Hráč Blahynka Svatopluk

Blahynka Svatopluk

User Pic
Jméno: Blahynka Svatopluk
Oddíl: Fatra Slavia Napajedla
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1591
Elo mezinárodní: 0
ID: 8321
FIDE ID: 341177
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1591 Jedlička František SK Brumov-Bylnice „B“ 0 1525 0
2019/2020 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1591 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice B 1709 1724 0
2019/2020 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1591 Kučera Pavel ŠK Staré Město E 1716 1717 1
2018/2019 11 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 Prachař Přemysl TJ Bojkovice B 0 1651 0
2018/2019 10 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 Hanus Aleš Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1495 1
2018/2019 9 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 Fojtů Vojtěch Valašské Klobouky A 0 1667 0
2018/2019 7 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 Hronek Štěpán ŠK Zlín D 1540 1565 1
2018/2019 6 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 Valkovič Marek ŠK Zlín-Malenovice B 1278 1387 1
2018/2019 5 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 Jedlička František SK Brumov-Bylnice B 0 1541 1
2018/2019 4 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 Hofschneider Tomáš ŠK DDM Slavičín B 0 1267 0
2018/2019 3 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 Petráš Daniel ŠK DDM Slavičín C 0 1324 1
2018/2019 2 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 Amin Ibrahem TJ Fatra – Slavia Napajedla C 0 1100 1
2018/2019 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1565 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1824 1808 0
2018/2019 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1565 Šťuka Josef ŠK Dolní Němčí A 0 1716 0
2018/2019 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1565 Kadlčík Petr TJ Vlčnov B 1465 1544 1
2018/2019 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1565 Kubín Jiří Sokol Postoupky B 1283 1354 1
2018/2019 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1565 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 0 1548 1
2018/2019 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1565 Hromada Jiří ŠK Holešov B 0 1630 1
2018/2019 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1565 Janík Miroslav SK EMKaD Holešov A 1617 1646 1
2017/2018 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1568 Jandl Miroslav TJ Bojkovice 0 1768 ½
2017/2018 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1568 Šaňák František SK Boršice B 1828 1808 0
2017/2018 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1568 Zajíček Radek ŠO TJ Zborovice A 1806 1824 0
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1568 Šťuka Josef ŠK Dolní Němčí A 0 1768 0
2017/2018 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1568 Hronek Štěpán ŠK Zlín C 1540 1543 0
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1568 Hala Jaroslav TJ Vlčnov B 0 1663 1
2017/2018 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1568 Macháček Lukáš ŠK Staré Město E 1595 1568 0
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1579 Malůš Petr ŠO Kunovice B 0 1768 0
2017/2018 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1568 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1846 1842 0
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1568 Kokrda Vladimír ŠK Zlín B 1784 1797 1
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1568 Zavadil Filip Sokol Postoupky A 1509 1646 0
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1568 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1900 1872 0
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1828 1787 ½
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Zpěváková Kateřina TJ Spartak Uherský Brod 1476 1476 ½
2016/2017 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice A 1484 1541 0
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Kunčík Petr ŠK Dolní Němčí A 1702 0
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1572 0
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1762 ½
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Šebela Ladislav SK Boršice B 1866 1867 0
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Nekarda Jan ŠK Staré Město E 1589 1627 ½
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Lekeš René Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1652 1
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí A 1623 0
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Prachař Přemysl TJ Bojkovice 1646 0
2015/2016 3 Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Plachý Josef Slavia Kroměříž D 1667 1625 1
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Šácha Milan ŠO Kunovice A 1729 0
