Hráč Slavíček Miroslav

Slavíček Miroslav

User Pic
Jméno: Slavíček Miroslav
Oddíl: Šachový klub Dolní Čermná, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1739
Elo mezinárodní: 1708
ID: 14145
FIDE ID: 373133
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK Dolni Cermna 1701 1730 Kovář Václav Proplast Ceska Trebova 1593 1621 1
2018/2019 9 SK Dolni Cermna 1700 1730 Liebl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1738 1741 ½
2018/2019 7 SK Dolni Cermna 1693 1730 Schaffer David TJ Stefanydes Policka B 1657 1676 ½
2018/2019 6 SK Dolni Cermna 1693 1730 Rosenkranz Jindřich SK Svitavy 1636 1703 1
2018/2019 4 SK Dolni Cermna 1704 1745 Mareš Petr SK Usti nad Orlici D 1674 1719 0
2018/2019 3 SK Dolni Cermna 1698 1745 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici C 1935 1943 0
2018/2019 2 SK Dolni Cermna 1698 1745 Vavroušek Petr Sachovy klub Chocen 1681 1647 1
2018/2019 1 SK Dolni Cermna 1709 1745 Motl Josef SO Horni Cermna 1665 1678 0
2017/2018 11 SK Dolni Cermna 1696 1767 Smola Jan SK Usti nad Orlici C 1820 1808 1
2017/2018 10 SK Dolni Cermna 1707 1767 Čech Martin SK Usti nad Orlici D 1680 1671 0
2017/2018 9 SK Dolni Cermna 1715 1767 Jasanský Karel Proplast Ceska Trebova 1711 1719 ½
2017/2018 8 SK Dolni Cermna 1715 1767 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horni Cermna 1793 1821 0
2017/2018 7 SK Dolni Cermna 1732 1767 Paukert Ivo TJ Lanskroun B 1717 1783 0
2017/2018 6 SK Dolni Cermna 1732 1767 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravska Trebova 1859 1871 0
2017/2018 5 SK Dolni Cermna 1707 1767 Bartoš Karel TJ Stefanydes Policka B 1672 1650 0
2017/2018 4 SK Dolni Cermna 1707 1767 Langr Petr Sokol Mistrovice 1531 1558 1
2017/2018 3 SK Dolni Cermna 1707 1767 Vodička Martin SK Svitavy 1705 1724 ½
2017/2018 2 SK Dolni Cermna 1707 1767 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1659 1628 1
2017/2018 1 SK Dolni Cermna 1731 1770 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad 1756 1726 ½
2015/2016 11 ŠK Dolní Čermná 1707 1774 Sojma Zdeněk Sokol Mistrovice 1839 1864 0
2015/2016 10 ŠK Dolní Čermná 1707 1774 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1774 1742 0
2015/2016 7 ŠK Dolní Čermná 1707 1774 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1790 1796 0
2015/2016 5 ŠK Dolní Čermná 1707 1774 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 0
2015/2016 4 ŠK Dolní Čermná 1707 1774 Paukert Ivo TJ Lanškroun B 1704 1787 1
2015/2016 2 ŠK Dolní Čermná 1707 1774 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 1
2015/2016 1 ŠK Dolní Čermná 1707 1774 Petrželka Karel Proplast Česká Třebová B 1856 1857 ½
2014/2015 10 ŠK Dolní Čermná 1680 1754 Janeček František TJ Spartak Choceň 1716 1685 0
2014/2015 8 ŠK Dolní Čermná 1680 1754 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička C 1741 1
2014/2015 7 ŠK Dolní Čermná 1680 1754 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1786 1778 ½
2014/2015 6 ŠK Dolní Čermná 1680 1754 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 0
2014/2015 5 ŠK Dolní Čermná 1680 1754 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1765 1
2014/2015 4 ŠK Dolní Čermná 1680 1754 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1560 ½
2014/2015 3 ŠK Dolní Čermná 1680 1754 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1708 1708 ½
2014/2015 2 ŠK Dolní Čermná 1680 1754 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald 1728 1640 1
2014/2015 1 ŠK Dolní Čermná 1680 1754 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 0
2013/2014 11 ŠK Dolní Čermná 1732 1766 John Petr ŠK Ústí nad Orlicí D 1624 1
2013/2014 10 ŠK Dolní Čermná 1732 1766 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1834 1895 0
2013/2014 9 ŠK Dolní Čermná 1732 1766 Papáček Miloš TJ Spartak Letohrad 1796 1791 0
2013/2014 8 ŠK Dolní Čermná 1732 1766 Matoulek Václav TJ Jablonné nad Orlicí ½
2013/2014 7 ŠK Dolní Čermná 1732 1766 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička C 1558 1600 0
2013/2014 6 ŠK Dolní Čermná 1732 1766 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 0
2013/2014 5 ŠK Dolní Čermná 1732 1766 Paukert Ivo TJ Lanškroun B 1803 ½
2013/2014 3 ŠK Dolní Čermná 1732 1766 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald 1702 1
2013/2014 2 ŠK Dolní Čermná 1732 1766 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk B 1909 1919 ½
2013/2014 1 ŠK Dolní Čermná 1732 1766 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 1
2012/2013 11 ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1723 ½
