Hráč Vymětalík Ivo

Vymětalík Ivo

User Pic
Jméno: Vymětalík Ivo
Oddíl: ŠK Šternberk
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1925
Elo mezinárodní: 1954
ID: 8446
FIDE ID: 318710
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Šternberk 1960 1917 Zvolánek Libor A64 PřF Olomouc 2130 2124 0
2018/2019 9 ŠK Šternberk 1968 1917 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2044 2076 0
2018/2019 8 ŠK Šternberk 1958 1917 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1752 1762 1
2018/2019 7 ŠK Šternberk 1958 1917 Závůrka Roman ROŠÁDA Prostějov A 2172 2135 ½
2018/2019 6 ŠK Šternberk 1952 1917 Gnida Patrik SK Řetězárna 2169 2165 ½
2018/2019 4 ŠK Šternberk 1951 1924 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník A 2004 2015 ½
2018/2019 3 ŠK Šternberk 1957 1924 Zbořil Tomáš ŠK Olomouc A 2104 2107 0
2018/2019 1 ŠK Šternberk 1964 1924 Nehyba Martin Sokol Skalička A 2065 2104 0
2018/2019 10 ŠK Šternberk B 1968 1917 Horák Jiří ŠK Nové Losiny 0 1665 1
2018/2019 9 ŠK Šternberk B 1958 1917 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh B 2038 2010 1
2018/2019 7 ŠK Šternberk B 1952 1917 Šmida Martin ŠK Jeseník B 1547 1524 1
2018/2019 6 ŠK Šternberk B 1952 1917 Čecháček Miroslav Řetězárna Česká Ves B 1656 1680 1
2018/2019 3 ŠK Šternberk B 1957 1924 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2107 2107 0
2018/2019 2 ŠK Šternberk B 1957 1924 Hejnar Petr ŠK Bohuňovice 1842 1855 0
2017/2018 11 ŠK Šternberk 1963 1932 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1987 1954 ½
2017/2018 9 ŠK Šternberk 1968 1932 Malý Marek Velké Losiny B 2160 2185 0
2017/2018 8 ŠK Šternberk 1983 1932 Hájek Zdeněk TJ SOKOL Přemyslovice 1890 1868 ½
2017/2018 7 ŠK Šternberk 1983 1932 Tustanowski Mateusz Zlaté Hory 1898 0 0
2017/2018 6 ŠK Šternberk 1985 1932 Fiala Vlastimil AŠK Olomouc B 1980 1964 ½
2017/2018 5 ŠK Šternberk 1985 1932 Gawlas Roman Česká Ves 1922 1927 ½
2017/2018 4 ŠK Šternberk 1968 1932 Švéda Jiří Uničov 1836 1884 ½
2017/2018 3 ŠK Šternberk 1968 1932 Tichý Miroslav Rošáda Prostějov 1978 1936 ½
2017/2018 2 ŠK Šternberk 1968 1932 Strašil Pavel ŠK Zábřeh 2032 2065 ½
2017/2018 1 ŠK Šternberk 1984 1926 Adamčík Martin SK Prostějov 2121 2130 ½
2017/2018 11 ŠK Šternberk B 1963 1932 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 1981 1998 0
2017/2018 8 ŠK Šternberk B 1983 1932 Oliverius Roman ŠK Loštice A 1857 1804 1
2017/2018 4 ŠK Šternberk B 1968 1932 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1955 1965 ½
2017/2018 2 ŠK Šternberk B 1968 1932 Jeřábková Julia ŠK Mohelnice 1603 1614 1
2017/2018 1 ŠK Šternberk B 1984 1926 Hartinger Antonín TJ Libina 1689 1769 1
2010/2011 11 ŠK Šternberk 1924 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 0
2010/2011 7 ŠK Šternberk 1924 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2062 ½
2009/2010 11 ŠK Šternberk 1959 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2132 0
2009/2010 10 ŠK Šternberk 1959 Švancara Petr GARDE Calcio Olomouc 2132 0
2009/2010 9 ŠK Šternberk 1959 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička 2050 0
2009/2010 8 ŠK Šternberk 1959 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 0
2009/2010 6 ŠK Šternberk 1959 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2166 0
2009/2010 5 ŠK Šternberk 1959 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2140 0
2009/2010 4 ŠK Šternberk 1959 Závůrka Roman SK ROŠÁDA Prostějov 2165 0
2009/2010 3 ŠK Šternberk 1959 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2276 0
2009/2010 1 ŠK Šternberk 1959 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2168 0
2008/2009 8 ŠK Šternberk A 1966 Müller Daniel TJ Zlaté Hory 1770 1
2008/2009 6 ŠK Šternberk A 1966 Odstrčil Martin ŠK Loštice 1893 ½
2008/2009 5 ŠK Šternberk A 1966 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1781 1
2008/2009 4 ŠK Šternberk A 1966 Jaroš Miroslav TJ ŠK Libina 1650 ½
2008/2009 3 ŠK Šternberk A 1966 Haderka Karel Tatran Litovel C 1853 ½
2008/2009 1 ŠK Šternberk A 1966 Till Eduard TJ Řetězárna Česká Ves 1716 ½
2007/2008 11 ŠK Šternberk A 1951 Till Eduard TJ Řetězárna Česká Ves 1709 ½
2007/2008 10 ŠK Šternberk A 1951 Gandziarowski Jan TJ Zlaté Hory 0
2007/2008 9 ŠK Šternberk A 1951 Kamler Zdeněk TJ ŠK Libina 1950 1
2007/2008 8 ŠK Šternberk A 1951 Odstrčil Martin ŠK Loštice 1877 ½
2007/2008 7 ŠK Šternberk A 1951 Vyhnálek Lukáš Tatran Litovel C 1811 ½
