Hráč Cach Tomáš

Cach Tomáš

User Pic
Jméno: Cach Tomáš
Oddíl: TJ Sokol Zaječice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1596
Elo mezinárodní: 1606
ID: 41928
FIDE ID: 388246
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Sokol Zajecice 1609 1600 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici A 1956 1929 0
2018/2019 9 Sokol Zajecice 1609 1600 Bartošová Lucie SK pri DDM Litomysl 1902 1898 0
2018/2019 8 Sokol Zajecice 1621 1600 Kameník David TJ Spartak Letohrad 1794 1800 0
2018/2019 7 Sokol Zajecice 1621 1600 Šťulík Jiří SO Hlinsko 1760 1766 0
2018/2019 3 Sokol Zajecice 1605 1586 Doleček Matěj TJ Lanskroun 1669 1694 ½
2018/2019 2 Sokol Zajecice 1605 1586 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1976 1975 0
2018/2019 11 Jiskra Hermanuv Mestec 1609 1600 Daněk Pavel SK Bohemia Pardubice B 1897 1900 ½
2018/2019 10 Jiskra Hermanuv Mestec 1609 1600 Zámečník Jan SO Hlinsko B 1799 1799 0
2018/2019 7 Jiskra Hermanuv Mestec 1613 1600 Novotný Aleš Eurobit 1976 1949 ½
2018/2019 4 Jiskra Hermanuv Mestec 1610 1586 Šulcová Tereza Radmila 2222 SK Polabiny F 1288 1347 1
2018/2019 3 Jiskra Hermanuv Mestec 1605 1586 Kvapil Jan 2222 SK Polabiny E 1503 0 1
2018/2019 2 Jiskra Hermanuv Mestec 1605 1586 Kvapil Paul SK Rapid Pardubice C 0 0 1
2018/2019 1 Jiskra Hermanuv Mestec 1594 1586 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1624 1630 1
2017/2018 10 SK Rapid Pardubice C 1587 1577 Stránský Luboš SO Hlinsko B 1547 1523 1
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice C 1586 1577 Pilná Jitka 2222 SK Polabiny G 1434 1498 ½
2017/2018 8 SK Rapid Pardubice C 1586 1577 Buchta Martin TJ Stefanydes Policka C 1691 1653 ½
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice C 1591 1577 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice B 1647 1670 0
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice C 1587 1577 Binas Jindřich Sokol Lazne Bohdanec 1550 1613 1
2017/2018 3 SK Rapid Pardubice C 1587 1577 Vorel Bohuslav 2222 SK Polabiny F 1523 1530 ½
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice C 1587 1577 Joukl Martin SK Rapid Pardubice B 1591 1641 0
2017/2018 1 SK Rapid Pardubice C 1582 1564 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1751 1810 0
2017/2018 10 Sokol Zajecice 1587 1577 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1970 1977 0
2017/2018 8 Sokol Zajecice 1586 1577 Kalousek Vladimír SK Usti nad Orlici A 2039 2017 ½
2017/2018 7 Sokol Zajecice 1586 1577 Marinov Peter SK Vysoke Myto B 1739 1758 0
2017/2018 6 Sokol Zajecice 1591 1577 Bartoš Martin TJ SO Chrudim 1724 1735 ½
2017/2018 4 Sokol Zajecice 1610 1586 Holásek Vít SK Usti nad Orlici B 1757 1789 1
2017/2018 3 Sokol Zajecice 1587 1577 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice 1587 1586 0
2017/2018 2 Sokol Zajecice 1587 1577 Janda Lubomír SO Hlinsko 1787 1795 1
2017/2018 1 Sokol Zajecice 1582 1564 Petrík Peter SK pri DDM Litomysl 0
2016/2017 11 Sokol Zajecice 1571 1518 Cach Jakub 2222 SK Polabiny D 1974 1993 ½
2016/2017 10 Sokol Zajecice 1571 1518 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor 1959 1971 0
2016/2017 4 Sokol Zajecice 1571 1518 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici B 1926 1920 0
2015/2016 11 TJ Sokol Zaječice 1571 1518 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 ½
2015/2016 10 TJ Sokol Zaječice 1571 1518 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny D 1938 1923 1
2015/2016 7 TJ Sokol Zaječice 1571 1518 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice 2027 1979 0
2015/2016 5 TJ Sokol Zaječice 1571 1518 Volf Jaroslav TJ Lanškroun 2014 2031 0
2015/2016 4 NOPO Miřetice 1571 1518 Honek Jan TJ ŠO Chrudim D 1871 1865 0
2015/2016 3 NOPO Miřetice 1571 1518 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 0
2015/2016 4 NOPO Miřetice 1571 1518 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny H 1498 1559 1
2014/2015 3 Sokol Zaječice 1249 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1969 1978 0
2014/2015 10 NOPO Miřetice 1249 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny I 1713 1754 0
2014/2015 9 NOPO Miřetice 1249 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice F 1613 1598 ½
2014/2015 8 NOPO Miřetice 1249 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 0
2014/2015 7 NOPO Miřetice 1249 Krys Jan TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 ½
2014/2015 4 NOPO Miřetice 1249 Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1542 1
2013/2014 9 Sokol Zaječice 1250 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1870 0
2013/2014 8 Sokol Zaječice 1250 Zoubek David ŠK Rapid Pardubice C 1789 1855 0
2013/2014 7 Sokol Zaječice 1250 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2013 2017 0
2013/2014 4 Sokol Zaječice 1250 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 0