Hráč Janeček František

Janeček František

User Pic
Jméno: Janeček František
Oddíl: Šachový klub Choceň, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1692
Elo mezinárodní: 1701
ID: 6320
FIDE ID: 330884
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sachovy klub Chocen 1704 1683 Holásek Vít SK Usti nad Orlici D 1774 1762 ½
2018/2019 10 Sachovy klub Chocen 1704 1683 Mareš Petr SK Usti nad Orlici C 1896 1890 0
2018/2019 9 Sachovy klub Chocen 1697 1683 Rosenkranz Jindřich SK Svitavy 1628 1703 ½
2018/2019 8 Sachovy klub Chocen 1697 1683 Betlach Jan SO Horni Cermna 1655 1640 1
2018/2019 7 Sachovy klub Chocen 1691 1683 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice 1532 1536 1
2018/2019 6 Sachovy klub Chocen 1691 1683 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova 1702 1744 ½
2018/2019 5 Sachovy klub Chocen 1701 1682 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravska Trebova 1708 1770 0
2018/2019 4 Sachovy klub Chocen 1701 1682 Šebrle Jaroslav TJ Lanskroun B 1692 1734 ½
2018/2019 3 Sachovy klub Chocen 1700 1682 Švanda Radek TJ Stefanydes Policka B 1767 1739 1
2018/2019 2 Sachovy klub Chocen 1700 1682 Židek Pavel SK Dolni Cermna 1674 1677 0
2018/2019 1 Sachovy klub Chocen 1693 1682 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1590 1607 1
2017/2018 9 SK Chocen 1656 1649 Brokl Daniel TJ Stefanydes Policka E 1528 1531 1
2017/2018 8 SK Chocen 1665 1649 Buchta Martin TJ Stefanydes Policka D 1691 1653 0
2017/2018 6 SK Chocen 1654 1649 Ďuriančík Michal SK Svitavy B 1498 1463 1
2017/2018 5 SK Chocen 1654 1649 Pilný Jaroslav TJ Lanskroun C 1469 1461 1
2017/2018 4 SK Chocen 1656 1649 Dudla Martin SK Usti nad Orlici E 1635 1588 1
2017/2018 3 SK Chocen 1656 1649 Racek Josef TJ Sokol Nemcice 1609 1641 1
2017/2018 2 SK Chocen 1656 1649 Novotný Josef Sokol Mestecko Trnavka 1503 1499 1
2017/2018 1 SK Chocen 1625 1629 Nikolinko Tomáš Proplast Ceska Trebova B 1266 1275 1
2015/2016 11 TJ Spartak Choceň 1693 1707 Dvořák Eduard ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 1
2015/2016 10 TJ Spartak Choceň 1693 1707 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 0
2015/2016 9 TJ Spartak Choceň 1693 1707 Pail Milan Proplast Česká Třebová B 1830 1884 0
2015/2016 8 TJ Spartak Choceň 1693 1707 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1456 1529 0
2015/2016 7 TJ Spartak Choceň 1693 1707 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk 1773 1755 0
2015/2016 6 TJ Spartak Choceň 1693 1707 Dušek Josef ŠK Dolní Čermná 1581 1553 1
2015/2016 5 TJ Spartak Choceň 1693 1707 Schaffer David TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 0
2015/2016 4 TJ Spartak Choceň 1693 1707 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy B 1698 1759 ½
2015/2016 3 TJ Spartak Choceň 1693 1707 Taslar Karel ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1644 1
2015/2016 2 TJ Spartak Choceň 1693 1707 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 0
2015/2016 1 TJ Spartak Choceň 1693 1707 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1617 1692 0
2014/2015 11 TJ Spartak Choceň 1716 1685 Kozák David ŠK Svitavy 1814 1771 ½
2014/2015 10 TJ Spartak Choceň 1716 1685 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1680 1754 1
2014/2015 9 TJ Spartak Choceň 1716 1685 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1889 1893 0
2014/2015 8 TJ Spartak Choceň 1716 1685 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 0
2014/2015 7 TJ Spartak Choceň 1716 1685 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1493 1515 1
2014/2015 6 TJ Spartak Choceň 1716 1685 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná 1486 1
2014/2015 5 TJ Spartak Choceň 1716 1685 Sejkora Filip Proplast Česká Třebová B 1000 1
2014/2015 4 TJ Spartak Choceň 1716 1685 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald 1641 1606 0
2014/2015 3 TJ Spartak Choceň 1716 1685 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 ½
2014/2015 2 TJ Spartak Choceň 1716 1685 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 0
