Hráč Šťuka Josef

Šťuka Josef

User Pic
Jméno: Šťuka Josef
Oddíl: Dolní Němčí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1716
Elo mezinárodní: 0
ID: 20074
FIDE ID: 317268
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B ŠK Dolní Němčí B 0 1716 Peška Martin KK-ŠK Osvětimany 0 1365 1
2018/2019 1 B ŠK Dolní Němčí B 0 1716 Skalka Josef SK Boršice C 1696 1698 0
2017/2018 7 Č ŠK Dolní Němčí B 0 1768 Janča František TJ Orel Nivnice A 0 1447 1
2017/2018 6 B ŠK Dolní Němčí B 0 1768 Novotný Jan Mařatice 0 1575 ½
2017/2018 5 Č ŠK Dolní Němčí B 0 1768 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov C 1761 1770 0
2017/2018 4 B ŠK Dolní Němčí B 0 1768 Stodůlka Václav SK Boršice C 0 1656 ½
2017/2018 3 Č ŠK Dolní Němčí B 0 1768 Hlaváček Vladimír ŠK Staré Město F 0 1713 0
2017/2018 1 Č ŠK Dolní Němčí B 0 1768 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany 0 1618 0
2017/2018 10 B ŠK Dolní Němčí A 0 1768 Kadlčík Petr TJ Vlčnov B 1450 1518 ½
2017/2018 9 Č ŠK Dolní Němčí A 0 1768 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 0 1750 0
2017/2018 8 B ŠK Dolní Němčí A 0 1768 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1827 1748 ½
2017/2018 6 B ŠK Dolní Němčí A 0 1768 Blahynka Svatopluk TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1568 1
2017/2018 3 Č ŠK Dolní Němčí A 0 1768 Skalka Josef SK Boršice B 1722 1730 ½
2017/2018 2 B ŠK Dolní Němčí A 0 1768 Nezdařil Radek ŠO TJ Zborovice A 0 1489 1
2017/2018 1 B ŠK Dolní Němčí A 0 1768 Večeřa Dominik Sokol Postoupky B 1479 1531 0
2016/2017 8 Č ŠK Dolní Němčí B 1751 Kovařík David ŠO Kunovice B 1663 1662 ½
2016/2017 7 B ŠK Dolní Němčí B 1751 Plevák Pavel TJ Velehrad 1668 0
2016/2017 6 Č ŠK Dolní Němčí B 1751 Kunc Pavel KK-ŠK Osvětimany A 1726 1
2016/2017 4 Č ŠK Dolní Němčí B 1751 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1454 ½
2016/2017 1 Č ŠK Dolní Němčí B 1751 Veselý Ladislav TJ Mařatice 1675 ½
2016/2017 11 Č ŠK Dolní Němčí A 1751 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov B 1581 1
2016/2017 10 B ŠK Dolní Němčí A 1751 Kubín Jiří Sokol Postoupky B 1000 1
2016/2017 9 Č ŠK Dolní Němčí A 1751 Šebela Ladislav SK Boršice B 1866 1867 ½
2016/2017 8 B ŠK Dolní Němčí A 1751 Lapčík Václav ŠK Staré Město E 1760 1775 1
2016/2017 7 Č ŠK Dolní Němčí A 1751 Nevařil Jiří TJ Spartak Uherský Brod 1525 1
2016/2017 6 B ŠK Dolní Němčí A 1751 Macháček Lukáš TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1567 1605 1
2016/2017 5 Č ŠK Dolní Němčí A 1751 Prachař Přemysl TJ Bojkovice 1646 0
2016/2017 4 B ŠK Dolní Němčí A 1751 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice A 1484 1541 ½
2016/2017 3 B ŠK Dolní Němčí A 1751 Kovařík David ŠO Kunovice A 1663 1662 ½
2016/2017 2 Č ŠK Dolní Němčí A 1751 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1875 1920 1
2016/2017 1 B ŠK Dolní Němčí A 1751 Indrák Jiří ŠO TJ Zborovice A 1516 1
2015/2016 11 Č TJ Dolní Němčí B 1751 Hlaváček Vladimír ŠK Staré Město H 1000 ½
2015/2016 10 B TJ Dolní Němčí B 1751 Flekač Milan TJ Vlčnov B 1988 1913 0
2015/2016 9 Č TJ Dolní Němčí B 1751 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany A 1572 1
2015/2016 8 B TJ Dolní Němčí B 1751 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1717 1768 0
2015/2016 7 Č TJ Dolní Němčí B 1751 Růčka Pavel ŠO Kunovice B 1733 1605 1
2015/2016 11 Č TJ Dolní Němčí A 1751 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1774 ½
2015/2016 8 B TJ Dolní Němčí A 1751 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1794 1
2015/2016 7 Č TJ Dolní Němčí A 1751 Nekarda Jan ŠK Staré Město E 1589 1627 1
2014/2015 11 Č TJ Dolní Němčí A 1711 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město F 1643 1
2014/2015 10 B TJ Dolní Němčí A 1711 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1600 1
2014/2015 9 Č TJ Dolní Němčí A 1711 Dostálek Kamil Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1000 1
2014/2015 8 B TJ Dolní Němčí A 1711 Gottwald Pavel TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1449 ½