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla B 1653 Šebela Ladislav SK Boršice B 1866 1867 ½
2015/2016 9 Napajedla C 1653 Orsák Radim Valašské Klobouky A 1905 0
2015/2016 8 Napajedla C 1653 Žáček Lubomír Horní Lhota 1685 0
2015/2016 7 Napajedla C 1653 Strojil Jiří Zlín D 1744 1787 0
2015/2016 6 Napajedla C 1653 Fibich Ondřej Slavičín C 1419 1
2015/2016 5 Napajedla C 1653 Procházka Ludvík Slavičín B 1646 1674 0
2015/2016 4 Napajedla C 1653 Tvarůžek Matěj Valašské Klobouky B 1000 1
2015/2016 3 Napajedla C 1653 Drábek Pavel Zlín-Malenovice B 1505 1537 0
2015/2016 2 Napajedla C 1653 Horňák Michal Brumov-Bylnice B 1511 ½
2015/2016 11 Fatra-Slavia Napajedla A 1653 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1936 1933 0
2014/2015 7 Napajedla C 1594 Horňák Michal Brumov-Bylnice B 1429 0
2014/2015 6 Napajedla C 1594 Hanus Aleš Horní Lhota 1000 0
2014/2015 5 Napajedla C 1594 Janík Miroslav Zlínterm B 1646 0
2014/2015 4 Napajedla C 1594 Fibich Ondřej Slavičín B 1411 1
2014/2015 3 Napajedla C 1594 Janček Milan Slavičín A 1789 0
2014/2015 2 Napajedla C 1594 Matocha Josef Val. Klobouky B 1460 1
2014/2015 1 Napajedla C 1594 Hronek Martin Zlín D 1674 1698 0
2014/2015 11 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 Žáček Svatoslav ŠK Holešov A 1687 1
2014/2015 10 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1656 0
2014/2015 9 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 Spartak Uherský Brod 1
2014/2015 8 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí A 1816 1
2014/2015 6 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice A 1837 1668 1
2014/2015 5 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 Gergela Antonín Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1726 1716 1
2014/2015 4 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 Ludvíček Josef SK Boršice B 1855 1866 0
2014/2015 3 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 Směšný Ivan SK EMKaD Holešov A 1665 1
2014/2015 2 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1739 0
2014/2015 1 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 Slanicay Gabriel ŠK Staré Město E 1609 1681 1
2014/2015 10 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1594 Scheichenost Michal Sokol Postoupky B 1601 1607 1
2013/2014 11 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1613 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1544 1
2013/2014 10 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1613 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1613 1
2013/2014 8 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1613 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1959 1771 0
2013/2014 7 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1613 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 2003 1969 0
2013/2014 4 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1613 Ludvíček Josef SK Boršice B 1873 1869 0
2013/2014 3 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1613 Slanicay Gabriel ŠK Staré Město E 1503 1614 ½
2013/2014 2 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1613 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1755 1647 0
2013/2014 9 Napajedla C 1613 Suchánek Kryštof Zlín E 1515 1
2013/2014 8 Napajedla C 1613 Urban Jaroslav Zlínterm B 1724 ½
2013/2014 7 Napajedla C 1613 Plášek Jonáš Slavičín B 1428 1
2013/2014 6 Napajedla C 1613 Janček Milan Slavičín A 1769 ½
2013/2014 5 Napajedla C 1613 Haboň Martin Valašské Klobouky B 1419 0
2013/2014 4 Napajedla C 1613 Mikulčík Ladislav Pozlovice 2245 2179 0
2013/2014 2 Napajedla C 1613 Častulík Jiří Brumov-Bylnice B 1826 1821 0
2013/2014 1 Napajedla C 1613 Koutný Libor Horní Lhota 1372 1
2012/2013 9 Napajedla C 1618 Čapka Hynek Zlín E 1604 0
2012/2013 8 Napajedla C 1618 Vančík Petr Lukov 1000 1
2012/2013 7 Napajedla C 1618 Krajíček Miroslav Pozlovice 1954 ½
2012/2013 6 Napajedla C 1618 Koutný Libor Horní Lhota 1374 1
2012/2013 5 Napajedla C 1618 Fibich Ondřej Slavičín B 1400 1
2012/2013 4 Napajedla C 1618 Janček Milan Slavičín A 1742 0
2012/2013 3 Napajedla C 1618 Kozojed Vlastislav Napajedla B 1901 1930 0
2012/2013 2 Napajedla C 1618 Horňák Michal Brumov-Bylnice B 1367 1
2012/2013 1 Napajedla C 1618 Gergela Antonín Zlínterm B 1693 0
2011/2012 8 Napajedla C 1643 Hlavička Roman Pozlovice 1622 ½
2011/2012 6 Napajedla C 1643 Slámečka Karel Slavičín A 1853 0
2011/2012 5 Napajedla C 1643 Janík Miroslav Zlínterm B 1693 ½
2011/2012 4 Napajedla C 1643 Chlupáček Jan Brumov-Bylnice B 1472 0
2011/2012 2 Napajedla C 1643 Žáček Jaroslav Horní Lhota 1433 1
2011/2012 1 Napajedla C 1643 Fojtů Vojtěch Valašské Klobouky 1800 0
2011/2012 11 TJ FS Napajedla B 1643 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1664 1
2011/2012 10 TJ FS Napajedla B 1643 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1678 1802 0
2011/2012 9 TJ FS Napajedla B 1643 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1709 0
