Hráč Václavíček Lukáš

Václavíček Lukáš

User Pic
Jméno: Václavíček Lukáš
Oddíl: Šachový klub Frýdlant, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2049
Elo mezinárodní: 2060
ID: 32544
FIDE ID: 301426
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Slavia Liberec 2052 2043 Šic Vojtěch ŠK Frýdlant 1716 1753 1
2018/2019 10 ŠK Slavia Liberec 2064 2043 Rychtář Pavel TJ Lokomotiva Liberec 1980 1969 0
2018/2019 6 ŠK Slavia Liberec 2051 2043 Boreš Miroslav ŠK Česká Lípa 2166 2174 1
2018/2019 2 ŠK Slavia Liberec 2063 2051 Cakl Zdeněk Desko Liberec "B" 2006 2010 0
2017/2018 8 ŠK SLAVIA Liberec 2062 2048 Krutský Martin ŠK Teplice 2112 2089 ½
2017/2018 7 ŠK SLAVIA Liberec 2060 2048 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2131 2118 ½
2017/2018 5 ŠK SLAVIA Liberec 2063 2048 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2108 2142 0
2017/2018 1 ŠK SLAVIA Liberec 2066 2052 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2131 2108 ½
2016/2017 11 TJ Slavia Liberec 2047 2030 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 1
2016/2017 10 TJ Slavia Liberec 2047 2030 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1730 1731 1
2016/2017 9 TJ Slavia Liberec 2047 2030 Sýkora Ondřej TJ Desko Liberec "B" 2146 2147 1
2016/2017 8 TJ Slavia Liberec 2047 2030 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2132 2113 0
2016/2017 7 TJ Slavia Liberec 2047 2030 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "B" 2016 2122 0
2016/2017 6 TJ Slavia Liberec 2047 2030 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2000 2027 ½
2016/2017 5 TJ Slavia Liberec 2047 2030 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2064 2018 1
2016/2017 4 TJ Slavia Liberec 2047 2030 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 2012 2011 1
2016/2017 3 TJ Slavia Liberec 2047 2030 Špinka Petr ŠK Libštát 1907 1924 ½
2016/2017 2 TJ Slavia Liberec 2047 2030 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 2098 2116 1
2016/2017 1 TJ Slavia Liberec 2047 2030 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1847 1858 0
2015/2016 11 Desko Liberec "A" 2047 2030 Gombala Marek TJ Slavia Liberec 1924 1903 1
2015/2016 6 Desko Liberec "A" 2047 2030 Fales Anatolij TJ Jiskra Tanvald 1967 1923 1
2015/2016 1 Desko Liberec "A" 2047 2030 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 1990 2009 ½
2015/2016 5 ŠK Frýdlant 2047 2030 Cejp Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec B 1760 1746 1
2015/2016 3 ŠK Frýdlant 2047 2030 Jína Jiří 1.Novoborský ŠK D 2121 2139 0
2014/2015 11 Desko Liberec "B" 2010 2018 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2067 2062 0
2014/2015 10 Desko Liberec "B" 2010 2018 Polák Benedikt TJ Slavia Liberec 2167 2166 ½
2014/2015 9 Desko Liberec "B" 2010 2018 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "D" 2042 2047 ½
2014/2015 8 Desko Liberec "B" 2010 2018 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 ½
2014/2015 7 Desko Liberec "B" 2010 2018 Jína Jiří ŠK Česká Lípa 2143 2145 ½
2014/2015 6 Desko Liberec "B" 2010 2018 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 1957 1994 1
2014/2015 5 Desko Liberec "B" 2010 2018 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1995 2033 0
2014/2015 4 Desko Liberec "B" 2010 2018 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2062 2049 1
2014/2015 3 Desko Liberec "B" 2010 2018 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "C" 2177 2183 0
2014/2015 2 Desko Liberec "B" 2010 2018 Laštovka Jan Desko Liberec "A" 2143 2122 1
2014/2015 1 Desko Liberec "B" 2010 2018 Bláha Milan ŠK Libštát 2119 2103 0
2013/2014 11 TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1948 1956 1
2013/2014 10 TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2041 2029 1
2013/2014 9 TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1781 1780 1
2013/2014 8 TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2134 2149 0
2013/2014 7 TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 Bláha Milan ŠK Libštát 2128 2102 0
2013/2014 6 TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 Jínová Lucie ŠK Stráž pod Ralskem 2103 2103 0
2013/2014 5 TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 Polák Benedikt Chess Rowdies 2195 2196 ½
2013/2014 4 TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 0
