Hráč Zabloudil Radek

Zabloudil Radek

User Pic
Jméno: Zabloudil Radek
Oddíl: ŠO MKS Vyškov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1807
Elo mezinárodní: 1826
ID: 34679
FIDE ID: 366064
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 MKS Vyškov 1822 1817 Havel František Slavia Boskovice 1750 1772 1
2018/2019 9 MKS Vyškov 1822 1817 Píše Jan Spartak Adamov 2033 2020 0
2018/2019 8 MKS Vyškov 1837 1817 Majer Jiří ŠK Kuřim 2037 2055 0
2018/2019 7 MKS Vyškov 1837 1817 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1843 1892 0
2018/2019 4 MKS Vyškov 1826 1783 Vlk Miroslav TJ Znojmo 2042 2014 ½
2018/2019 3 MKS Vyškov 1791 1783 Říha Otmar VSK Universita Brno 1935 1928 1
2018/2019 2 MKS Vyškov 1791 1783 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1925 1842 ½
2018/2019 1 MKS Vyškov 1785 1783 Vaculík Martin ŠK Agrotec Hustopeče 1499 1586 1
2018/2019 8 MKS Vyškov "B" 1837 1817 Senáši Martin ASK Blansko 1942 1897 0
2018/2019 7 MKS Vyškov "B" 1837 1817 Slezák Vladimír ŠK Lipůvka 0 1678 1
2018/2019 6 MKS Vyškov "B" 1837 1817 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec "B" 1880 1888 0
2018/2019 5 MKS Vyškov "B" 1826 1783 Havel František Slavia Boskovice "B" 1742 1762 1
2018/2019 3 MKS Vyškov "B" 1791 1783 Hnilička Michal Sokol Rudice 1836 1807 1
2018/2019 1 MKS Vyškov "B" 1785 1783 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1508 ½
2017/2018 6 MKS Vyškov 1759 1760 Kubát Pavel Orel Ořechov 2003 1986 0
2017/2018 5 MKS Vyškov 1759 1760 Mlénský Dalibor ŠK Podlužan Prušánky B 2126 2106 0
2017/2018 4 MKS Vyškov 1747 1760 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1969 1961 0
2017/2018 3 MKS Vyškov 1747 1760 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1864 1820 1
2017/2018 1 MKS Vyškov 1747 1752 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno B 1629 1691 ½
2017/2018 8 MKS Vyškov "B" 1747 1760 Baláž František TJ Sloup 1833 1903 1
2017/2018 7 MKS Vyškov "B" 1759 1760 Marša Alexandr ŠK Lokomotiva Brno "C" 1904 1899 0
2017/2018 4 MKS Vyškov "B" 1747 1760 Jurásek Vojtěch ŠK Kuřim "C" 1839 1887 ½
2017/2018 1 MKS Vyškov "B" 1747 1752 Boháček Milan Slavia Boskovice 2085 2028 0
2016/2017 7 SK Prostějov 1770 1770 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno 1671 1717 0
2016/2017 6 SK Prostějov 1770 1770 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 0
2016/2017 11 MKS Vy�kov 1770 1770 Stančík Jakub Zbrojovka Vset�n 1956 1968 ½
2016/2017 10 MKS Vy�kov 1770 1770 Veselský František �achy Ho���lkov� 1943 1943 ½
2016/2017 2 MKS Vy�kov 1770 1770 Zpěváková Jana �K Star� M�sto B 2055 2052 0
2016/2017 1 MKS Vy�kov 1770 1770 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 1959 1981 0
2015/2016 9 Sportovní klub Vyškov B 1770 1770 Slavík Vladimír MKS Vyškov S 1776 1
2015/2016 6 Sportovní klub Vyškov B 1770 1770 Švejnoha Pavel ŠK Svornost Rousínovec 1300 ½
2015/2016 5 Sportovní klub Vyškov B 1770 1770 Steiner David MKS Vyškov C 1178 ½
2015/2016 4 Sportovní klub Vyškov B 1770 1770 Štrublík Martin TJ Bučovice 1334 ½
2015/2016 2 Sportovní klub Vyškov B 1770 1770 Kocman Richard ŠO TP Habrovany A 1770 1
2015/2016 9 MKS Vyškov "B" 1770 1770 Drochytka Josef TJ Sloup 1675 1
2015/2016 8 MKS Vyškov "B" 1770 1770 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 1748 ½
2015/2016 7 MKS Vyškov "B" 1770 1770 Slouka Lukáš ASK Blansko 1657 ½
2015/2016 6 MKS Vyškov "B" 1770 1770 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1773 ½
2015/2016 5 MKS Vyškov "B" 1770 1770 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "B" 1735 0
2015/2016 4 MKS Vyškov "B" 1770 1770 Ševčík Luboš ŠK GARDE Lipovec "C" 1708 ½
2015/2016 3 MKS Vyškov "B" 1770 1770 Matula Pavel ŠK Kuřim "D" 1706 1682 ½
