Hráč Partl Miloslav

Partl Miloslav

User Pic
Jméno: Partl Miloslav
Oddíl: Šach Mělník
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1824
Elo mezinárodní: 1830
ID: 8103
FIDE ID: 329827
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Slavia Liberec 1830 1824 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2021 2020 1
2019/2020 3 ŠK Slavia Liberec 1829 1824 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec 1859 1870 ½
2019/2020 1 ŠK Slavia Liberec 1838 1824 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1888 1863 0
2019/2020 4 TJ Sokol Tepl� 1829 1824 Hajšman Ladislav TJ Ostrov 1762 1749 ½
2019/2020 3 TJ Sokol Tepl� 1829 1824 Míšek Jan �K Vald�tejn Cheb B 1898 1913 ½
2018/2019 11 Kbel.šach. reprezentace B 1830 1824 Schuster Jan ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1909 ½
2018/2019 9 Kbel.šach. reprezentace B 1830 1824 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice E 1584 1555 1
2018/2019 7 Kbel.šach. reprezentace B 1830 1824 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha B 1670 1749 0
2018/2019 6 Kbel.šach. reprezentace B 1830 1824 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad H 1385 1508 0
2018/2019 5 Kbel.šach. reprezentace B 1830 1824 Jahoda Ladislav DDM Praha 6 B 1890 1903 0
2018/2019 4 Kbel.šach. reprezentace B 1830 1824 Mach Jan TJ Bohemians Praha G 1718 1714 1
2018/2019 3 Kbel.šach. reprezentace B 1830 1824 Katsianikos Konstantinos ŠK Loko Praha C 1579 1688 1
2018/2019 2 Kbel.šach. reprezentace B 1830 1824 Strnad Václav ŠK Smíchov B 0 1593 1
2018/2019 11 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Přibylová Růžena ŠK DP Praha E - VŠFS 1823 1819 1
2018/2019 10 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Nepožítek Svatomír Steinitz-Makabi Praha 1746 1824 1
2018/2019 9 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1815 1895 0
2018/2019 8 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1860 1874 0
2018/2019 7 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Prachař Josef GROP - D 1770 1813 0
2018/2019 6 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Netík Josef SK OAZA Praha D 1890 1837 ½
2018/2019 5 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Valíčková Martina Unichess Ž 1919 1989 0
2018/2019 4 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Škuthan Jiří ŠK Viktoria Žižkov C 1979 1977 ½
2018/2019 3 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1873 1931 ½
2018/2019 2 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Bodický Michal ŠK DP Praha C - VŠFS 2096 2097 0
2018/2019 1 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Lhotský František TJ Pankrác F 1944 1909 0
2018/2019 8 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1718 1729 1
2018/2019 7 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1868 0
2018/2019 6 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 1
2018/2019 5 TJ Sokol Teplá 1838 1848 David Ladislav TJ Tašovice B 1718 1723 1
2018/2019 4 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1659 1681 ½
2018/2019 3 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Procházka Bedřich TJ Baník Habartov B 1984 1979 ½
2018/2019 2 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1599 1562 1
2018/2019 1 TJ Sokol Teplá 1838 1848 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb B 1884 1896 ½
2017/2018 11 Kbel.�ach. reprezentace A 1830 1824 Sochor Martin TJ Bohemians Praha D 1896 1909 0
2017/2018 10 Kbel.�ach. reprezentace A 1830 1824 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy E 1919 1927 1
2017/2018 9 Kbel.�ach. reprezentace A 1830 1824 Šlechta Karel �K Sokol Vy�ehrad E 1860 1874 ½
2017/2018 8 Kbel.�ach. reprezentace A 1830 1824 Machala Vladislav �O Praga Praha A 1992 1999 ½
