Hráč Pfeffer Dominik

Pfeffer Dominik

User Pic
Jméno: Pfeffer Dominik
Oddíl: SK Boršice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1812
Elo mezinárodní: 1743
ID: 25601
FIDE ID: 337862
Rok narození: 1995
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 SK Boršice 1727 1797 Zdražil Jan Slavia Kroměříž B 1989 1972 1 soutěž
2019/2020 6 SK Boršice 1720 1797 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2018 2020 ½ soutěž
2019/2020 4 SK Boršice 1722 1804 Hudaček Josef SK Podlužan Prušánky z.s. 2092 2072 0 soutěž
2019/2020 1 SK Boršice 1728 1804 Šmíd Jan ŠK Staré Město B 1895 1895 0 soutěž
2019/2020 9 SK Boršice B 1727 1797 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1915 1921 ½ soutěž
2019/2020 7 SK Boršice B 1720 1797 Krča Milan ŠK Staré Město E 1963 1967 ½ soutěž
2019/2020 5 SK Boršice B 1722 1804 Dvouletý Tomáš ŠK Holešov B 1957 1955 0 soutěž
2019/2020 3 SK Boršice B 1722 1804 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1865 0 soutěž
2019/2020 2 SK Boršice B 1722 1804 Jurča Marek ŠK Zlín C 1932 1977 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Boršice A 1752 1825 Opluštil Pavel Sokol Postoupky A 1514 1481 0 soutěž
2018/2019 7 SK Boršice A 1752 1825 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1833 1864 0 soutěž
2018/2019 5 SK Boršice A 1747 1825 Pálka Bronislav ŠK Zlín-Malenovice A 1927 1967 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Boršice A 1747 1818 Kramer Břetislav TJ Valašské Meziříčí A 0 1608 1 soutěž
2018/2019 3 SK Boršice A 1750 1818 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1798 1781 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Boršice A 1750 1818 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1966 1984 0 soutěž
2018/2019 1 SK Boršice A 1736 1818 Břoušek Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1866 1841 1 soutěž
2018/2019 2 SK Boršice B 1750 1818 Štefaník Richard ŠK Staré Město E 1892 1867 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Boršice B 1736 1818 Petr Zdeněk ŠK Holešov B 0 1723 ½ soutěž
2017/2018 11 SK Boršice B 1735 1836 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1842 1859 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Boršice B 1735 1836 Macháček Lukáš ŠK Staré Město E 1595 1568 1 soutěž
2017/2018 8 SK Boršice B 1753 1836 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1750 1708 1 soutěž
2017/2018 6 SK Boršice B 1753 1836 Gergela Antonín ŠK Zlín-Malenovice A 1762 1718 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Boršice B 1735 1836 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1685 1748 0 soutěž
2017/2018 4 SK Boršice B 1735 1836 Zajíček Radek ŠO TJ Zborovice A 1816 1824 1 soutěž
2017/2018 3 SK Boršice B 1735 1836 Zpěváková Kateřina ŠK Dolní Němčí A 1930 1868 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Boršice B 1735 1836 Dubovecký Josef ŠK Zlín C 1705 1768 1 soutěž
2017/2018 1 SK Boršice B 1721 1819 Ficenc Libor TJ Vlčnov B 0 1655 0 soutěž
2017/2018 11 SK Boršice A 1735 1836 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín B 1774 1749 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Boršice A 1753 1836 Dubovecký Josef ŠK Zlín B 1681 1768 0 soutěž
2017/2018 7 SK Boršice A 1753 1836 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1883 1957 0 soutěž
2017/2018 4 SK Boršice A 1735 1836 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1856 1856 1 soutěž
2017/2018 3 SK Boršice A 1735 1836 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice A 1859 1822 1 soutěž
2017/2018 2 SK Boršice A 1735 1836 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1851 1859 0 soutěž
2017/2018 1 SK Boršice A 1721 1819 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1919 1935 1 soutěž
