěž
2011/2012 2 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice C 1872 1910 0 soutěž
2011/2012 1 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Rýdl Jiří TJ Neratovice C 2017 1988 0 soutěž
2011/2012 11 TJ AERO Odolena Voda 1920 1834 Břečka František Sokol na Mělníce A 1908 1923 0 soutěž
2011/2012 4 TJ AERO Odolena Voda 1920 1834 Rynt Pavel ŠK Kralupy n.Vlt.B 2059 1969 0 soutěž
2011/2012 2 TJ AERO Odolena Voda 1920 1834 Rous Daniel TJ Neratovice B 1960 2000 0 soutěž
2011/2012 1 TJ AERO Odolena Voda 1920 1834 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad A 1923 1916 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Tišice A 1812 Kasal Kamil ŠK Spartak Čelakovice A 1930 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Sokol Tišice A 1812 Suchý František ŠK města Dobrovice E 1751 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Sokol Tišice A 1812 Podešva Jiří TJ Sokol na Mělníce C 1593 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Tišice A 1812 Grüner Robert Joly Lysá n/Labem F 1621 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Sokol Tišice A 1812 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Tišice A 1812 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1787 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad 1767 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno 1732 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1703 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce B 1737 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Čižinský Jiří ŠK Merkur Kladno 1865 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Vokatý František SK DDM Slaný 1813 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1762 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Verner Jan TJ Neratovice C 1654 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Žák Jiří Slovan Velvary 1626 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Lánský Petr ŠK Kralupy nad Vltavou C 1783 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Vorm Petr Caissa Úholičky C 1659 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Sokol Tišice A 1836 Mejzr Jan ŠK města Dobrovice D 1789 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Sokol Tišice A 1836 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice F 1636 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Sokol Tišice A 1836 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz. C 1794 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Sokol Tišice A 1836 Zámorský Ladislav TJSokol na Mělníce C 1768 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Sokol Tišice A 1836 Sedlatý Martin TJ Spartak Čelakovice A 1770 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Sokol Tišice A 1836 Tesař Patrik DDM Nymburk A 1596 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Sokol Tišice A 1836 Krbeček Václav TJ Autoškoda Ml.Boleslav C 1887 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Sokol Tišice A 1836 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs n/L. B 1954 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Valtr Tomáš ŠK Joly Lysá n/L. E 1890 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1808 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1663 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Niko Viliam ŠK města Dobrovice C 1316 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Zoufalý Jiří ŠK města Dobrovice B 1555 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Jirk Jindřich ŠK Joly Lysá n/L. F 1797 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Tesař Martin Sokol Bakov n/Jiz B 1646 1 soutěž
