Hráč Marek Jan

Marek Jan

User Pic
Jméno: Marek Jan
Oddíl: Šachový klub Dolní Čermná, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1458
Elo mezinárodní: 1408
ID: 14154
FIDE ID: 372919
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Dolni Cermna 1415 1472 Malý Evžen Sokol Mistrovice 1607 1659 0
2018/2019 10 SK Dolni Cermna 1415 1472 Pelcl Karel Proplast Ceska Trebova 1810 1802 0
2018/2019 9 SK Dolni Cermna 1418 1472 Dvořák Jakub TJ Slovan Moravska Trebova 1505 1521 ½
2018/2019 8 SK Dolni Cermna 1418 1472 Boháč Luboš TJ Lanskroun B 1593 1625 0
2018/2019 7 SK Dolni Cermna 1422 1472 Langrová Ilona TJ Stefanydes Policka B 1443 1357 ½
2018/2019 6 SK Dolni Cermna 1422 1472 Moravec Jakub SK Svitavy 1260 1326 ½
2018/2019 5 SK Dolni Cermna 1401 1450 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1557 1549 ½
2018/2019 4 SK Dolni Cermna 1401 1450 Čech Martin SK Usti nad Orlici D 1685 1677 1
2018/2019 3 SK Dolni Cermna 1393 1450 Glembek Bohumír SK Usti nad Orlici C 1769 1760 ½
2018/2019 1 SK Dolni Cermna 1390 1450 Vacek Miroslav SO Horni Cermna 1517 1529 ½
2017/2018 11 SK Dolni Cermna 1392 1463 Kapoun Vít SK Usti nad Orlici C 1846 1824 0
2017/2018 9 SK Dolni Cermna 1399 1463 Klatka Martin Proplast Ceska Trebova 1523 1523 0
2017/2018 8 SK Dolni Cermna 1399 1463 Soural Tomáš TJ Sokol Horni Cermna 0 0 ½
2017/2018 7 SK Dolni Cermna 1405 1463 Boháč Luboš TJ Lanskroun B 1556 1615 0
2017/2018 6 SK Dolni Cermna 1405 1463 Liebl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 0 1642 ½
2017/2018 4 SK Dolni Cermna 1392 1463 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice 1546 1551 0
2017/2018 3 SK Dolni Cermna 1392 1463 Křeček Jiří SK Svitavy 1670 1637 0
2017/2018 2 SK Dolni Cermna 1392 1463 Tobiška Jaroslav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1524 1539 ½
2015/2016 10 ŠK Dolní Čermná 1506 1516 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1883 1900 0
2015/2016 9 ŠK Dolní Čermná 1506 1516 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 0
2015/2016 8 ŠK Dolní Čermná 1506 1516 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C 1901 1905 0
2015/2016 6 ŠK Dolní Čermná 1506 1516 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1728 1782 0
2015/2016 5 ŠK Dolní Čermná 1506 1516 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 0
2015/2016 4 ŠK Dolní Čermná 1506 1516 Krátký Josef TJ Lanškroun B 2051 2043 0
2015/2016 3 ŠK Dolní Čermná 1506 1516 Rusz Gustav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1613 1611 1
2015/2016 1 ŠK Dolní Čermná 1506 1516 Pěkník Milan Proplast Česká Třebová B 1811 1855 0
2014/2015 11 ŠK Dolní Čermná 1441 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 1
2014/2015 9 ŠK Dolní Čermná 1441 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1773 1743 0
2014/2015 6 ŠK Dolní Čermná 1441 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 0
2014/2015 5 ŠK Dolní Čermná 1441 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1767 1738 0
2014/2015 4 ŠK Dolní Čermná 1441 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1570 ½
2014/2015 3 ŠK Dolní Čermná 1441 Jasanský Karel Proplast Česká Třebová B 1689 1707 0
2014/2015 2 ŠK Dolní Čermná 1441 Šlesingr Vilém ŠO K a. s. Kunvald 1610 0
2014/2015 1 ŠK Dolní Čermná 1441 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 0
2013/2014 11 ŠK Dolní Čermná 1432 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí D 1599 1436 1
2013/2014 9 ŠK Dolní Čermná 1432 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad 1821 1777 0
2013/2014 7 ŠK Dolní Čermná 1432 Pavlíček Leoš TJ Štefanydes Polička C 0
2013/2014 6 ŠK Dolní Čermná 1432 Tomeš Zdeněk ŠK Ústí nad Orlicí C 1250 ½
2013/2014 5 ŠK Dolní Čermná 1432 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1803 1757 0
2013/2014 4 ŠK Dolní Čermná 1432 Kozák David ŠK Svitavy 1797 1754 0
2013/2014 3 ŠK Dolní Čermná 1432 Krupica Zdeněk ŠO K a. s. Kunvald 1522 1
2013/2014 2 ŠK Dolní Čermná 1432 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk B 1567 0
2013/2014 1 ŠK Dolní Čermná 1432 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 0
2012/2013 11 ŠK Dolní Čermná o.s. 1417 Doseděl Marek TJ Jiskra Litomyšl B 1489 1
2012/2013 10 ŠK Dolní Čermná o.s. 1417 Riedl Vladimír ŠK Svitavy A 1675 ½
2012/2013 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1417 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí C 1451 ½
2012/2013 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1417 Anderle Vojtěch ŠK Svitavy B 1
2011/2012 11 Šachový klub Dolní Čermná 1418 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk B 1457 0
2011/2012 10 Šachový klub Dolní Čermná 1418 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1870 1847 ½
2011/2012 9 Šachový klub Dolní Čermná 1418 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička B 1540 ½
2011/2012 3 Šachový klub Dolní Čermná 1418 Driemer Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1558 0
2010/2011 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1317 0
2010/2011 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1898 0
2010/2011 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl "B" 1250 1
2010/2011 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Trampota Luděk TJ Jablonné nad Orlicí 1250 0
2010/2011 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald 1532 0
2010/2011 3 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Jeništa Jiří SK + Sokol Žamberk "B" 1795 0
2010/2011 1 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1643 ½
2009/2010 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Marek Michal TJ Lanškroun B"" 1712 0
2009/2010 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1509 ½
2009/2010 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Brdíček David SK + Sokol Žamberk A"" 1702 0
2009/2010 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 König Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1566 0
2009/2010 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová B"" 1620 1
2009/2010 1 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1632 0