Hráč Polách Daneš

Polách Daneš

User Pic
Jméno: Polách Daneš
Oddíl: Sokol Rudice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1978
Elo mezinárodní: 1972
ID: 11779
FIDE ID: 331171
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 Sokol Rudice 1972 1978 Dirgas Josef TJ Sloup 2088 2064 ½
2018/2019 4 Sokol Rudice 1972 1978 Moc Roman ASK Blansko 0 1859 0
2018/2019 3 Sokol Rudice 1972 1978 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 2059 2068 0
2018/2019 2 Sokol Rudice 1972 1978 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec "B" 1949 1975 1
2018/2019 1 Sokol Rudice 1972 1978 Marek Jiří Slavia Boskovice "B" 1927 1943 0
2018/2019 4 Letovice (Slavia Boskovice C) 1972 1978 Špičák Petr TJ Sloup B 0 1839 ½
2018/2019 3 Letovice (Slavia Boskovice C) 1972 1978 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec C 1855 1854 1
2017/2018 7 Sokol Rudice 1972 1967 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1805 ½
2017/2018 6 Sokol Rudice 1972 1967 Slepánek Jan MKS Vyškov "B" 1837 1773 1
2017/2018 5 Sokol Rudice 1972 1967 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 0 1726 ½
2017/2018 4 Sokol Rudice 1972 1967 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 0 1727 1
2017/2018 3 Sokol Rudice 1972 1967 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1750 1773 1
2017/2018 2 Sokol Rudice 1972 1967 Marek Jiří Slavia Boskovice 1907 1938 1
2017/2018 1 Sokol Rudice 1972 1967 Mižák Ján Spartak Adamov "B" 1908 1887 1
2017/2018 4 Rudice B 1972 1967 Votřel Petr ŠK Kunštát 0 1593 1
2017/2018 2 Rudice B 1972 1967 Veselý Miroslav Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1726 ½
2015/2016 9 Sokol Rudice 1972 1989 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 0
2015/2016 8 Sokol Rudice 1972 1989 Moc Martin ASK Blansko 1742 ½
2015/2016 7 Sokol Rudice 1972 1989 Vitula Jan ŠK Kuřim "B" 1908 1940 1
2015/2016 6 Sokol Rudice 1972 1989 Kudlička Robert MKS Vyškov "B" 1725 1840 1
2015/2016 5 Sokol Rudice 1972 1989 Krejčí Petr ŠK GARDE Lipovec "C" 1805 1
2015/2016 4 Sokol Rudice 1972 1989 Němec David ŠK Kuřim "D" 1709 1612 1
2015/2016 3 Sokol Rudice 1972 1989 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec "B" 2025 2040 0
2015/2016 2 Sokol Rudice 1972 1989 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2055 ½
2015/2016 1 Sokol Rudice 1972 1989 Pokladník Martin TJ Sloup 1928 0
2015/2016 9 Sokol Rudice B 1972 1989 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1849 1918 ½
2015/2016 7 Sokol Rudice B 1972 1989 Tichý David TJ Spartak Adamov B 2034 1810 ½
2015/2016 6 Sokol Rudice B 1972 1989 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1775 ½
2015/2016 5 Sokol Rudice B 1972 1989 Hájek Radovan TJ Sokol Rovečné A 1860 1851 ½
2015/2016 3 Sokol Rudice B 1972 1989 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec D 1806 ½
2015/2016 1 Sokol Rudice B 1972 1989 Pokladník Martin TJ Sloup B 1928 ½
2014/2015 9 Sokol Rudice 1972 2009 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1903 0
2014/2015 8 Sokol Rudice 1972 2009 Moc Roman ASK Blansko 1830 0
2014/2015 7 Sokol Rudice 1972 2009 Majer Jiří ŠK Kuřim B 2074 2094 0
2014/2015 6 Sokol Rudice 1972 2009 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 0
2014/2015 5 Sokol Rudice 1972 2009 Adame Vladimír ŠK Jevíčko 1928 1933 1
2014/2015 4 Sokol Rudice 1972 2009 Ševčík David ŠK Garde Lipovec C 1887 1
2014/2015 3 Sokol Rudice 1972 2009 Jireš Jiří MKS Vyškov B 1855 1880 ½
2014/2015 2 Sokol Rudice 1972 2009 Veselý Jindřich TJ Sloup 1829 1