2016/2017 9 SK Boršice C 1717 1768 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice B 1675 1720 ½ soutěž
2016/2017 5 SK Boršice C 1717 1768 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov C 1762 ½ soutěž
2016/2017 2 SK Boršice C 1717 1768 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1696 1 soutěž
2016/2017 1 SK Boršice C 1717 1768 Moštěk František ŠK Staré Město F 1741 1773 1 soutěž
2016/2017 11 SK Boršice B 1717 1768 Plášek Radim TJ Bojkovice 1959 1755 1 soutěž
2016/2017 8 SK Boršice B 1717 1768 Butula Miroslav Slavia Kroměříž D 1957 1865 ½ soutěž
2016/2017 7 SK Boršice B 1717 1768 Petržela Pavel ŠO TJ Zborovice A 1999 1996 0 soutěž
2016/2017 5 SK Boršice B 1717 1768 Šimčáková Julie Sokol Postoupky B 1472 1511 1 soutěž
2016/2017 3 SK Boršice B 1717 1768 Sedlačík Martin ŠK Staré Město E 1801 1809 ½ soutěž
2016/2017 1 SK Boršice B 1717 1768 Gottwald Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1487 1 soutěž
2016/2017 11 SK Boršice A 1717 1768 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1762 1 soutěž
2016/2017 8 SK Boršice A 1717 1768 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2025 2079 ½ soutěž
2016/2017 6 SK Boršice A 1717 1768 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 0 soutěž
2016/2017 3 SK Boršice A 1717 1768 Štefek Jan Sokol Postoupky A 1573 1614 1 soutěž
2015/2016 11 SK Boršice C 1717 1768 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 1592 1 soutěž
2015/2016 10 SK Boršice C 1717 1768 Píštěk Václav TJ Mařatice 1681 1 soutěž
2015/2016 9 SK Boršice C 1717 1768 Dobřecký Antonín ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1 soutěž
2015/2016 8 SK Boršice C 1717 1768 Šťuka Josef TJ Dolní Němčí B 1751 1 soutěž
2015/2016 7 SK Boršice C 1717 1768 Macháček Lukáš ŠK Staré Město H 1567 1605 1 soutěž
2015/2016 5 SK Boršice C 1717 1768 Poláček Arnošt KK-ŠK Osvětimany A 1560 1 soutěž
2015/2016 2 SK Boršice C 1717 1768 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov C 1581 1 soutěž
2015/2016 1 SK Boršice C 1717 1768 Lapčík Petr ŠK Staré Město G 1473 1 soutěž
2014/2015 11 SK Boršice C 1717 1771 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1657 ½ soutěž
2014/2015 9 SK Boršice C 1717 1771 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice B 1837 1668 1 soutěž
2014/2015 8 SK Boršice C 1717 1771 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1901 1899 ½ soutěž
2014/2015 7 SK Boršice C 1717 1771 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1846 0 soutěž
2014/2015 6 SK Boršice C 1717 1771 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město H 1480 1483 ½ soutěž
2014/2015 4 SK Boršice C 1717 1771 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1676 1 soutěž
2014/2015 3 SK Boršice C 1717 1771 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov C 1541 ½ soutěž
2014/2015 1 SK Boršice C 1717 1771 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1805 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Boršice B 1717 1771 Košata Jiří SK EMKaD Holešov A 1497 1 soutěž
2013/2014 11 SK Boršice C 1717 1763 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov B 1643 ½ soutěž
2013/2014 10 SK Boršice C 1717 1763 Růčka Pavel ŠO Kunovice A 1733 1651 0 soutěž
2013/2014 9 SK Boršice C 1717 1763 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1822 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Boršice C 1717 1763 Plášek Radim TJ Bojkovice B 1959 1771 0 soutěž
2013/2014 7 SK Boršice C 1717 1763 Jungman Petr ŠK Staré Město G 1665 1 soutěž
2013/2014 6 SK Boršice C 1717 1763 Růsek Jaroslav TJ Vlčnov C 1519 1 soutěž
