Hráč Minařík Lubomír

Minařík Lubomír

User Pic
Jméno: Minařík Lubomír
Oddíl: ŠK SIGMIA Olomouc
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1544
Elo mezinárodní: 1474
ID: 6660
FIDE ID: 370320
Rok narození: 1952
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 Sigmia Senior klub Olomouc "B" 1474 1544 Kubisa Vladimír STAV-IZOL ISO "B" 0 1649 1 soutěž
2021/2022 2 Sigmia Senior klub Olomouc "B" 1474 1544 Vinklárek Antonín T.J. Sokol Skalička "B" 0 1676 ½ soutěž
2021/2022 1 Sigmia Senior klub Olomouc "B" 1466 1544 Hauser Jan T.J. Sokol Přemyslovice "B" 1674 1792 0 soutěž
2021/2022 3 Sigmia Olomouc A 1466 1544 Vojčák Petr TJ Zlaté Hory 1537 1653 1 soutěž
2021/2022 2 Sigmia Olomouc A 1466 1544 Zvoníček Václav SK Prostějov B 1732 1741 0 soutěž
2021/2022 1 Sigmia Olomouc A 1466 1544 Vinklárek Antonín TJ Sokol Skalička 0 1676 ½ soutěž
2020/2021 1 Sigmia Olomouc 1477 1552 Volek Karel ŠK Mohelnice 1876 1846 0 soutěž
2019/2020 11 Sigmia Olomouc B 1477 1565 T.J. Sokol Citov 1 soutěž
2019/2020 9 Sigmia Olomouc B 1471 1565 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1652 1562 ½ soutěž
2019/2020 8 Sigmia Olomouc B 1471 1565 Londin Milan SK Prostějov C 1760 1786 0 soutěž
2019/2020 7 Sigmia Olomouc B 1463 1565 Filouš Jiří MEOPTA Přerov Vinary 1814 1718 0 soutěž
2019/2020 6 Sigmia Olomouc B 1463 1565 Zatloukal Miroslav T.J. Sokol Konice 0 1648 ½ soutěž
2019/2020 5 Sigmia Olomouc B 1463 1566 Mikeš Radek A64 UP Olomouc 1115 1284 0 soutěž
2019/2020 4 Sigmia Olomouc B 1465 1566 Brablec Leoš T.J. Sokol Přemyslovice B 1693 1720 0 soutěž
2019/2020 3 Sigmia Olomouc B 1465 1566 Štěpán Petr ŠK Olomouc B 1765 1732 0 soutěž
2019/2020 2 Sigmia Olomouc B 1465 1566 Urban Jakub SK Prostějov B 1339 1314 1 soutěž
2019/2020 1 Sigmia Olomouc B 1465 1566 Nedoma Zdeněk T.J. Sokol Tovačov 0 1368 1 soutěž
2019/2020 7 Sigmia Olomouc 1471 1565 Klaban Roman ŠK Velké Losiny A 1724 1735 ½ soutěž
2019/2020 6 Sigmia Olomouc 1463 1565 Peřina Michal Šachový klub Olomouc 1977 1926 ½ soutěž
2019/2020 3 Sigmia Olomouc 1465 1566 Polách Jiří TJ Zlaté Hory 1987 2018 0 soutěž
2018/2019 11 Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1883 1924 0 soutěž
2018/2019 10 Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 Piskovský Tomáš SK Prostějov C 1721 1774 ½ soutěž
2018/2019 9 Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 Najmon Miloš T.J. Sokol Tovačov 0 1614 ½ soutěž
2018/2019 8 Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 Ochman Tomáš Šachový klub Olomouc B 1813 1839 0 soutěž
2018/2019 7 Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 Pinkava Jaroslav Sokol Konice 0 1771 0 soutěž
2018/2019 6 Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 Pekař Václav Meopta Přerov Vinary 2142 2153 0 soutěž
2018/2019 5 Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 Virgler Karel SK Prostějov B 1833 1738 0 soutěž
2018/2019 4 Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 Opletal Josef Sokol Citov 1790 1757 ½ soutěž
2018/2019 3 Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 Hájek Zdeněk T.J. Sokol Přemyslovice 1898 1880 ½ soutěž
2018/2019 2 Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 Vozák Lukáš T.J. Sokol Skalička B 1852 1874 0 soutěž
2018/2019 1 Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 Kučera Jiří Sigmia Olomouc A 1944 1952 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 Nedomanský Leopold T.J. Sokol Konice 0 1423 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1849 1900 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 Ďatel Oldřich Spartak Přerov 0 1747 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 Král Vojtěch SK Prostějov B 1731 1667 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 Konečný Martin AŠK DA Olomouc C 1891 1895 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 Jirák Miroslav T.J. Sokol Citov 0 1359 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1663 1613 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 Zrůbek Adam A64 PŘF UP Olomouc 0 1131 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 Vozák Jaromír T.J. Sokol Skalička 1803 1852 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 Vašek Rostislav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1501 1502 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1559 1637 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun B 1719 1781 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1559 1637 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1855 1894 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1559 1637 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1559 1637 Maděra Stanislav ŠK Svitavy B 1677 1678 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1559 1637 Jasanský Karel Proplast Česká Třebová B 1687 1709 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1559 1637 Doseděl Zdeněk TJ Spartak Choceň 1563 1618 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1559 1637 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1443 