2012/2013 10 ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 Maděra Stanislav ŠK Svitavy A 1803 1769 ½
2012/2013 9 ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 Procházka Petr TJ Lanškroun 2008 2006 0
2012/2013 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1879 1875 1
2012/2013 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 0
2012/2013 6 ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 Chvojka Antonín TJ Slovan M. Třebová 1827 0
2012/2013 5 ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1787 ½
2012/2013 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné n/O. 1679 1
2012/2013 2 ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 Kovář Václav Loko Česká Třebová B 1662 1
2012/2013 1 ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1702 1
2011/2012 9 Šachový klub Dolní Čermná 1779 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička B 1733 0
2011/2012 8 Šachový klub Dolní Čermná 1779 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 0
2011/2012 7 Šachový klub Dolní Čermná 1779 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 ½
2011/2012 6 Šachový klub Dolní Čermná 1779 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1674 0
2011/2012 5 Šachový klub Dolní Čermná 1779 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 1
2011/2012 4 Šachový klub Dolní Čermná 1779 Kodytek Tomáš Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 ½
2011/2012 3 Šachový klub Dolní Čermná 1779 Smola Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 0
2011/2012 2 Šachový klub Dolní Čermná 1779 Meleško Andrij TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1
2011/2012 1 Šachový klub Dolní Čermná 1779 Havel František ŠK Svitavy 1918 1918 0
2010/2011 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1760 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl "B" 1598 1
2010/2011 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1760 Paukert Ivo TJ Lanškroun "B" 1792 1
2010/2011 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1760 Zahradník Jaroslav TJ Sokol Horní Čermná 1000 1
2010/2011 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1760 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1718 1
2010/2011 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1760 Flos Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 1
2010/2011 1 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1760 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1846 0
2009/2010 11 TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1768 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1462 ½
2009/2010 9 TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1768 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B"" 1492 ½
2009/2010 8 TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1768 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C"" 1535 1
2009/2010 3 TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1768 Kubišta Ladislav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 1
2009/2010 2 TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1768 Chmelík Ondřej TJ Lanškroun C"" 1397 1
2009/2010 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1768 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1625 0
2009/2010 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1768 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 ½
2009/2010 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1768 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 1
2008/2009 9 ŠK Dolní Čermná o.s. 1777 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1262 ½
2008/2009 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1777 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná 1494 1
2008/2009 6 ŠK Dolní Čermná o.s. 1777 Marek Josef TJ Lanškroun C 1570 1
2008/2009 5 ŠK Dolní Čermná o.s. 1777 Janota Jiří TJ Sokol Mistrovice 1457 1
2008/2009 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1777 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C 1534 0
2008/2009 2 ŠK Dolní Čermná o.s. 1777 Belobrad Jan SK+Sokol Žamberk E 1250 1
2008/2009 1 ŠK Dolní Čermná o.s. 1777 Jirout Oldřich Krčma - Venzara Lanškroun 1000 1
2007/2008 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1766 Vícha Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1000 ½
2007/2008 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1766 Bečička David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1406 1
