Hráč Šaňák František

Šaňák František

User Pic
Jméno: Šaňák František
Oddíl: SK Boršice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1800
Elo mezinárodní: 1838
ID: 2162
FIDE ID: 324574
Rok narození: 1937
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B SK Boršice A 1838 1800 Filák Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1703 1768 0
2018/2019 1 Č SK Boršice C 1838 1800 Hruška Karel ŠK Dolní Němčí B 1926 1816 0
2017/2018 9 Č SK Boršice B 1828 1808 Rojar Libor ŠO Kunovice B 1903 1870 0
2017/2018 8 B SK Boršice B 1828 1808 Blahynka Svatopluk TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1568 1
2017/2018 7 Č SK Boršice B 1843 1808 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 0 1850 0
2017/2018 5 B SK Boršice B 1828 1808 Trávníček Jaroslav Sokol Postoupky B 1790 1777 ½
2017/2018 2 Č SK Boršice B 1828 1808 Stojan František ŠK Zlín C 1736 1757 1
2017/2018 10 Č SK Boršice A 1828 1808 Burda Josef ŠK Staré Město C 1816 1840 1
2017/2018 5 B SK Boršice A 1843 1808 Nekarda Jan ŠK Staré Město D 1628 1647 0
2017/2018 3 B SK Boršice A 1828 1808 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1686 1683 0
2017/2018 2 Č SK Boršice A 1828 1808 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1919 1893 ½
2017/2018 1 B SK Boršice A 1866 1823 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1867 1893 0
2016/2017 10 Č SK Boršice B 1882 1835 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 ½
2016/2017 9 B SK Boršice B 1882 1835 Hruška Karel ŠK Dolní Němčí A 1926 1843 ½
2016/2017 8 Č SK Boršice B 1882 1835 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1833 1814 ½
2016/2017 6 Č SK Boršice B 1882 1835 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1801 1794 ½
2016/2017 5 B SK Boršice B 1882 1835 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1400 1458 ½
2016/2017 4 Č SK Boršice B 1882 1835 Knotek Josef ŠO Kunovice A 1969 1979 0
2016/2017 3 Č SK Boršice B 1882 1835 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1936 1933 0
2016/2017 2 B SK Boršice B 1882 1835 Urubčík Miroslav TJ Spartak Uherský Brod 1815 1837 1
2016/2017 1 Č SK Boršice B 1882 1835 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 1
2016/2017 11 B SK Boršice A 1882 1835 Ficenc Libor TJ Vlčnov A 1636 ½
2016/2017 10 Č SK Boršice A 1882 1835 Novák Josef TJ Valašské Meziříčí A 1876 ½
2016/2017 8 Č SK Boršice A 1882 1835 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1876 1897 ½
2016/2017 7 B SK Boršice A 1882 1835 Štefaník Richard ŠK Staré Město D 1816 1894 0
2016/2017 6 Č SK Boršice A 1882 1835 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 0
2016/2017 5 B SK Boršice A 1882 1835 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 1
2016/2017 3 Č SK Boršice A 1882 1835 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1823 1885 ½
2016/2017 2 B SK Boršice A 1882 1835 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1803 1832 1
2016/2017 1 Č SK Boršice A 1882 1835 Burda Josef ŠK Staré Město C 1838 1849 ½
2015/2016 10 Č SK Boršice A 1882 1835 Sedlačík Martin ŠK Staré Město C 1801 1809 ½
2015/2016 9 B SK Boršice A 1882 1835 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1803 1832 ½
2015/2016 7 B SK Boršice A 1882 1835 Strojil Jiří ŠK Zlín B 1744 1787 1
2015/2016 5 B SK Boršice A 1882 1835 Štefaník Richard ŠK Staré Město D 1816 1894 0
2015/2016 2 Č SK Boršice A 1882 1835 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1895 1940 0
2015/2016 11 Č SK Boršice B 1882 1835 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město F 1658 ½
2015/2016 10 B SK Boršice B 1882 1835 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1974 ½
2015/2016 9 Č SK Boršice B 1882 1835 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1834 ½
2015/2016 8 B SK Boršice B 1882 1835 Mikulík Josef TJ Bojkovice 1935 0
