Hráč Matouš Radek

Matouš Radek

User Pic
Jméno: Matouš Radek
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1854
Elo mezinárodní: 1965
ID: 6635
FIDE ID: 325686
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 6 ŠK Rapid Pardubice 1965 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B"" 1956 0
2009/2010 4 ŠK Rapid Pardubice 1965 Malivánek Jiří TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 0
2008/2009 11 AKIS Pardubice 1870 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C 1805 0
2008/2009 10 AKIS Pardubice 1870 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2008/2009 9 AKIS Pardubice 1870 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1758 ½
2008/2009 8 AKIS Pardubice 1870 Mazuch Jan ŠK Bohemia Pardubice B 1958 0
2008/2009 7 AKIS Pardubice 1870 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička C 1721 1
2008/2009 6 AKIS Pardubice 1870 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička B 1335 1
2008/2009 5 AKIS Pardubice 1870 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1858 ½
2008/2009 4 AKIS Pardubice 1870 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny E 1879 1
2008/2009 3 AKIS Pardubice 1870 Kadlec Pavel ŠO DDM Hlinsko 1906 ½
2008/2009 2 AKIS Pardubice 1870 Mužík Ferdinand TJ ŠO a DDM Chrudim C 1613 1
2008/2009 1 AKIS Pardubice 1870 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1401 1
2008/2009 6 Synpo Pardubice 1870 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1811 0
2007/2008 10 SYNPO Pardubice 1962 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1760 0
2007/2008 9 SYNPO Pardubice 1962 Halbrštát David TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 ½
2007/2008 7 SYNPO Pardubice 1962 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 2095 ½
2007/2008 4 SYNPO Pardubice 1962 Janko Jan AKIS Pardubice 1790 ½
2006/2007 6 Dymák Heřmanův Městec 1879 Jindrásek Mojmír Spartak Choceň A 1806 ½
2006/2007 1 Dymák Heřmanův Městec 1879 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1672 1
2005/2006 7 Kavárna Evropa Pardubice 1920 Holfeuer Antonín TJ DDM Hlinsko 1842 0
2005/2006 6 Kavárna Evropa Pardubice 1920 Havrlík Pavel SK Žamberk 1974 0
2005/2006 4 Kavárna Evropa Pardubice 1920 Kastner Oldřich Štefanydes Polička 2177 0
2005/2006 3 Kavárna Evropa Pardubice 1920 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2134 ½
2005/2006 2 Kavárna Evropa Pardubice 1920 Sýkora Josef Eurokomplex Pardubice 2112 0
2005/2006 1 Kavárna Evropa Pardubice 1920 Němec Bohumil TJ + DDM Chrudim B 1901 ½
2005/2006 7 Jiskra Heřmanův Městec 1920 Řechková Miloslava Holcim Prachovice 1876 ½
2005/2006 5 Jiskra Heřmanův Městec 1920 Kůs Martin TJ+DDM Chrudim C 1503 1
2005/2006 4 Jiskra Heřmanův Městec 1920 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny C 1878 ½
2005/2006 3 Jiskra Heřmanův Městec 1920 Laušman Petr KONTAX Pardubice 1880 ½
2005/2006 2 Jiskra Heřmanův Městec 1920 Křemenák Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1776 ½
2005/2006 1 Jiskra Heřmanův Městec 1920 Štorek Luboš TJ DDM Hlinsko B 1742 0
2003/2004 9 H. Městec 1699 Šebek Pavel Hlinsko 1715 ½
2003/2004 8 H. Městec 1699 Novák Vladimír Infinity E 1855 1
2003/2004 7 H. Městec 1699 Bielčik Jindřich Kámen 1573 1
2003/2004 6 H. Městec 1699 Kůs Miroslav Chrudim D 1
2003/2004 5 H. Městec 1699 Drlík Stanislav Chrudim C 1633 ½
2003/2004 2 H. Městec 1699 Žílka Jaromír Krucemburk 1
2003/2004 7 H. Městec B 1699 Grimm Jan Krouna 1
2003/2004 5 H. Městec B 1699 Káva František Chrudim E 1513 1
2003/2004 4 H. Městec B 1699 Kalhous Miroslav Infinity F 1570 1
2003/2004 3 H. Městec B 1699 Růžička Filip Synthesia D 1100 1
2003/2004 2 H. Městec B 1699 Jouza Petr Bohdaneč 1652 1
2003/2004 1 H. Městec B 1699 Tlapák Stanislav Prachovice B 1782 1