2014/2015 1 TJ Spartak Choceň 1716 1685 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička C 1477 1494 1
2014/2015 5 ŠK Vysoké Mýto B 1716 1685 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravská Třebová 1553 1521 ½
2013/2014 9 TJ Spartak Choceň 1752 1734 Zmek Jaroslav Sokol Lázně Bohdaneč 1650 0
2013/2014 8 TJ Spartak Choceň 1752 1734 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny G 1417 1
2013/2014 7 TJ Spartak Choceň 1752 1734 Prokop Matěj Rapid Pardubice G 1619 1619 0
2013/2014 6 TJ Spartak Choceň 1752 1734 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1577 1568 1
2013/2014 5 TJ Spartak Choceň 1752 1734 Málek Tomáš 2222 ŠK Polabiny H 1250 0
2013/2014 4 TJ Spartak Choceň 1752 1734 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F 1711 1671 1
2013/2014 3 TJ Spartak Choceň 1752 1734 Štěpán Josef Rapid Pardubice F 1572 1482 1
2013/2014 2 TJ Spartak Choceň 1752 1734 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1505 ½
2013/2014 1 TJ Spartak Choceň 1752 1734 Pekárek Josef TJ Energetik Chvaletice 1462 1
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 ½
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1842 1871 ½
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny E 1542 1539 0
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 0
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička D 1651 1750 ½
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Pardubice D 1529 1536 0
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 Hon Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 0
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 1896 1864 0
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1734 1711 0
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 1
2012/2013 11 TJ Spartak Choceň 1763 1737 Režný Zdeněk Rapid Pardubice E 1796 1
2012/2013 10 TJ Spartak Choceň 1763 1737 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 2010 1895 1
2012/2013 9 TJ Spartak Choceň 1763 1737 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1812 0
2012/2013 8 TJ Spartak Choceň 1763 1737 Krmenčík Roman Rapid Pardubice D 1757 1841 0
2012/2013 7 TJ Spartak Choceň 1763 1737 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1748 1685 1
2012/2013 6 TJ Spartak Choceň 1763 1737 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1948 1926 0
2012/2013 5 TJ Spartak Choceň 1763 1737 Svítil Radek ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 1
2012/2013 4 TJ Spartak Choceň 1763 1737 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny F 1660 1693 0
2012/2013 3 TJ Spartak Choceň 1763 1737 Šindelář Petr TJ ŠO Chrudim C 1829 0
2012/2013 2 TJ Spartak Choceň 1763 1737 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1857 1858 0
2012/2013 1 TJ Spartak Choceň 1763 1737 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto C 1938 1956 0
2011/2012 11 TJ Spartak Choceň 1817 1775 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1899 0
2011/2012 10 TJ Spartak Choceň 1817 1775 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř B 1763 1763 1
2011/2012 9 TJ Spartak Choceň 1817 1775 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim C 1708 1708 0
2011/2012 8 TJ Spartak Choceň 1817 1775 Král Miloš Rapid Pardubice E 1667 0
2011/2012 7 TJ Spartak Choceň 1817 1775 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 2021 1879 0
2011/2012 5 TJ Spartak Choceň 1817 1775 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 0
2011/2012 4 TJ Spartak Choceň 1817 1775 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1659 ½
2011/2012 3 TJ Spartak Choceň 1817 1775 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička D 1668 1
2011/2012 2 TJ Spartak Choceň 1817 1775 Krmenčík Roman Rapid Pardubice D 1828 1843 ½
2011/2012 1 TJ Spartak Choceň 1817 1775 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1714 1778 1
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto C 1817 1775 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice 1956 1929 0