2015/2016 7 Č SK Boršice B 1882 1835 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1876 1
2015/2016 6 B SK Boršice B 1882 1835 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2141 2113 0
2015/2016 5 Č SK Boršice B 1882 1835 Mrkus František ŠK Staré Město E 1842 1850 ½
2015/2016 4 B SK Boršice B 1882 1835 Lekeš René Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1652 ½
2015/2016 3 Č SK Boršice B 1882 1835 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1845 1848 ½
2015/2016 2 B SK Boršice B 1882 1835 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1833 1814 0
2015/2016 1 B SK Boršice B 1882 1835 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 ½
2015/2016 11 B SK Boršice C 1882 1835 Kegler Libor Sokol Velehrad 1726 1
2015/2016 8 Č SK Boršice C 1882 1835 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí B 1845 1848 ½
2015/2016 6 Č SK Boršice C 1882 1835 Flekač Milan TJ Vlčnov B 1988 1913 ½
2015/2016 3 Č SK Boršice C 1882 1835 Kovařík David ŠO Kunovice B 1663 1662 ½
2015/2016 1 Č SK Boršice C 1882 1835 Studený Radovan ŠK Staré Město G 2080 2083 0
2014/2015 8 Č TJ Polešovice 1876 1826 Plášek Radim TJ Bojkovice B 1959 1752 ½
2014/2015 4 Č TJ Polešovice 1876 1826 Ficenc Libor TJ Vlčnov B 1599 1
2014/2015 11 Č SK Boršice B 1876 1826 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1739 ½
2014/2015 9 Č SK Boršice B 1876 1826 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1853 1798 ½
2014/2015 8 B SK Boršice B 1876 1826 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1848 ½
2014/2015 7 Č SK Boršice B 1876 1826 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1931 1927 ½
2014/2015 5 Č SK Boršice B 1876 1826 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2036 2107 ½
2014/2015 3 Č SK Boršice B 1876 1826 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1883 0
2014/2015 2 B SK Boršice B 1876 1826 Rakušan Miroslav SK EMKaD Holešov A 1772 1795 1
2014/2015 1 Č SK Boršice B 1876 1826 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1846 ½
2014/2015 11 Č SK Boršice A 1876 1826 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1942 1945 0
2014/2015 10 B SK Boršice A 1876 1826 Stojan František ŠK Zlín C 1761 1830 1
2014/2015 9 Č SK Boršice A 1876 1826 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1999 2008 ½
2014/2015 7 Č SK Boršice A 1876 1826 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2045 2033 0
2014/2015 6 B SK Boršice A 1876 1826 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1806 1853 ½
2014/2015 5 B SK Boršice A 1876 1826 Surovec Vladimír Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1662 1717 1
2014/2015 3 B SK Boršice A 1876 1826 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1928 1911 1
2014/2015 2 Č SK Boršice A 1876 1826 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1921 1956 ½
2014/2015 1 B SK Boršice A 1876 1826 Krmela Aleš Sokol Hošťálková A 2054 2040 0
2013/2014 10 Č SK Boršice C 1871 1836 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1503 1614 0
2013/2014 9 B SK Boršice C 1871 1836 Petrželka Josef TJ Polešovice 2253 2260 ½
2013/2014 7 B SK Boršice C 1871 1836 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město G 1580 1599 1
2013/2014 2 B SK Boršice C 1871 1836 Plevák Petr Sokol Velehrad 1737 1644 1
2013/2014 1 Č SK Boršice C 1871 1836 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1683 ½
2013/2014 8 Č SK Boršice A 1871 1836 Břoušek Jiří CHESSMONT Rožnov p.R. A 2029 2006 ½
2013/2014 6 Č SK Boršice A 1871 1836 Burda Josef ŠK Staré Město D 1877 1882 ½
2013/2014 5 B SK Boršice A 1871 1836 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1963 1897 ½
2013/2014 3 B SK Boršice A 1871 1836 Kořenek Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1000 1
