Hráč Podešva Antonín

Podešva Antonín

User Pic
Jméno: Podešva Antonín
Oddíl: T.J. Sokol Morkovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1750
Elo mezinárodní: 0
ID: 892
FIDE ID: 0
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 TJ Sokol Morkovice 0 1753 Daněk Roman ŠK Rapos Sulimov B 0 1463 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Sokol Morkovice 0 1753 Choporov Dmytro TJ Lutopecny/Měrůtky 0 0 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Sokol Morkovice 0 1753 Kunc Miroslav ŠK EMKaD Holešov A 1444 1442 ½ soutěž
2018/2019 11 T.J. Sokol Morkovice 0 1770 Rozsypálek Milan ŠK RAPOS Sulimov A 0 1642 ½ soutěž
2018/2019 9 T.J. Sokol Morkovice 0 1770 Kubík Radomír Sokol Pravčice 0 1522 ½ soutěž
2018/2019 7 T.J. Sokol Morkovice 0 1770 Nezdařil Vlastimil ŠO TJ Zborovice B 0 1562 ½ soutěž
2018/2019 5 T.J. Sokol Morkovice 0 1770 Hlobil Tomáš TJ Bystřice p.H. A 0 1400 1 soutěž
2018/2019 3 T.J. Sokol Morkovice 0 1770 Machovský Ivo ŠK Holešov C 0 1366 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Dolní Němčí B 1759 Hurdes Josef SK Boršice C 1759 1732 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Dolní Němčí B 1759 Hurdes Josef SK Boršice C 1759 1732 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Dolní Němčí B 1759 Ondra Jiří ŠO Kunovice B 1796 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Dolní Němčí B 1759 Hala Jaroslav TJ Vlčnov C 1668 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Dolní Němčí B 1759 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1658 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Dolní Němčí B 1759 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1668 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Dolní Němčí B 1759 Píštěk Václav TJ Mařatice 1681 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Dolní Němčí B 1759 Botek Jan ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Dolní Němčí A 1759 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1762 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Dolní Němčí A 1759 Bětík Aleš Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1000 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Dolní Němčí A 1759 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Dolní Němčí A 1759 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 1965 1917 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Dolní Němčí A 1759 Ludvíček Josef SK Boršice B 1913 1903 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Dolní Němčí A 1759 Moštěk František ŠK Staré Město F 1741 1773 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Dolní Němčí A 1759 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1924 1874 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Dolní Němčí A 1816 Mikulík Josef TJ Bojkovice A 1905 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Dolní Němčí A 1816 Hlavička Roman Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Dolní Němčí A 1816 Blahynka Svatopluk TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Dolní Němčí A 1816 Kubla Roman SK EMKaD Holešov A 1544 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Dolní Němčí A 1816 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov A 1562 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Dolní Němčí A 1816 Slanicay Gabriel ŠK Staré Město E 1609 1681 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Dolní Němčí A 1816 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1785 1825 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Dolní Němčí A 1816 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1817 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Dolní Němčí A 1816 Kratochvílová Magdalena Spartak Uherský Brod 1663 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Dolní Němčí A 1816 Volčík Stanislav SK Boršice B 1764 1787 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Dolní Němčí B 1816 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1942 2017 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Dolní Němčí B 1816 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1676 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Dolní Němčí B 1816 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov C 1541 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Dolní Němčí B 1816 Stodůlka Václav SK Boršice C 1591 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Dolní Němčí B 1816 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1950 1944 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Dolní Němčí B 1816 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1657 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Dolní Němčí B 1816 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1687 