Hráč Fusková Martina

Fusková Martina

User Pic
Jméno: Fusková Martina
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 2099
Elo mezinárodní: 2143
ID: 28516
FIDE ID: 300063
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 8 �K Star� M�sto B 2077 2086 Cagašík Tomáš Slavia Krom��� B 2145 2168 0
2016/2017 3 �K Star� M�sto B 2077 2086 Bednařík Josef �achy Ho���lkov� 2090 2140 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město "B" 2077 2086 Kičmer Petr Baník Havířov 2206 2197 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město "B" 2077 2086 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 0
2015/2016 9 ŠK Staré Město D 2077 2086 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1823 1885 1
2015/2016 8 ŠK Staré Město D 2077 2086 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 2122 2041 ½
2015/2016 6 ŠK Staré Město D 2077 2086 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1874 1883 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město D 2077 2086 Volčík Luděk SK Boršice A 2073 2061 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "B" 2077 2086 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "A" 2142 2121 ½
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "B" 2077 2086 Dubina Pavel ŠK Zlín "A" 2136 2095 ½
2014/2015 11 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2145 2033 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov „A“ 2164 2181 0
2014/2015 9 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2145 2033 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 0
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2099 2183 ½
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Liška Jiří Desko Liberec 1995 2033 ½
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad 1691 1847 1
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 0
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 1887 1981 ½
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 1
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Suchomelová Simona TJ Štefanydes Polička 1883 1886 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město B 2145 2033 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2102 2111 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město B 2145 2033 Svíženský Luboš ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1902 1884 ½
2014/2015 3 ŠK Staré Město B 2145 2033 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2105 2111 0
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 1887 1981 ½
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 1
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Kožúšek Daniel ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 0
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 0
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 Suchomelová Simona TJ Štefanydes Polička 1883 1886 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město D 2145 2033 Kubín Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 2028 2051 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město D 2145 2033 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2005 2013 1
2014/2015 6 ŠK Staré Město D 2145 2033 Kopčil Milan TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 1
2014/2015 2 ŠK Staré Město D 2145 2033 Náplava Pavel SK Boršice A 2040 2095 1
2013/2014 7 BŠS Frýdek-Místek 1955 2028 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 1994 1999 ½
2013/2014 6 BŠS Frýdek-Místek 1955 2028 Jánská Jitka TJ Sokol Klatovy 1931 2020 1
2013/2014 5 BŠS Frýdek-Místek 1955 2028 Kuchař Tomáš Chess Most 1802 1791 ½
2013/2014 4 BŠS Frýdek-Místek 1955 2028 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1837 1987 1
2013/2014 3 BŠS Frýdek-Místek 1955 2028 Marek Matyáš SK Slavia Orlová A 2017 2102 0
2013/2014 2 BŠS Frýdek-Místek 1955 2028 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1902 1925 1
2013/2014 1 BŠS Frýdek-Místek 1955 2028 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 0
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 1955 2028 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2185 2216 ½
2013/2014 11 ŠK Staré Město D 1955 2028 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2062 2033 ½
2013/2014 8 ŠK Staré Město D 1955 2028 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1850 1866 ½
2013/2014 7 ŠK Staré Město D 1955 2028 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1970 1987 0
2013/2014 6 ŠK Staré Město D 1955 2028 Volčík Luděk SK Boršice A 2045 2027 0
2013/2014 5 ŠK Staré Město D 1955 2028 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2043 2001 ½
2013/2014 4 ŠK Staré Město D 1955 2028 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1923 1940 ½
2013/2014 2 ŠK Staré Město D 1955 2028 Zapletal Oldřich ŠK Zlínterm Zlín A 1861 1947 0
2013/2014 1 ŠK Staré Město D 1955 2028 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město B 1955 2028 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 1