2017/2018 7 Kbel.�ach. reprezentace A 1830 1824 Daňhel Jaroslav �K DP Praha C - V�FS I 0 1814 1
2017/2018 6 Kbel.�ach. reprezentace A 1830 1824 Koubek Václav �K Viktoria �i�kov B 2053 2042 0
2017/2018 5 Kbel.�ach. reprezentace A 1830 1824 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2010 1993 0
2017/2018 4 Kbel.�ach. reprezentace A 1830 1824 Petras Milan �K Bohnice A 1974 1984 0
2017/2018 3 Kbel.�ach. reprezentace A 1830 1824 Král Radovan �K Sokol Vy�ehrad D 1920 1937 1
2017/2018 2 Kbel.�ach. reprezentace A 1830 1824 Němec Milan �K Loko Praha B 1971 1986 ½
2017/2018 1 Kbel.�ach. reprezentace A 1830 1824 Obrázek Karel USK Praha A 1773 1785 ½
2017/2018 9 Kbel.šach. reprezentace B 1830 1824 Dočekalová Alexandra Unichess Ž 1931 1912 ½
2017/2018 7 Kbel.šach. reprezentace B 1830 1824 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1834 1832 1
2016/2017 7 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha C - VŠFS I 0 1814 ½
2016/2017 6 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 0
2016/2017 5 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2010 1993 0
2016/2017 4 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Petras Milan ŠK Bohnice A 1974 1984 0
2016/2017 3 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1920 1937 1
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1971 1986 ½
2016/2017 1 Kbel.šach. reprezentace A 1830 1824 Obrázek Karel USK Praha A 1773 1785 ½
2016/2017 7 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 1999 1972 0
2016/2017 6 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Vrána Karel TJ Neratovice D 1683 ½
2016/2017 5 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Machalík Marek Caissa Úholičky B 1907 1890 ½
2016/2017 4 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1731 1734 1
2016/2017 3 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1901 1881 1
2016/2017 2 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1696 1811 0
2016/2017 1 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 0
2015/2016 11 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1840 1790 ½
2015/2016 10 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Vaníček Lukáš Sokol Mladá Boleslav C 1930 1881 0
2015/2016 7 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Pinkas Martin TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1677 1700 1
2015/2016 4 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Hejdrych Jaroslav Karbo Benátky A 1626 0
2015/2016 3 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1714 1744 ½
2015/2016 2 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Šaník Jaroslav Spartak Čelákovice B 1100 ½
2015/2016 1 TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 1602 1638 ½
2015/2016 11 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Parpel Petr TJ Neratovice C 1787 1813 ½
2015/2016 9 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Rybáček Jiří ŠK Medvědi Zvole 1525 1
2015/2016 8 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Martinec Karel ŠK Kralupy A 1895 1841 0
2015/2016 7 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad B 1886 1879 1
2015/2016 2 Sokol na Mělníce A 1784 1789 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1810 1736 1
2015/2016 9 Kbelská šachová reprezentace 1788 1781 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2165 2150 0
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace 1788 1781 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2109 2111 0
2015/2016 4 Kbelská šachová reprezentace 1788 1781 Procházka Ivan USK Praha A 1725 ½
2015/2016 2 Kbelská šachová reprezentace 1788 1781 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2019 2038 0
2014/2015 10 Kbelská šachová reprezentace A 1844 1785 Slovák Kilián Sokol Kobylisy D 1661 1829 0
