Hráč Jedličková Petra

Jedličková Petra

User Pic
Jméno: Jedličková Petra
Oddíl: TJ Sokol Zaječice
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1794
Elo mezinárodní: 1792
ID: 28275
FIDE ID: 346195
Rok narození: 1994
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Sokol Zaječice 1796 1797 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny D 2017 2009 0 soutěž
2018/2019 2 Sokol Zajecice 1801 1782 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 1993 1992 0 soutěž
2018/2019 1 Sokol Zajecice 1774 1782 Marek Jiří SK Vysoke Myto B 1661 1718 1 soutěž
2017/2018 11 SK Lipa 1779 1784 Macek Ondřej Eurobit 1601 1550 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Lipa 1775 1784 Daněk Pavel SK Vysoke Myto 1913 1918 ½ soutěž
2016/2017 3 SK Lipa 1783 1770 Kupsa Matěj TJ Lanskroun 1693 1690 1 soutěž
2016/2017 2 SK Lipa 1783 1770 Prokop Matěj SK Rapid Pardubice B 1915 1897 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Sokol Zaječice 1783 1770 Kovář Václav Proplast Česká Třebová 1657 1682 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Zaječice 1783 1770 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1881 1878 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Zaječice 1783 1770 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 1985 1981 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Zaječice 1783 1770 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1957 1960 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Zaječice 1783 1770 Schaffer David TJ Štefanydes Polička B 1702 1718 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Zaječice 1783 1770 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1882 1845 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Zaječice 1783 1770 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1612 1634 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Zaječice 1783 1770 Kozák David ŠK Svitavy 1780 1767 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1783 1770 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí 2014 2031 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1783 1770 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2159 2144 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1783 1770 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Králové B 1887 1933 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1783 1770 Urbášek Oleg ŠK 1921 Zábřeh 1951 1963 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1783 1770 Fiala Vlastimil Tatran Litovel B 2028 2033 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Lípa C 1783 1770 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Lípa C 1783 1770 Velecký Viktor TJ Hronov A 2052 2106 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Lípa C 1783 1770 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Lípa C 1783 1770 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lípa C 1783 1770 Erban Jiří Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Lípa C 1783 1770 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1908 1929 0 soutěž
2014/2015 11 Sokol Zaječice 1634 1668 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1854 1888 0 soutěž
2014/2015 10 Sokol Zaječice 1634 1668 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1914 1913 0 soutěž
2014/2015 9 Sokol Zaječice 1634 1668 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1872 1904 0 soutěž
2014/2015 8 Sokol Zaječice 1634 1668 Jániš Petr Proplast Česká Třebová 1841 1887 1 soutěž
2014/2015 7 Sokol Zaječice 1634 1668 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1607 ½ soutěž
2014/2015 6 Sokol Zaječice 1634 1668 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1889 1893 1 soutěž
2014/2015 5 Sokol Zaječice 1634 1668 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř A 1880 1924 ½ soutěž
2014/2015 4 Sokol Zaječice 1634 1668 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun 1678 1720 1 soutěž
2014/2015 3 Sokol Zaječice 1634 1668 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny C 2012 2006 ½ soutěž
2014/2015 2 Sokol Zaječice 1634 1668 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl 1594 1625 1 soutěž
2014/2015 1 Sokol Zaječice 1634 1668 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1851 1870 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Lípa C 1634 1668 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1671 1671 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Lípa C 1634 1668 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem B 1817 1814 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Lípa C 1634 1668 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou B 1718 1634 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lípa C 1634 1668 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1733 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Lípa C 1634 1668 Vacek Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Lípa C 1634 1668 Portych Václav Sokol Hradec Králové B 1844 1854 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Lípa C 1634 1668 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí 1672 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lípa C 1634 1668 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Lípa C 1634 1668 Hepnar David NIKI TJ Náchod B 1784 1777 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1634 1668 Indrák Igor ŠK AD Jičín B 2126 2068 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1634 1668 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2014 2003 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 1634 1668 