2013/2014 5 SK Boršice C 1717 1763 Potrusil Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves 1716 1 soutěž
2013/2014 4 SK Boršice C 1717 1763 Pálka Bronislav TJ Dolní Němčí B 1781 1806 0 soutěž
2013/2014 3 SK Boršice C 1717 1763 Peška Martin ŠK-KK Osvětimany 1304 1 soutěž
2013/2014 2 SK Boršice C 1717 1763 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 1572 1 soutěž
2013/2014 1 SK Boršice C 1717 1763 Holík Miroslav TJ Mařatice 1726 1 soutěž
2013/2014 6 SK Boršice B 1717 1763 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1613 1 soutěž
2012/2013 4 SK Boršice D 1717 1761 Prachař Přemysl TJ Bojkovice B 1612 1 soutěž
2012/2013 2 SK Boršice D 1717 1761 Štefaník Petr TJ Vlčnov C 1623 1628 1 soutěž
2012/2013 1 SK Boršice D 1717 1761 Křen Antonín Velehrad 1431 0 soutěž
2012/2013 10 SK Boršice B 1717 1761 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1726 ½ soutěž
2012/2013 9 SK Boršice B 1717 1761 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky B 1789 1718 ½ soutěž
2012/2013 8 SK Boršice B 1717 1761 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1662 ½ soutěž
2012/2013 6 SK Boršice B 1717 1761 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 1697 1 soutěž
2012/2013 5 SK Boršice B 1717 1761 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město F 1577 1552 1 soutěž
2012/2013 4 SK Boršice B 1717 1761 Churá Petra KK-ŠK Osvětimany 1534 1456 1 soutěž
2012/2013 3 SK Boršice B 1717 1761 Novák Zbyněk Spartak Uherský Brod 1527 ½ soutěž
2012/2013 1 SK Boršice B 1717 1761 Slabá Lenka SK Boršice C 1295 1 soutěž
2011/2012 10 SK Boršice D 1735 1736 Kunc Pavel KK-ŠK Osvětimany 1732 ½ soutěž
2011/2012 9 SK Boršice D 1735 1736 Horsák Antonín ŠK Staré Město G 1919 ½ soutěž
2011/2012 8 SK Boršice D 1735 1736 Štefaník Richard Spartak Hluk 1535 1573 0 soutěž
2011/2012 7 SK Boršice D 1735 1736 Šácha Milan ŠO Kunovice 1763 ½ soutěž
2011/2012 6 SK Boršice D 1735 1736 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1739 ½ soutěž
2011/2012 5 SK Boršice D 1735 1736 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1857 0 soutěž
2011/2012 4 SK Boršice D 1735 1736 Němec Pavel ŠK Staré Město H 1774 1774 1 soutěž
2011/2012 3 SK Boršice D 1735 1736 Plevák Petr Sokol Velehrad 1737 1653 1 soutěž
2011/2012 2 SK Boršice D 1735 1736 Buráň Michal TJ Vlčnov C 1000 1 soutěž
2011/2012 1 SK Boršice D 1735 1736 Botek Stanislav ŠK Ostrožská Nová Ves 1510 1 soutěž
2011/2012 7 SK Boršice 1735 1736 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1718 1790 1 soutěž
2011/2012 6 SK Boršice 1735 1736 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1628 1619 ½ soutěž
2011/2012 5 SK Boršice 1735 1736 Stárek Stanislav KŠ Říčany 1925 1978 2075 0 soutěž
2011/2012 4 SK Boršice 1735 1736 Vykouk Jan Chess Most 1838 1873 0 soutěž
2011/2012 2 SK Boršice 1735 1736 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1934 0 soutěž
2011/2012 1 SK Boršice 1735 1736 Sabolová Kristýna TJ Štefanydes Polička 1734 1719 ½ soutěž
2011/2012 7 SK Boršice 1735 1736 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1891 1996 0 soutěž
2011/2012 6 SK Boršice 1735 1736 Marek Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek 1945 2114 0 soutěž
2011/2012 4 SK Boršice 1735 1736 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1934 0 soutěž
2011/2012 3 SK Boršice 1735 1736 Sabolová Kristýna TJ Štefanydes Polička 1734 1719 ½ soutěž
2011/2012 2 SK Boršice 1735 1736 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1865 1955 ½ soutěž
2011/2012 1 SK Boršice 1735 1736 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 1949 1915 0 soutěž
2011/2012 11 SK Boršice C 1735 1736 Chabiča Pavel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 1 soutěž