2014/2015 9 Kbelská šachová reprezentace A 1844 1785 Fuka Miroslav ŠK Mlejn A 2004 ½
2014/2015 4 Kbelská šachová reprezentace A 1844 1785 Slavík Petr TJ Praga Praha C 1762 1801 0
2014/2015 2 Kbelská šachová reprezentace A 1844 1785 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1922 1944 ½
2014/2015 1 Kbelská šachová reprezentace A 1844 1785 Barták Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1753 1
2014/2015 10 TJ Neratovice E 1844 1785 Chytrý Petr Karbo Benátky „B“ 1914 0
2014/2015 5 TJ Neratovice E 1844 1785 Břečka František TJ Sokol na Mělníce C 1942 1923 ½
2014/2015 2 TJ Neratovice E 1844 1785 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1571 1
2014/2015 10 Cayman Pharma D 1844 1785 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Brandýs n. L. A 1895 1901 ½
2014/2015 9 Cayman Pharma D 1844 1785 Richter Martin Sokol Bakov n. J. B 2006 2023 1
2014/2015 8 Cayman Pharma D 1844 1785 Nývlt Miloslav TJ Sokol na Mělníce B 1793 1791 ½
2014/2015 7 Cayman Pharma D 1844 1785 Hudec Ondřej TJ Sokol Pečky A 1941 1925 1
2014/2015 6 Cayman Pharma D 1844 1785 Pinkas Martin Auto Škoda Ml. Boleslav B 1683 1706 ½
2014/2015 4 Cayman Pharma D 1844 1785 Černý Jaroslav Karbo Benátky n. J. A 1702 0
2014/2015 3 Cayman Pharma D 1844 1785 Žigmund David DDM Sokol Nymburk C 1580 0
2014/2015 2 Cayman Pharma D 1844 1785 Kullač Pavol ŠK Dobrovice C 1665 1
2013/2014 9 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Bartoň Milan TJ Praga Praha F 1889 1823 ½
2013/2014 7 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Štván Jan ŠK PORG G 1000 1
2013/2014 5 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Chromovský Hynek ŠK Viktoria Žižkov D 1770 0
2013/2014 4 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Chrobák Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1672 0
2013/2014 3 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Čavoš Radek Sokol Praha-Vršovice F 1657 1
2013/2014 1 Kbelská šachová reprezentace 1857 1792 Trčka Bohdan ŠK Smíchov C 1621 1
2013/2014 10 Cayman Pharma D 1857 1792 Vokoun Ondřej TJ Kralupy nad Vltavou B 1743 1721 1
2013/2014 9 Cayman Pharma D 1857 1792 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1821 0
2013/2014 5 Cayman Pharma D 1857 1792 Smolík Aleš TJ Kralupy nad Vltavou C 1472 1449 1
2013/2014 4 Cayman Pharma D 1857 1792 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1902 1906 ½
2013/2014 1 Cayman Pharma D 1857 1792 Černý Jaroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 0
2013/2014 11 Cayman Pharma C 1857 1792 Franc Lubor Sokol Kolín B 1897 1873 ½
2013/2014 7 Cayman Pharma C 1857 1792 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 ½
2013/2014 2 Cayman Pharma C 1857 1792 Kastner Jan JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 0
2012/2013 11 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad C 1655 1493 0
2012/2013 10 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1908 1913 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1716 1
2012/2013 7 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Nývlt Miloslav TcJ Sokol na Mělníce B 1762 1786 1
2012/2013 6 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Vimmer Miloš ŠO TP NOVA Kladno A 1918 1918 1
2012/2013 4 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Žák Jiří TJ Slovan Velvary A 1673 0
2012/2013 3 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Pšenička Tomáš ŠK Zlonice A 1649 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 Parpel Petr TJ Neratovice C 1761 1800 ½
2012/2013 10 TJ Neratovice B 1867 1799 TJ AERO Odolena Voda A 1
2012/2013 5 TJ Neratovice B 1867 1799 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1811 ½
2012/2013 3 TJ Neratovice B 1867 1799 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1673 ½
