Hráč Dvořák Vladimír

Dvořák Vladimír

User Pic
Jméno: Dvořák Vladimír
Oddíl: SK ROŠÁDA Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1912
Elo mezinárodní: 1935
ID: 1137
FIDE ID: 315745
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ROŠÁDA Prostějov A 1883 1924 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2076 2043 ½
2018/2019 9 ROŠÁDA Prostějov A 1883 1924 Lev Pavel Sokol Skalička A 2127 2173 0
2018/2019 8 ROŠÁDA Prostějov A 1896 1924 Šobáň Jaroslav A64 PřF Olomouc 2099 2082 0
2018/2019 7 ROŠÁDA Prostějov A 1896 1924 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1950 1940 0
2018/2019 6 ROŠÁDA Prostějov A 1903 1924 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2031 2010 0
2018/2019 4 ROŠÁDA Prostějov A 1896 1921 Valenta Vít ŠK Velké Losiny B 2169 2104 ½
2018/2019 3 ROŠÁDA Prostějov A 1900 1921 Gawlas Roman SK Řetězárna 1946 1942 ½
2018/2019 2 ROŠÁDA Prostějov A 1900 1921 Zapletal Jiří Sokol Přemyslovice A 2079 2079 0
2018/2019 1 ROŠÁDA Prostějov A 1947 1921 Dabrowski Jaroslaw ŠK Jeseník A 1995 0 ½
2018/2019 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1883 1924 Minařík Lubomír Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 1
2018/2019 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1883 1924 Virgler Karel SK Prostějov B 1833 1738 1
2018/2019 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1896 1924 Mohapl Tomáš SK Prostějov C 1575 1678 1
2018/2019 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1896 1924 Přikrylová Iva Sokol Citov 0 1828 ½
2018/2019 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1903 1924 Najmon Miloš T.J. Sokol Tovačov 0 1614 ½
2018/2019 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1903 1924 Hájek Zdeněk T.J. Sokol Přemyslovice 1908 1894 ½
2018/2019 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1896 1921 Ochman Tomáš Šachový klub Olomouc B 1853 1839 1
2018/2019 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1896 1921 Jiříček Jakub T.J. Sokol Skalička B 1926 1957 0
2018/2019 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1900 1921 Pinkava Jaroslav Sokol Konice 0 1771 1
2018/2019 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1900 1921 Kučera Jiří Sigmia Olomouc A 1944 1952 ½
2018/2019 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1947 1921 Lukša Zdeněk Meopta Přerov Vinary 1936 1934 ½
2017/2018 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1999 2010 Nehyba Martin T.J. Sokol Skalička 2045 2003 ½
2017/2018 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 2013 2010 Hradský Aleš SK Prostějov B 1766 1737 ½
2017/2018 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 2026 2010 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc C 1918 1917 0
2017/2018 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 2036 2010 Šlapák Vladislav T.J. Sokol Citov 0 1694 ½
2017/2018 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 2013 2010 Prucek Ladislav T.J. Sokol Přemyslovice B 1883 1854 1
2017/2018 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 2013 2010 Kučera Jiří ŠK SIGMIA Olomouc A 2007 2019 ½
2017/2018 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 2013 2010 Londin Šimon SK Prostějov C 1848 1828 1
2017/2018 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 2013 2010 Musil Vítězslav A64 PŘF UP Olomouc 1995 1966 0
2017/2018 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 2020 1984 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1919 1935 1
2017/2018 11 Rošáda Prostějov 1999 2010 Vaculík Jakub Velké Losiny B 2195 2218 ½
2017/2018 10 Rošáda Prostějov 2013 2010 Kašparovský Petr TJ SOKOL Přemyslovice 1925 1964 ½
2017/2018 9 Rošáda Prostějov 2013 2010 Wrobel Maciej Zlaté Hory 1965 0 0
2017/2018 8 Rošáda Prostějov 2026 2010 Přenosil Jiří AŠK Olomouc B 2035 2050 ½
2017/2018 7 Rošáda Prostějov 2026 2010 Gawlas Roman Česká Ves 1922 1927 0
2017/2018 6 Rošáda Prostějov 2036 2010 Hejnar Petr Uničov 1843 1849 ½
2017/2018 5 Rošáda Prostějov 2036 2010 Londin Šimon SK Prostějov 1840 1828 ½
2017/2018 4 Rošáda Prostějov 2013 2010 Strašil Pavel ŠK Zábřeh 2032 2065 ½
2017/2018 3 Rošáda Prostějov 2013 2010 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1955 1965 ½
2017/2018 2 Rošáda Prostějov 2013 2010 Gerych Jan Tatran Litovel B 2002 1983 1
2017/2018 1 Rošáda Prostějov 2020 1984 Botur Michal A64 Grygov B 1977 1934 1
2015/2016 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 Zapletal Jiří T.J. Sokol Přemyslovice B 2068 2056 ½
2015/2016 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1943 1981 ½
