Hráč Motl Ladislav

Motl Ladislav

User Pic
Jméno: Motl Ladislav
Oddíl: Šachový klub Dolní Čermná, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1617
Elo mezinárodní: 1609
ID: 10181
FIDE ID: 372943
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Dolní Čermná 1609 1617 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad B 1740 1722 0
2019/2020 3 ŠK Dolní Čermná 1609 1617 Hanák Vladimír Sokol Mistrovice 1596 1550 ½
2019/2020 2 ŠK Dolní Čermná 1609 1617 Kapoun Martin ŠK Řetůvka 0 1306 ½
2018/2019 11 SK Dolni Cermna 1616 1629 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice 1549 1536 ½
2018/2019 10 SK Dolni Cermna 1616 1629 Borek Pavel Proplast Ceska Trebova 1805 1797 0
2018/2019 9 SK Dolni Cermna 1619 1629 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravska Trebova 1831 1850 0
2018/2019 8 SK Dolni Cermna 1619 1629 Vaculík Jakub TJ Lanskroun B 1678 1681 ½
2018/2019 7 SK Dolni Cermna 1623 1629 Švanda Radek TJ Stefanydes Policka B 1756 1736 0
2018/2019 6 SK Dolni Cermna 1623 1629 Vodička Martin SK Svitavy 1711 1732 ½
2018/2019 4 SK Dolni Cermna 1622 1624 Šmajzrová Veronika SK Usti nad Orlici D 1675 1732 ½
2018/2019 3 SK Dolni Cermna 1622 1624 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1945 1944 0
2018/2019 2 SK Dolni Cermna 1622 1624 Podgorný Radim Sachovy klub Chocen 1710 1722 ½
2018/2019 1 SK Dolni Cermna 1619 1624 Cimprich Miroslav SO Horni Cermna 1725 1769 ½
2017/2018 11 SK Dolni Cermna 1621 1633 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici C 1962 1965 0
2017/2018 10 SK Dolni Cermna 1618 1633 Šmajzrová Veronika SK Usti nad Orlici D 1734 1625 ½
2017/2018 9 SK Dolni Cermna 1624 1633 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova 1716 1753 ½
2017/2018 8 SK Dolni Cermna 1624 1633 Motl Josef TJ Sokol Horni Cermna 1661 1674 0
2017/2018 7 SK Dolni Cermna 1628 1633 Palla Stanislav TJ Lanskroun B 1714 1731 0
2017/2018 6 SK Dolni Cermna 1628 1633 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravska Trebova 1744 1724 ½
2017/2018 5 SK Dolni Cermna 1618 1633 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1581 1613 ½
2017/2018 4 SK Dolni Cermna 1618 1633 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1430 1428 1
2017/2018 3 SK Dolni Cermna 1618 1633 Bartoš Karel SK Svitavy 1822 1789 0
2017/2018 2 SK Dolni Cermna 1618 1633 Vaníček Jan SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1724 1690 0
2017/2018 1 SK Dolni Cermna 1644 1645 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1838 1832 0
2015/2016 11 ŠK Dolní Čermná 1651 1633 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1654 1689 0
2015/2016 10 ŠK Dolní Čermná 1651 1633 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1843 1841 0
2015/2016 9 ŠK Dolní Čermná 1651 1633 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí C 1651 1705 1
2015/2016 8 ŠK Dolní Čermná 1651 1633 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1917 1912 0
2015/2016 7 ŠK Dolní Čermná 1651 1633 Ambrožová Lucie ŠK Svitavy B 1815 1902 0
2015/2016 6 ŠK Dolní Čermná 1651 1633 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1749 1759 0
2015/2016 5 ŠK Dolní Čermná 1651 1633 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 1
2015/2016 4 ŠK Dolní Čermná 1651 1633 Solil Roman TJ Lanškroun B 2027 2019 0
2015/2016 3 ŠK Dolní Čermná 1651 1633 Vaníček Jan ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1736 1709 0
2015/2016 2 ŠK Dolní Čermná 1651 1633 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1820 1812 ½
2015/2016 1 ŠK Dolní Čermná 1651 1633 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1657 1682 1
2014/2015 11 ŠK Dolní Čermná 1635 1640 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1963 1972 0
2014/2015 10 ŠK Dolní Čermná 1635 1640 Podgorný Radim TJ Spartak Choceň 1771 1785 ½
2014/2015 9 ŠK Dolní Čermná 1635 1640 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1814 1835 0
2014/2015 8 ŠK Dolní Čermná 1635 1640 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1811 1772 ½
2014/2015 7 ŠK Dolní Čermná 1635 1640 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1881 1898 0
2014/2015 6 ŠK Dolní Čermná 1635 1640 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1818 1805 0
2014/2015 5 ŠK Dolní Čermná 1635 1640 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1777 1729 ½
2014/2015 4 ŠK Dolní Čermná 1635 1640 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1591 0
2014/2015 3 ŠK Dolní Čermná 1635 1640 Borek Pavel Proplast Česká Třebová B 1860 1837 ½
2014/2015 2 ŠK Dolní Čermná 1635 1640 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 0