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Dolní Němčí B 1816 Plášek Radim TJ Bojkovice B 1959 1752 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Dolní Němčí B 1816 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1609 1681 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Dolní Němčí B 1816 Botek Jan ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Dolní Němčí B 1838 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1707 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Dolní Němčí B 1838 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město G 1580 1599 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Dolní Němčí B 1838 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1683 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Dolní Němčí B 1838 Hala Jaroslav TJ Vlčnov C 1640 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Dolní Němčí B 1838 Kolouch Jiří TJ Vlčnov B 1883 1883 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Dolní Němčí B 1838 Húsek Martin ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Dolní Němčí B 1838 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1757 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Dolní Němčí B 1838 Janska Petr SK Boršice C 1693 1667 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Dolní Němčí B 1838 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1801 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Dolní Němčí B 1838 Mrva Štěpán ŠK-KK Osvětimany 1398 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Dolní Němčí B 1838 Valeš Josef TJ Bojkovice B 1616 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Dolní Němčí A 1838 Burda Josef ŠK Staré Město E 1877 1882 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Dolní Němčí A 1838 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1802 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Dolní Němčí A 1838 Hronek Martin ŠK Zlín D 1621 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Dolní Němčí A 1838 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1833 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Dolní Němčí A 1838 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 1966 2015 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Dolní Němčí A 1838 Sedlačík Martin ŠK Staré Město F 1668 1793 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Dolní Němčí A 1838 Kolomazník Ladislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Dolní Němčí A 1838 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž D 2023 1945 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Dolní Němčí A 1838 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Dolní Němčí A 1838 Mikulík Josef TJ Bojkovice A 1902 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Dolní Němčí A 1838 Náplava Pavel SK Boršice B 2048 2124 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Dolní Němčí 1883 Volčík Stanislav SK Boršice D 1796 1797 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Dolní Němčí 1883 Kolouch Jiří TJ Vlčnov B 1883 1883 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Dolní Němčí 1883 Kadlec Pavel ŠO Kunovice 1891 1874 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Dolní Němčí 1883 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1860 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Dolní Němčí 1883 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město H 1577 1552 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Dolní Němčí 1883 Štefaník Richard TJ Vlčnov C 1576 1653 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Dolní Němčí 1883 Kegler Libor Velehrad 1726 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Dolní Němčí 1883 Studnička Pavel ŠK Ost.Nová Ves 1529 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Dolní Němčí 1883 Bosák Jan TJ Mařatice 2165 2152 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Dolní Němčí 1883 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1645 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ Dolní Němčí 1877 Major Robert TJ Bojkovice A 1845 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Dolní Němčí 1877 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1926 2077 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Dolní Němčí 1877 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1891 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Dolní Němčí 1877 Zpěváková Jana ŠK Staré Město F 1866 1935 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Dolní Němčí 1877 Petrželka Josef TJ Polešovice 2253 2274 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Dolní Němčí 1877 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Dolní Němčí 1877 Šaňák František SK Boršice C 1929 1868 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Dolní