2012/2013 2 TJ Neratovice B 1867 1799 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1604 1754 ½
2011/2012 11 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B 1584 1
2011/2012 10 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Válek Petr Spartak Čelákovice A 1381 ½
2011/2012 9 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce B 1757 1771 0
2011/2012 8 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá n/L. E 1993 1926 ½
2011/2012 7 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Fekete František Sokol Pečky B 1755 1
2011/2012 6 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/Jiz. B 1747 1
2011/2012 5 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Hejdrych Jaroslav Karbo Benátky n/Jiz. A 1635 1
2011/2012 4 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Tomandl Ivo Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 0
2011/2012 3 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Frolek Pavel AŠ Mladá Boleslav B 1890 0
2011/2012 2 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice C 1872 1910 0
2011/2012 1 Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 Rýdl Jiří TJ Neratovice C 2017 1988 0
2011/2012 11 TJ AERO Odolena Voda 1920 1834 Břečka František Sokol na Mělníce A 1908 1923 0
2011/2012 4 TJ AERO Odolena Voda 1920 1834 Rynt Pavel ŠK Kralupy n.Vlt.B 2059 1969 0
2011/2012 2 TJ AERO Odolena Voda 1920 1834 Rous Daniel TJ Neratovice B 1960 2000 0
2011/2012 1 TJ AERO Odolena Voda 1920 1834 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad A 1923 1916 0
2010/2011 9 TJ Sokol Tišice A 1812 Kasal Kamil ŠK Spartak Čelakovice A 1930 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Tišice A 1812 Suchý František ŠK města Dobrovice E 1751 1
2010/2011 6 TJ Sokol Tišice A 1812 Podešva Jiří TJ Sokol na Mělníce C 1593 1
2010/2011 4 TJ Sokol Tišice A 1812 Grüner Robert Joly Lysá n/Labem F 1621 1
2010/2011 3 TJ Sokol Tišice A 1812 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 0
2010/2011 2 TJ Sokol Tišice A 1812 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1787 0
2010/2011 11 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad 1767 0
2010/2011 10 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno 1732 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1703 1
2010/2011 8 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce B 1737 1
2010/2011 7 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Čižinský Jiří ŠK Merkur Kladno 1865 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Vokatý František SK DDM Slaný 1813 0
2010/2011 5 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1762 1
2010/2011 4 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Verner Jan TJ Neratovice C 1654 1
2010/2011 3 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Žák Jiří Slovan Velvary 1626 1
2010/2011 2 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Lánský Petr ŠK Kralupy nad Vltavou C 1783 1
2010/2011 1 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1812 Vorm Petr Caissa Úholičky C 1659 1
2009/2010 9 TJ Sokol Tišice A 1836 Mejzr Jan ŠK města Dobrovice D 1789 0
2009/2010 8 TJ Sokol Tišice A 1836 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice F 1636 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Tišice A 1836 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz. C 1794 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Tišice A 1836 Zámorský Ladislav TJSokol na Mělníce C 1768 1
2009/2010 5 TJ Sokol Tišice A 1836 Sedlatý Martin TJ Spartak Čelakovice A 1770 1
2009/2010 3 TJ Sokol Tišice A 1836 Tesař Patrik DDM Nymburk A 1596 ½
2009/2010 2 TJ Sokol Tišice A 1836 Krbeček Václav TJ Autoškoda Ml.Boleslav C 1887 1