2015/2016 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 Opletal Josef T.J. Sokol Citov 1739 1759 1
2015/2016 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 Hradský Aleš SK Prostějov B 1793 1813 1
2015/2016 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 Kamarád František A64 Př.F UP Olomouc 1839 1757 0
2015/2016 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 Maláč Pavel Sigmia Senior Olomouc B 1903 1914 1
2015/2016 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 Čala Jiří T.J. Sokol Tovačov 1765 1783 0
2015/2016 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 Hajnyš Antonín T.J. Sokol Konice 1837 ½
2015/2016 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1931 1953 1
2015/2016 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 Vaculík Petr T.J. Sokol Skalička B 1865 1846 ½
2015/2016 11 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 Gnida Patrik TJ Zlaté Hory 2064 2119 ½
2015/2016 10 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice A 2068 2056 1
2015/2016 9 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 Trávníček Petr ŠK Šternberk 2007 2018 ½
2015/2016 8 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 Hejnar Petr AŠK DA Olomouc B 1808 1836 ½
2015/2016 7 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc A 2040 2059 ½
2015/2016 6 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 Maláč Pavel Sigmia Olomouc A 1903 1914 ½
2015/2016 5 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 Kozák Pavel ŠK Jeseník A 1960 1974 1
2015/2016 4 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov A 2045 2059 ½
2015/2016 3 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 Sohr Vladimír TJ Sokol Šumperk A 2086 2101 ½
2015/2016 2 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 Vaculík Jakub TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 0
2015/2016 1 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 1939 1948 1
2014/2015 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1940 1936 ½
2014/2015 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 Zvoníček Václav SK Junior Prostějov 1902 ½
2014/2015 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 Novák Bořivoj T. J. Sokol Hranice 1842 1785 1
2014/2015 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 Závůrka Roman SK Prostějov B 2155 2150 ½
2014/2015 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 Vláčil Vladimír T. J. Sokol Tovačov 2065 2046 ½
2014/2015 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 Maláč Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1962 1958 ½
2014/2015 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 Zapletal Jiří T. J. Sokol Přemyslovice B 2018 2066 ½
2014/2015 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 Sýkora Jan T. J. Sokol Skalička B 2099 2067 0
2014/2015 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2091 2017 ½
2014/2015 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 Jemelka Jan Spartak Přerov 1994 1982 0
2014/2015 11 SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 Valenta Vít T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 ½
2014/2015 10 SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 Závůrka Roman SK Prostějov 2155 2150 0
2014/2015 9 SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 Štverák Milan Sokol Skalička 2065 2061 ½
2014/2015 8 SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2091 2086 ½
2014/2015 7 SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2076 2085 0
2014/2015 6 SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 Malý Marek Velké Losiny B 2158 2165 0
2014/2015 5 SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 Bareš Jáchym A64 PřF Olomouc 1998 2036 ½
2014/2015 4 SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 Gnida Patrik TJ Zlaté Hory 2000 2014 0
2014/2015 3 SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2042 2036 ½
2014/2015 2 SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2153 2136 0
2014/2015 1 SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2091 2093 ½
2013/2014 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 2046 2047 Novák Bořivoj T.J. Sokol Hranice 1844 1800 1
2013/2014 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 2046 2047 Přikryl Tomáš SK Přerov 1996 1991 ½
2013/2014 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 2046 2047 Bednář Martin T.J. Sokol Skalička B 1742 1728 ½
2013/2014 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 2046 2047 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2116 2009 ½