2013/2014 11 B SK Boršice B 1871 1836 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1893 1891 ½
2013/2014 10 Č SK Boršice B 1871 1836 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1928 1930 ½
2013/2014 8 Č SK Boršice B 1871 1836 Stojan František ŠK Zlín D 1825 0
2013/2014 7 B SK Boršice B 1871 1836 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1931 1931 ½
2013/2014 5 B SK Boršice B 1871 1836 Stuchlý Radim ŠK Staré Město F 1929 1915 ½
2013/2014 4 Č SK Boršice B 1871 1836 Fridrich Václav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1600 1675 1
2013/2014 3 B SK Boršice B 1871 1836 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1890 1890 0
2013/2014 2 Č SK Boršice B 1871 1836 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 ½
2013/2014 1 B SK Boršice B 1871 1836 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí A 1666 0
2012/2013 11 Č SK Boršice C 1919 1879 Stánec Stanislav TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 2192 2175 0
2012/2013 10 B SK Boršice C 1919 1879 Navrátil Jiří TJ Bojkovice A 2016 1969 1
2012/2013 9 Č SK Boršice C 1919 1879 Studený Radovan ŠK Staré Město F 2099 2104 0
2012/2013 8 B SK Boršice C 1919 1879 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1853 ½
2012/2013 7 Č SK Boršice C 1919 1879 Vrtal Jaroslav KK-ŠK Osvětimany 2109 2110 ½
2012/2013 6 B SK Boršice C 1919 1879 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky B 1802 1904 1
2012/2013 5 Č SK Boršice C 1919 1879 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1860 0
2012/2013 4 B SK Boršice C 1919 1879 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1907 0
2012/2013 3 Č SK Boršice C 1919 1879 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1951 2017 0
2012/2013 2 B SK Boršice C 1919 1879 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2109 2100 0
2012/2013 1 Č SK Boršice C 1919 1879 Volčík Luděk SK Boršice B 2035 2047 0
2012/2013 11 Č SK Boršice A 1919 1879 Hájek Čestmír TJ Sokol Francova Lhota A 1916 1981 ½
2012/2013 10 B SK Boršice A 1919 1879 Stojan František ŠK Zlín C 1812 ½
2012/2013 9 Č SK Boršice A 1919 1879 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. A 1938 1941 0
2012/2013 8 B SK Boršice A 1919 1879 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1953 1941 ½
2012/2013 7 B SK Boršice A 1919 1879 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 0
2012/2013 6 Č SK Boršice A 1919 1879 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1939 1988 0
2012/2013 5 B SK Boršice A 1919 1879 Urban Jaroslav ŠK Zlínterm Zlín A 1737 ½
2012/2013 4 Č SK Boršice A 1919 1879 Bednařík Josef TJ Sokol Hošťálková A 1758 1887 0
2012/2013 3 B SK Boršice A 1919 1879 Němec Pavel ŠK Staré Město E 1686 1586 ½
2012/2013 2 Č SK Boršice A 1919 1879 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1812 1841 ½
2012/2013 1 B SK Boršice A 1919 1879 Svák Josef TJ Gumárny Zubří 1734 1
2011/2012 11 Č SK Boršice B 1929 1868 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1878 1911 ½
2011/2012 10 B SK Boršice B 1929 1868 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1944 1931 1
2011/2012 9 Č SK Boršice B 1929 1868 Kocián Miroslav ŠK Zlín D 2002 2020 1
2011/2012 8 B SK Boršice B 1929 1868 Kořenek Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1000 1
2011/2012 7 Č SK Boršice B 1929 1868 Solanský Václav CHESSMONT Rožnov p. R. A 1883 0
2011/2012 6 B SK Boršice B 1929 1868 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla A 1846 1843 ½
2011/2012 5 Č SK Boršice B 1929 1868 Fusková Martina ŠK Staré Město D 1739 1837 0
2011/2012 4 B SK Boršice B 1929 1868 Javor Jan TJ Vlčnov A 1845 1719 1
2011/2012 3 Č SK Boršice B 1929 1868 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1876 1894 ½
2011/2012 2 B SK Boršice B 1929 1868 Bartošek Ivan ŠK Zbrojovka Vsetín A 1928 1897 ½