2011/2012 9 SK Boršice C 1735 1736 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 ½ soutěž
2011/2012 8 SK Boršice C 1735 1736 Novák Zbyněk Spartak Uherský Brod 1515 1 soutěž
2011/2012 7 SK Boršice C 1735 1736 Blahynka Svatopluk TJ FS Napajedla B 1643 1 soutěž
2011/2012 6 SK Boršice C 1735 1736 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1803 ½ soutěž
2011/2012 5 SK Boršice C 1735 1736 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1589 ½ soutěž
2011/2012 4 SK Boršice C 1735 1736 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 1680 1 soutěž
2011/2012 3 SK Boršice C 1735 1736 Novotný Michal ŠO TJ Zborovice A 1667 1 soutěž
2011/2012 1 SK Boršice C 1735 1736 Náplava Jan TJ Polešovice 1324 1 soutěž
2010/2011 7 SK Boršice 1748 Sabolová Kristýna TJ Jiskra Hořice 1923 ½ soutěž
2010/2011 6 SK Boršice 1748 Krásný Drahomír Sokol Údlice 1833 ½ soutěž
2010/2011 5 SK Boršice 1748 Hollan Petr SK OAZA Praha 1402 1 soutěž
2010/2011 4 SK Boršice 1748 Horníček Pavel ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1763 0 soutěž
2010/2011 3 SK Boršice 1748 Borufka Roman ŠK Staré Město 1911 ½ soutěž
2010/2011 2 SK Boršice 1748 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1779 ½ soutěž
2010/2011 1 SK Boršice 1748 Konvička Martin TŽ Třinec 1000 1 soutěž
2010/2011 9 SK Boršice D 1748 Moštěk Jan ŠK Staré Město H 1536 ½ soutěž
2010/2011 8 SK Boršice D 1748 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1667 ½ soutěž
2010/2011 7 SK Boršice D 1748 Náplava Jakub KK-ŠK Osvětimany 1800 0 soutěž
2010/2011 6 SK Boršice D 1748 Růsek Jaroslav Spartak Hluk A 1476 0 soutěž
2010/2011 5 SK Boršice D 1748 Lessy Tomáš ŠK Staré Město G 1602 1 soutěž
2010/2011 4 SK Boršice D 1748 Bílek Jaromír ŠO Kunovice B 1452 1 soutěž
2010/2011 3 SK Boršice D 1748 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1733 1 soutěž
2010/2011 2 SK Boršice D 1748 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1761 0 soutěž
2010/2011 1 SK Boršice D 1748 Valeš Josef TJ Bojkovice B 1584 1 soutěž
2010/2011 11 SK Boršice C 1748 Kunčar Stanislav TJ Vlčnov A 1792 1 soutěž
2010/2011 10 SK Boršice C 1748 Javora Stanislav ZLÍNTERM Zlín A 1787 0 soutěž
2010/2011 9 SK Boršice C 1748 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1614 1 soutěž
2010/2011 7 SK Boršice C 1748 Richter Michael TJ Sokol Postoupky B 1572 ½ soutěž
2010/2011 6 SK Boršice C 1748 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1617 1 soutěž
2010/2011 4 SK Boršice C 1748 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 ½ soutěž
2010/2011 3 SK Boršice C 1748 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1791 0 soutěž
2010/2011 2 SK Boršice C 1748 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice A 1715 1 soutěž
2010/2011 1 SK Boršice C 1748 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město F 1630 1 soutěž
2010/2011 7 SK Boršice 1748 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1951 ½ soutěž
2010/2011 6 SK Boršice 1748 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 0 soutěž
2010/2011 5 SK Boršice 1748 Borufka Roman ŠK Staré Město 1911 ½ soutěž
2010/2011 4 SK Boršice 1748 Konvička Martin TŽ Třinec 1000 1 soutěž
2010/2011 3 SK Boršice 1748 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1866 1 soutěž
2010/2011 2 SK Boršice 1748 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1779 ½ soutěž
2010/2011 1 SK Boršice 1748 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov 1856 0 soutěž
2009/2010 11 SK Borsice "B" 1704 Spaček Marcel SK Duras BVK Brno "B" 1604 ½ soutěž
2009/2010 10 SK Borsice "B" 1704 Jodl Daniel Rosada Prostejov 1677 ½ soutěž
2009/2010 9 SK Borsice "B" 1704 Phamová Xuan Mai SK Zlin 1692 0 soutěž