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 2028 Marek Matyáš SK Slavia Orlová A 2017 2102 0
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 2028 Pilch David SK Slavia Orlová B 1628 1783 ½
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 2028 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno 1931 1967 0
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 2028 Rojíková Lenka ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 ½
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 2028 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1902 1925 1
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 2028 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 0
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 2028 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny B 1785 1870 ½
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 Škuthan Jiří Chess Most 1788 1826 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 Filip Vojtěch TRW Autoelektronika Vlašim 1841 1887 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha 1568 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 Brejník Gustav TJ Sokol Údlice 1777 1778 1
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 Skalka Jan TJ Náměšť nad Oslavou 1739 1790 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 Václavíček Lukáš 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 0
2012/2013 11 ŠK Staré Město E 1716 1653 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková A 1942 1961 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město E 1716 1653 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1840 1867 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město E 1716 1653 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov p.R. A 1990 1960 0
2012/2013 2 ŠK Staré Město E 1716 1653 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1861 1913 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 Zuziak Petr ŠK Duras BVK - Královo Pole 1653 1679 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 Skalka Jan TJ Náměšť nad Oslavou 1739 1790 1
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1743 1738 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 Václavíček Lukáš 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město F 1716 1653 Chabiča Pavel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1742 1
2012/2013 9 ŠK Staré Město F 1716 1653 Růčka Pavel SK Boršice C 1750 1711 1
2012/2013 8 ŠK Staré Město F 1716 1653 Kunc Pavel KK-ŠK Osvětimany 1733 1
2012/2013 3 ŠK Staré Město F 1716 1653 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1803 0
2012/2013 2 ŠK Staré Město F 1716 1653 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky B 1941 1874 1
2012/2013 1 ŠK Staré Město F 1716 1653 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1847 1
2012/2013 7 ŠK Staré Město 1716 1653 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1802 1904 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město 1716 1653 Mrajca Miroslav TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1739 1837 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov 1341 1
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1739 1837 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 ½
2011/2012 9 ŠK Staré Město F 1739 1837 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2010 2016 0
2011/2012 8 ŠK Staré Město F 1739 1837 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí 1688 ½
2011/2012 6 ŠK Staré Město F 1739 1837 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1829 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město F 1739 1837 Kašpárek Ondřej TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město F 1739 1837 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky B 2084 2034 0
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1739 1837 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov 1341 1
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1739 1837 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 ½
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1739 1837 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1577 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město D 1739 1837 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1788 1682 ½
2011/2012 6 ŠK Staré Město D 1739 1837 Bartošek Ivan ŠK Zbrojovka Vsetín A 1928 1897 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město D 1739 1837 Šaňák František SK Boršice B 1929 1868 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město D 1739 1837 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín D 1746 1607 1
2011/2012 1 ŠK Staré Město D 1739 1837 Gargulák Jaroslav TJ Sokol Francova Lhota A 1707 1
2010/2011 11 ŠK Staré Město E 1785 Surovec Vladimír ŠO TJ Francova Lhota A 1662 1