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1580 1554 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Lípa D 1546 1600 Gloser David ŠK Lípa F 1285 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Lípa D 1546 1600 Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1676 1776 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Lípa D 1546 1600 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Lípa D 1546 1600 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Lípa D 1546 1600 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1651 1629 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Lípa D 1546 1600 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1539 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Lípa D 1546 1600 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové C 1606 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Lípa D 1546 1600 Mareš Ilja ŠK Lípa E 1798 1795 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Lípa C 1546 1600 Nedbal Radek ŠK AD Jičín D 1756 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Lípa C 1546 1600 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1711 1706 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Lípa C 1546 1600 Kodoň Zdeněk Sokol Hradec Králové B 1566 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Lípa C 1546 1600 Geissel Josef TJ Nová Paka 1806 1806 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Lípa C 1546 1600 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1651 1629 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Lípa C 1546 1600 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Lípa B 1546 1600 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1913 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK LÍPA C 1515 1572 Plachetka Milan TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK LÍPA C 1515 1572 Dvořák Jan TJ SOKOL VRCHOVINY A 1510 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK LÍPA C 1515 1572 Dostálek Petr DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK LÍPA C 1515 1572 Fišer Jan P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK LÍPA C 1515 1572 Čepelka Michal ŠK DOBRUŠKA 1100 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Lípa E 1515 1572 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1678 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Lípa E 1515 1572 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1598 1613 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Lípa E 1515 1572 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lípa E 1515 1572 Řehák Ladislav Sokol Dubenec 1536 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Lípa E 1515 1572 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1728 1497 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Lípa E 1515 1572 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1668 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Lípa E 1515 1572 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové C 1671 1618 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lípa E 1515 1572 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice C 1799 1797 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Lípa C 1503 1528 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1754 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Lípa C 1503 1528 Suchánek Michal TJ Nová Paka 1392 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Lípa C 1503 1528 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1673 1620 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Lípa C 1503 1528 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Lípa C 1503 1528 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov 1697 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Lípa C 1503 1528 Tomášů Martin Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1641 1674 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Lípa C 1503 1528 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1812 1794 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Lípa C 1503 1528 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí 1808 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Lípa C 1503 1528 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1664 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Lípa C 1503 1528 Dvořák David ŠK Lípa D 1815 1760 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Lípa C 1503 1528 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1475 Šaffová Michaela Sokol Údlice 1753 0 soutěž
2010/2011 5 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1475 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1756 0 soutěž
2010/2011 4 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1475 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1599 1 soutěž
2010/2011 3 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1475 Šaffová Michaela Sokol Údlice 1753 0 soutěž
2009/2010 9 DDM Týniště nad Orlicí 1300 Plašil Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1318 0 soutěž
2009/2010 8 DDM Týniště nad Orlicí 1300 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1548 0 soutěž
2009/2010 6 DDM Týniště nad Orlicí 1300 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1567 ½ soutěž
2009/2010 5 DDM Týniště nad Orlicí 1300 Ševčík Konrád Panda Rychnov nad Kněžnou D 1329 1 soutěž
2009/2010 2 DDM Týniště nad Orlicí 1300 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1658 1 soutěž
2009/2010 1 DDM Týniště nad Orlicí 1300 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1706 0 soutěž
