Hráč Bartoš Martin

Bartoš Martin

User Pic
Jméno: Bartoš Martin
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1734
Elo mezinárodní: 1737
ID: 5989
FIDE ID: 339920
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 TJ SO Chrudim B 1737 1734 Stodola Jakub TJ Stefanydes Policka B 1772 1746 0
2018/2019 11 TJ SO Chrudim C 1735 1729 Holub Miloš Zelezne hory B 1405 1400 1
2018/2019 10 TJ SO Chrudim C 1735 1729 Macek Jaroslav Rapid Pardubice F 1362 1442 1
2018/2019 9 TJ SO Chrudim C 1735 1729 Černý Zdeněk Rapid Pardubice E 0 1257 ½
2018/2019 8 TJ SO Chrudim C 1723 1729 Kůs Miroslav NOPO Miretice 1441 1493 1
2018/2019 7 TJ SO Chrudim C 1723 1729 Tesař Ondřej SK Bohemia Pardubice C 0 0 1
2018/2019 6 TJ SO Chrudim C 1719 1729 Jun Rostislav TJ CHS Chotebor C 0 1295 1
2018/2019 5 TJ SO Chrudim C 1719 1729 Blažek Marek Rapid G + DDM Prelouc 0 0 1
2018/2019 3 TJ SO Chrudim C 1721 1731 Píšová Adriana Rapid Pardubice D 0 1063 1
2018/2019 10 TJ SO Chrudim B 1735 1729 Joukl Jakub Eurobit 1659 1679 ½
2018/2019 9 TJ SO Chrudim B 1723 1729 Bartoš Karel TJ Stefanydes Policka C 1656 1638 1
2018/2019 8 TJ SO Chrudim B 1723 1729 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1735 1783 ½
2018/2019 7 TJ SO Chrudim B 1719 1729 Pilná Jitka 2222 SK Polabiny F 1481 1513 1
2018/2019 5 TJ SO Chrudim B 1717 1731 Kalhous Miroslav SK Rapid Pardubice C 1555 1542 1
2018/2019 4 TJ SO Chrudim B 1717 1731 Zmek Jaroslav Sokol Lazne Bohdanec 1589 1580 ½
2018/2019 3 TJ SO Chrudim B 1721 1731 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice B 1560 1555 ½
2017/2018 10 TJ SO Chrudim B 1723 1735 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1808 1822 0
2017/2018 9 TJ SO Chrudim B 1731 1735 Dunajčík Jiří Zelezne hory 1820 1888 0
2017/2018 7 TJ SO Chrudim B 1724 1735 Stoček Pavel 2222 SK Polabiny G 1590 1583 1
2017/2018 6 TJ SO Chrudim B 1724 1735 Janoušek Petr SK Rapid Pardubice C 1621 1603 1
2017/2018 5 TJ SO Chrudim B 1723 1735 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice B 1650 1670 ½
2017/2018 4 TJ SO Chrudim B 1723 1735 Navrátil Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1717 1732 1
2017/2018 3 TJ SO Chrudim B 1723 1735 Sekyrka Josef Sokol Lazne Bohdanec 1729 1753 ½
2017/2018 2 TJ SO Chrudim B 1723 1735 Fiala Milan TJ CHS Chotebor B 1836 1848 0
2017/2018 11 TJ SO Chrudim 1716 1735 Švub Jan TJ Lanskroun 1897 1899 ½
2017/2018 9 TJ SO Chrudim 1723 1735 Ptáček Miloslav SK Vysoke Myto B 1747 1755 ½
2017/2018 6 TJ SO Chrudim 1724 1735 Cach Tomáš Sokol Zajecice 1591 1577 ½
2017/2018 5 TJ SO Chrudim 1724 1735 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice 1604 1586 ½
2017/2018 1 TJ SO Chrudim 1734 1744 Cach Ondřej 2222 SK Polabiny D 1711 1661 0
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim 1731 1746 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2041 2018 0
2015/2016 11 TJ ŠO Chrudim B 1731 1746 Dědek Petr ŠK Rapid Pardubice E 1267 1
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim B 1731 1746 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny E 1498 1559 1
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim B 1731 1746 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 ½
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim B 1731 1746 Pyskatý Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1655 1719 ½
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim B 1731 1746 Roušar Zdeněk ŠO Hlinsko 1924 1915 0
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim B 1731 1746 Tyč Miroslav Šachový spolek Železné hory 1711 1738 0
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim B 1736 1768 Hon Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 1
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim B 1736 1768 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř C 1854 1888 0
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim B 1736 1768 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1981 1997 ½
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim B 1736 1768 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny E 1620 1666 ½
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim B 1736 1768 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička D 1695 1722 1
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim B 1736 1768 Krejčí Jan Sokol Lázně Bohdaneč 1636 1612 0
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim B 1736 1768 Štěrba Bohumír ŠO Hlinsko A 1
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim B 1736 1768 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko B 1321 1
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim B 1736 1768 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny D 1655 1702 ½
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 Mudruňka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 2008 0
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1579 1628 ½
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 Janeček František ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 1
