Hráč Sedláček Roman

Sedláček Roman

User Pic
Jméno: Sedláček Roman
Oddíl: Fatra Slavia Napajedla
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1696
Elo mezinárodní: 1732
ID: 19789
FIDE ID: 395340
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1714 Plášek Radim TJ Bojkovice B 1959 1737 1
2018/2019 10 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1714 Procházka Miroslav Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1297 1
2018/2019 9 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1714 Jakubál Petr Valašské Klobouky A 0 1824 ½
2018/2019 8 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1714 Zůbek Ladislav Valašské Klobouky B 0 1673 ½
2018/2019 7 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1714 Mařák Jakub ŠK Zlín D 1388 1490 ½
2018/2019 6 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1714 Hobza Radek ŠK Zlín-Malenovice B 1344 1466 ½
2018/2019 5 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1714 Hrabovský Vladimír SK Brumov-Bylnice B 1908 1917 ½
2018/2019 4 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1714 Sviták Josef ŠK DDM Slavičín B 1865 1855 ½
2018/2019 3 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1714 Janček Milan ŠK DDM Slavičín C 0 1886 ½
2018/2019 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1714 Firych Miroslav Slavia Kroměříž D 2011 2063 0
2018/2019 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1714 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 0 1769 ½
2018/2019 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1714 Hrabal Radek ŠK Dolní Němčí A 1783 1789 0
2018/2019 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1714 Kadlčík Marek TJ Vlčnov B 1237 1513 1
2018/2019 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1714 Huňa Rostislav Sokol Postoupky B 1388 1386 ½
2018/2019 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1714 Jandl Miroslav TJ Bojkovice A 0 1733 0
2018/2019 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1714 Ševela Vladimír ŠK Holešov B 1762 1753 0
2018/2019 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1714 Zelnitius Albert ŠK Staré Město E 1465 1450 1
2018/2019 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1714 ŠO Kunovice B 1
2018/2019 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1714 Janík Libor SK EMKaD Holešov A 0 1662 0
2017/2018 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1744 1708 Trávníček Jaroslav Sokol Postoupky B 1790 1777 0
2017/2018 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1759 1708 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1716 1704 ½
2017/2018 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1750 1708 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice A 1812 1856 ½
2017/2018 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1750 1708 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1753 1836 0
2017/2018 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1736 1708 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 0 1876 ½
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1736 1708 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1864 ½
2017/2018 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1759 1708 Suchánek Hanuš ŠK Zlín C 1482 1573 0
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1759 1708 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 0 1723 1
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1759 1708 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1844 1842 ½
2017/2018 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1759 1708 Burda Josef ŠK Staré Město E 1816 1840 ½
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1728 1700 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice B 1705 1766 ½
2017/2018 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1744 1708 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1891 1924 0
2017/2018 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1759 1708 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1846 1851 0
2017/2018 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1750 1708 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 1927 1924 ½
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1736 1708 Stojan František ŠK Zlín B 1746 1757 1
2017/2018 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1736 1708 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2012 2003 0
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1759 1708 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1881 1887 0
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1759 1708 Omelka Roman ŠK Staré Město D 2057 2061 0
2017/2018 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1759 1708 Pagáč Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1858 1854 1
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1728 1700 Malůš Petr ŠO Kunovice A 0 1768 ½
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Sedlačík Martin ŠK Staré Město E 1801 1809 ½
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Kratochvílová Magdalena TJ Spartak Uherský Brod 1671 ½
2016/2017 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1876 0
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Plášek Radim TJ Bojkovice 1959 1755 ½
2016/2017 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Mamica Petr ŠK Zlín-Malenovice A 1263 1
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1848 ½
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Dvorník Pavel Slavia Kroměříž D 1744 0
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1774 1
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Moštěk Jan TJ Vlčnov B 1755 1636 0
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1400 1458 1
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Šaňák František SK Boršice B 1882 1835 0
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín B 1839 1914 ½