2009/2010 11 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1588 ½ soutěž
2009/2010 10 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 Freisleben Matěj Jiskra Jaroměř 1250 1 soutěž
2009/2010 9 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 Krupička Jakub Desko Liberec "B" 1527 0 soutěž
2009/2010 8 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 Lisý Jiří Novoborská šachová akademie 1250 1 soutěž
2009/2010 7 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 Boura Matěj Jiskra RMSK Nový Bydžov 1000 ½ soutěž
2009/2010 6 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 Havelka Josef ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 1 soutěž
2009/2010 5 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 Žejdlík Patrik TJ Štefanydes Polička 1000 0 soutěž
2009/2010 4 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 Ruml Václav 2222 Polabiny "B" 1440 1 soutěž
2009/2010 3 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 Kábrt Jakub Sokol Praha-Kobylisy "A" 1515 0 soutěž
2009/2010 2 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 Vančura Daniel 2222 Polabiny "A" 1669 0 soutěž
2009/2010 1 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy "B" 1100 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Rambousek Josef ŠK Dobruška 1357 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Eliáš Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1404 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Divíšek Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1553 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Ševčík Konrád Panda Rychnov nad Kněžnou D 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Kopecká Eliška ŠOK a.s. Kunvald D 1250 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Kubec Oldřich Sokol Javornice 1653 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 0 soutěž
2007/2008 11 DDM Týniště nad Orlicí Eliáš Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1450 0 soutěž
2007/2008 10 DDM Týniště nad Orlicí Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1538 0 soutěž
2007/2008 8 DDM Týniště nad Orlicí Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1 soutěž
2007/2008 7 DDM Týniště nad Orlicí Ulman Jaromír ŠK Dobruška 0 soutěž
2007/2008 6 DDM Týniště nad Orlicí Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1754 0 soutěž
2007/2008 5 DDM Týniště nad Orlicí Kopecká Eliška ŠOK a.s. Kunvald D 1250 1 soutěž
2007/2008 3 DDM Týniště nad Orlicí Petráněk Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 1 soutěž
2007/2008 2 DDM Týniště nad Orlicí Macháň Jan Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 0 soutěž
2007/2008 1 DDM Týniště nad Orlicí Opička Jan Sokol Javornice 1569 0 soutěž
2007/2008 7 DDM Týniště Pražák Matouš Jiskra N. Bydžov C 1250 0 soutěž
2007/2008 6 DDM Týniště Komárková Tereza ZŠ a MŠ Kopidlno 1 soutěž
2007/2008 5 DDM Týniště Kracík Tomáš DDM Třebechovice 2028 0 soutěž
2007/2008 4 DDM Týniště Otradovský Radek Sokol Hradec Kr. B 1250 1 soutěž
2007/2008 3 DDM Týniště Sršeň Tomáš Panda Rychnov C 1504 0 soutěž
2007/2008 2 DDM Týniště Jireš Michal Panda Rychnov D 1250 1 soutěž
2007/2008 1 DDM Týniště Behina Dominik ŠK Dobruška 1100 1 soutěž
2006/2007 11 DDM Týniště nad Orlicí Štichauer Pavel ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 soutěž
2006/2007 9 DDM Týniště nad Orlicí Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1100 0 soutěž
2006/2007 8 DDM Týniště nad Orlicí Cens Bohumír TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1 soutěž
2006/2007 7 DDM Týniště nad Orlicí Hovad Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1544 0 soutěž
2006/2007 6 DDM Týniště nad Orlicí Opička Jan Sokol Javornice 1557 0 soutěž
2006/2007 5 DDM Týniště nad Orlicí Heřman Ondřej Panda Rychnov nad Kněžnou E 0 soutěž
2006/2007 4 DDM Týniště nad Orlicí Macháň Jan Panda Rychnov nad Kněžnou D 1 soutěž
2006/2007 3 DDM Týniště nad Orlicí Dubský Jiří ŠK Dobruška 1623 0 soutěž
2006/2007 2 DDM Týniště nad Orlicí Horný Kamil ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1 soutěž
2006/2007 1 DDM Týniště nad Orlicí Chmelař Vítězslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 0 soutěž
2006/2007 11 DDM Týniště Kraus Tomáš Lázně Bělohrad A 1890 0 soutěž
2006/2007 10 DDM Týniště Suchánek Michal Lázně Bělohrad B ½ soutěž
2006/2007 9 DDM Týniště Nosek Jakub Panda Rychnov B 1470 0 soutěž
2006/2007 8 DDM Týniště Horníček Pavel Panda Rychnov C 1539 ½ soutěž
2006/2007 7 DDM Týniště Rain Jan Jiskra Jaroměř B 0 soutěž
2006/2007 6 DDM Týniště Kracík Tomáš DDM Třebechovice 1809 0 soutěž
2006/2007 3 DDM Týniště Pátek Adam Panda Rychnov D 1 soutěž
2006/2007 2 DDM Týniště Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové B 1583 0 soutěž
2006/2007 1 DDM Týniště Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov B 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Horníček Jan Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1438 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Plachetka Milan Sokol Javornice 1495 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1589 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1520 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Petráněk Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Koblása Petr Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Gregor Jiří ŠK Dobruška 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Labík Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1731 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Marečková Martina Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 0 soutěž