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1842 1871 0
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny E 1619 1654 ½
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1637 1
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 Stodola Josef TJ Štefanydes Polička D 1424 1
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Pardubice D 1529 1536 1
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 Hon Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 ½
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D 1668 1644 ½
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim C 1715 1749 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1748 1685 0
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim C 1715 1749 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1827 1823 1
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim C 1715 1749 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 1866 1897 ½
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim C 1715 1749 Jouza Petr Rapid Pardubice E 1726 1726 ½
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim C 1715 1749 Gregor Jiří ŠK Rapid Teenagers 1496 1486 1
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim C 1715 1749 Macháň Václav 2222 ŠK Polabiny E 1763 1763 1
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim C 1715 1749 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1798 1
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim C 1715 1749 Fišer Vladislav TJ Spartak Choceň 1765 ½
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim C 1715 1749 Hon Jiří Rapid Pardubice D 1829 1839 0
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim C 1715 1749 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř B 1738 1788 0
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim B 1715 1749 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 0
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim B 1715 1749 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2063 2053 0
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim B 1715 1749 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1827 1823 ½
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim B 1715 1749 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1920 1931 ½
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim B 1715 1749 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1857 1858 0
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim B 1715 1749 Klouček Jindřich TJ Jiskra Heřm. Městec 1702 1
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim B 1715 1749 Konrád František Sokol Zaječice 1920 1912 1
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim B 1715 1749 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice 1866 1897 ½
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 Krušina Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová 1826 1927 0
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1917 1921 ½
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 Vondráček Emil TJ Jiskra Heřmanův Městec 1672 1
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1767 0
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 Zoubek David Rapid Pardubice C 1742 1779 0
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 0
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1874 1872 0
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1846 1869 0
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 0
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1899 1892 0
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk 1833 1840 ½
2010/2011 11 TJ ŠO Chrudim "B" 1765 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 2001 ½
2010/2011 10 TJ ŠO Chrudim "B" 1765 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1875 0
2010/2011 9 TJ ŠO Chrudim "B" 1765 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 ½
2010/2011 8 TJ ŠO Chrudim "B" 1765 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 ½
2010/2011 7 TJ ŠO Chrudim "B" 1765 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto "C" 1923 ½
2010/2011 6 TJ ŠO Chrudim "B" 1765 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 0
2010/2011 5 TJ ŠO Chrudim "B" 1765 Novotný Aleš Rapid Pardubice 1780 0
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "B" 1765 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1920 1
2010/2011 3 TJ ŠO Chrudim "B" 1765 Krátký Josef TJ Lanškroun 1911 0
2010/2011 2 TJ ŠO Chrudim "B" 1765 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 2032 0
2010/2011 1 TJ ŠO Chrudim "B" 1765 Krušina Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová 1846 0
2010/2011 8 SK Chrudim 1765 Ninger Karel Jiskra Litomysl 1611 1
2009/2010 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 Navrátil Václav Spartak Choceň 1712 1
2009/2010 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C"" 1565 1
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 Veselý Emanuel ŠK Rapid Predators 1000 0
2009/2010 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1907 1