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1668 0
2016/2017 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Zpěváková Kateřina ŠK Staré Město D 1924 1874 0
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Běhunčík Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2002 2002 0
2016/2017 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1895 1940 1
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Pfeffer Dominik SK Boršice A 1717 1768 1
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1875 0
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 1935 1955 ½
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Cverna Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1796 0
2015/2016 11 Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Kunčar Stanislav TJ Vlčnov A 1801 ½
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Jungman Petr ŠK Staré Město F 1628 ½
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Lapčík Václav ŠK Staré Město E 1760 1775 1
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1924 1874 0
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Hlavička Roman Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 0
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1774 0
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí A 1702 0
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Valeš Josef TJ Bojkovice 1581 1
2015/2016 3 Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1833 1814 1
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Malůš Petr ŠO Kunovice A 1785 ½
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 Frýbort Pavel SK Boršice B 1851 1891 0
2015/2016 6 Napajedla C 1721 1460 Petráš Daniel Slavičín C 1229 1
2015/2016 5 Napajedla C 1721 1460 Plášek Jonáš Slavičín B 1275 ½
2015/2016 3 Napajedla C 1721 1460 Richvalský Patrik Zlín-Malenovice B 1484 1541 ½
2015/2016 2 Napajedla C 1721 1460 Častulík Jiří Brumov-Bylnice B 1797 1795 ½
2015/2016 11 Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Mrkus František ŠK Staré Město D 1842 1850 0
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1400 1458 1
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Drábek Pavel ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1505 1537 ½
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 1
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 Burda Josef ŠK Staré Město C 1838 1849 0
2014/2015 7 Napajedla C 1254 Jedlička František Brumov-Bylnice B 1526 1
2014/2015 6 Napajedla C 1254 Masař Ladislav Horní Lhota 1273 1
2014/2015 5 Napajedla C 1254 Drábek Pavel Zlínterm B 1466 1576 ½
2014/2015 4 Napajedla C 1254 Procházková Lenka Slavičín B 1000 ½
2014/2015 3 Napajedla C 1254 Procházka Ludvík Slavičín A 1798 1865 0
2014/2015 2 Napajedla C 1254 Petrůj Roman Val. Klobouky B 1000 1
2014/2015 11 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 Macůrek Miloslav ŠK Holešov A 1571 ½
2014/2015 8 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí A 1602 ½
2014/2015 7 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město F 1643 ½
2014/2015 6 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1600 ½
2014/2015 5 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 Dostálek Kamil Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1000 ½
2014/2015 4 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 Volčík Stanislav SK Boršice B 1764 1787 0
2014/2015 3 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 Janík Libor SK EMKaD Holešov A 1604 ½
2014/2015 2 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov A 1753 0
2014/2015 1 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2076 2080 0
2014/2015 10 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1254 Dvořák Petr Sokol Postoupky B 1629 1747 1
2014/2015 9 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1254 Volčík Stanislav SK Boršice A 1779 1778 0
2014/2015 2 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1254 Válek František Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 0
2014/2015 1 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1254 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1880 1919 0
2013/2014 11 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 Kratochvílová Magdalena Spartak Uherský Brod 1674 ½
2013/2014 10 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1767 0
2013/2014 9 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 Mrkus František ŠK Staré Město F 1697 1747 0
2013/2014 8 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 Major Robert TJ Bojkovice A 1809 0
2013/2014 7 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž D 2023 1945 0
2013/2014 6 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 Ondra Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1801 0
2013/2014 5 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí A 1666 0
2013/2014 4 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 Volčík Stanislav SK Boršice B 1779 1796 0
2013/2014 3 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1928 1930 0
2013/2014 2 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1756 ½
2013/2014 1 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 Kokrda Vladimír ŠK Zlín D 1799 0
2013/2014 9 Napajedla C 1100 Hronek Štěpán Zlín E 1250 1
2013/2014 8 Napajedla C 1100 Drábek Pavel Zlínterm B 1327 0
2013/2014 7 Napajedla C 1100 Kunc Ondřej Slavičín B 1250 1
2013/2014 6 Napajedla C 1100 Křek Pavel Slavičín A 1951 0
2013/2014 5 Napajedla C 1100 Bistrý Jaromír Valašské Klobouky B 1669 0
2013/2014 4 Napajedla C 1100 Krajíček Miroslav Pozlovice 1943 ½
2013/2014 2 Napajedla C 1100 Juřenčák Josef Brumov-Bylnice B 1250 ½
2013/2014 1 Napajedla C 1100 Žáček Lubomír Horní Lhota 1692 ½
2012/2013 9 Napajedla C 1100 Hronek Štěpán Zlín E 1250 1
2012/2013 7 Napajedla C 1100 Tkáč Adam Pozlovice 1527 ½
2012/2013 6 Napajedla C 1100 Masař Ladislav Horní Lhota 1271 1
2012/2013 5 Napajedla C 1100 Blažek Michal Slavičín B 1100 1