2010/2011 8 ŠK Staré Město E 1785 Veselský František TJ Sokol Hošťálková A 1961 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město E 1785 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 1952 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město E 1785 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1585 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město E 1785 Štefanko Igor ŠK Staré Město D 1852 1
2010/2011 11 ŠK Staré Město F 1785 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1812 0
2010/2011 10 ŠK Staré Město F 1785 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1779 ½
2010/2011 9 ŠK Staré Město F 1785 Zapletal Oldřich ZLÍNTERM Zlín A 2035 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město F 1785 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky B 1663 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město F 1785 Pálka Bronislav TJ Dolní Němčí 1834 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město F 1785 Churý Petr TJ Polešovice 1780 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město F 1785 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1858 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město "B" 1785 Alfimov Igor ŠK Lokomotiva Brno "B" 1763 0
2010/2011 10 ŠK Staré Město "B" 1785 Bareš Jáchym ŠK Lokomotiva Brno "C" 1582 ½
2010/2011 9 ŠK Staré Město "B" 1785 Novotný Richard Sokol Bedřichov 1888 ½
2010/2011 8 ŠK Staré Město "B" 1785 Jireš Jiří SK DDM Vyškov 1759 ½
2010/2011 7 ŠK Staré Město "B" 1785 Rydzewski Pawel SK Slavie Orlová "B" 1720 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město "B" 1785 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková 2127 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město "B" 1785 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Brno "A" 1876 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město "B" 1785 Liška Milan ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město "B" 1785 Šimoník Adam SK Boršice "B" 1841 0
2010/2011 2 ŠK Staré Město "B" 1785 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky "A" 1772 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město "B" 1785 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky "B" 1396 1
2009/2010 7 ŠK Staré Město 1694 Steinbach Jan TJ Union Plzeň 1394 1
2009/2010 6 ŠK Staré Město 1694 Kadlec Daniel ŠK Most 1443 1
2009/2010 5 ŠK Staré Město 1694 Rozšafný Michal TJ Sokol Údlice 1724 0
2009/2010 4 ŠK Staré Město 1694 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 1539 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město 1694 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1699 0
2009/2010 1 ŠK Staré Město 1694 Zahradník Tomáš ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1690 0
2009/2010 8 Staré Město G 1694 Vaňhara Jiří Bojkovice B 1685 ½
2009/2010 7 Staré Město G 1694 Bartoš Karel Vlčnov B 1677 ½
2009/2010 6 Staré Město G 1694 Mrva Štěpán Osvětimany 1417 ½
2009/2010 4 Staré Město G 1694 Světinský Antonín Dolní Němčí 1319 0
2009/2010 3 Staré Město G 1694 Bahulík Adam Hluk A 1459 1
2009/2010 2 Staré Město G 1694 Skupina Josef Boršice D 1507 1
2009/2010 1 Staré Město G 1694 Dornica Miroslav Velehrad ½
2009/2010 9 SK Stare Mesto "B" 1694 Skřivánek Přemysl SK Veseli nad Moravou 1250 1
2009/2010 8 SK Stare Mesto "B" 1694 Slabá Lenka SK Borsice "B" 1297 1
2009/2010 7 SK Stare Mesto "B" 1694 Kladňák Martin SK Duras BVK Brno "B" 1336 1
2009/2010 6 SK Stare Mesto "B" 1694 Gorba Matěj Rosada Prostejov 1567 1
2009/2010 5 SK Stare Mesto "B" 1694 Suchomel Jiří SK Lokomotiva Brno "C" 1398 1
2009/2010 4 SK Stare Mesto "B" 1694 Jurásek Vojtěch SK Lokomotiva Brno "B" 1100 1
2009/2010 4 ŠK Staré Město 1694 Nytra Petr SK Slavia Orlova 1575 0
2009/2010 3 ŠK Staré Město 1694 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1699 0
2009/2010 2 ŠK Staré Město 1694 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1904 0
2009/2010 1 ŠK Staré Město 1694 Zahradník Tomáš ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1690 0
2009/2010 11 ŠK Staré Město F 1694 Šťuka Josef TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 1
2009/2010 8 ŠK Staré Město F 1694 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1669 ½
2009/2010 6 ŠK Staré Město F 1694 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1479 0
2009/2010 5 ŠK Staré Město F 1694 Bednařík Vratislav TJ Sokol Kvasice 1500 1
2009/2010 1 ŠK Staré Město F 1694 Javor Jan TJ Vlčnov A 1790 1
2008/2009 9 Staré Město G 1627 Mrva Štěpán Osvětimany A 1429 0
2008/2009 8 Staré Město G 1627 Bartoš Jiří Dolní Němčí 1596 0
2008/2009 7 Staré Město G 1627 Plevák Petr Velehrad 1586 0
2008/2009 6 Staré Město G 1627 Janska Petr Boršice D 1268 1
2008/2009 5 Staré Město G 1627 Růčka Pavel Kunovice A 1552 0
2008/2009 4 Staré Město G 1627 Novák Zbyněk Bojkovice B 1548 0
2008/2009 3 Staré Město G 1627 Oharek Vlastimil Vlčnov B 1781 0
2008/2009 1 Staré Město G 1627 Blaha Kamil Staré Město H 1413 0