2008/2009 11 TJ Aero Odolena Voda 1880 Vorm Petr Caissa Úholičky "B" 1664 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Aero Odolena Voda 1880 Tichý Rudolf ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1626 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Aero Odolena Voda 1880 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce "B" 1475 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Aero Odolena Voda 1880 Hatašová Michaela Caissa Úholičky "C" 1561 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Aero Odolena Voda 1880 Panica Martin SK DDM Slaný "A" 1334 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Aero Odolena Voda 1880 Šperlich Antonín ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1680 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Sokol Tišice A 1880 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1744 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Tišice A 1880 Hájek Karel TJ Sokol Brandýs n/L. B 1524 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Sokol Tišice A 1880 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice E 1556 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Sokol Tišice A 1880 Štěrba Antonín Auto Škoda Mladá Boleslav C 1650 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Tišice A 1880 Lochman Václav Sokol Bakov n/J D 1794 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Tišice A 1880 Vrána Karel TJ Neratovice C 1688 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Sokol Tišice A 1880 Tesař Martin Sokol Bakov n/J C 1559 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Sokol na Mělníce 1920 Čuvala Ota TJ Aero Odolena Voda 1621 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Sokol na Mělníce 1920 Vokatý František SK DDM Slaný 1784 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Sokol na Mělníce 1920 Klobušiak Miroslav Šachklub města Dobrovice "B" 1589 1 soutěž
2007/2008 9 Sokol Tišice A 1920 Verner Jan Neratovice C 1665 0 soutěž
2007/2008 8 Sokol Tišice A 1920 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 1 soutěž
2007/2008 7 Sokol Tišice A 1920 Klobušiak Miroslav ŠK města Dobrovic E 1589 ½ soutěž
2007/2008 6 Sokol Tišice A 1920 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/J C 1518 1 soutěž
2007/2008 4 Sokol Tišice A 1920 Mühl Josef Sokol Mladá Boleslav D 1749 0 soutěž
2007/2008 3 Sokol Tišice A 1920 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovic D 1600 ½ soutěž
2006/2007 11 Sokol Tišice B 1711 Kopecký Petr Čelakovice A 1766 0 soutěž
2006/2007 10 Sokol Tišice B 1711 Nový Jaroslav Sokol Bakov B 1798 1 soutěž
2006/2007 9 Sokol Tišice B 1711 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky A 1965 0 soutěž
2006/2007 8 Sokol Tišice B 1711 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1624 0 soutěž
2006/2007 7 Sokol Tišice B 1711 Ulrich David Autoškoda Ml.Bol.B 1862 0 soutěž
2006/2007 6 Sokol Tišice B 1711 Crha Ondřej Sokol Brandýs nL A 2004 0 soutěž
2006/2007 5 Sokol Tišice B 1711 Rychtář Pavel SE Mladá BoleslavC 1999 0 soutěž
2006/2007 4 Sokol Tišice B 1711 Drahota Aleš Joly Lysá D 1666 1 soutěž
2006/2007 3 Sokol Tišice B 1711 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1844 ½ soutěž
2006/2007 2 Sokol Tišice B 1711 Masák Radim ŠK měs.Dobrovice A 1955 0 soutěž
2006/2007 1 Sokol Tišice B 1711 Komárek Michal Autoškoda Ml.Bol.C 1600 ½ soutěž
2006/2007 11 Sokol Tišice "A" 1711 Kořenek František ŠK Joly Lysá n.L. B 2091 0 soutěž
2006/2007 10 Sokol Tišice "A" 1711 Bulva Stanislav ŠK Kralupy nad Vltavou A 1920 0 soutěž
2006/2007 9 Sokol Tišice "A" 1711 Hovorka Jakub TJ Spartak Žebrák A 1919 0 soutěž
2006/2007 8 Sokol Tišice "A" 1711 Mišičko Ján ŠK Kladno "A" 2074 0 soutěž
2006/2007 7 Sokol Tišice "A" 1711 Blažek Jaroslav ŠK Kladno "B" 1757 ½ soutěž
2006/2007 6 Sokol Tišice "A" 1711 Pšenička Oldřich TJ Sokol Mělník A 1878 0 soutěž