2007/2008 6 ŠK Šternberk A 1951 Minařík Lubomír ŠK Sigmia Olomouc C 1796 1
2007/2008 5 ŠK Šternberk A 1951 Kozák Pavel ŠK Jeseník 2119 1
2007/2008 4 ŠK Šternberk A 1951 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1741 ½
2007/2008 3 ŠK Šternberk A 1951 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1637 1
2007/2008 2 ŠK Šternberk A 1951 Pop Ladislav ŠK Šternberk B 1701 1
2007/2008 1 ŠK Šternberk A 1951 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh C 2063 ½
2006/2007 10 Tatran Litovel B 1929 Kocián Miroslav ŠK SK Zlín B 2008 0
2006/2007 7 Tatran Litovel B 1929 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2010 1
2006/2007 6 Tatran Litovel B 1929 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2029 0
2006/2007 4 Tatran Litovel B 1929 Škovran Jaroslav ŠK SK Zlín C 1978 1
2006/2007 2 Tatran Litovel B 1929 Fuchs Luděk ŠK DURAS BVK Brno B 2019 0
2006/2007 11 ŠK Šternberk 1929 Krahula Pavel LOKO Zábřeh B 1782 ½
2006/2007 10 ŠK Šternberk 1929 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1949 ½
2006/2007 9 ŠK Šternberk 1929 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc 1938 ½
2006/2007 8 ŠK Šternberk 1929 Šlechta Ladislav Spartak Přerov 1896 1
2006/2007 7 ŠK Šternberk 1929 Stratil Petr ŠK Sokol Šumperk 2180 0
2006/2007 6 ŠK Šternberk 1929 Lukša Zdeněk SK Přerov 1976 ½
2006/2007 4 ŠK Šternberk 1929 Tichý David DDM&TJ Mohelnice 1964 1
2006/2007 3 ŠK Šternberk 1929 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1754 1
2006/2007 2 ŠK Šternberk 1929 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2076 ½
2006/2007 1 ŠK Šternberk 1929 Matoušek Petr SK Prostějov B 2091 1
2005/2006 11 Tatran Litovel B 1946 Skalka Josef SK Boršice 1892 1
2005/2006 9 Tatran Litovel B 1946 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1773 ½
2005/2006 8 Tatran Litovel B 1946 Plšek Miroslav ŠK Staré Město B 2117 1
2005/2006 11 ŠK Šternberk 1946 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1855 ½
2005/2006 10 ŠK Šternberk 1946 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1684 1
2005/2006 9 ŠK Šternberk 1946 Stratil Petr ŠK Šumperk 2170 0
2005/2006 8 ŠK Šternberk 1946 Trunda Otakar SK Prostějov B 1975 1
2005/2006 7 ŠK Šternberk 1946 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 1983 0
2005/2006 6 ŠK Šternberk 1946 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc 1905 0
2005/2006 5 ŠK Šternberk 1946 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1529 1
2005/2006 4 ŠK Šternberk 1946 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1961 0
2005/2006 3 ŠK Šternberk 1946 Lukša Zdeněk SK Přerov 1943 ½
2005/2006 2 ŠK Šternberk 1946 Šnevajs Heřman A64 Grygov C 1851 0
2005/2006 1 ŠK Šternberk 1946 Grúz Jiří ŠK Sigmia Olomouc 1666 ½
2004/2005 11 Tatran Litovel C 1919 Sochor Stanislav A64 Valoz Grygov C 2100 0
2004/2005 10 Tatran Litovel C 1919 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 2023 ½
2004/2005 9 Tatran Litovel C 1919 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2053 ½
2004/2005 8 Tatran Litovel C 1919 Čechál Martin SK Přerov 1981 1
2004/2005 7 Tatran Litovel C 1919 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh B 2088 ½
2004/2005 6 Tatran Litovel C 1919 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 1951 1
2004/2005 5 Tatran Litovel C 1919 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice A 1863 ½
2004/2005 4 Tatran Litovel C 1919 Jančík Rostislav TJ Sokol Přemyslovice B 1795 1
2004/2005 3 Tatran Litovel C 1919 Sohr Vladimír ŠK Šumperk 2135 0
2004/2005 2 Tatran Litovel C 1919 Závůrka Roman SK Prostějov 2090 ½
2004/2005 1 Tatran Litovel C 1919 Zapletal Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2154 ½
2003/2004 11 Tatran Litovel C 1949 Švéda Lubomír Sokol Přemyslovice 1927 ½
2003/2004 10 Tatran Litovel C 1949 Brída Tomáš ŠK Jeseník ½
2003/2004 8 Tatran Litovel C 1949 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc 1805 ½
2003/2004 7 Tatran Litovel C 1949 Kučera František SK Přerov 1803 0
2003/2004 6 Tatran Litovel C 1949 Odstrčil Martin Loko Zábřeh B 1825 1
2003/2004 5 Tatran Litovel C 1949 Virgler Karel SK Prostějov B 1817 ½
2003/2004 4 Tatran Litovel C 1949 Filouš Jiří Spartak Přerov 1801 1
2003/2004 3 Tatran Litovel C 1949 Palla Vít DDM+TJ Mohelnice 1662 1
2003/2004 2 Tatran Litovel C 1949 Filipík Jaroslav TJ Unex Uničov 1884 1
2003/2004 1 Tatran Litovel C 1949 Grigorova Evgenia A64 Grygov C 2104 1