2013/2014 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 2046 2047 Hradský Aleš SK Prostějov B 1768 1775 1
2013/2014 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 2046 2047 Zapletal Jiří T.J. Sokol Přemyslovice B 1987 2003 ½
2013/2014 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 2046 2047 Maláč Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1972 1999 1
2013/2014 11 ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2116 2110 ½
2013/2014 10 ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 Štec František Spartak Přerov 1967 1923 ½
2013/2014 9 ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 Zapletal Jiří Sokol Přemyslovice 1987 2003 ½
2013/2014 8 ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 Musil Vítězslav Sokol Skalička 1987 1989 1
2013/2014 7 ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1972 1999 1
2013/2014 6 ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 Švancara Petr ŠK DUE POP Uničov 2094 2092 0
2013/2014 5 ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 Vaculík Jakub Sokol Velké Losiny B 2026 2014 ½
2013/2014 4 ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2019 2008 1
2013/2014 3 ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 0
2013/2014 2 ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1846 1888 ½
2013/2014 1 ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 Šobáň Jaroslav A64 PřF Olomouc 2146 2157 0
2012/2013 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 Klička Pavel ŠK Loštice 1876 1877 ½
2012/2013 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 Jemelka Jan Spartak Přerov 2020 2008 ½
2012/2013 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2024 2018 ½
2012/2013 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 Sochor Stanislav A64 PřF UP Olomouc 2122 2133 ½
2012/2013 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2094 2099 ½
2012/2013 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 Trávníček Petr Sigmia Olomouc 2138 2117 1
2012/2013 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 Švancara Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 2127 2121 ½
2012/2013 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2127 2109 ½
2012/2013 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 Závůrka Roman SK Prostějov 2154 2148 0
2012/2013 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 0
2012/2013 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 Kozák Petr TJ Sokol Skalička 2138 2141 ½
2012/2013 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 2016 Štec František SK Přerov 2026 1967 ½
2012/2013 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 2016 Mikulka Jan ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1865 1
2012/2013 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 2016 Vláčil Vladimír TJ Sokol Tovačov 2040 2020 ½
2012/2013 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 2016 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička B 2158 2125 ½
2012/2013 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 2016 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1893 1823 ½
2012/2013 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 2016 Zavurka Roman SK Prostějov B 2154 2148 ½
2012/2013 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 2016 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1854 ½
2012/2013 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 2016 Matoušek Petr GARDE Calcio Olomouc B 2127 2109 ½
2012/2013 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 2016 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice B 1952 1934 1
2012/2013 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 2016 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 2000 ½
2011/2012 11 SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 Jemelka Jan TJ Spartak Přerov 2004 2008 ½
2011/2012 10 SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2058 2054 ½
2011/2012 9 SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1856 1
2011/2012 8 SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 Volek Karel ŠK Loštice 1960 1955 1
2011/2012 7 SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2129 2097 ½
2011/2012 6 SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2369 2370 0
2011/2012 5 SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 Závůrka Roman SK Prostějov 2166 2186 0
2011/2012 4 SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2068 2072 0