2006/2007 5 Sokol Tišice "A" 1711 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 1 soutěž
2006/2007 4 Sokol Tišice "A" 1711 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2052 0 soutěž
2006/2007 3 Sokol Tišice "A" 1711 Rakouš Pavel Caissa Úholičky A 1998 1 soutěž
2006/2007 2 Sokol Tišice "A" 1711 Hoch Václav ŠK Alva Pb Příbram - B 1781 ½ soutěž
2005/2006 11 Sokol Tišice C 1728 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J D 1550 1 soutěž
2005/2006 10 Sokol Tišice C 1728 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1811 1 soutěž
2005/2006 9 Sokol Tišice C 1728 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice E 1493 ½ soutěž
2005/2006 8 Sokol Tišice C 1728 Hájek Karel Brandýs n/L B 1532 1 soutěž
2005/2006 7 Sokol Tišice C 1728 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1736 0 soutěž
2005/2006 5 Sokol Tišice C 1728 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1761 0 soutěž
2005/2006 4 Sokol Tišice C 1728 Formánek Jan HP Neratovice 1655 0 soutěž
2005/2006 3 Sokol Tišice C 1728 Řezáč Jindřich Autoškoda MB C 1637 ½ soutěž
2005/2006 2 Sokol Tišice C 1728 Mühl Josef Sokol Emerge MB D 1824 1 soutěž
2005/2006 1 Sokol Tišice C 1728 Skalný Petr ŠK měs.Dobrovice D 1598 1 soutěž
2005/2006 11 Sokol Tišice 1728 Rádl Josef Brandýs n/Labem 1502 0 soutěž
2005/2006 10 Sokol Tišice 1728 Nový Jaroslav Bakov n/Jizerou B 1794 ½ soutěž
2005/2006 8 Sokol Tišice 1728 Čuvala Ota Aero Odolena Voda 1642 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Tišice 1728 Lánský Petr Kralupy n/Vlt B 1723 1 soutěž
2005/2006 5 Sokol Tišice 1728 Paluka Jiří Kralupy n/Vlt C 1295 ½ soutěž
2005/2006 4 Sokol Tišice 1728 Beneš Martin DDM Mělník 1505 0 soutěž
2005/2006 3 Sokol Tišice 1728 Jilemnický Jaromír Libčice n/Vltavou 1571 ½ soutěž
2005/2006 2 Sokol Tišice 1728 Vedral Jaroslav Slovan Velvary 1744 ½ soutěž
2005/2006 1 Sokol Tišice 1728 Drábek Miroslav Spartak Čelákovice 1 soutěž
2004/2005 11 Sokol Tišice A 1730 Veselý Jiří Sokol Pečky C 1468 0 soutěž
2004/2005 10 Sokol Tišice A 1730 Hrubčík Martin Čelakovice A 1438 0 soutěž
2004/2005 9 Sokol Tišice A 1730 Lažánek Jan Joly Lysá C 1885 ½ soutěž
2004/2005 8 Sokol Tišice A 1730 Suchý František ŠK měs.Dobrovice A 1723 0 soutěž
2004/2005 7 Sokol Tišice A 1730 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice B 1469 1 soutěž
2004/2005 6 Sokol Tišice A 1730 Rádl Josef Sokol Brandýs A 1466 1 soutěž
2004/2005 5 Sokol Tišice A 1730 Hampl Jiří Autoškoda Ml.Bol.B 1700 0 soutěž
2004/2005 4 Sokol Tišice A 1730 Novák Ivan Sokol Emerge MB C 1820 1 soutěž
2004/2005 3 Sokol Tišice A 1730 Hejdrych Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 1681 1 soutěž
2004/2005 2 Sokol Tišice A 1730 Linhart Jiří Sokol Bakov B 1707 1 soutěž
2004/2005 1 Sokol Tišice A 1730 Gýra Jiří AERO Odolená VodaA 1745 0 soutěž
2004/2005 10 TJ Sokol Mělník A 1730 Diviš Jaroslav AŠ Ml.Boleslav A 1705 ½ soutěž
2003/2004 11 Sokol Tišice A 1692 Nigrin Jiří Sokol Pečky B 1623 1 soutěž
2003/2004 10 Sokol Tišice A 1692 Kišari Jan Sokol Brandýs A 1922 0 soutěž
2003/2004 9 Sokol Tišice A 1692 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 1828 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Tišice A 1692 Houška Bohumil Sokol Nymburk B 1859 ½ soutěž
2003/2004 7 Sokol Tišice A 1692 Goldman Pavel Sokol Bakov B 1767 1 soutěž
2003/2004 6 Sokol Tišice A 1692 Redek Daniel ŠK měs.Dobrovice B 1328 1 soutěž
2003/2004 5 Sokol Tišice A 1692 Štěpánek Michal Autoškoda Ml.Bol.B 1630 1 soutěž
2003/2004 4 Sokol Tišice A 1692 Postupa Pavel Joly Lysá C 1826 0 soutěž
2003/2004 3 Sokol Tišice A 1692 Jirounek Miroslav Sokol Emerge MB C 1704 0 soutěž
2003/2004 2 Sokol Tišice A 1692 Doležal Jan Bohemia PoděbradyA 1920 ½ soutěž
2003/2004 1 Sokol Tišice A 1692 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice A 1660 1 soutěž