2011/2012 8 TJ FS Napajedla B 1643 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 ½
2011/2012 7 TJ FS Napajedla B 1643 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1735 1736 0
2011/2012 6 TJ FS Napajedla B 1643 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky B 1908 1920 0
2011/2012 5 TJ FS Napajedla B 1643 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1679 1634 1
2011/2012 4 TJ FS Napajedla B 1643 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1612 0
2011/2012 3 TJ FS Napajedla B 1643 Dvorník Pavel Slavia Kroměříž C 1770 ½
2011/2012 2 TJ FS Napajedla B 1643 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1589 1
2011/2012 1 TJ FS Napajedla B 1643 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov B 1501 0
2010/2011 7 Napajedla B 1631 Gogela Martin Brumov-Bylnice B 1502 1
2010/2011 6 Napajedla B 1631 Tkáč Martin Pozlovice 1336 ½
2010/2011 5 Napajedla B 1631 Paul Filip Zlín F 1250 ½
2010/2011 4 Napajedla B 1631 Javora Stanislav Zlínterm B 1787 0
2010/2011 3 Napajedla B 1631 Peléšek Zdeněk Slavičín B 1663 1
2010/2011 2 Napajedla B 1631 Goša Jiří Horní Lhota 1363 1
2010/2011 1 Napajedla B 1631 Bistrý Jaromír Valašské Klobouky 1805 ½
2009/2010 8 SO Slavia-Fatra 1618 Solanský Václav CHESSMONT Roznov 1901 0
2008/2009 11 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 Marek Jiří ŠK Staré Město F 1812 ½
2008/2009 10 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 Chutný Aleš Dům Kultury Kroměříž 1688 ½
2008/2009 9 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 Zemek Petr TJ Vlčnov A 1852 0
2008/2009 8 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1870 0
2008/2009 7 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 Volčík Stanislav SK Boršice C 1790 1
2008/2009 6 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 Prokopec Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1684 1
2008/2009 5 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1784 0
2008/2009 4 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1661 0
2008/2009 3 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1784 0
2008/2009 2 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 0
2008/2009 1 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky C 1969 0
2008/2009 10 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1612 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1647 1
2008/2009 8 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1612 Palica Jiří ŠK Zlín D 1880 0
2008/2009 5 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1612 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1834 0
2008/2009 3 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1612 Burdík Miloslav ŠO Sokol Bystřička 1832 0
2008/2009 2 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1612 Hudaček Josef Slavie Kroměříž B 2065 0
2008/2009 1 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1612 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1905 ½
2007/2008 11 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1590 Zajíček Radek MKS Holešov B 1792 0
2007/2008 10 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1590 Krupa Josef CHESSMONT Rožnov p.R. 1800 0
2007/2008 9 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1590 Jánek Jiří Slavia Kroměříž B 1880 0
2007/2008 6 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1590 Burda Josef ŠK Staré Město D 1999 1
2007/2008 4 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1590 Náplava Petr SK Boršice B 1815 0
2007/2008 3 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1590 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky 1852 ½
2007/2008 1 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1590 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1887 0
2007/2008 11 Fatra-Slavia Napajedla B 1590 Pfeffer Erik SK Boršice C 1717 0
2007/2008 10 Fatra-Slavia Napajedla B 1590 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky B 1735 0
2007/2008 8 Fatra-Slavia Napajedla B 1590 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1808 0
2007/2008 7 Fatra-Slavia Napajedla B 1590 Horsák Antonín ŠK Staré Město F 1874 0
2007/2008 6 Fatra-Slavia Napajedla B 1590 Kašný Miroslav ŠK Zlín E 1833 ½
2007/2008 5 Fatra-Slavia Napajedla B 1590 Březovják Štěpán ŠK Rapos Sulimov 1569 ½
2007/2008 4 Fatra-Slavia Napajedla B 1590 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1830 0
2007/2008 3 Fatra-Slavia Napajedla B 1590 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1643 ½
2007/2008 2 Fatra-Slavia Napajedla B 1590 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1595 ½
2007/2008 1 Fatra-Slavia Napajedla B 1590 Mojžíšek Jiří DK Kroměříž 1641 0
2005/2006 5 TJ Napajedla 1581 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2023 ½
2005/2006 1 TJ Napajedla 1581 Konečný Otto LOKO Uherský Ostroh B 1315 0