2011/2012 1 B SK Boršice B 1929 1868 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky A 1711 1775 1
2011/2012 11 B SK Boršice C 1929 1868 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 1
2011/2012 10 Č SK Boršice C 1929 1868 Major Robert TJ Bojkovice A 1845 0
2011/2012 9 Č SK Boršice C 1929 1868 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 0
2011/2012 8 B SK Boršice C 1929 1868 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1857 ½
2011/2012 7 Č SK Boršice C 1929 1868 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla B 2112 2125 0
2011/2012 6 B SK Boršice C 1929 1868 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2102 2100 ½
2011/2012 5 Č SK Boršice C 1929 1868 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1877 ½
2011/2012 4 B SK Boršice C 1929 1868 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1926 2077 0
2011/2012 3 Č SK Boršice C 1929 1868 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1891 0
2011/2012 2 B SK Boršice C 1929 1868 Zpěváková Jana ŠK Staré Město F 1866 1935 ½
2011/2012 1 Č SK Boršice C 1929 1868 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1921 1921 1
2010/2011 11 Č ŠO Kunovice A 1892 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1785 1
2010/2011 10 B ŠO Kunovice A 1892 Kašpárek Ondřej TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1868 1
2010/2011 9 Č ŠO Kunovice A 1892 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1858 ½
2010/2011 8 B ŠO Kunovice A 1892 Hlúšek Pavel SK Boršice C 1880 0
2010/2011 7 Č ŠO Kunovice A 1892 Zpěváková Jana ŠK Staré Město F 1765 0
2010/2011 6 B ŠO Kunovice A 1892 Bařina Vít TJ Vlčnov A 1653 0
2010/2011 5 Č ŠO Kunovice A 1892 Gabriel Lubomír ZLÍNTERM Zlín A 2072 0
2010/2011 4 B ŠO Kunovice A 1892 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1944 ½
2010/2011 3 B ŠO Kunovice A 1892 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1859 1
2010/2011 2 Č ŠO Kunovice A 1892 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky B 1781 1
2010/2011 1 B ŠO Kunovice A 1892 Umlauf Josef TJ Dolní Němčí 1700 0
2010/2011 9 Č SK Boršice B 1892 Vránová Jarmila ŠK Staré Město E 1691 1
2010/2011 7 Č SK Boršice B 1892 Vymětal Milan ŠK Holešov B 1931 ½
2010/2011 5 Č SK Boršice B 1892 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1585 1
2010/2011 3 Č SK Boršice B 1892 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla A 1833 ½
2010/2011 1 Č SK Boršice B 1892 Krčmář Milan ŠO TJ Francova Lhota A 1961 0
2009/2010 11 Č ŠO Kunovice A 1915 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky B 1909 ½
2009/2010 10 B ŠO Kunovice A 1915 Fusek Lukáš ŠK Staré Město F 1796 ½
2009/2010 9 Č ŠO Kunovice A 1915 Balážec Ludovít TJ Sokol Kvasice 1969 ½
2009/2010 8 B ŠO Kunovice A 1915 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2045 0
2009/2010 7 Č ŠO Kunovice A 1915 Gabriel Adam SK Boršice C 2049 0
2009/2010 6 B ŠO Kunovice A 1915 Bártek Jan Dům kultury Kroměříž 1851 0
2009/2010 5 Č ŠO Kunovice A 1915 Esterka Jan TJ Vlčnov A 1864 1
2009/2010 4 B ŠO Kunovice A 1915 Dvouletý Tomáš TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 0
2009/2010 3 B ŠO Kunovice A 1915 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2020 ½
2009/2010 2 Č ŠO Kunovice A 1915 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1670 1
2009/2010 1 B ŠO Kunovice A 1915 Míša Stanislav TJ Polešovice 1931 ½
2009/2010 11 B SK Borsice B 1915 Koutný Petr SK Zlin C 2110 1
2009/2010 10 Č SK Borsice B 1915 Hájek Čestmír TJ Sokol Franc. Lhota 2020 ½
2009/2010 9 B SK Borsice B 1915 Kopčil Milan SO Slavia-Fatra 2029 0
2009/2010 8 Č SK Borsice B 1915 Knotek Josef SK Stare Mesto E 2018 ½
2009/2010 7 B SK Borsice B 1915 Svoboda Rostislav SK Zlin D 1986 ½