2015/2016 1 MKS Vyškov "B" 1770 1770 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1869 0
2014/2015 9 Sportovní klub Vyškov 1428 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK "C" 1299 1
2014/2015 8 Sportovní klub Vyškov 1428 Prokop Martin ŠK Kuřim "C" 1100 1292 ½
2014/2015 7 Sportovní klub Vyškov 1428 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "E" 1386 1
2014/2015 6 Sportovní klub Vyškov 1428 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 ½
2014/2015 5 Sportovní klub Vyškov 1428 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "D" 1250 1508 ½
2014/2015 4 Sportovní klub Vyškov 1428 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1274 1
2014/2015 3 Sportovní klub Vyškov 1428 Lacina Josef Kvasaco Vacenovice 1000 ½
2014/2015 2 Sportovní klub Vyškov 1428 Ochotný Václav ŠK Veselí nad Moravou 1250 1
2014/2015 1 Sportovní klub Vyškov 1428 Zemánková Gabriela ŠK ZŠ a MŠ Ratíškovice 1261 1
2014/2015 9 Sportovní klub Vyškov B 1428 Čermák Tomáš MKS Vyškov S 1736 1759 1
2014/2015 8 Sportovní klub Vyškov B 1428 Zabloudil Ivo ŠO TP Habrovany B 1563 0
2014/2015 7 Sportovní klub Vyškov B 1428 Borovský Lukáš ŠK DDM Slavkov u Brna B 1250 1
2014/2015 6 Sportovní klub Vyškov B 1428 Bařina Martin ŠK Svornost Rousínovec 1710 ½
2014/2015 5 Sportovní klub Vyškov B 1428 Čermák Jan MKS Vyškov C 1773 1821 0
2014/2015 4 Sportovní klub Vyškov B 1428 Matula Tomáš TJ Bučovice B 1676 1
2014/2015 3 Sportovní klub Vyškov B 1428 Vykoukal Vít ŠK DDM Slavkov u Brna A 1265 ½
2014/2015 1 Sportovní klub Vyškov B 1428 Vémola Šimon Sportovní klub Vyškov A 1223 1
2013/2014 7 Sportovní klub Vyškov A 1388 Kocí Tomáš Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 ½
2013/2014 6 Sportovní klub Vyškov A 1388 Bauer Miroslav ŠK KME - DDM Kuřim B 1328 1328 1
2013/2014 5 Sportovní klub Vyškov A 1388 Strnad Jakub Šachy Zastávka 1000 ½
2013/2014 4 Sportovní klub Vyškov A 1388 Pařízek Vít Šachový klub Lokomotiva Brno E 1000 1
2013/2014 3 Sportovní klub Vyškov A 1388 Kůr Vojtěch Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1000 1
2013/2014 1 Sportovní klub Vyškov A 1388 Toman Jan Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice A 1100 1
2013/2014 7 Sportovní klub Vyškov A 1388 Žároský Filip Sportovní klub Vyškov C 1100 1
2013/2014 6 Sportovní klub Vyškov A 1388 Vinkler Tomáš Sportovní klub Vyškov B 1100 1
2013/2014 5 Sportovní klub Vyškov A 1388 Kůr Vojtěch Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1000 1
2013/2014 3 Sportovní klub Vyškov A 1388 Toman Jan Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice A 1100 1
2013/2014 2 Sportovní klub Vyškov A 1388 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1250 1
2013/2014 6 Sportovní klub Vyškov 1388 Straka Jan ŠK Svornost Rousínovec 1100 1
2013/2014 4 Sportovní klub Vyškov 1388 Čermák Jan MKS Vyškov D 1685 1804 ½
2013/2014 7 MKS Vyškov C 1388 Ševčík David ŠK Garde Lipovec B 1861 0
2013/2014 2 MKS Vyškov C 1388 Slouka Lukáš ASK Blansko 1581 0
2012/2013 5 Sportovní klub Vyškov 1398 Spáčil Stanislav ŠO TP Habrovany A 1633 0
2012/2013 1 Sportovní klub Vyškov 1398 Jedlička Radek MKS Vyškov D 1599 0
2012/2013 11 SK Vyškov 1398 Richterová Julie TJ Sokol Zastávka 1403 0
2012/2013 10 SK Vyškov 1398 Marek Jakub SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1430 ½
2012/2013 9 SK Vyškov 1398 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim C 1256 ½
2012/2013 8 SK Vyškov 1398 Toman Tibor ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1100 1
2012/2013 3 SK Vyškov 1398 Straka Vojtěch Sokol Vranovice 1364 ½
2012/2013 2 SK Vyškov 1398 Skalka Michal TJ ŠK Veselí nad Moravou 1538 0
2012/2013 1 SK Vyškov 1398 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1250 1
2012/2013 8 MKS Vyškov "C" 1398 Němec Karel TJ Sloup 1717 1