2014/2015 1 Sokol Rudice 1972 2009 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2071 2017 ½
2013/2014 11 Sokol Rudice 1983 2023 Michalčák Lubomír SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 0
2013/2014 10 Sokol Rudice 1983 2023 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2083 2080 ½
2013/2014 9 Sokol Rudice 1983 2023 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2082 2087 1
2013/2014 8 Sokol Rudice 1983 2023 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2062 2063 ½
2013/2014 7 Sokol Rudice 1983 2023 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 1
2013/2014 6 Sokol Rudice 1983 2023 Přibyl Radek ŠK Tetčice 1976 2039 0
2013/2014 5 Sokol Rudice 1983 2023 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2117 2097 0
2013/2014 4 Sokol Rudice 1983 2023 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 2094 2099 ½
2013/2014 3 Sokol Rudice 1983 2023 Hošek Martin Vinohrady Brno 2003 2041 ½
2013/2014 2 Sokol Rudice 1983 2023 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2074 0
2013/2014 1 Sokol Rudice 1983 2023 Hrabal Michal ŠK Duras BVK Brno C 2074 2105 0
2012/2013 11 Sokol Rudice 1983 2004 Pokladník Martin TJ Sloup 1892 1
2012/2013 10 Sokol Rudice 1983 2004 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1884 1898 1
2012/2013 9 Sokol Rudice 1983 2004 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec "C" 2054 1
2012/2013 8 Sokol Rudice 1983 2004 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1949 1
2012/2013 7 Sokol Rudice 1983 2004 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1827 1816 1
2012/2013 6 Sokol Rudice 1983 2004 Čermák Jan MKS Vyškov "C" 1576 1718 ½
2012/2013 5 Sokol Rudice 1983 2004 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec "B" 1664 ½
2012/2013 4 Sokol Rudice 1983 2004 Saida Jan ASK Blansko 1812 1
2012/2013 3 Sokol Rudice 1983 2004 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1849 1912 ½
2012/2013 2 Sokol Rudice 1983 2004 Trmač Radek Spartak Adamov "B" 1774 1756 ½
2012/2013 1 Sokol Rudice 1983 2004 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1916 1905 1
2011/2012 11 Sokol Rudice 1983 1977 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1976 1973 ½
2011/2012 10 Sokol Rudice 1983 1977 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1836 1908 1
2011/2012 9 Sokol Rudice 1983 1977 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec "B" 1895 1903 1
2011/2012 8 Sokol Rudice 1983 1977 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2084 ½
2011/2012 7 Sokol Rudice 1983 1977 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "C" 1763 ½
2011/2012 6 Sokol Rudice 1983 1977 Saida Jan ASK Blansko 1825 1
2011/2012 5 Sokol Rudice 1983 1977 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B 1927 1848 1
2011/2012 3 Sokol Rudice 1983 1977 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1795 1817 1
2011/2012 2 Sokol Rudice 1983 1977 Slepánková Radka MKS Vyškov "A" 2007 1937 ½
2011/2012 1 Sokol Rudice 1983 1977 Baránek Tomáš TJ Sloup 1803 1
2010/2011 11 Sokol Rudice 1973 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1778 1
2010/2011 10 Sokol Rudice 1973 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1922 ½
2010/2011 9 Sokol Rudice 1973 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec "C" 1738 1
2010/2011 8 Sokol Rudice 1973 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2052 ½
2010/2011 7 Sokol Rudice 1973 Kejík František MKS Vyškov "A" 2065 ½
2010/2011 5 Sokol Rudice 1973 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2081 ½