2009/2010 6 Č SK Borsice B 1915 Rafaja Marek MKS Holesov B 2041 0
2009/2010 5 Č SK Borsice B 1915 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Roznov 2109 ½
2009/2010 4 B SK Borsice B 1915 Škrobák Petr TJ Gumarny Zubri 1829 0
2009/2010 3 Č SK Borsice B 1915 Sháněl Jaroslav TJ Sokol Postoupky 2140 0
2009/2010 2 B SK Borsice B 1915 Krča Milan SK Stare Mesto D 2089 0
2009/2010 1 Č SK Borsice B 1915 Křížek František SK Borsice A 2056 1
2008/2009 11 B SK Boršice B 1950 Vidlář Pavel ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1990 0
2008/2009 10 Č SK Boršice B 1950 Vránová Zdeňka Slavie Kroměříž B 2032 0
2008/2009 9 B SK Boršice B 1950 Pukl Rostislav ŠK Staré Město E 2021 ½
2008/2009 8 Č SK Boršice B 1950 Toman David ŠO Sokol Bystřička 1821 1
2008/2009 7 Č SK Boršice B 1950 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 1964 0
2008/2009 6 B SK Boršice B 1950 Beneš Miroslav MKS Holešov B 1954 0
2008/2009 5 Č SK Boršice B 1950 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2041 1
2008/2009 4 B SK Boršice B 1950 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1869 ½
2008/2009 3 Č SK Boršice B 1950 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2082 ½
2008/2009 2 B SK Boršice B 1950 Ambros Zdenek TJ Gumárny Zubří 1965 0
2008/2009 9 Č SK Boršice C 1950 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1828 ½
2008/2009 7 Č SK Boršice C 1950 Kolomazník Ladislav TJ Fatra Slavia Napajedla B 1703 1
2008/2009 2 Č SK Boršice C 1950 Škrášek Miloslav TJ Mařatice 1787 ½
2007/2008 11 Č SK Boršice B 1969 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1920 ½
2007/2008 10 B SK Boršice B 1969 Vymětal Milan MKS Holešov B 1945 ½
2007/2008 9 Č SK Boršice B 1969 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 ½
2007/2008 8 B SK Boršice B 1969 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 2001 1
2007/2008 6 B SK Boršice B 1969 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 2057 ½
2007/2008 5 Č SK Boršice B 1969 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 2024 0
2007/2008 3 B SK Boršice B 1969 Kašpárek Ondřej Loko Uherský Ostroh 1695 1
2007/2008 2 Č SK Boršice B 1969 Věžník Petr TJ Sokol Postoupky 1901 ½
2007/2008 1 B SK Boršice B 1969 Beneš Miroslav ŠK Zlín D 1952 0
2007/2008 11 B SK Boršice 1969 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2103 0
2007/2008 9 B SK Boršice 1969 Haderka Karel Tatran Litovel B 1831 0
2007/2008 8 Č SK Boršice 1969 Kolašín Jan A64 PROCLIENT Grygov B 1953 1
2007/2008 7 B SK Boršice 1969 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2196 0
2007/2008 6 Č SK Boršice 1969 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2061 0
2007/2008 5 Č SK Boršice 1969 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 ½
2007/2008 4 B SK Boršice 1969 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2086 0
2007/2008 3 Č SK Boršice 1969 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2054 ½
2007/2008 2 B SK Boršice 1969 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2093 ½
2007/2008 1 Č SK Boršice 1969 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1901 ½
2006/2007 11 B SK Boršice 1959 Fiala Jiří SK Prostějov 2054 ½
2006/2007 10 Č SK Boršice 1959 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 1991 0
2006/2007 9 B SK Boršice 1959 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2064 1
2006/2007 8 Č SK Boršice 1959 Přidal Ondřej ŠK DURAS BVK Brno B 2161 0
2006/2007 7 Č SK Boršice 1959 Beneš Miroslav ŠK SK Zlín C 1968 1
2006/2007 6 B SK Boršice 1959 Musil Vítězslav A64 Grygov B 2052 ½
2006/2007 5 Č SK Boršice 1959 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2098 ½
2006/2007 4 B SK Boršice 1959 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1987 0
2006/2007 3 Č SK Boršice 1959 Vymětal Milan MKS Holešov 1969 ½
