Hráč Škola Miroslav

Škola Miroslav

User Pic
Jméno: Škola Miroslav
Oddíl: TJ Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2052
Elo mezinárodní: 2068
ID: 222
FIDE ID: 305413
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 TJ Ostrava B 2068 2052 Fialka Adam SK Slavia Orlová C 1822 1812 0
2018/2019 3 TJ Ostrava B 2050 2052 Milián Milan ŠK Bruntál 1728 1742 1
2018/2019 2 TJ Ostrava B 2050 2052 Kaňok Jan TJ Ostrava C 1899 1929 1
2018/2019 3 Slavoj Poruba "B" 2050 2052 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2041 2132 1
2017/2018 5 TJ Ostrava "A" 2099 2089 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 2060 2054 1
2017/2018 9 TJ Ostrava B 2117 2089 Kubica Kamil SK Stonava 2177 0 ½
2017/2018 8 TJ Ostrava B 2099 2089 Vaněk Ladislav ŠK Bruntál 2258 2250 ½
2017/2018 7 TJ Ostrava B 2099 2089 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice A 2021 2038 ½
2017/2018 6 TJ Ostrava B 2099 2089 Kostka Vít SK Slavia Orlová B 2144 2152 0
2017/2018 4 TJ Ostrava B 2117 2089 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2044 2090 1
2017/2018 3 TJ Ostrava B 2117 2089 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2088 2113 ½
2017/2018 2 TJ Ostrava B 2117 2089 Bureš Martin Baník Havířov B 2107 2103 0
2017/2018 11 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2137 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 0
2017/2018 10 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2137 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2226 2277 0
2017/2018 9 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2137 Wiewiora Eneasz TJ Slovan Havířov "A" 2290 1
2017/2018 3 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2137 Havelka Ondřej TJ Sokol Dobrá „A“ 1911 1863 0
2017/2018 2 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2137 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 ½
2017/2018 1 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2137 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 0
2016/2017 10 ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2137 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2159 2156 ½
2016/2017 9 ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2137 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2112 2053 ½
2016/2017 8 ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2137 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1884 1923 1
2016/2017 7 ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2137 Gerych Jan Tatran Litovel "B" 1991 1973 ½
2016/2017 2 ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2137 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 0
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2188 2137 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 0
2015/2016 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2188 2137 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky 2078 2090 1
2015/2016 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2188 2137 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 2090 2140 1
2015/2016 9 TJ Ostrava "B" 2188 2137 Solný Michal Slezan Opava "B" 1975 2005 1
2015/2016 8 TJ Ostrava "B" 2188 2137 Kraus František SK Slavie Orlová "C" 2007 2019 ½
2015/2016 7 TJ Ostrava "B" 2188 2137 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 ½
2015/2016 5 TJ Ostrava "B" 2188 2137 Kretek Břetislav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2225 2215 0
2015/2016 4 TJ Ostrava "B" 2188 2137 Polák Radim Viktorie Bohumín 1881 1909 1
2015/2016 2 TJ Ostrava "B" 2188 2137 Mohyla Tomáš Baník Havířov "B" 2000 1999 1
2014/2015 10 TJ Ludgeřovice 2166 2114 Stania Petr Slezan Opava "C" 1793 1775 1
2014/2015 9 TJ Ludgeřovice 2166 2114 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1832 1
2014/2015 7 TJ Ludgeřovice 2166 2114 Klimša Jiří TJ Velká Polom "A" 1868 1836 1
2014/2015 6 TJ Ludgeřovice 2166 2114 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1921 1911 ½