2009/2010 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 Král Miloš ŠK Rapid Rangers 1676 ½
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 Starý Vladimír TJ Jiskra Heřmanův Městec 1555 1
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1594 1
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 Jouza Petr ŠK Rapid Pardubice 1653 1
2009/2010 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 Kramář Michal TJ Sokol Krouna 1000 1
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice B"" 1725 ½
2009/2010 1 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 Půlpán Matěj TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1491 0
2008/2009 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1880 0
2008/2009 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 Krejčová Kateřina 2222 ŠK Polabiny D 1939 0
2008/2009 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2080 ½
2008/2009 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1902 0
2008/2009 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1904 0
2008/2009 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 Procházka Petr TJ Lanškroun 1956 0
2008/2009 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 ½
2008/2009 4 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 Hon Jiří Synpo Pardubice 1966 1
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 ½
2008/2009 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 Dobšinský Pavel CHS Chotěboř 1892 ½
2007/2008 11 ŠO Chrudim B 1691 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1686 ½
2007/2008 5 ŠO Chrudim B 1691 Pavlovec Vladimír SYNPO Pardubice 1850 ½
2007/2008 10 ŠO Chrudim C 1691 Kroupa Tomáš 2222 ŠK Polabiny F 1100 1
2007/2008 9 ŠO Chrudim C 1691 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice E 1392 1
2007/2008 8 ŠO Chrudim C 1691 Honek Jan SK Holcim Prachovice 1811 0
2007/2008 7 ŠO Chrudim C 1691 Petružálek Jiří ŠK Bohemia Pardubice B 1789 1
2007/2008 6 ŠO Chrudim C 1691 Šmejdíř Waldemar Spartak Choceň B 1644 1
2007/2008 5 ŠO Chrudim C 1691 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 1827 1
2007/2008 4 ŠO Chrudim C 1691 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1904 ½
2007/2008 3 ŠO Chrudim C 1691 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1564 ½
2007/2008 2 ŠO Chrudim C 1691 Hanus Michal ŠO DDM Hlinsko 1903 1
2007/2008 1 ŠO Chrudim C 1691 Zelený František ŠO Chrudim D 1555 1
2006/2007 10 ŠO Chrudim C 1673 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1533 1
2006/2007 9 ŠO Chrudim C 1673 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1640 1
2006/2007 8 ŠO Chrudim C 1673 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto B 1806 ½
2006/2007 7 ŠO Chrudim C 1673 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice G 1581 0
2006/2007 6 ŠO Chrudim C 1673 Juchelka Petr Kavárna Evropa Pardubice 1000 ½
2006/2007 5 ŠO Chrudim C 1673 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1736 1
2006/2007 4 ŠO Chrudim C 1673 Janeček František Spartak Choceň A 1708 0
2006/2007 3 ŠO Chrudim C 1673 Seidl Jiří Dymák Heřmanův Městec 1770 1
2006/2007 2 ŠO Chrudim C 1673 Starý Vladimír SK Holcim Prachovice 1368 1
2005/2006 11 TJ + DDM Chrudim B 1658 Vojanec Hynek TJ DDM Hlinsko 1686 1
2005/2006 10 TJ + DDM Chrudim B 1658 Kacálek Karel SK Žamberk 1839 0
2005/2006 9 TJ + DDM Chrudim B 1658 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí 1936 1
2005/2006 8 TJ + DDM Chrudim B 1658 Kastner Kamil Štefanydes Polička 1936 ½
2005/2006 7 TJ + DDM Chrudim B 1658 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2078 0
2005/2006 6 TJ + DDM Chrudim B 1658 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Pardubice 2106 ½
2005/2006 5 TJ + DDM Chrudim B 1658 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1692 1
2005/2006 4 TJ + DDM Chrudim B 1658 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad 1858 ½
2005/2006 3 TJ + DDM Chrudim B 1658 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1909 0
2005/2006 2 TJ + DDM Chrudim B 1658 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2040 0
2005/2006 1 TJ + DDM Chrudim B 1658 Vodička Pavel Kavárna Evropa Pardubice 1983 0
2004/2005 10 TJ ŠO Chrudim B 1662 Česenek Jiří Sokol Zaječice 1933 0
2004/2005 8 TJ ŠO Chrudim B 1662 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1815 0
2004/2005 7 TJ ŠO Chrudim B 1662 Krmenčík Roman Synpo Pardubice 1802 1
2004/2005 6 TJ ŠO Chrudim B 1662 Buchta Martin Štefanydes Polička B 1250 1
2004/2005 5 TJ ŠO Chrudim B 1662 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto 1885 0
2003/2004 9 Chrudim C 1652 Nožička Karel Polabiny C 1
2003/2004 7 Chrudim C 1652 Hromádko Martin Zaječice 1859 ½
2003/2004 6 Chrudim C 1652 Pavlík Ivo Krucemburk 1
2003/2004 5 Chrudim C 1652 Režný Zdeněk H. Městec 1757 1
2003/2004 4 Chrudim C 1652 Vojanec Hynek Hlinsko 1719 1
2003/2004 3 Chrudim C 1652 Nečas Jan Infinity E 1818 0
2003/2004 2 Chrudim C 1652 Pártl Ondřej Kámen 1587 0
2003/2004 1 Chrudim C 1652 Kůs Martin Chrudim D 1