2009/2010 8 SK Borsice "B" 1704 Lapčík Václav SK Stare Mesto "B" 1679 0 soutěž
2009/2010 7 SK Borsice "B" 1704 Lapúník Michal SK Lokomotiva Brno "C" 1602 1 soutěž
2009/2010 6 SK Borsice "B" 1704 Ondračka Václav SK Lokomotiva Brno "B" 1819 ½ soutěž
2009/2010 5 SK Borsice "B" 1704 Nytra Petr Slavia Orlova "B" 1575 1 soutěž
2009/2010 4 SK Borsice "B" 1704 Langnerová Karolína TZ Trinec 1881 ½ soutěž
2009/2010 3 SK Borsice "B" 1704 Borufka Roman SK Veseli nad Moravou 1756 1 soutěž
2009/2010 2 SK Borsice "B" 1704 Richter Michael Sokol Postoupky "B" 1509 1 soutěž
2009/2010 1 SK Borsice "B" 1704 Ryšavý Jan Sokol Postoupky "A" 1839 1 soutěž
2009/2010 11 SK Borsice B 1704 SK Zlin C 1 soutěž
2009/2010 8 SK Borsice B 1704 Marek Jiří SK Stare Mesto E 1813 1 soutěž
2009/2010 6 SK Borsice B 1704 Ševela Vladimír MKS Holesov B 1780 0 soutěž
2009/2010 3 SK Borsice B 1704 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1952 0 soutěž
2009/2010 1 SK Borsice B 1704 Volčík Stanislav SK Borsice A 1771 0 soutěž
2009/2010 11 SK Boršice C 1704 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1849 0 soutěž
2009/2010 10 SK Boršice C 1704 Dům kultury Kroměříž 1 soutěž
2009/2010 9 SK Boršice C 1704 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov A 1528 1 soutěž
2009/2010 8 SK Boršice C 1704 Ludvík Roman TJ Lokom. Uherský Ostroh 1638 0 soutěž
2009/2010 7 SK Boršice C 1704 Hromada Martin ŠO Kunovice A 1254 1 soutěž
2009/2010 6 SK Boršice C 1704 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1475 1 soutěž
2009/2010 5 SK Boršice C 1704 Hurdes Josef TJ Polešovice 1757 ½ soutěž
2009/2010 4 SK Boršice C 1704 Zajíček Roman TJ Sokol Postoupky B 1705 1 soutěž
2009/2010 2 SK Boršice C 1704 Stašiak Josef TJ Sokol Kvasice 1674 ½ soutěž
2009/2010 1 SK Boršice C 1704 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1250 0 soutěž
2008/2009 2 SK Boršice 1757 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov 1100 1 soutěž
2008/2009 1 SK Boršice 1757 Kastnerová Zuzana Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1778 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Polešovice 1757 Opluštil Vladimír TJ Sokol Postoupky B 1831 0 soutěž
2008/2009 10 TJ Polešovice 1757 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1630 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Polešovice 1757 Zifčák Josef TJ Mařatice 1497 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Polešovice 1757 Vránová Jarmila ŠK Staré Město F 1758 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Polešovice 1757 Mašek Luboš TJ Fatra Slavia Napajedla B 1621 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Polešovice 1757 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1839 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Polešovice 1757 Volčík Stanislav SK Boršice C 1798 0 soutěž
2008/2009 9 Boršice D 1757 Esterka Jan Vlčnov B 1881 ½ soutěž
2008/2009 8 Boršice D 1757 Hala Jaroslav Hluk A 1665 1 soutěž
2008/2009 7 Boršice D 1757 Pikner Jindřich Staré Město H 1393 ½ soutěž
2008/2009 5 Boršice D 1757 Kunčík Petr Dolní Němčí 1703 1 soutěž
2008/2009 4 Boršice D 1757 Plevák Pavel Velehrad 1695 0 soutěž
2008/2009 3 Boršice D 1757 Kunc Pavel Osvětimany A 1700 ½ soutěž
2008/2009 2 Boršice D 1757 Zemčík Jan Kunovice A 1630 ½ soutěž
2008/2009 1 Boršice D 1757 Mikulčík Josef Bojkovice B 1865 1 soutěž
2008/2009 7 SK Boršice 1757 Kastnerová Zuzana Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1778 0 soutěž
2008/2009 6 SK Boršice 1757 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov 1100 1 soutěž
2008/2009 11 SK Borsice "B" 1757 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Postorna 1591 1 soutěž