Němčí 1877 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Dolní Němčí 1877 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1857 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Dolní Němčí 1877 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla B 2112 2125 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Dolní Němčí 1877 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2102 2100 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Dolní Němčí 1901 Petrželka Josef TJ Polešovice 2272 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Dolní Němčí 1901 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Dolní Němčí 1901 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1915 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Dolní Němčí 1901 Pfeffer Erik SK Boršice C 1936 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Dolní Němčí 1901 Zpěváková Jana ŠK Staré Město F 1765 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Dolní Němčí 1901 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1981 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Dolní Němčí 1901 Macura Emil ZLÍNTERM Zlín A 1971 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Dolní Němčí 1901 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1979 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Dolní Němčí 1901 Knotek Josef ŠO Kunovice A 2009 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Mařatice 1895 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 2019 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Mařatice 1895 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1782 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Mařatice 1895 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1923 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Mařatice 1895 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Mařatice 1895 Beil Martin TJ Sokol Postoupky C 2181 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Mařatice 1895 Kunc Miroslav TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Mařatice 1895 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1865 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Mařatice 1895 Volčík Luděk SK Boršice C 1960 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Mařatice 1895 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky B 1908 0 soutěž
2007/2008 9 Mařatice 1885 Kegler Libor Velehrad 1667 ½ soutěž
2007/2008 8 Mařatice 1885 Kadlec Pavel Kunovice A 1860 ½ soutěž
2007/2008 7 Mařatice 1885 Fusek Lukáš Staré Město G 1816 ½ soutěž
2007/2008 6 Mařatice 1885 Hurdes Josef Boršice D 1749 ½ soutěž
2007/2008 5 Mařatice 1885 Hala Jaroslav Hluk A 1686 ½ soutěž
2007/2008 4 Mařatice 1885 Plášek Radim Bojkovice B 1922 1 soutěž
2007/2008 3 Mařatice 1885 Míša Stanislav Osvětimany A 1950 1 soutěž
2007/2008 2 Mařatice 1885 Oharek Vlastimil Vlčnov B 1831 1 soutěž
2007/2008 1 Mařatice 1885 Světinský Antonín Dolní Němčí 1903 ½ soutěž
2006/2007 3 Mařatice A 1894 Stodůlka Radek Boršice D 1599 1 soutěž
2006/2007 2 Mařatice A 1894 Heindl Karel Osvětimany A 1854 0 soutěž
2006/2007 1 Mařatice A 1894 Dičér František Hluk A 1561 ½ soutěž
2006/2007 7 Mařatice A 1894 Světinský Antonín Dolní Němčí 1851 0 soutěž
2006/2007 6 Mařatice A 1894 Plášek Radim Bojkovice B 1982 ½ soutěž
2006/2007 5 Mařatice A 1894 Míša Stanislav Boršice C 1942 ½ soutěž
2006/2007 3 Mařatice A 1894 Stodůlka Radek Boršice D 1599 1 soutěž
2006/2007 2 Mařatice A 1894 Štefaník Petr Hluk A 1330 1 soutěž
2006/2007 1 Mařatice A 1894 Heindl Karel Osvětimany A 1854 1 soutěž
2005/2006 9 Mařatice "A" 1925 Churý Petr Osvětimany "A" 1724 ½ soutěž
2005/2006 8 Mařatice "A" 1925 Světinský Antonín Dolní Němčí 1843 1 soutěž
2005/2006 7 Mařatice "A" 1925 Šimčík Jan Hluk "A" 1734 0 soutěž
2005/2006 6 Mařatice "A" 1925 Uřičář Jakub Staré Město "F" 1982 0 soutěž
2005/2006 5 Mařatice "A" 1925 Ondrůšek Jan Vlčnov "B" 1762 ½ soutěž
2005/2006 4 Mařatice "A" 1925 Plášek Radim Bojkovice "A" 2012 ½ soutěž
2005/2006 2 Mařatice "A" 1925 Volčík Stanislav Boršice "C" 1790 0 soutěž
2005/2006 1 Mařatice "A" 1925 Martinák Josef Kunovice 1806 ½ soutěž
2004/2005 9 Mařatice A 1922 Šebela Ladislav Boršice C 1830 ½ soutěž
2004/2005 8 Mařatice A 1922 Hora Vratislav Boršice B 2095 ½ soutěž
2004/2005 7 Mařatice A 1922 Ondrůšek Jan Vlčnov B 1768 1 soutěž
2004/2005 6 Mařatice A 1922 Navrátil Jiří Bojkovice A 1973 1 soutěž
2004/2005 5 Mařatice A 1922 Kadlec Pavel Kunovice ŠO 1907 ½ soutěž
2004/2005 4 Mařatice A 1922 Horsák Jan Staré Město F 1784 ½ soutěž
2004/2005 3 Mařatice A 1922 Churý Petr Osvětimany 1712 ½ soutěž
2004/2005 2 Mařatice A 1922 Světinský Antonín Dol. Němčí 1849 ½ soutěž
2004/2005 1 Mařatice A 1922 Kunovjánek Milan Uherský Ostroh C 1784 ½ soutěž