2007/2008 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1766 Fangl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1678 1
2007/2008 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1766 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1598 1
2007/2008 9 ŠK Dolní Čermná 1766 Kopal Vladimír SK Žamberk E 1467 1
2007/2008 8 ŠK Dolní Čermná 1766 Bém Tomáš ŠO K a.s. Kunvald C 1000 1
2007/2008 7 ŠK Dolní Čermná 1766 Křehký František ŠO K a.s. Kunvald B 1504 1
2007/2008 5 ŠK Dolní Čermná 1766 Hurdes Emil SK Žamberk D 1468 1
2007/2008 4 ŠK Dolní Čermná 1766 Janota Jiří TJ Sokol Mistrovice 1461 1
2007/2008 3 ŠK Dolní Čermná 1766 Pelinka František SK Žamberk F 1270 1
2007/2008 2 ŠK Dolní Čermná 1766 Krummer Jan TJ Spartak OEZ Letohrad B 1733 0
2007/2008 1 ŠK Dolní Čermná 1766 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1567 ½
2006/2007 11 TJ Sokol Horní Čermná 1778 Bureš Vladimír Sokol Městečko Trnávka 1653 1
2006/2007 10 TJ Sokol Horní Čermná 1778 Šebrle Jaroslav Lokomotiva Česká Třebová A 1801 ½
2006/2007 7 TJ Sokol Horní Čermná 1778 Felcman Tomáš TJ Jablonné nad Orlicí 1597 0
2006/2007 6 TJ Sokol Horní Čermná 1778 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1785 0
2006/2007 4 TJ Sokol Horní Čermná 1778 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1990 ½
2006/2007 3 TJ Sokol Horní Čermná 1778 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1696 1
2006/2007 2 TJ Sokol Horní Čermná 1778 Novák Miroslav FYGR Lanškroun 1700 0
2005/2006 11 ŠO K a.s. Kunvald 1765 Petráček Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1403 0
2005/2006 10 ŠO K a.s. Kunvald 1765 Dospíšil Patrik Štefanydes Polička B 1997 1
2005/2006 9 ŠO K a.s. Kunvald 1765 Glöckner Jaromír Slovan Moravská Třebová 1861 0
2005/2006 8 ŠO K a.s. Kunvald 1765 Kalous Tomáš ŠK Žamberk B 1744 1
2005/2006 6 ŠO K a.s. Kunvald 1765 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 ½
2005/2006 5 ŠO K a.s. Kunvald 1765 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1585 1
2005/2006 4 ŠO K a.s. Kunvald 1765 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1705 1
2005/2006 3 ŠO K a.s. Kunvald 1765 Paukert Ivo FYGR Lanškroun 1788 0
2005/2006 2 ŠO K a.s. Kunvald 1765 Weis Ladislav Spartak Choceň 1802 1
2005/2006 1 ŠO K a.s. Kunvald 1765 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1696 ½
2005/2006 10 Spartak OEZ Letohrad 1765 Zámečník Jan TJ DDM Hlinsko 1721 1
2005/2006 9 Spartak OEZ Letohrad 1765 Mazura Miloš SK Žamberk 1912 1
2005/2006 7 Spartak OEZ Letohrad 1765 Komárek David Štefanydes Polička 2147 0
2005/2006 5 Spartak OEZ Letohrad 1765 Sýkora Josef Eurokomplex Pardubice 2112 0
2005/2006 3 Spartak OEZ Letohrad 1765 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1776 0
2005/2006 2 Spartak OEZ Letohrad 1765 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1909 0
2005/2006 1 Spartak OEZ Letohrad 1765 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2040 0
2004/2005 11 ŠO K a.s. Kunvald 1783 Nikl Josef Sokol Horní Čermná 1250 1
2004/2005 9 ŠO K a.s. Kunvald 1783 Hurdes Emil SK Žamberk B 1557 ½
2004/2005 8 ŠO K a.s. Kunvald 1783 Bartošová Lucie Jiskra Litomyšl 1562 0
2004/2005 7 ŠO K a.s. Kunvald 1783 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1794 0
2004/2005 6 ŠO K a.s. Kunvald 1783 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1799 0
2004/2005 5 ŠO K a.s. Kunvald 1783 Buryška Tomáš Spartak OEZ Letohrad 1707 1
2004/2005 4 ŠO K a.s. Kunvald 1783 Weis Ladislav Spartak Choceň 1808 ½
2004/2005 3 ŠO K a.s. Kunvald 1783 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1250 1
2004/2005 2 ŠO K a.s. Kunvald 1783 Křivohlávek Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí C 1756 1
2003/2004 10 ZD Kunvald 1787 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1745 ½
2003/2004 9 ZD Kunvald 1787 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1742 1
2003/2004 8 ZD Kunvald 1787 Janeček František Spartak Choceň 1720 0
2003/2004 7 ZD Kunvald 1787 Bělohlávek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1794 0
2003/2004 6 ZD Kunvald 1787 Petrželka Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1985 0
2003/2004 5 ZD Kunvald 1787 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad 1861 1
2003/2004 4 ZD Kunvald 1787 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1663 ½
2003/2004 3 ZD Kunvald 1787 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1678 ½
2003/2004 2 ZD Kunvald 1787 Šimko Štefan Štefanydes Polička C 1779 1
2003/2004 1 ZD Kunvald 1787 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 ½