2010/2011 4 Sokol Rudice 1973 Slepánek Jan MKS Vyškov "B" 1774 1
2010/2011 3 Sokol Rudice 1973 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1825 1
2010/2011 2 Sokol Rudice 1973 Saida Jan ASK Blansko 1822 0
2010/2011 1 Sokol Rudice 1973 Baránek Tomáš TJ Sloup 1784 ½
2009/2010 9 TJ Spartak Adamov B 1975 Jandl Miroslav MKS Vyskov B 1857 0
2009/2010 7 TJ Spartak Adamov B 1975 Polách Josef ASK Blansko 1722 1
2009/2010 6 TJ Spartak Adamov B 1975 Gajdoš Daniel SK Jevicko 1760 ½
2009/2010 5 TJ Spartak Adamov B 1975 Keprt Jaroslav Sokol Rudice B 1411 1
2009/2010 4 TJ Spartak Adamov B 1975 Flašar Roman SK Garde Lipovec B 1912 1
2009/2010 2 TJ Spartak Adamov B 1975 Chládek Vlastimil SK Garde Lipovec A 2081 ½
2009/2010 7 TJ Spartak Adamov 1975 Kudláček Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim A 1909 ½
2008/2009 7 TJ Spartak Adamov B 1991 Hubený Pavel TJ Sloup B 1863 1
2008/2009 6 TJ Spartak Adamov B 1991 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec D 1752 ½
2008/2009 4 TJ Spartak Adamov B 1991 Plch Josef TJ Sokol Jedovnice 1835 ½
2008/2009 3 TJ Spartak Adamov B 1991 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice B 1645 1
2008/2009 2 TJ Spartak Adamov B 1991 Hnilička Michal Sokol Rudice C 1806 0
2008/2009 1 TJ Spartak Adamov B 1991 Drochytka Josef TJ ČKD Blansko B 1699 1
2008/2009 10 TJ Spartak Adamov 1991 Ševčík Miloš SK GARDE Lipovec "C" 1618 1
2008/2009 9 TJ Spartak Adamov 1991 Dočkal Stanislav MKS Vyskov "B" 1728 1
2008/2009 8 TJ Spartak Adamov 1991 Hloušek Zdeněk SK GARDE Lipovec "B" 1883 1
2008/2009 7 TJ Spartak Adamov 1991 Vachek Jiří SK Lokomotiva Brno "E" 1812 ½
2008/2009 6 TJ Spartak Adamov 1991 Rozumek Vlastimil MKS Vyskov "A" 2024 ½
2008/2009 5 TJ Spartak Adamov 1991 Drochytka Josef TJ Sloup 1699 1
2008/2009 4 TJ Spartak Adamov 1991 Hnilička Michal Sokol Rudice "A" 1806 ½
2008/2009 3 TJ Spartak Adamov 1991 Keprt Jaroslav Sokol Rudice "B" 1376 ½
2008/2009 2 TJ Spartak Adamov 1991 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1686 ½
2007/2008 11 TJ Spartak Adamov 1987 Liebl Pavel SK Jevicko 1673 ½
2007/2008 10 TJ Spartak Adamov 1987 Kudla Vladimír SK KME-DDM Kurim B 1934 ½
2007/2008 9 TJ Spartak Adamov 1987 Slepánek Jan MKS Vyskov B 1757 1
2007/2008 8 TJ Spartak Adamov 1987 Křápek Miroslav KS TJ Bucovice 1802 1
2007/2008 7 TJ Spartak Adamov 1987 Vosáhlo Jiří SK Lokomotiva Brno E 1942 1
2007/2008 6 TJ Spartak Adamov 1987 Pech Václav MKS Vyskov A 2061 ½
2007/2008 5 TJ Spartak Adamov 1987 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1000 1
2007/2008 4 TJ Spartak Adamov 1987 Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1520 1
2007/2008 2 TJ Spartak Adamov 1987 Mižák Ján SK Garde Lipovec B 1948 ½
2007/2008 1 TJ Spartak Adamov 1987 Drochytka Josef TJ Sloup 1722 1
2007/2008 3 Spartak Adamov B 1987 Dostál Adolf ŠK Rovečné 1392 1
2007/2008 2 Spartak Adamov B 1987 Polách Josef ČKD Blansko A 1704 1
2007/2008 1 Spartak Adamov B 1987 Ševčík Luboš Garde Lipovec C 1774 0
2006/2007 10 TJ Spartak Adamov A 1962 Saida Jan Sokol Rudice B 1851 1
2006/2007 6 TJ Spartak Adamov A 1962 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim B 2059 ½
2006/2007 5 TJ Spartak Adamov A 1962 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1750 1
2006/2007 4 TJ Spartak Adamov A 1962 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno F 1745 0
2006/2007 3 TJ Spartak Adamov A 1962 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec B 1817 1