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto C 1817 1775 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 2012 0
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto C 1817 1775 Seidl Zdeněk Rapid Pardubice C 1866 0
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto C 1817 1775 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 0
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto C 1817 1775 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 0
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto C 1817 1775 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1969 1949 0
2010/2011 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1803 Kotva Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 1
2010/2011 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1803 Hennig Thomas Rapid Pardubice 1998 0
2010/2011 11 TJ Spartak Choceň 1803 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1678 ½
2010/2011 10 TJ Spartak Choceň 1803 Janko Jan ŠK Rapid Teenagers 1791 ½
2010/2011 9 TJ Spartak Choceň 1803 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny "D" 1921 0
2010/2011 8 TJ Spartak Choceň 1803 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička "B" 1939 1
2010/2011 4 TJ Spartak Choceň 1803 Slabý Miloš ŠK Rapid Matadors 1846 0
2010/2011 3 TJ Spartak Choceň 1803 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1833 ½
2010/2011 2 TJ Spartak Choceň 1803 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim "C" 1682 1
2010/2011 1 TJ Spartak Choceň 1803 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny "F" 1250 1
2009/2010 11 Spartak Choceň 1781 Linhart Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 0
2009/2010 10 Spartak Choceň 1781 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1645 1
2009/2010 9 Spartak Choceň 1781 Mazuch Jan ŠK Bohemia Pardubice B"" 1980 0
2009/2010 8 Spartak Choceň 1781 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C"" 1628 ½
2009/2010 7 Spartak Choceň 1781 Janko Jan ŠK Rapid Predators 1855 0
2009/2010 5 Spartak Choceň 1781 Král Miloš ŠK Rapid Rangers 1676 1
2009/2010 4 Spartak Choceň 1781 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1825 0
2009/2010 3 Spartak Choceň 1781 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E"" 1864 0
2009/2010 2 Spartak Choceň 1781 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Pardubice 1793 ½
2009/2010 1 Spartak Choceň 1781 Kašpar Libor TJ Sokol Krouna 1517 ½
2008/2009 11 Spartak Choceň 1666 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1741 ½
2008/2009 10 Spartak Choceň 1666 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1897 0
2008/2009 9 Spartak Choceň 1666 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 1
2008/2009 8 Spartak Choceň 1666 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1880 0
2008/2009 7 Spartak Choceň 1666 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová B 1665 ½
2008/2009 6 Spartak Choceň 1666 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy A 1739 0
2008/2009 5 Spartak Choceň 1666 Felcman Martin SK+Sokol Žamberk C 1514 1
2008/2009 4 Spartak Choceň 1666 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1846 0
2008/2009 3 Spartak Choceň 1666 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1691 0
2008/2009 2 Spartak Choceň 1666 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1638 1
2008/2009 1 Spartak Choceň 1666 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1648 0
2007/2008 11 Spartak Choceň A 1699 Krys Jan ŠO Chrudim C 1569 0
2007/2008 10 Spartak Choceň A 1699 Zelený František ŠO Chrudim D 1555 1
2007/2008 9 Spartak Choceň A 1699 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1673 0
2007/2008 8 Spartak Choceň A 1699 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2007/2008 7 Spartak Choceň A 1699 Halousek Jaroslav ŠK Rapid Pardubice E 1478 1
2007/2008 6 Spartak Choceň A 1699 Kýhos Alois SK Holcim Prachovice 1838 1
2007/2008 5 Spartak Choceň A 1699 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1551 0