2011/2012 3 SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 Zapletal Milan ŠK MKZ Šternberk 1940 ½
2011/2012 2 SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 Švancara Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 2137 2110 0
2011/2012 1 SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 Trávníček Petr Sigmia Olomouc 2165 2096 ½
2011/2012 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 Čala Jiří TJ Sokol Tovačov 1761 1
2011/2012 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1937 1947 1
2011/2012 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 Zatloukal Petr A64 PřF UP Olomouc 2139 2132 ½
2011/2012 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 Gerych Jan GARDE Calcio Olomouc B 2067 2035 1
2011/2012 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 2034 ½
2011/2012 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1845 1
2011/2012 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 Sýkora Jan Sokol Skalička B 2149 2121 1
2011/2012 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 Závůrka Roman SK Prostějov B 2166 2186 ½
2011/2012 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 Mikulík Josef Sigmia Senior klub Olomouc B 1898 0
2011/2012 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1958 1845 ½
2010/2011 8 SK Prostějov B 2005 Zatloukal Miroslav TJ Sokol Konice 1715 ½
2010/2011 7 SK Prostějov B 2005 Oral Josef SIgmia Olomouc B 1935 1
2010/2011 5 SK Prostějov B 2005 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička B 1794 1
2010/2011 4 SK Prostějov B 2005 Molnár Jiří GARDE Calcio Olomouc B 1870 1
2010/2011 3 SK Prostějov B 2005 Štec František SK Přerov 1935 1
2010/2011 2 SK Prostějov B 2005 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice B 1746 1
2010/2011 1 SK Prostějov B 2005 Šneidr Michal TJ Sokol Tovačov 1250 1
2010/2011 11 SK ROŠÁDA Prostějov 2005 Sněhota Martin A64 PřF UP Olomouc 1934 ½
2010/2011 10 SK ROŠÁDA Prostějov 2005 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1823 ½
2010/2011 9 SK ROŠÁDA Prostějov 2005 Lužíková Nicola Tatran Litovel C 1845 1
2010/2011 8 SK ROŠÁDA Prostějov 2005 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička 2120 ½
2010/2011 7 SK ROŠÁDA Prostějov 2005 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2052 ½
2010/2011 6 SK ROŠÁDA Prostějov 2005 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1998 1
2010/2011 5 SK ROŠÁDA Prostějov 2005 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice 1746 1
2010/2011 4 SK ROŠÁDA Prostějov 2005 Zapletal Jiří Garde Calcio Olomouc 2166 ½
2010/2011 3 SK ROŠÁDA Prostějov 2005 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1954 ½
2010/2011 2 SK ROŠÁDA Prostějov 2005 Jemelka Jan Spartak Přerov 2011 ½
2010/2011 1 SK ROŠÁDA Prostějov 2005 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2067 ½
2009/2010 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1870 ½
2009/2010 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 Fiala Jiří SK Prostějov B 1929 ½
2009/2010 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1769 1
2009/2010 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 Přenosil Jiří AŠK Olomouc B 2116 ½
2009/2010 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 Hrabal Michal A64 DDM Olomouc 1908 1
2009/2010 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 Bednář Martin TJ Sokol Skalička B 1763 ½
2009/2010 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 Trávníček Petr Garde Calcio Olomouc B 2098 ½
2009/2010 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1919 1
2009/2010 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 1982 0
2009/2010 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 Zatloukal Petr TJ Sokol Přemyslovice 2090 ½
2009/2010 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2059 0
2009/2010 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2001 ½
2009/2010 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 1
2009/2010 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 Fiala Vlastimil GARDE Calcio Olomouc 2046 ½
2009/2010 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1917 0
2009/2010 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička 2050 ½
2009/2010 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 Přikryl Tomáš Spartak Přerov 1973 1
2009/2010 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1996 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2109 ½
2008/2009 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 2024 Kašparovský Petr TJ Sokol Konice 1810 ½