2013/2014 3 TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "A" 2029 2032 0
2013/2014 2 TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 Suchomel Aleš TJ Desko Liberec "B" 2087 2135 0
2013/2014 1 TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "C" 2063 2063 ½
2012/2013 11 Desko Liberec 1889 2012 Lešák Jiří SK Děčín 1900 1944 ½
2012/2013 6 Desko Liberec 1889 2012 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2123 2114 0
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Filip Vojtěch TRW Autoelektronika Vlašim 1841 1887 0
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Škuthan Jiří Chess Most 1788 1826 0
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Brejník Gustav TJ Sokol Údlice 1777 1778 ½
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha 1568 1
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1763 1763 1
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Svoboda Filip ŠK Lokomotiva Brno 1692 1763 1
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 1
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Zuziak Petr ŠK Duras BVK - Královo Pole 1653 1679 1
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1763 1763 1
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Kubošová Jana SK Slavia Orlová 1614 1723 1
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Nytra Jan TJ Slovan Havířov 1297 1
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Svoboda Filip ŠK Lokomotiva Brno 1692 1763 1
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 1
2012/2013 11 Desko Liberec "C" 1889 2012 Jína Jiří 1.Novoborský ŠK "C" 2148 2128 0
2012/2013 10 Desko Liberec "C" 1889 2012 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec "B" 1833 1842 1
2012/2013 9 Desko Liberec "C" 1889 2012 Gombala Marek ŠK Libštát "B" 1856 1856 ½
2012/2013 8 Desko Liberec "C" 1889 2012 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2050 2027 ½
2012/2013 7 Desko Liberec "C" 1889 2012 Fales Anatolij TJ Jiskra Tanvald 1978 1936 1
2012/2013 6 Desko Liberec "C" 1889 2012 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1998 2003 1
2012/2013 5 Desko Liberec "C" 1889 2012 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1917 1904 ½
2012/2013 4 Desko Liberec "C" 1889 2012 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "C" 1914 1898 1
2012/2013 3 Desko Liberec "C" 1889 2012 Špinka Petr ŠK Libštát "A" 1971 1986 ½
2012/2013 2 Desko Liberec "C" 1889 2012 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 2020 2032 ½
2012/2013 1 Desko Liberec "C" 1889 2012 Halama Vratislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1965 1
2011/2012 11 TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 ½
2011/2012 10 TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 Zaucke Fabian TJ Krásná Lípa 1988 ½
2011/2012 9 TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1934 1953 1
2011/2012 7 TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec "B" 2080 2053 ½
2011/2012 6 TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 1919 1988 0
2011/2012 5 TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1896 1853 ½
2011/2012 4 TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 Brouček Tomáš ŠK Libštát 2067 2093 0
2011/2012 3 TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 Hübner Petr TJ Slávia Liberec 1947 1953 ½
2011/2012 2 TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 1894 1927 1
2011/2012 1 TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 2004 2017 ½
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 ½
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 0
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1891 1996 ½
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1745 1868 0
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Pýcha Patrik TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 ½
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 1782 1856 0
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1770 1868 ½
2011/2012 11 Desko Liberec 1842 2017 Ježek Luděk ŠK Zikuda Turnov C 1795 ½
2011/2012 10 Desko Liberec 1842 2017 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2188 2184 0
2011/2012 9 Desko Liberec 1842 2017 Kaisler Martin TJ Jiskra Hořice 2081 2075 0
2011/2012 5 Desko Liberec 1842 2017 Vanka Miloslav TRW autoelektronika Vlašim 2113 2117 ½