2012/2013 4 MKS Vyškov "C" 1398 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 1742 ½
2012/2013 2 MKS Vyškov "C" 1398 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec "B" 1510 0
2011/2012 6 Sportovní klub Vyškov 1358 Koukal Ondřej ŠK DURAS BVK C 1502 1443 ½
2011/2012 5 Sportovní klub Vyškov 1358 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kurim B 1000 1
2011/2012 4 Sportovní klub Vyškov 1358 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno D 1250 1
2011/2012 3 Sportovní klub Vyškov 1358 Liška Martin ŠK KME-DDM Kurim A 1347 1
2011/2012 2 Sportovní klub Vyškov 1358 Fabík Václav ŠK Lokomotiv Brno E 1000 ½
2011/2012 1 Sportovní klub Vyškov 1358 Straka Vojtěch Sokol Vranovice 1358 1
2011/2012 5 Sportovní klub Vyškov A 1358 Sládek Pavel ŠOTP Habrovany B 1250 0
2011/2012 4 Sportovní klub Vyškov A 1358 Rozmarýn Pavel ŠOTP Habrovany A 1699 0
2011/2012 3 Sportovní klub Vyškov A 1358 Žák Jiří ŠK ZŠ Brankovice 1100 0
2011/2012 2 Sportovní klub Vyškov A 1358 Buček Jaromír ŠK DDM Slavkov u Brna 1555 ½
2011/2012 1 Sportovní klub Vyškov A 1358 Navrátil Dominik Sportovní klub Vyškov B 1000 1
2010/2011 6 DDM Vyškov B 1299 Straka Vojtěch Sokol ČOS Vranovice 1373 1
2010/2011 5 DDM Vyškov B 1299 Osouch Lukáš Makkabi Boskovice 1250 ½
2010/2011 4 DDM Vyškov B 1299 Musil Radek Sokol Zastávka 1305 1
2010/2011 3 DDM Vyškov B 1299 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kuřim A 1337 ½
2010/2011 2 DDM Vyškov B 1299 Šindelář Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 1
2010/2011 3 Sportovní klub DDM Vyškov 1299 Baldík Zdeněk ŠO TP Habrovany A 1390 ½
2010/2011 7 SK DDM Vyškov 1299 Šimčáková Julie TJ Sokol Postoupky "A" 1250 0
2010/2011 6 SK DDM Vyškov 1299 Ladický Milan TJ Sokol Postoupky "B" 1363 0
2010/2011 5 SK DDM Vyškov 1299 Karapetyan David ŠK Lokomotiva Brno "B" 1648 0
2010/2011 4 SK DDM Vyškov 1299 Bartošová Veronika ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 ½
2010/2011 3 SK DDM Vyškov 1299 Chadim Štěpán Sokol Bedřichov 1250 0
2010/2011 2 SK DDM Vyškov 1299 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Brno "A" 1792 0
2010/2011 1 SK DDM Vyškov 1299 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1474 ½
2010/2011 9 MKS Vyškov "B" 1299 Mikulášek Petr TJ Sloup 1645 0
2009/2010 9 DDM Vyskov B 1250 Matyáš Jiří DDM Slavkov A 0
2009/2010 8 DDM Vyskov B 1250 Rozmarýn Pavel SOTP Habrovany A 1686 0
2009/2010 7 DDM Vyskov B 1250 Cendelín Vladislav MKS Vyskov C 1672 ½
2009/2010 6 DDM Vyskov B 1250 Vejpustková Ivana SOTP Habrovany B 1308 1
2009/2010 5 DDM Vyskov B 1250 Juřeček Martin DDM Slavkov B 1381 ½
2009/2010 3 DDM Vyskov B 1250 Orálek Radek TJ Bucovice B 1416 1
2009/2010 2 DDM Vyskov B 1250 Bartoš Petr TJ Bucovice C 1492 0
2009/2010 9 DDM Vyškov 1250 Hradecký Jan Sokol Zastávka 1000 1
2009/2010 8 DDM Vyškov 1250 Vavřínková Eliška Lokomotiva Brno E 1100 1
2009/2010 7 DDM Vyškov 1250 Tatran Poštorná 1
2009/2010 6 DDM Vyškov 1250 Vondruška Viktor KME Kuřim 1000 0
2009/2010 5 DDM Vyškov 1250 Glozar Tomáš Duras BVK Brno C 1100 1
2009/2010 4 DDM Vyškov 1250 Vémola Štěpán Vinohrady Brno 1100 1
2008/2009 4 Vyškov 1100 Hájek Adam Duras BVK Brno C 1100 0
2008/2009 3 Vyškov 1100 Smejkal Jiří Moravská Slávia 1000 1
2008/2009 2 Vyškov 1100 Pokorný Petr Vranovice A 1100 1
2008/2009 1 Vyškov 1100 Musil Jan Vranovice B 1100 1
2008/2009 8 DDM Vyskov 1100 Křivánek Rostislav DDM Slavkov ½
2008/2009 7 DDM Vyskov 1100 Sedlář Martin TJ Bucovice B 1344 0
2008/2009 3 DDM Vyskov 1100 Vlasák Miroslav DDM Slavkov 1345 0
2008/2009 2 DDM Vyskov 1100 Tesáček Petr TJ Bucovice B 0
2008/2009 1 DDM Vyskov 1100 Dočkal Stanislav MKS Vyskov C 1728 0
2008/2009 4 DDM Vyskov B 1100 Merta Miroslav DDM Slavkov B 1519 ½
2008/2009 3 DDM Vyskov B 1100 Čupr Pavel MKS Vyskov D 1419 0