2008/2009 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 2024 Bednář Václav TJ Sokol Skalička B 1780 1
2008/2009 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 2024 Goroš Jan Garde Calcio Olomouc B 1827 ½
2008/2009 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 2024 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1925 1
2008/2009 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 2024 Mikulík Josef Sigmia Senior klub Olomouc B 1933 ½
2008/2009 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 2024 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1775 1
2008/2009 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 2024 Kolašín Jan A64 DDM Olomouc 1942 1
2008/2009 11 SK ROŠÁDA Prostějov 2024 Trávníček Petr GARDE Calcio Olomouc 2188 ½
2008/2009 10 SK ROŠÁDA Prostějov 2024 Fiala Jiří Sigmia Olomouc 1993 1
2008/2009 9 SK ROŠÁDA Prostějov 2024 Mlčoch David SK Prostějov 2170 0
2008/2009 8 SK ROŠÁDA Prostějov 2024 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1911 1
2008/2009 7 SK ROŠÁDA Prostějov 2024 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc B 2109 0
2008/2009 6 SK ROŠÁDA Prostějov 2024 Strašil Pavel LOKO Zábřeh 2212 0
2008/2009 5 SK ROŠÁDA Prostějov 2024 Sojma Zdeněk DDM&TJ Mohelnice 1949 0
2008/2009 4 SK ROŠÁDA Prostějov 2024 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2085 0
2008/2009 3 SK ROŠÁDA Prostějov 2024 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 2029 ½
2008/2009 2 SK ROŠÁDA Prostějov 2024 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2124 ½
2008/2009 1 SK ROŠÁDA Prostějov 2024 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2253 0
2007/2008 11 SK ROŠÁDA Prostějov 2054 Sohr Vladimír ŠK Sokol Šumperk A 2136 0
2007/2008 10 SK ROŠÁDA Prostějov 2054 Čábelka Rolf LOKO Zábřeh B 2015 1
2007/2008 9 SK ROŠÁDA Prostějov 2054 Plíva Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1913 ½
2007/2008 8 SK ROŠÁDA Prostějov 2054 Neoral Antonín Garde Calcio Olomouc 2144 ½
2007/2008 7 SK ROŠÁDA Prostějov 2054 Zbořil Tomáš Sigmia Olomouc 2127 0
2007/2008 6 SK ROŠÁDA Prostějov 2054 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2030 0
2007/2008 5 SK ROŠÁDA Prostějov 2054 Bém Josef ŠK Sokol Šumperk B 1889 ½
2007/2008 4 SK ROŠÁDA Prostějov 2054 Strašil Pavel LOKO Zábřeh A 2186 0
2007/2008 3 SK ROŠÁDA Prostějov 2054 Závůrka Roman SK Prostějov B 2174 0
2007/2008 2 SK ROŠÁDA Prostějov 2054 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2037 1
2007/2008 1 SK ROŠÁDA Prostějov 2054 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1972 0
2007/2008 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 2054 Kašparovský Petr TJ Sokol Konice 1788 1
2007/2008 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 2054 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1832 1
2007/2008 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 2054 Rickardt Roman Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1923 ½
2007/2008 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 2054 Král Vojtěch Sportovní klub Prostějov C 1568 1
2007/2008 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 2054 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička 2055 ½
2007/2008 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 2054 Müller Rudolf ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1885 1
2007/2008 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 2054 Jančík Rostislav TJ Sokol Přemyslovice B 1870 0
2004/2005 11 SK Prostějov 1969 Kosík Roman AŠK DA Olomouc 1818 1
2004/2005 10 SK Prostějov 1969 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice A 1842 ½
2004/2005 8 SK Prostějov 1969 Pavlů Jiří ŠK Šumperk 1923 1
2004/2005 6 SK Prostějov 1969 Brtníček Miroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1771 ½
2003/2004 11 SK Prostějov 2008 Štec František Slavia Kroměříž B 2057 ½
2003/2004 10 SK Prostějov 2008 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2114 ½
2003/2004 9 SK Prostějov 2008 Frnka René ŠK Šumperk 2196 0
2003/2004 8 SK Prostějov 2008 Roubalík Vlastimil ŠK Zlín B 2101 ½
2003/2004 7 SK Prostějov 2008 Straděj Vlastimil ŠK Zbroj Vsetín 2212 ½
2003/2004 5 SK Prostějov 2008 Blümel Otto Slavia Kroměříž A 2215 0
2003/2004 4 SK Prostějov 2008 Šilhavík Antonín SK Boršice 2093 ½
2003/2004 3 SK Prostějov 2008 Matoušek Petr A64 Grygov B 2053 0
2003/2004 2 SK Prostějov 2008 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2165 0
2003/2004 1 SK Prostějov 2008 Navrátil Jiří Tatran Litovel B 2163 0