1417 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1559 1637 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1613 1659 Pácha Lukáš ŠO K a. s. Kunvald B 1402 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1613 1659 Uřičář Petr SK+Sokol Žamberk C 1396 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1613 1659 Bouchal Tomáš TJ Sokol Mistrovice B 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1613 1659 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1698 1683 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1613 1659 Kolomý Adam TJ Lanškroun C 1458 1497 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1613 1659 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1586 1548 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1613 1659 Ludvik František SPV Červená Voda 1701 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1613 1659 Krčmář Stanislav ŠO K a. s. Kunvald C 1537 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1613 1659 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí D 1489 1523 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1626 1673 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1626 1673 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1633 1624 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1626 1673 Štěpán Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1692 1681 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1626 1673 Šírl Miroslav TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1626 1673 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk B 1909 1919 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1626 1673 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1626 1673 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 Kubalík Michal SK+Sokol Žamberk C 1455 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1690 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C 1525 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad B 1428 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1527 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí E 1516 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1553 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1504 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1784 1725 0 soutěž
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 Glöckner Jaromír TJ Jablonné nad Orlicí 1899 1892 ½ soutěž
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1894 1827 0 soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 Krátký Josef TJ Lanškroun 1881 1919 0 soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1893 1891 0 soutěž
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 1 soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 0 soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 Židek Pavel Šachový klub Dolní Čermná 1648 0 soutěž
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 0 soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 Lacko Dušan ŠO K a.s. Kunvald 1792 ½ soutěž
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 Kylar Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 0 soutěž
2011/2012 11 Sigmia Olomouc 1703 Lužík Libor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1698 1587 ½ soutěž
2011/2012 8 Sigmia Olomouc 1703 Opletal Josef ŠK MKZ Šternberk 1668 0 soutěž
2011/2012 6 Sigmia Olomouc 1703 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1891 1878 ½ soutěž
2011/2012 1 Sigmia Olomouc 1703 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov 1735 0 soutěž
2010/2011 11 Sigmia Olomouc A 1686 Trimmel Bohuslav SK Prostějov B 1771 0 soutěž
2010/2011 10 Sigmia Olomouc A 1686 Vozák Luboš TJ Sokol Skalička B 1658 1 soutěž
2010/2011 9 Sigmia Olomouc A 1686 Kosík Oldřich GARDE Calcio Olomouc B 1735 0 soutěž
2010/2011 6 Sigmia Olomouc A 1686 Mojžíš Jaroslav TJ Sokol Tovačov 1000 1 soutěž
2010/2011 4 Sigmia Olomouc A 1686 Vičarová Veronika SK ROŠÁDA Prostějov B 1609 1 soutěž
2010/2011 3 Sigmia Olomouc A 1686 Pivoda František TJ Sokol Hranice 1497 0 soutěž
2010/2011 2 Sigmia Olomouc A 1686 Fréhar Jan TJ Sokol Konice 1584 1 soutěž
2010/2011 1 Sigmia Olomouc A 1686 Hrabal Jiří SIgmia Olomouc B 1684 0 soutěž
2009/2010 9 Sigmia Olomouc C 1696 Ondráček Martin LOKO Zábřeh B 1779 0 soutěž
2009/2010 8 Sigmia Olomouc C 1696 Nekovář Evžen Sigmia Olomouc A 1962 0 soutěž
2009/2010 7 Sigmia Olomouc C 1696 Mach František TJ Řetězárna Česká Ves 1739 ½ soutěž
2009/2010 6 Sigmia Olomouc C 1696 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1740 ½ soutěž
2009/2010 5 Sigmia Olomouc C 1696 Vopatová Nicola Tatran Litovel C 1809 0 soutěž
2009/2010 4 Sigmia Olomouc C 1696 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 1753 ½ soutěž
2009/2010 3 Sigmia Olomouc C 1696 Střecha Zdenek ŠK Jeseník 1718 0 soutěž
2009/2010 2 Sigmia Olomouc C 1696 Oliverius Roman ŠK Loštice 1662 ½ soutěž