2008/2009 10 SK Borsice "B" 1757 Zapletal Jiří SK Rošáda Prostějov 1722 0 soutěž
2008/2009 9 SK Borsice "B" 1757 Košťálek Filip SO TJ VOKD Poruba 1342 ½ soutěž
2008/2009 8 SK Borsice "B" 1757 Kriebel Tadeáš ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 0 soutěž
2008/2009 7 SK Borsice "B" 1757 Lessy Tomáš SK Stare Mesto "B" 1359 1 soutěž
2008/2009 6 SK Borsice "B" 1757 Lapúník Michal SK Lokomotiva Brno "C" 1629 ½ soutěž
2008/2009 5 SK Borsice "B" 1757 Prášek Tomáš SK Lokomotiva Brno "B" 1655 ½ soutěž
2008/2009 4 SK Borsice "B" 1757 Skalka Jan TJ ŠK Veseli nad Moravou 1611 ½ soutěž
2008/2009 3 SK Borsice "B" 1757 Fusek Lukáš SK Stare Mesto "A" 1938 ½ soutěž
2008/2009 2 SK Borsice "B" 1757 Langner Jakub TZ Trinec 1824 0 soutěž
2008/2009 1 SK Borsice "B" 1757 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky 1650 0 soutěž
2007/2008 11 SK Borsice B 1726 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havirov 1633 1 soutěž
2007/2008 10 SK Borsice B 1726 Kriebel Tadeáš SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 0 soutěž
2007/2008 9 SK Borsice B 1726 Kozel Jiří BSS Frydek-Mistek D 1785 0 soutěž
2007/2008 8 SK Borsice B 1726 Kozel Jan BSS Frydek-Mistek C 1835 ½ soutěž
2007/2008 7 SK Borsice B 1726 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Postorna 1276 ½ soutěž
2007/2008 6 SK Borsice B 1726 Musil Jiří SK Lokomotiva Brno B 1535 ½ soutěž
2007/2008 5 SK Borsice B 1726 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky A 1666 0 soutěž
2007/2008 4 SK Borsice B 1726 Večeřa Pavel TJ Sokol Postoupky B 1250 1 soutěž
2007/2008 3 SK Borsice B 1726 Košťálek Filip SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 1 soutěž
2007/2008 2 SK Borsice B 1726 Zpěváková Jana SK SSS Stare Mesto B 1250 1 soutěž
2007/2008 1 SK Borsice B 1726 Borufka Roman TJ SK Veseli nad Moravou 1521 1 soutěž
2007/2008 11 SK Boršice C 1726 Fridrich Václav Fatra-Slavia Napajedla B 1250 1 soutěž
2007/2008 10 SK Boršice C 1726 DK Kroměříž 1 soutěž
2007/2008 9 SK Boršice C 1726 Svašek Jan ŠO TJ Zborovice A 1250 1 soutěž
2007/2008 8 SK Boršice C 1726 TJ Sokol Postoupky B 1 soutěž
2007/2008 7 SK Boršice C 1726 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice A 1849 1 soutěž
2007/2008 6 SK Boršice C 1726 Náplava Jan TJ Polešovice 1320 1 soutěž
2007/2008 5 SK Boršice C 1726 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město F 1775 1 soutěž
2007/2008 4 SK Boršice C 1726 Švarc Jiří ŠK Zlín E 1598 1 soutěž
2007/2008 3 SK Boršice C 1726 Daněk Roman ŠK Rapos Sulimov 1301 0 soutěž
2007/2008 2 SK Boršice C 1726 Vlk Jiří Spartak Uherský Brod 1 soutěž
2007/2008 1 SK Boršice C 1726 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov A 1528 0 soutěž
2007/2008 9 Boršice D 1726 Šácha Milan Kunovice A 1770 ½ soutěž
2007/2008 8 Boršice D 1726 Pikner Jindřich Staré Město G 1391 1 soutěž
2007/2008 7 Boršice D 1726 Dičér František Hluk A 1592 1 soutěž
2007/2008 6 Boršice D 1726 Škrášek Miloslav Mařatice 1830 ½ soutěž
2007/2008 5 Boršice D 1726 Prchla Jaromír Bojkovice B 1723 1 soutěž
2007/2008 4 Boršice D 1726 Kunc Pavel Osvětimany A 1696 ½ soutěž
2007/2008 3 Boršice D 1726 Oharek Josef Vlčnov B 1763 ½ soutěž
2007/2008 2 Boršice D 1726 Kunčík Petr Dolní Němčí 1712 ½ soutěž
2007/2008 1 Boršice D 1726 Plevák Petr Velehrad 1461 ½ soutěž
2006/2007 11 SK Boršice B 1515 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2024 0 soutěž
2006/2007 10 SK Boršice B 1515 Raiman Tom VOKD Poruba 1709 1 soutěž
2006/2007 9 SK Boršice B 1515 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 1265 1 soutěž
2006/2007 8 SK Boršice B 1515 Jarkuliš Vojtěch MSA Dolní Benešov 1445 1 soutěž
2006/2007 7 SK Boršice B 1515 Plevák Petr SŠŠ Staré Město B 1386 1 soutěž