2008/2009 11 SK Stare Mesto "A" 1627 Richter Michael TJ Sokol Postoupky 1285 1
2008/2009 10 SK Stare Mesto "A" 1627 Skopal Vojtěch TZ Trinec 1477 0
2008/2009 9 SK Stare Mesto "A" 1627 Oulehla Jakub SK Rošáda Prostějov 1295 1
2008/2009 8 SK Stare Mesto "A" 1627 Pavlačka Jan TJ Tatran Postorna 1000 1
2008/2009 7 SK Stare Mesto "A" 1627 Skřivánek Přemysl TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 1
2008/2009 6 SK Stare Mesto "A" 1627 SO TJ VOKD Poruba 1
2008/2009 5 SK Stare Mesto "A" 1627 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1382 ½
2008/2009 4 SK Stare Mesto "A" 1627 Hrabal Matěj SK Stare Mesto "B" 1100 1
2008/2009 3 SK Stare Mesto "A" 1627 Jelínek Daniel SK Borsice "B" 1250 1
2008/2009 2 SK Stare Mesto "A" 1627 Krejčí Jaroslav SK Lokomotiva Brno "C" 1250 1
2008/2009 1 SK Stare Mesto "A" 1627 Liška Robert SK Lokomotiva Brno "B" 1000 1
2007/2008 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 Jodas Jan TJ Bonex Teplice 1357 1
2007/2008 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1366 0
2007/2008 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 Zděnek Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany A 1653 1
2007/2008 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 Navrátil Jiří A64 Grygov 1727 0
2007/2008 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 Blahynka Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 0
2007/2008 3 Staré Město H 1476 Trubačík Josef Staré Město J 1825 0
2007/2008 1 Staré Město H 1476 Mrva Štěpán Osvětimany B 1418 0
2007/2008 7 Staré Město G 1476 Plachý Stanislav Mařatice 1439 0
2007/2008 5 Staré Město G 1476 Stojnov Vladimír Osvětimany A 1516 1
2007/2008 3 Staré Město G 1476 Bartoš Jiří Dolní Němčí 1585 0
2007/2008 1 Staré Město G 1476 Vavřík Jiří Kunovice A 1451 ½
2007/2008 6 Staré Město H 1476 Hala Jaroslav Hluk B 1686 0
2007/2008 5 Staré Město H 1476 Zpěváková Jana Staré Město J 1250 ½
2007/2008 4 Staré Město H 1476 Donátek Kamil Boršice E 1545 1
2007/2008 3 Staré Město H 1476 Mrkus František Staré Město I 1250 ½
2007/2008 1 Staré Město H 1476 Růčka Pavel Kunovice B 1530 0
2007/2008 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 Pavelková Michaela BŠŠ Frýdek-Místek A 1906 1
2007/2008 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 Ptošek Jan SK Slavia Orlová A 1838 0
2007/2008 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 Navrátil Jiří A64 Grygov 1727 0
2007/2008 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 Romaňák Jan ŠK Zlín A 1413 0
2007/2008 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 Blahynka Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 0
2007/2008 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 Náplava Pavel SK Boršice A 1931 0
2006/2007 11 SŠŠ Staré Město B 1100 Nováková Veronika BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 0
2006/2007 10 SŠŠ Staré Město B 1100 Walek Pavel BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 0
2006/2007 9 SŠŠ Staré Město B 1100 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1635 1
2006/2007 8 SŠŠ Staré Město B 1100 Jarolím Jan VOKD Poruba 1549 1
2006/2007 7 SŠŠ Staré Město B 1100 Tomášů Robin SK Boršice B 1100 0
2006/2007 6 SŠŠ Staré Město B 1100 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky 1435 0
2006/2007 5 SŠŠ Staré Město B 1100 Kvapilík Josef Slavia Kroměříž 1
2006/2007 4 SŠŠ Staré Město B 1100 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov 1100 0
2006/2007 3 SŠŠ Staré Město B 1100 Hrazdira Vojtech ŠK ZŠ Brankovice 1
2006/2007 2 SŠŠ Staré Město B 1100 Strnad Ondřej BVK Duras Brno 1341 0
2006/2007 1 SŠŠ Staré Město B 1100 Štěpničková Martina Tatran Poštorná 1100 1
2006/2007 3 Staré Město H 1100 Zmrzlík Roman Hluk B 1
2006/2007 1 Staré Město H 1100 Vávra Petr Vlčnov C 1441 1
2006/2007 7 ŠK Staré Město H 1100 Lapčík Petr ŠK Staré Město G 0
2006/2007 5 ŠK Staré Město H 1100 Staňa Michael TJ Vlčnov C 1566 ½
2006/2007 4 ŠK Staré Město H 1100 Tománek Pavel SK Boršice E 1100 1
2006/2007 3 ŠK Staré Město H 1100 Zmrzlík Roman TJ Spartak Hluk B 1
2006/2007 2 ŠK Staré Město H 1100 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany B 1416 ½
2006/2007 1 ŠK Staré Město H 1100 Kegler Libor Sokol Velehrad 1658 0
2005/2006 6 SŠŠ Staré Město C 1100 Střelec Marek ŠK Zlín B 1560 0
2005/2006 5 SŠŠ Staré Město C 1100 Machalík Marek Sokol Postoupky B 1413 0
2005/2006 4 SŠŠ Staré Město C 1100 Hubáček Jiří FATRA NAPAJEDLA 1250 0
2005/2006 3 SŠŠ Staré Město C 1100 Pšenica Marek Sokol Postoupky C 1000 1
2005/2006 2 SŠŠ Staré Město C 1100 Kucián Martin TJ Zborovice 1250 1
2005/2006 1 SŠŠ Staré Město C 1100 Hlaváček Radek SŠŠ Staré Město D 1100 ½
2005/2006 7 Staré Město G 1100 Plevák Petr Velehrad 1385 0
2005/2006 6 Staré Město G 1100 Košut Josef Bojkovice B 1526 0
2005/2006 5 Staré Město G 1100 Macek Jiří Hluk B 0
2005/2006 1 Staré Město G 1100 Boček Jiří Mařatice B 1635 0