2006/2007 2 TJ Spartak Adamov A 1962 Čuprová Iva ŠK TJ Komořany 1845 1
2006/2007 1 TJ Spartak Adamov A 1962 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1788 1
2006/2007 9 Sokol Rudice 1962 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1995 ½
2006/2007 6 Sokol Rudice 1962 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2136 1
2006/2007 4 Sokol Rudice 1962 Majer Jiří ŠK KME DDM Kuřim 2059 ½
2006/2007 3 Sokol Rudice 1962 Vávra Josef TJ Sokol Bzenec 1678 1
2006/2007 2 Sokol Rudice 1962 Schuster Petr BK Moravská Slavia Brno 1947 ½
2005/2006 11 SOKOL RUDICE 1952 Habina Martin GARDE LIPOVEC 2093 ½
2005/2006 10 SOKOL RUDICE 1952 Dirgas Josef HPM TEC HUSTOPEČE 2024 ½
2005/2006 9 SOKOL RUDICE 1952 Kratochvíl Karel LOKOMOTIVA BRNO C 2077 0
2005/2006 8 SOKOL RUDICE 1952 Hodač Pavel GORDIC JIHLAVA B 2055 ½
2005/2006 7 SOKOL RUDICE 1952 Cagašík Tomáš OREL OŘECHOV 2291 0
2005/2006 6 SOKOL RUDICE 1952 Pospíšil Vladimír DURAS BRNO C 2063 1
2005/2006 5 SOKOL RUDICE 1952 Česenek Jiří SOKOL ZAJEČICE 1936 0
2005/2006 4 SOKOL RUDICE 1952 Vlk Miroslav SPgŠ+G ZNOJMO 2090 0
2005/2006 3 SOKOL RUDICE 1952 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO 1972 0
2005/2006 2 SOKOL RUDICE 1952 Tesař Jan TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2095 ½
2005/2006 1 SOKOL RUDICE 1952 Komárek David DURAS BRNO B 2147 0
2005/2006 9 Spartak Adamov A 1952 Šutera Zdeněk ŠK Rovečné 1593 1
2005/2006 6 Spartak Adamov A 1952 Novotný Leoš Garde Lipovec C 2127 ½
2005/2006 5 Spartak Adamov A 1952 Klinkovský Jiří Sokol Rudice C 1761 1
2005/2006 4 Spartak Adamov A 1952 Chloupek Libor ŠK Kunštát 1949 ½
2005/2006 3 Spartak Adamov A 1952 Zemánek Jan Makkabi BoskoviceB 1847 ½
2005/2006 1 Spartak Adamov A 1952 Baránek Tomáš TJ Sloup B 1810 1
2004/2005 11 Sokol Rudice B 1941 První Brno B 1
2004/2005 10 Sokol Rudice B 1941 Slepánková Radka TJ Komořany A 1928 ½
2004/2005 8 Sokol Rudice B 1941 Dočkal Stanislav MKS Vyškov B 1748 1
2004/2005 7 Sokol Rudice B 1941 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1833 0
2004/2005 11 Sokol Rudice 1941 Majer Jiří KME DDM Kuřim 2122 0
2004/2005 9 Sokol Rudice 1941 Novák Vítězslav TJ Vinohrady Brno 1716 1
2004/2005 8 Sokol Rudice 1941 Kunčar Petr TJ Bučovice 2050 ½
2004/2005 7 Sokol Rudice 1941 Sekanina Jiří Garde Lipovec 2096 0
2004/2005 5 Sokol Rudice 1941 Kocáb Jan Tatran Poštorná B 1963 1
2004/2005 4 Sokol Rudice 1941 Mališ Jiří Lokomotiva Brno B 2212 ½
2004/2005 3 Sokol Rudice 1941 Špičák Petr TJ Sloup 1721 1
2004/2005 2 Sokol Rudice 1941 Balšínek Pavel ŠK Hustopeče 2132 ½
2004/2005 1 Sokol Rudice 1941 Schuster Petr I. brněnská Brno 1960 ½
2003/2004 7 TJ Sloup 1961 Hošková Jana TJ Bučovice 1786 ½
2003/2004 5 TJ Sloup 1961 Bohunský Radek Tatran Poštorná B 1943 0
2003/2004 11 Sokol Rudice A 1961 Bednář Jakub Lokomotiva Brno B 1978 ½
2003/2004 10 Sokol Rudice A 1961 Švarc Jiří Mor. Slávia Brno 1980 ½
2003/2004 9 Sokol Rudice A 1961 Smištíková Ksenija Bydo Zakřany 2124 ½
2003/2004 8 Sokol Rudice A 1961 Švestka Jiří TJ Bučovice B 1771 1
2003/2004 7 Sokol Rudice A 1961 Ševčík Milan Garde Lipovec B 1760 ½
2003/2004 6 Sokol Rudice A 1961 Lacko Dušan ŠK Tetčice 1762 1
2003/2004 5 Sokol Rudice A 1961 Fabian Zdeněk MKS Vyškov B 1807 ½
2003/2004 4 Sokol Rudice A 1961 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 1910 1
2003/2004 3 Sokol Rudice A 1961 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1725 ½
2003/2004 2 Sokol Rudice A 1961 Gubáš Jan Sokol Tišnov A 1983 ½
2003/2004 1 Sokol Rudice A 1961 Fuchs Stanislav Duras BVK Brno D 1893 ½