2014/2015 7 Č TJ Dolní Němčí A 1711 Košata Jiří SK EMKaD Holešov A 1497 1
2014/2015 6 B TJ Dolní Němčí A 1711 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov A 1541 1
2014/2015 5 Č TJ Dolní Němčí A 1711 Burda Josef ŠK Staré Město E 1837 1862 ½
2014/2015 4 B TJ Dolní Němčí A 1711 Žáček Svatoslav ŠK Holešov A 1687 ½
2014/2015 3 Č TJ Dolní Němčí A 1711 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1656 0
2014/2015 1 B TJ Dolní Němčí A 1711 Tomášů Robin SK Boršice B 1727 1620 ½
2014/2015 11 Č TJ Dolní Němčí B 1711 Hlaváček Vladimír ŠK Staré Město H 1000 ½
2014/2015 10 B TJ Dolní Němčí B 1711 Štefaník Richard TJ Vlčnov B 1736 1811 ½
2014/2015 9 Č TJ Dolní Němčí B 1711 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 1599 1
2014/2015 7 Č TJ Dolní Němčí B 1711 Tomášů Robin SK Boršice C 1727 1620 1
2014/2015 6 B TJ Dolní Němčí B 1711 Míša Stanislav TJ Polešovice 1983 1
2014/2015 5 Č TJ Dolní Němčí B 1711 Habáník Jiří ŠK Staré Město G 1734 ½
2014/2015 4 B TJ Dolní Němčí B 1711 Jurčík Josef TJ Mařatice 1351 ½
2014/2015 3 Č TJ Dolní Němčí B 1711 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice B 1837 1668 1
2014/2015 2 B TJ Dolní Němčí B 1711 Šácha Milan ŠO Kunovice A 1722 1
2014/2015 1 B TJ Dolní Němčí B 1711 Pavlas Miroslav ŠK Ostrožská Nová Ves A 1000 1
2013/2014 11 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov A 1643 0
2013/2014 10 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 Stojan František ŠK Zlín D 1825 0
2013/2014 9 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1931 1931 ½
2013/2014 8 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 1966 2015 0
2013/2014 7 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 Mrkus František ŠK Staré Město F 1697 1747 0
2013/2014 6 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 Tomek Josef TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1885 1
2013/2014 5 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1890 1890 0
2013/2014 4 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 Mikulík Josef TJ Bojkovice A 1902 ½
2013/2014 3 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí A 1838 ½
2013/2014 2 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 Volčík Stanislav SK Boršice B 1779 1796 ½
2013/2014 1 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 Burda Josef ŠK Staré Město E 1877 1882 0
2012/2013 11 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 Tomášů Radek SK Boršice C 1691 0
2012/2013 9 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 Mazouch Roman KK-ŠK Osvětimany 1587 ½
2012/2013 8 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1558 1
2012/2013 7 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1750 0
2012/2013 6 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 Volčík Stanislav SK Boršice B 1770 1752 ½
2012/2013 5 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1852 0
2012/2013 4 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 Náplava Jan TJ Polešovice 1328 ½
2012/2013 3 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky B 1914 1938 1
2012/2013 2 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1758 ½
2012/2013 1 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 Šašek Jaroslav Slavia Kroměříž D 1750 ½
2011/2012 11 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 Hurdes Josef SK Boršice C 1791 1751 0
2011/2012 9 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1839 1
2011/2012 8 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 Blahynka Svatopluk TJ FS Napajedla B 1643 ½
2011/2012 7 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1971 1971 ½
2011/2012 6 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí 1592 1
2011/2012 5 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 Javor Jan TJ Vlčnov B 1845 1719 ½
2011/2012 4 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1808 0
2011/2012 3 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1734 1769 0
2011/2012 2 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 Náplava Michal TJ Polešovice 1704 ½