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Pýcha Patrik TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 ½
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Mišičko Ján ŠK Kladno 1543 1532 1
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Alfimov Igor KŠ Říčany 1925 1888 1943 1
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Hanzlík Daniel Chess Most 1690 1695 0
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 1782 1856 0
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1770 1868 ½
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1718 1790 0
2010/2011 7 Desko Liberec 1657 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 ½
2010/2011 6 Desko Liberec 1657 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1997 1
2010/2011 5 Desko Liberec 1657 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1873 1
2010/2011 4 Desko Liberec 1657 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1951 0
2010/2011 3 Desko Liberec 1657 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1752 1
2010/2011 2 Desko Liberec 1657 Rýdl Jiří TRW Autolektronika Vlašim 1932 ½
2010/2011 1 Desko Liberec 1657 Černý Michal ŠK Kladno 1947 1
2010/2011 3 Desko Liberec "B" 1657 Pour Miloš TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1775 1
2010/2011 1 Desko Liberec "B" 1657 Zajíc Miloslav TJ PS ZK Semily 1522 1
2010/2011 8 Desko Liberec C 1657 Špinka Petr ŠK Libštát B 1964 1
2010/2011 7 Desko Liberec C 1657 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1861 1
2010/2011 6 Desko Liberec C 1657 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec B 1979 ½
2010/2011 5 Desko Liberec C 1657 Kavický Petr TJ Lokomotiva Liberec C 1772 1
2010/2011 4 Desko Liberec C 1657 Ščerba Jiří ŠK Stráž pod Ralskem 1919 1
2010/2011 3 Desko Liberec C 1657 Bém Miloslav TJ Jiskra Tanvald B 1849 ½
2010/2011 2 Desko Liberec C 1657 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1922 ½
2010/2011 1 Desko Liberec C 1657 Novotka Zbyněk TJ Sokol Víchová n.J. 1937 ½
2010/2011 7 Desko Liberec 1657 Horníček Pavel ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1763 0
2010/2011 6 Desko Liberec 1657 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1752 1
2010/2011 5 Desko Liberec 1657 Sabolová Kristýna TJ Jiskra Hořice 1923 1
2010/2011 4 Desko Liberec 1657 Rýdl Jiří TRW Autolektronika Vlašim 1932 ½
2010/2011 3 Desko Liberec 1657 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1569 1
2010/2011 2 Desko Liberec 1657 Krásný Drahomír Sokol Údlice 1833 1
2010/2011 1 Desko Liberec 1657 Černý Michal ŠK Kladno 1947 1
2009/2010 10 Desko Liberec C 1802 Hýsek Štěpán Jiskra Tanvald B 1610 1
2009/2010 9 Desko Liberec C 1802 Gluth Manfred TJ Krásná Lípa B 1761 1
2009/2010 8 Desko Liberec C 1802 Bartos Vaclav 1.Novoborský ŠK E 1620 1
2009/2010 7 Desko Liberec C 1802 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko p.T. 1711 1
2009/2010 6 Desko Liberec C 1802 Holub Jaroslav ŠK Vegas Stráž p.R. 1746 1
2009/2010 3 Desko Liberec C 1802 Krch Ladislav TJ Nové Město p.S. 1716 1
2009/2010 2 Desko Liberec C 1802 Jakubů Milan ŠK Libštát B 1868 0
2009/2010 1 Desko Liberec C 1802 Řehořek Radomír TJ Sokol Víchová n.J. 1768 1
2009/2010 7 TJ Desko Liberec 1802 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek 1982 ½
2009/2010 6 TJ Desko Liberec 1802 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1892 0
2009/2010 5 TJ Desko Liberec 1802 Pfeffer Erik SK Boršice 1899 ½
2009/2010 4 TJ Desko Liberec 1802 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1852 0
2009/2010 3 TJ Desko Liberec 1802 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1726 1
2009/2010 2 TJ Desko Liberec 1802 Němcová Kamila SK OAZA Praha 1
2009/2010 1 TJ Desko Liberec 1802 Špererová Kateřina ŠK Sokol Klatovy 1664 1
2009/2010 11 Desko Liberec "B" 1802 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec "A" 1822 ½
2009/2010 8 Desko Liberec "B" 1802 Hýsek Štěpán Jiskra Tanvald 1610 1
2009/2010 6 Desko Liberec "B" 1802 Švertšal Marcel TJ Slávia Liberec 1695 0
2009/2010 5 Desko Liberec "B" 1802 Nasavrcký Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1753 0
2009/2010 4 Desko Liberec "B" 1802 Zboroň Karol ŠK Libštát 1931 ½
2009/2010 3 Desko Liberec "B" 1802 Trávník Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 1784 ½