2009/2010 1 TJ Sokol Tišice A 1836 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs n/L. B 1954 0
2009/2010 11 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Valtr Tomáš ŠK Joly Lysá n/L. E 1890 0
2009/2010 10 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1808 ½
2009/2010 9 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1663 1
2009/2010 7 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Niko Viliam ŠK města Dobrovice C 1316 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Zoufalý Jiří ŠK města Dobrovice B 1555 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 0
2009/2010 2 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Jirk Jindřich ŠK Joly Lysá n/L. F 1797 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1836 Tesař Martin Sokol Bakov n/Jiz B 1646 1
2008/2009 11 TJ Aero Odolena Voda 1880 Vorm Petr Caissa Úholičky "B" 1664 ½
2008/2009 10 TJ Aero Odolena Voda 1880 Tichý Rudolf ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1626 1
2008/2009 8 TJ Aero Odolena Voda 1880 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce "B" 1475 ½
2008/2009 5 TJ Aero Odolena Voda 1880 Hatašová Michaela Caissa Úholičky "C" 1561 1
2008/2009 4 TJ Aero Odolena Voda 1880 Panica Martin SK DDM Slaný "A" 1334 1
2008/2009 1 TJ Aero Odolena Voda 1880 Šperlich Antonín ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1680 0
2008/2009 9 TJ Sokol Tišice A 1880 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1744 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Tišice A 1880 Hájek Karel TJ Sokol Brandýs n/L. B 1524 1
2008/2009 6 TJ Sokol Tišice A 1880 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice E 1556 0
2008/2009 5 TJ Sokol Tišice A 1880 Štěrba Antonín Auto Škoda Mladá Boleslav C 1650 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Tišice A 1880 Lochman Václav Sokol Bakov n/J D 1794 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Tišice A 1880 Vrána Karel TJ Neratovice C 1688 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Tišice A 1880 Tesař Martin Sokol Bakov n/J C 1559 ½
2007/2008 9 TJ Sokol na Mělníce 1920 Čuvala Ota TJ Aero Odolena Voda 1621 ½
2007/2008 7 TJ Sokol na Mělníce 1920 Vokatý František SK DDM Slaný 1784 0
2007/2008 4 TJ Sokol na Mělníce 1920 Klobušiak Miroslav Šachklub města Dobrovice "B" 1589 1
2007/2008 9 Sokol Tišice A 1920 Verner Jan Neratovice C 1665 0
2007/2008 8 Sokol Tišice A 1920 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 1
2007/2008 7 Sokol Tišice A 1920 Klobušiak Miroslav ŠK města Dobrovic E 1589 ½
2007/2008 6 Sokol Tišice A 1920 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/J C 1518 1
2007/2008 4 Sokol Tišice A 1920 Mühl Josef Sokol Mladá Boleslav D 1749 0
2007/2008 3 Sokol Tišice A 1920 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovic D 1600 ½
2006/2007 11 Sokol Tišice B 1711 Kopecký Petr Čelakovice A 1766 0
2006/2007 10 Sokol Tišice B 1711 Nový Jaroslav Sokol Bakov B 1798 1
2006/2007 9 Sokol Tišice B 1711 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky A 1965 0
2006/2007 8 Sokol Tišice B 1711 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1624 0
2006/2007 7 Sokol Tišice B 1711 Ulrich David Autoškoda Ml.Bol.B 1862 0
2006/2007 6 Sokol Tišice B 1711 Crha Ondřej Sokol Brandýs nL A 2004 0
2006/2007 5 Sokol Tišice B 1711 Rychtář Pavel SE Mladá BoleslavC 1999 0
2006/2007 4 Sokol Tišice B 1711 Drahota Aleš Joly Lysá D 1666 1
2006/2007 3 Sokol Tišice B 1711 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1844 ½
2006/2007 2 Sokol Tišice B 1711 Masák Radim ŠK měs.Dobrovice A 1955 0
2006/2007 1 Sokol Tišice B 1711 Komárek Michal Autoškoda Ml.Bol.C 1600 ½
2006/2007 11 Sokol Tišice "A" 1711 Kořenek František ŠK Joly Lysá n.L. B 2091 0
2006/2007 10 Sokol Tišice "A" 1711 Bulva Stanislav ŠK Kralupy nad Vltavou A 1920 0