2014/2015 5 TJ Ludgeřovice 2166 2114 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť 1720 1
2014/2015 4 TJ Ludgeřovice 2166 2114 Bergloviec Jan Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 0
2014/2015 3 TJ Ludgeřovice 2166 2114 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1810 1
2014/2015 2 TJ Ludgeřovice 2166 2114 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1430 1
2014/2015 1 TJ Ludgeřovice 2166 2114 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1955 1949 ½
2014/2015 9 TJ Ostrava "C" 2166 2114 Káňa Zdeněk ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1763 1
2014/2015 5 TJ Ostrava "C" 2166 2114 Mikoška Josef TJ Studénka 1758 1
2014/2015 4 TJ Ostrava "C" 2166 2114 Adámek Emil TJ Nový Jičín "B" 1670 1
2014/2015 3 TJ Ostrava "C" 2166 2114 Koleček Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1000 1
2014/2015 2 TJ Ostrava "C" 2166 2114 Chlevišťan Jaromír TJ VOKD Poruba "C" 1559 1683 1
2014/2015 1 TJ Ostrava "C" 2166 2114 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1847 1852 1
2014/2015 8 TJ Ostrava "B" 2166 2114 Merta Vlastimil SK Slavia Orlová "C" 1919 1883 1
2014/2015 4 TJ Ostrava "B" 2166 2114 Martinek Pavel Orel Opava "A" 1807 1848 1
2007/2008 3 Mittal Ostrava "C" 2114 Kašpárek Ivo Slavoj Poruba "B" 1736 1
2007/2008 2 Mittal Ostrava "C" 2114 Ludwig Petr Slavoj Bruntál "A" 1969 ½
2006/2007 10 Mittal Ostrava "C" 2136 Horáková Dana Slavoj Poruba "C" 1998 ½
2006/2007 9 Mittal Ostrava "C" 2136 Snopek Jiří ŠK Svinov "B" 1904 ½
2006/2007 3 Mittal Ostrava "C" 2136 Hlaváček Pavel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 1
2006/2007 1 Mittal Ostrava "C" 2136 Papán Cyril TJ Nový Jičín "B" 2041 0
2006/2007 3 Mittal Ostrava "E" 2136 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2047 0
2006/2007 1 Mittal Ostrava "E" 2136 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1830 1
2005/2006 4 Mittal Ostrava "B" 2151 Keprt Pavel Sokol Dobrá "A" 2048 0
2005/2006 3 Mittal Ostrava "B" 2151 Lamper Vlastimil Ritmus Ostrava "A" 1936 1
2005/2006 2 Mittal Ostrava "B" 2151 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2176 ½
2005/2006 1 Mittal Ostrava "B" 2151 Záleský Karel Slezan Opava "A" 2075 0
2004/2005 10 NH Ostrava B" 2171 Mrákota Zdeněk Slezan Opava C" 1606 1
2004/2005 9 NH Ostrava B" 2171 Paździora Michal ŠK Stonava A" 2079 1
2004/2005 8 NH Ostrava B" 2171 Vízner Jaroslav Baník Havířov B" 1983 1
2004/2005 6 NH Ostrava B" 2171 Kovář Oldřich VOKD Poruba A" 2115 1
2004/2005 5 NH Ostrava B" 2171 Incédi Aleš Frýdek-Místek B" 2157 1
2004/2005 3 NH Ostrava B" 2171 Kičmer Petr Baník HavířovA" 2147 0
2004/2005 2 NH Ostrava B" 2171 Kopec Ladislav NH Ostrava A" 2182 ½
2004/2005 1 NH Ostrava B" 2171 Churová Ivana ŠKTP Hrabyně A" 2107 0
2004/2005 11 ŠK Svinov A 2171 Hudziak Pawel TJ Mořkov A 2192 0
2004/2005 10 ŠK Svinov A 2171 Šimek Jiří Slavoj Poruba B 2187 1
2004/2005 7 ŠK Svinov A 2171 TJ Jakl Karviná B 1
2004/2005 6 ŠK Svinov A 2171 Kahánek Martin ŠK ASK Kopřivnice 1769 ½
2004/2005 5 ŠK Svinov A 2171 Návrat Pavel Loko Krnov A 1731 1
2004/2005 2 ŠK Svinov A 2171 Chliapas Nikos IPM COLOR Ostrava 1984 1
2004/2005 1 ŠK Svinov A 2171 Konštacký Matěj ŠK Frýdek Místek C 2005 ½
2003/2004 8 NH Ostrava B" 2139 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice 1835 0
2003/2004 7 NH Ostrava B" 2139 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1822 1
2003/2004 4 NH Ostrava B" 2139 Palovský Ladislav Slávia Orlová B" 2003 1
2003/2004 2 NH Ostrava B" 2139 Baran Rostislav Sokol Dobrá A" 1944 1
2003/2004 1 NH Ostrava B" 2139 Pardy Martin Slezan Opava C" 2060 ½
2003/2004 9 NH Ostrava 2139 Omamík Pavel Vagónka Studénka 2026 1
2003/2004 8 NH Ostrava 2139 Hlaváček Pavel Kopřivnice 1764 1
2003/2004 7 NH Ostrava 2139 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 1987 ½
2003/2004 6 NH Ostrava 2139 Plesník Miroslav VOKD Poruba 1880 1
2003/2004 3 NH Ostrava 2139 Peřík Alois ŠK Svinov 1924 1
2003/2004 1 NH Ostrava 2139 Baroš Zbyněk TJ Fulnek 1985 1