2011/2012 1 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1841 ½
2010/2011 11 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1743 0
2010/2011 10 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 Zemčík Jan ŠO Kunovice A 1607 1
2010/2011 8 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1617 1
2010/2011 7 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 TJ Polešovice 1
2010/2011 6 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1776 ½
2010/2011 5 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1630 1
2010/2011 4 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1748 ½
2010/2011 3 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 Marek Jiří ŠK Staré Město F 1810 ½
2010/2011 2 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1779 ½
2010/2011 1 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 Tomek Josef ZLÍNTERM Zlín A 1849 1
2009/2010 11 Č TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 Fusková Martina ŠK Staré Město F 1694 0
2009/2010 10 B TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 Stašiak Josef TJ Sokol Kvasice 1674 ½
2009/2010 9 Č TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 Novotný Michal ŠO TJ Zborovice A 1682 1
2009/2010 8 B TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 Volčík Stanislav SK Boršice C 1771 1
2009/2010 7 Č TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 Štefek Jan Dům kultury Kroměříž 1642 ½
2009/2010 6 B TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 Javor Jan TJ Vlčnov A 1790 1
2009/2010 5 B TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1479 0
2009/2010 4 Č TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 Dičér František ŠO Kunovice A 1720 1
2009/2010 3 B TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1494 ½
2009/2010 2 Č TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1669 ½
2009/2010 1 B TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1838 ½
2008/2009 11 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 Pfeffer Erik SK Boršice C 1769 ½
2008/2009 10 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 Indra Josef TJ Sokol Postoupky B 1250 1
2008/2009 8 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1489 ½
2008/2009 7 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 Náplava Jan TJ Polešovice 1332 1
2008/2009 6 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1788 1
2008/2009 5 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 Richter Michael TJ Sokol Postoupky C 1285 ½
2008/2009 4 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 Vránová Jarmila ŠK Staré Město F 1758 1
2008/2009 3 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 Hubík Petr Dům Kultury Kroměříž 1613 1
2008/2009 2 B TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 Mašek Luboš TJ Fatra Slavia Napajedla B 1621 0
2008/2009 1 Č TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1473 1
2007/2008 10 B Loko Uherský Ostroh 1672 Šudoma Marek ŠK Zlín D 1827 1
2007/2008 8 B Loko Uherský Ostroh 1672 Vránová Jarmila ŠK Staré Město E 1777 0
2007/2008 4 B Loko Uherský Ostroh 1672 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov p.R. 1998 0
2007/2008 3 Č Loko Uherský Ostroh 1672 Hlúšek Pavel SK Boršice B 1853 1
2007/2008 2 B Loko Uherský Ostroh 1672 Jánek Jiří Slavia Kroměříž B 1880 0
2006/2007 5 Č TJ Loko Uh. Ostroh 1676 Skalík Milan TJ Sokol Hutisko-Solanec 1839 0
2005/2006 2 Č LOKO Uherský Ostroh B 1683 Hurdes Josef TJ Polešovice 1721 0
2004/2005 8 Č Uherský Ostroh C 1710 Vichorec Antonín Kunovice ŠO 1516 1
2004/2005 7 B Uherský Ostroh C 1710 Novotný Petr Staré Město F 1571 0
2004/2005 6 Č Uherský Ostroh C 1710 Mazouch Roman Osvětimany 1625 ½
2004/2005 5 B Uherský Ostroh C 1710 Soukeník František Dol. Němčí 1609 ½
2004/2005 4 Č Uherský Ostroh C 1710 Javor Jan Vlčnov B 1711 0
2004/2005 3 Č Uherský Ostroh C 1710 Volčík Luděk Boršice C 1326 1
2004/2005 2 B Uherský Ostroh C 1710 Stodůlka Miroslav Boršice B 1655 0
2004/2005 1 Č Uherský Ostroh C 1710 Pícha Zdeněk Mařatice A 1615 ½