2006/2007 2 B SK Boršice 1959 Kopčil Milan ŠK SK Zlín B 1972 ½
2006/2007 1 Č SK Boršice 1959 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2052 ½
2006/2007 3 Č Boršice C 1959 Umlauf Josef Dolní Němčí 1689 ½
2006/2007 1 B Boršice C 1959 Mikulčík Josef Bojkovice B 1846 ½
2006/2007 5 Č Boršice C 1959 Škrášek Miloslav Mařatice A 1817 0
2005/2006 11 Č SK Boršice 2016 Pavlík Petr Tatran Litovel B 2020 1
2005/2006 10 B SK Boršice 2016 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2122 ½
2005/2006 9 Č SK Boršice 2016 Hudaček Josef TJ Loko Uherský Ostroh 2025 ½
2005/2006 8 B SK Boršice 2016 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2011 0
2005/2006 7 Č SK Boršice 2016 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1855 1
2005/2006 6 B SK Boršice 2016 Zádrapa Radek ŠKZ Vsetín 2126 0
2005/2006 5 Č SK Boršice 2016 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město B 2280 0
2005/2006 4 B SK Boršice 2016 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2034 ½
2005/2006 3 Č SK Boršice 2016 Sochor Stanislav A64 MIPAP Grygov B 2139 0
2005/2006 2 B SK Boršice 2016 Zicháček Libor MKS Holešov 1948 ½
2005/2006 1 Č SK Boršice 2016 Adamčík Martin SK Prostějov 2160 0
2005/2006 11 Č SK Boršice B 2016 Kunc Miroslav TJ Napajedla 2069 0
2005/2006 10 B SK Boršice B 2016 Kunovjánek Milan LOKO Uherský Ostroh B 1810 1
2005/2006 9 B SK Boršice B 2016 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1948 1
2005/2006 8 Č SK Boršice B 2016 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1857 1
2005/2006 7 B SK Boršice B 2016 Studený Radovan ŠK Staré Město D 1950 0
2005/2006 6 Č SK Boršice B 2016 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2016 ½
2005/2006 5 B SK Boršice B 2016 Vrtal Jaroslav TJ Vlčnov 2123 ½
2005/2006 4 Č SK Boršice B 2016 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2001 0
2005/2006 3 B SK Boršice B 2016 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2157 1
2005/2006 2 Č SK Boršice B 2016 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice 1942 0
2005/2006 1 B SK Boršice B 2016 Míša Stanislav TJ Polešovice 1941 ½
2004/2005 11 B SK Boršice 2047 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1974 ½
2004/2005 10 Č SK Boršice 2047 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 1992 0
2004/2005 9 B SK Boršice 2047 Švub Jan TJ Lanškroun 1929 ½
2004/2005 8 Č SK Boršice 2047 Stratil Petr LOKO Zábřeh 2139 0
2004/2005 7 B SK Boršice 2047 Matoušek Petr A64 Mipap Grygov B 2011 1
2004/2005 6 Č SK Boršice 2047 Kojetský Pavel Slavia Kroměříž B 2090 0
2004/2005 5 B SK Boršice 2047 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2105 ½
2004/2005 4 Č SK Boršice 2047 Kočí Ladislav TJ Unex ŠK Uničov 1989 1
2004/2005 3 B SK Boršice 2047 Slovák Pavel ŠK Trinom Zlín B 2099 0
2004/2005 2 Č SK Boršice 2047 Štverák Milan ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 ½
2004/2005 1 Č SK Boršice 2047 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1903 ½
2003/2004 11 Č SK Boršice 1958 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2114 ½
2003/2004 10 B SK Boršice 1958 Bartoň Ondřej ŠK Šumperk 1905 ½
2003/2004 9 Č SK Boršice 1958 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2128 ½
2003/2004 8 B SK Boršice 1958 Štverák Milan ŠK Zbroj Vsetín 2097 ½
2003/2004 7 Č SK Boršice 1958 Volek Karel Loko Zábřeh 1895 ½
2003/2004 6 B SK Boršice 1958 Blümel Otto Slavia Kroměříž A 2215 ½
2003/2004 5 B SK Boršice 1958 Matoušek Petr A64 Grygov B 2053 ½
2003/2004 4 Č SK Boršice 1958 Bureš Jaroslav SK Prostějov 1757 ½
2003/2004 3 B SK Boršice 1958 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2121 ½
2003/2004 2 Č SK Boršice 1958 Beil Ondřej Tatran Litovel B 1901 0
2003/2004 1 B SK Boršice 1958 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 1975 ½