2006/2007 6 SK Boršice B 1515 Sedlář Martin ŠK ZŠ Brankovice 1 soutěž
2006/2007 5 SK Boršice B 1515 Otáhal Josef Tatran Poštorná 1415 ½ soutěž
2006/2007 4 SK Boršice B 1515 Keše Tibor BVK Duras Brno 1504 ½ soutěž
2006/2007 3 SK Boršice B 1515 Šantora Jiří TJ Sokol Postoupky 1679 0 soutěž
2006/2007 2 SK Boršice B 1515 Rabatin Jakub BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 ½ soutěž
2006/2007 1 SK Boršice B 1515 Nováková Vendula BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1361 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Polešovice 1515 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky A 1958 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Polešovice 1515 Hora Vratislav SK Boršice B 2053 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Polešovice 1515 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov B 1565 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Polešovice 1515 Králík František ŠK Staré Město F 1601 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Polešovice 1515 Chutný Aleš Dům Kultury Kroměříž 1607 0 soutěž
2006/2007 3 Boršice C 1515 Soukeník František Dolní Němčí 1598 1 soutěž
2006/2007 2 Boršice C 1515 Sedlář Adam Kunovice 1100 1 soutěž
2006/2007 7 Boršice C 1515 Štefaník Richard Hluk A 1280 1 soutěž
2006/2007 6 Boršice C 1515 Ondrůšek Radek Osvětimany A 1286 1 soutěž
2006/2007 4 Boršice C 1515 Navrátil Libor Bojkovice B 1344 1 soutěž
2006/2007 3 Boršice C 1515 Dolní Němčí 1 soutěž
2006/2007 1 Boršice C 1515 Tománek Pavel Boršice D 1100 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Boršice B 1390 Šojdr Jan ŠK Zlín C 1100 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Boršice B 1390 Bureš Roman SŠŠ Staré Město C 1100 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Boršice B 1390 Nesvadba Tomáš ŠK Zlín B 1250 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Boršice B 1390 Ryšavý Jan Sokol Postoupky B 1477 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Boršice B 1390 Hubáček Jiří FATRA NAPAJEDLA 1250 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Boršice B 1390 Salvadori Marco Sokol Postoupky C 1250 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Boršice B 1390 Kroupa Zdeněk TJ Zborovice 1378 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Boršice B 1390 Dobeš Vojtěch SŠŠ Staré Město D 1100 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Boršice B 1390 Náplava Jakub ŠK Osvětimany 1278 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Polešovice 1390 Burda Josef ŠK Staré Město D 1888 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Polešovice 1390 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1610 0 soutěž
2005/2006 5 Boršice "C" 1390 Přibyl Tomáš Staré Město "F" 1532 ½ soutěž
2005/2006 4 Boršice "C" 1390 Vávra Petr Vlčnov "B" 1392 0 soutěž
2005/2006 3 Boršice "C" 1390 Vaňhara Jiří Bojkovice "A" 1445 1 soutěž
2004/2005 1 Boršice B Volčík Luděk Boršice C 1326 0 soutěž
2004/2005 7 Boršice D Holík Miroslav Mařatice B 1690 0 soutěž
2004/2005 6 Boršice D Žižka Miroslav Vlčnov C 1317 1 soutěž
2004/2005 5 Boršice D Marek Tomáš BojkoviceB 1460 0 soutěž
2004/2005 3 Boršice D Trubačík Vojtěch Staré Město G 1 soutěž
2004/2005 2 Boršice D Stojnov Vladimír Osvětimany B 0 soutěž
2004/2005 1 Boršice D Ševčík Karel Velehrad 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Boršice Langnerová Karolína BŠŠ+ŠK FM C 1264 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Boršice Ančinec Lukáš TJ F.-S.Napajedla 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Boršice Vojtík Jakub ŠK SŠŠ St.Město B ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Boršice Slavík Martin TJ Sok.Postoupky B 1 soutěž