2014/2015 1 ŠK Dolní Čermná 1635 1640 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 0
2013/2014 11 ŠK Dolní Čermná 1651 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 0
2013/2014 10 ŠK Dolní Čermná 1651 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 ½
2013/2014 9 ŠK Dolní Čermná 1651 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1773 1815 0
2013/2014 8 ŠK Dolní Čermná 1651 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1683 0
2013/2014 7 ŠK Dolní Čermná 1651 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1814 1775 ½
2013/2014 6 ŠK Dolní Čermná 1651 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 0
2013/2014 5 ŠK Dolní Čermná 1651 Havelka Josef TJ Lanškroun B 1994 1988 0
2013/2014 4 ŠK Dolní Čermná 1651 Havel František ŠK Svitavy 1864 1865 0
2013/2014 3 ŠK Dolní Čermná 1651 Verdiyan Bagrat ŠO K a. s. Kunvald 1000 1
2013/2014 2 ŠK Dolní Čermná 1651 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk B 1782 1778 ½
2013/2014 1 ŠK Dolní Čermná 1651 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1886 1909 ½
2012/2013 11 ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl B 1615 1
2012/2013 10 ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 Kozák David ŠK Svitavy A 1795 1765 0
2012/2013 9 ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1858 1826 1
2012/2013 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička B 1651 1758 ½
2012/2013 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1692 ½
2012/2013 6 ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 Adámek Vladimír TJ Slovan M. Třebová ½
2012/2013 5 ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 0
2012/2013 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 Čuma Jan ŠK Svitavy B 1513 1
2012/2013 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 Černohous Jiří TJ Jablonné n/O. 1691 ½
2012/2013 2 ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 Petrželka Karel Loko Česká Třebová B 1921 1921 0
2012/2013 1 ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk B 1525 ½
2011/2012 11 Šachový klub Dolní Čermná 1654 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 ½
2011/2012 10 Šachový klub Dolní Čermná 1654 Procházka Petr TJ Lanškroun 2017 2009 0
2011/2012 9 Šachový klub Dolní Čermná 1654 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1874 1872 0
2011/2012 8 Šachový klub Dolní Čermná 1654 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 0
2011/2012 7 Šachový klub Dolní Čermná 1654 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 0
2011/2012 6 Šachový klub Dolní Čermná 1654 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1931 0
2011/2012 5 Šachový klub Dolní Čermná 1654 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl B 2170 2164 0
2011/2012 4 Šachový klub Dolní Čermná 1654 Kameník David Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 0
2011/2012 3 Šachový klub Dolní Čermná 1654 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2003 2032 0
2011/2012 2 Šachový klub Dolní Čermná 1654 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2125 2046 0
2011/2012 1 Šachový klub Dolní Čermná 1654 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1826 1927 0
2010/2011 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1545 1
2010/2011 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 Kodytek Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1540 ½
2010/2011 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 Seidl Jiří TJ Jiskra Litomyšl "B" 1585 ½
2010/2011 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 Boháč Luboš TJ Lanškroun "B" 1582 ½
2010/2011 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1447 ½
2010/2011 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1678 1
2010/2011 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1624 1
2010/2011 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1675 1
2010/2011 3 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk "B" 1932 ½
2010/2011 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1715 1
2010/2011 1 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1607 Čupr Tomáš ŠK Svitavy 1828 ½
2009/2010 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Krátký Josef TJ Lanškroun B"" 1739 ½
2009/2010 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1651 ½
2009/2010 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk B"" 1498 ½
2009/2010 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk A"" 1863 0
2009/2010 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1832 0
2009/2010 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B"" 1532 1
2009/2010 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Uřičář Petr SK + Sokol Žamberk C"" 1383 1