2009/2010 7 TJ Desko Liberec 1802 Němcová Kamila SK OAZA Praha 1
2009/2010 6 TJ Desko Liberec 1802 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 1642 0
2009/2010 5 TJ Desko Liberec 1802 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1726 1
2009/2010 4 TJ Desko Liberec 1802 Rozšafný Michal TJ Sokol Údlice 1724 ½
2009/2010 3 TJ Desko Liberec 1802 Mazur Dominik ŠK Most 1616 1
2009/2010 2 TJ Desko Liberec 1802 Kejhová Lenka TJ Union Plzeň 1569 1
2009/2010 1 TJ Desko Liberec 1802 Špererová Kateřina ŠK Sokol Klatovy 1664 1
2008/2009 11 Desko Liberec "B" 1644 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald 1785 ½
2008/2009 9 Desko Liberec "B" 1644 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa 1659 ½
2008/2009 8 Desko Liberec "B" 1644 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec "B" 1806 0
2008/2009 7 Desko Liberec "B" 1644 Bradáč Adam TJ Lokomotiva Liberec "A" 1813 ½
2008/2009 4 Desko Liberec "B" 1644 Pour Miloš TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1808 1
2008/2009 11 ŠŠ Desko Liberec A 1644 Kainek Jan SK Žamberk 1364 ½
2008/2009 10 ŠŠ Desko Liberec A 1644 Vančura Daniel 2222 + ALFA Pardubice 1515 ½
2008/2009 9 ŠŠ Desko Liberec A 1644 Poláček Matěj Auto Škoda Ml. Boleslav 1100 1
2008/2009 8 ŠŠ Desko Liberec A 1644 Kožúšek Daniel Panda Rychnov n.Kn. B 1250 1
2008/2009 7 ŠŠ Desko Liberec A 1644 Hejduk Miroslav ŠŠ Desko Liberec B 1100 ½
2008/2009 6 ŠŠ Desko Liberec A 1644 Římal Patrik Jiskra RMSK N. Bydžov B 1250 1
2008/2009 5 ŠŠ Desko Liberec A 1644 Peřina Lukáš Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2008/2009 4 ŠŠ Desko Liberec A 1644 Marek Dominik ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 1
2008/2009 3 ŠŠ Desko Liberec A 1644 Knížek Richard TJ Sokol Praha - Kobylisy 1274 1
2008/2009 2 ŠŠ Desko Liberec A 1644 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1250 ½
2008/2009 1 ŠŠ Desko Liberec A 1644 Sion David TJ Štefanydes Polička 1000 1
2007/2008 11 Desko Liberec C 1521 Knížek Osvald Nové Město p.Smrkem 1563 ½
2007/2008 8 Desko Liberec C 1521 Svoboda Lukáš Lokomotiva Liberec D 1
2007/2008 7 Desko Liberec C 1521 Kněbort Jiří Lokomotiva Liberec C 1382 ½
2007/2008 5 Desko Liberec C 1521 Zíka Josef Lokomotiva Liberec E 1507 0
2007/2008 1 Desko Liberec C 1521 Ošťádal Michal Desko Liberec E 1434 ½
2007/2008 11 ŠŠ Desko Liberec "A" 1521 Hartman Vítek Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 1
2007/2008 10 ŠŠ Desko Liberec "A" 1521 Lorenc Josef SK Žamberk 1371 0
2007/2008 9 ŠŠ Desko Liberec "A" 1521 Borovec Ondřej ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 0
2007/2008 8 ŠŠ Desko Liberec "A" 1521 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1250 1
2007/2008 6 ŠŠ Desko Liberec "A" 1521 Nosek Jakub Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1380 ½
2007/2008 5 ŠŠ Desko Liberec "A" 1521 Nešpůrek Petr 2222+DDM ALFA Pardubice 1250 ½
2007/2008 4 ŠŠ Desko Liberec "A" 1521 Šedivá Kamila Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1250 1
2007/2008 3 ŠŠ Desko Liberec "A" 1521 Petrovský Přemysl M-Team Jiskra Jaroměř 1100 1
2007/2008 2 ŠŠ Desko Liberec "A" 1521 Kolář Michael Sokol Hradec Králové 1100 1
2007/2008 1 ŠŠ Desko Liberec "A" 1521 Pajerský Michal TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2007/2008 11 Desko Liberec "B" 1521 Grof Petr TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1933 1
2007/2008 6 Desko Liberec "B" 1521 Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa 1759 1
2006/2007 11 ŠŠ Desko Liberec A Krátký Josef ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1100 1
2006/2007 10 ŠŠ Desko Liberec A Tölg Tomáš Lokomotiva Česká Třebová 1100 1
2006/2007 9 ŠŠ Desko Liberec A Sršeň Tomáš Panda Rychnov n. Kn. 1
2006/2007 8 ŠŠ Desko Liberec A Rošková Kateřina M-Team Jiskra Jaroměř ½
2006/2007 6 ŠŠ Desko Liberec A Švarc Ondřej ŠK+DDM Vysoké Mýto 1250 1
2006/2007 5 ŠŠ Desko Liberec A Kainek Jan SK Žamberk 1100 1
2006/2007 4 ŠŠ Desko Liberec A Pražák Matouš Sokol Hradec Králové 1
2006/2007 3 ŠŠ Desko Liberec A Popelušáková Angelika ŠK Stráž pod Ralskem 1
2006/2007 2 ŠŠ Desko Liberec A Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov ½
2006/2007 1 ŠŠ Desko Liberec A Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 0