2007/2008 4 Spartak Choceň A 1699 Janoušek Martin Spartak Choceň B 1636 ½
2007/2008 3 Spartak Choceň A 1699 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1502 ½
2007/2008 2 Spartak Choceň A 1699 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1781 ½
2007/2008 1 Spartak Choceň A 1699 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička C 1675 1
2006/2007 11 Spartak Choceň A 1708 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1748 ½
2006/2007 10 Spartak Choceň A 1708 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice G 1581 ½
2006/2007 9 Spartak Choceň A 1708 Hennig Thomas Kavárna Evropa Pardubice 1992 0
2006/2007 8 Spartak Choceň A 1708 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1678 0
2006/2007 7 Spartak Choceň A 1708 Stryka Rostislav TJ ŠO Chrudim D 1472 1
2006/2007 6 Spartak Choceň A 1708 Kýhos Alois Dymák Heřmanův Městec 1884 0
2006/2007 5 Spartak Choceň A 1708 Tlapák Stanislav SK Holcim Prachovice 1793 ½
2006/2007 4 Spartak Choceň A 1708 Bartoš Martin ŠO Chrudim C 1673 1
2006/2007 3 Spartak Choceň A 1708 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička C 1298 1
2006/2007 2 Spartak Choceň A 1708 Šmejdíř Waldemar Spartak Choceň B 1000 1
2006/2007 1 Spartak Choceň A 1708 McGrath Padraig Joseph 2222 ŠK Polabiny E 1000 ½
2005/2006 11 Spartak Choceň 1715 Navrátil Ladislav Štefanydes Polička B 1760 1
2005/2006 10 Spartak Choceň 1715 Chvojka Antonín Slovan Moravská Třebová 1787 0
2005/2006 9 Spartak Choceň 1715 Vohník Miroslav ŠK Žamberk B 1697 1
2005/2006 8 Spartak Choceň 1715 Veselý Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1847 0
2005/2006 7 Spartak Choceň 1715 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 0
2005/2006 6 Spartak Choceň 1715 Pecháček Tomáš Sokol Horní Čermná 1000 1
2005/2006 5 Spartak Choceň 1715 Beneš Leopold ŠK Svitavy 1623 ½
2005/2006 4 Spartak Choceň 1715 Paukert Vladislav FYGR Lanškroun 1728 1
2005/2006 3 Spartak Choceň 1715 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1648 ½
2005/2006 2 Spartak Choceň 1715 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1632 1
2005/2006 1 Spartak Choceň 1715 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1557 ½
2004/2005 11 Spartak Choceň 1736 Šváb Jiří Jiskra Litomyšl 1855 0
2004/2005 10 Spartak Choceň 1736 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1713 1
2004/2005 9 Spartak Choceň 1736 Mergl Jan ŠK Vysoké Mýto B 1820 ½
2004/2005 8 Spartak Choceň 1736 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1679 0
2004/2005 7 Spartak Choceň 1736 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1644 0
2004/2005 6 Spartak Choceň 1736 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1250 1
2004/2005 5 Spartak Choceň 1736 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1816 0
2004/2005 4 Spartak Choceň 1736 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1703 1
2004/2005 3 Spartak Choceň 1736 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1561 0
2004/2005 2 Spartak Choceň 1736 Šmíd František Slovan Moravská Třebová 1837 1
2004/2005 1 Spartak Choceň 1736 Dungl Petr SK Žamberk B 1810 0
2003/2004 11 Spartak Choceň 1720 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad 1861 0
2003/2004 10 Spartak Choceň 1720 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1819 ½
2003/2004 9 Spartak Choceň 1720 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 0
2003/2004 8 Spartak Choceň 1720 Slavíček Miroslav ZD Kunvald 1787 1
2003/2004 7 Spartak Choceň 1720 Komárková Magdaléna Štefanydes Polička B 2052 0
2003/2004 6 Spartak Choceň 1720 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1798 1
2003/2004 5 Spartak Choceň 1720 Šimko Štefan Štefanydes Polička C 1779 1
2003/2004 4 Spartak Choceň 1720 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 ½
2003/2004 3 Spartak Choceň 1720 Zeman Ladislav Jiskra Litomyšl 1949 ½
2003/2004 2 Spartak Choceň 1720 Dungl Petr SK Žamberk B 1828 0
2003/2004 1 Spartak Choceň 1720 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1617 ½