2009/2010 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Taslar Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 1
2009/2010 3 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1664 ½
2009/2010 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1860 0
2008/2009 9 ŠK Dolní Čermná o.s. 1587 Petráček Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad B 1430 ½
2008/2009 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1587 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1454 1
2008/2009 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1587 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1500 ½
2008/2009 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1587 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk D 1504 ½
2008/2009 1 ŠK Dolní Čermná o.s. 1587 Jonáš Josef Krčma - Venzara Lanškroun 1506 1
2007/2008 3 ŠK Dolní Čermná 1590 Belobrad Jan SK Žamberk F 1250 ½
2007/2008 1 ŠK Dolní Čermná 1590 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1444 ½
2006/2007 11 TJ Sokol Horní Čermná 1596 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1715 ½
2006/2007 10 TJ Sokol Horní Čermná 1596 Pěkník Milan Lokomotiva Česká Třebová A 1893 ½
2006/2007 9 TJ Sokol Horní Čermná 1596 Havel František ŠK Svitavy 1828 0
2006/2007 8 TJ Sokol Horní Čermná 1596 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí C 2138 0
2006/2007 7 TJ Sokol Horní Čermná 1596 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1756 0
2006/2007 5 TJ Sokol Horní Čermná 1596 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1851 0
2006/2007 4 TJ Sokol Horní Čermná 1596 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1870 ½
2006/2007 3 TJ Sokol Horní Čermná 1596 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1733 0
2006/2007 2 TJ Sokol Horní Čermná 1596 Solil Roman FYGR Lanškroun 1900 0
2006/2007 1 TJ Sokol Horní Čermná 1596 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1814 0
2005/2006 11 Sokol Horní Čermná 1581 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 0
2005/2006 10 Sokol Horní Čermná 1581 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 ½
2005/2006 9 Sokol Horní Čermná 1581 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová 1908 0
2005/2006 8 Sokol Horní Čermná 1581 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1705 0
2005/2006 7 Sokol Horní Čermná 1581 Marek Michal FYGR Lanškroun 1818 0
2005/2006 5 Sokol Horní Čermná 1581 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1708 1
2005/2006 4 Sokol Horní Čermná 1581 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1779 0
2005/2006 3 Sokol Horní Čermná 1581 Dospíšil Patrik Štefanydes Polička B 1997 0
2005/2006 2 Sokol Horní Čermná 1581 Endl Vlastimil Slovan Moravská Třebová 2026 1
2005/2006 1 Sokol Horní Čermná 1581 Kacálek Karel ŠK Žamberk B 1839 ½
2004/2005 11 Sokol Horní Čermná 1589 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1732 ½
2004/2005 10 Sokol Horní Čermná 1589 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová 1558 0
2004/2005 9 Sokol Horní Čermná 1589 Glöckner Jaromír Slovan Moravská Třebová 1912 0
2004/2005 8 Sokol Horní Čermná 1589 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1713 0
2004/2005 7 Sokol Horní Čermná 1589 Bartošová Lucie Jiskra Litomyšl 1562 ½
2004/2005 6 Sokol Horní Čermná 1589 Čupr Tomáš ŠK Svitavy 1806 0
2004/2005 5 Sokol Horní Čermná 1589 Lipavský Jindřich ŠK Vysoké Mýto B 1797 ½
2004/2005 4 Sokol Horní Čermná 1589 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1778 0
2004/2005 3 Sokol Horní Čermná 1589 Weis Ladislav Spartak Choceň 1808 0
2004/2005 2 Sokol Horní Čermná 1589 Vohník Miroslav TJ Jablonné nad Orlicí 1710 1
2003/2004 11 Sokol Horní Čermná 1586 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1607 1
2003/2004 10 Sokol Horní Čermná 1586 Charvát Václav SK Žamberk C 1471 ½
2003/2004 9 Sokol Horní Čermná 1586 Schmid Martin Loko Česká Třebová B 1250 1
2003/2004 8 Sokol Horní Čermná 1586 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1509 0
2003/2004 7 Sokol Horní Čermná 1586 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1739 ½
2003/2004 6 Sokol Horní Čermná 1586 Dudla Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 0
2003/2004 5 Sokol Horní Čermná 1586 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1841 0
2003/2004 4 Sokol Horní Čermná 1586 Goliášová Lenka ŠK Vysoké Mýto C 1429 1
2003/2004 3 Sokol Horní Čermná 1586 Stúj Michal ZD Kunvald B 1488 ½
2003/2004 2 Sokol Horní Čermná 1586 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1828 1
2003/2004 1 Sokol Horní Čermná 1586 Veselý Ondřej ŠK Svitavy B 1250 0