2006/2007 9 Sokol Tišice "A" 1711 Hovorka Jakub TJ Spartak Žebrák A 1919 0
2006/2007 8 Sokol Tišice "A" 1711 Mišičko Ján ŠK Kladno "A" 2074 0
2006/2007 7 Sokol Tišice "A" 1711 Blažek Jaroslav ŠK Kladno "B" 1757 ½
2006/2007 6 Sokol Tišice "A" 1711 Pšenička Oldřich TJ Sokol Mělník A 1878 0
2006/2007 5 Sokol Tišice "A" 1711 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 1
2006/2007 4 Sokol Tišice "A" 1711 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2052 0
2006/2007 3 Sokol Tišice "A" 1711 Rakouš Pavel Caissa Úholičky A 1998 1
2006/2007 2 Sokol Tišice "A" 1711 Hoch Václav ŠK Alva Pb Příbram - B 1781 ½
2005/2006 11 Sokol Tišice C 1728 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J D 1550 1
2005/2006 10 Sokol Tišice C 1728 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1811 1
2005/2006 9 Sokol Tišice C 1728 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice E 1493 ½
2005/2006 8 Sokol Tišice C 1728 Hájek Karel Brandýs n/L B 1532 1
2005/2006 7 Sokol Tišice C 1728 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1736 0
2005/2006 5 Sokol Tišice C 1728 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1761 0
2005/2006 4 Sokol Tišice C 1728 Formánek Jan HP Neratovice 1655 0
2005/2006 3 Sokol Tišice C 1728 Řezáč Jindřich Autoškoda MB C 1637 ½
2005/2006 2 Sokol Tišice C 1728 Mühl Josef Sokol Emerge MB D 1824 1
2005/2006 1 Sokol Tišice C 1728 Skalný Petr ŠK měs.Dobrovice D 1598 1
2005/2006 11 Sokol Tišice 1728 Rádl Josef Brandýs n/Labem 1502 0
2005/2006 10 Sokol Tišice 1728 Nový Jaroslav Bakov n/Jizerou B 1794 ½
2005/2006 8 Sokol Tišice 1728 Čuvala Ota Aero Odolena Voda 1642 1
2005/2006 6 Sokol Tišice 1728 Lánský Petr Kralupy n/Vlt B 1723 1
2005/2006 5 Sokol Tišice 1728 Paluka Jiří Kralupy n/Vlt C 1295 ½
2005/2006 4 Sokol Tišice 1728 Beneš Martin DDM Mělník 1505 0
2005/2006 3 Sokol Tišice 1728 Jilemnický Jaromír Libčice n/Vltavou 1571 ½
2005/2006 2 Sokol Tišice 1728 Vedral Jaroslav Slovan Velvary 1744 ½
2005/2006 1 Sokol Tišice 1728 Drábek Miroslav Spartak Čelákovice 1
2004/2005 11 Sokol Tišice A 1730 Veselý Jiří Sokol Pečky C 1468 0
2004/2005 10 Sokol Tišice A 1730 Hrubčík Martin Čelakovice A 1438 0
2004/2005 9 Sokol Tišice A 1730 Lažánek Jan Joly Lysá C 1885 ½
2004/2005 8 Sokol Tišice A 1730 Suchý František ŠK měs.Dobrovice A 1723 0
2004/2005 7 Sokol Tišice A 1730 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice B 1469 1
2004/2005 6 Sokol Tišice A 1730 Rádl Josef Sokol Brandýs A 1466 1
2004/2005 5 Sokol Tišice A 1730 Hampl Jiří Autoškoda Ml.Bol.B 1700 0
2004/2005 4 Sokol Tišice A 1730 Novák Ivan Sokol Emerge MB C 1820 1
2004/2005 3 Sokol Tišice A 1730 Hejdrych Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 1681 1
2004/2005 2 Sokol Tišice A 1730 Linhart Jiří Sokol Bakov B 1707 1
2004/2005 1 Sokol Tišice A 1730 Gýra Jiří AERO Odolená VodaA 1745 0
2004/2005 10 TJ Sokol Mělník A 1730 Diviš Jaroslav AŠ Ml.Boleslav A 1705 ½
2003/2004 11 Sokol Tišice A 1692 Nigrin Jiří Sokol Pečky B 1623 1
2003/2004 10 Sokol Tišice A 1692 Kišari Jan Sokol Brandýs A 1922 0
2003/2004 9 Sokol Tišice A 1692 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 1828 ½
2003/2004 8 Sokol Tišice A 1692 Houška Bohumil Sokol Nymburk B 1859 ½
2003/2004 7 Sokol Tišice A 1692 Goldman Pavel Sokol Bakov B 1767 1
2003/2004 6 Sokol Tišice A 1692 Redek Daniel ŠK měs.Dobrovice B 1328 1
2003/2004 5 Sokol Tišice A 1692 Štěpánek Michal Autoškoda Ml.Bol.B 1630 1
2003/2004 4 Sokol Tišice A 1692 Postupa Pavel Joly Lysá C 1826 0
2003/2004 3 Sokol Tišice A 1692 Jirounek Miroslav Sokol Emerge MB C 1704 0
2003/2004 2 Sokol Tišice A 1692 Doležal Jan Bohemia PoděbradyA 1920 ½
2003/2004 1 Sokol Tišice A 1692 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice A 1660 1