2009/2010 1 Sigmia Olomouc C 1696 Spurný Ladislav ŠK Šternberk B 1675 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Sigmia Olomouc C 1777 Dosoudil Miroslav ŠK Šternberk A 1962 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Sigmia Olomouc C 1777 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1802 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Sigmia Olomouc C 1777 Rychlík Zdeněk TJ Řetězárna Česká Ves 1812 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Sigmia Olomouc C 1777 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1594 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Sigmia Olomouc C 1777 Novák Petr LOKO Zábřeh B 1747 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Sigmia Olomouc C 1777 Čábelka Rolf ŠK Loštice 2012 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Sigmia Olomouc C 1777 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 1774 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Sigmia Olomouc C 1777 Straka Bohumil TJ ŠK Libina 1827 0 soutěž
2008/2009 10 Sigmia Olomouc 1777 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1706 0 soutěž
2008/2009 7 Sigmia Olomouc 1777 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2028 0 soutěž
2008/2009 4 Sigmia Olomouc 1777 Sýkora Jan SK Prostějov 2050 0 soutěž
2008/2009 3 Sigmia Olomouc 1777 Kosík Roman AŠK DA Olomouc B 1811 0 soutěž
2008/2009 2 Sigmia Olomouc 1777 Hájek Milan DDM&TJ Mohelnice 1766 0 soutěž
2008/2009 1 Sigmia Olomouc 1777 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1841 0 soutěž
2007/2008 11 Sigmia Olomouc 1796 Reichmann Pavel ŠK Sokol Šumperk B 1704 ½ soutěž
2007/2008 10 Sigmia Olomouc 1796 Krahula Pavel LOKO Zábřeh A 1795 0 soutěž
2007/2008 4 Sigmia Olomouc 1796 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1869 0 soutěž
2007/2008 2 Sigmia Olomouc 1796 Šlechta Ladislav Spartak Přerov 1900 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Sigmia Olomouc C 1796 Novák Petr LOKO Zábřeh C 1715 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Sigmia Olomouc C 1796 Čecháček Miroslav TJ Řetězárna Česká Ves 1638 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Sigmia Olomouc C 1796 Motlíček Petr TJ Zlaté Hory ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Sigmia Olomouc C 1796 Jaroš Miroslav TJ ŠK Libina 1612 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Sigmia Olomouc C 1796 Rábek Vlastimil ŠK Loštice 1621 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Sigmia Olomouc C 1796 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk A 1951 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Sigmia Olomouc C 1796 Homola Jiří Tatran Litovel C 1969 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Sigmia Olomouc C 1796 Střecha Zdenek ŠK Jeseník 1736 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Sigmia Olomouc C 1796 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2066 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Sigmia Olomouc C 1796 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1637 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Sigmia Olomouc C 1796 Fišer Miloš ŠK Šternberk B 1744 1 soutěž
2006/2007 11 Jakl Karviná D 1807 Wanot Aleš Slavia Orlová D 1918 0 soutěž
2006/2007 10 Jakl Karviná D 1807 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1799 1 soutěž
2006/2007 9 Jakl Karviná D 1807 Volný Ivo Slavia Havířov B 1845 ½ soutěž
2006/2007 8 Jakl Karviná D 1807 Hladík Lumír Viktorie Bohumín 1974 0 soutěž
2006/2007 7 Jakl Karviná D 1807 Červenka Roman Slovan Havířov 1881 0 soutěž
2006/2007 5 Jakl Karviná D 1807 Bartulec Zbyhněv Slavoj Český Těšín 2052 0 soutěž
2006/2007 3 Jakl Karviná D 1807 Brezík Petr OS Rychvald B 1823 1 soutěž
2006/2007 1 Jakl Karviná D 1807 Mrázek Roman Jakl Karviná C 1814 0 soutěž
2005/2006 2 Jakl Karviná B 1787 Pavelek Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek C 1719 1 soutěž
2005/2006 10 Jakl Karviná C 1787 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1917 1 soutěž
2005/2006 9 Jakl Karviná C 1787 Rajský Stanislav Viktoria Bohumín B 1000 1 soutěž
2005/2006 1 Jakl Karviná C 1787 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín 1981 ½ soutěž
2004/2005 11 Jakl Karviná D 1767 Filip Hubert Jakl Karviná C 1852 ½ soutěž
2004/2005 10 Jakl Karviná D 1767 Onderek Alexandr Slavoj Český Těšín 1766 ½ soutěž
2004/2005 9 Jakl Karviná D 1767 Knopp René SK Stonava B 1815 0 soutěž
2004/2005 8 Jakl Karviná D 1767 Škuta Rostislav Slavie Havířov B 1799 ½ soutěž
2004/2005 6 Jakl Karviná D 1767 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1827 ½ soutěž
2004/2005 5 Jakl Karviná D 1767 Güttler Evžen Vikt.Bohumín B 1941 ½ soutěž
2004/2005 4 Jakl Karviná D 1767 Havlík Vlastimil OS Rychvald C 1852 1 soutěž
2004/2005 3 Jakl Karviná D 1767 Crha Břetislav OS Rychvald B 1919 1 soutěž
2004/2005 2 Jakl Karviná D 1767 Szmek Milan Slavia Orlová D 1734 ½ soutěž
2003/2004 11 Jakl Karviná D 1774 Daniš Peter OS Rychvald B 1842 0 soutěž
2003/2004 10 Jakl Karviná D 1774 Kleibert Vladislav OS Rychvald A 1941 1 soutěž
2003/2004 9 Jakl Karviná D 1774 Bajger Jindřich Viktorie Bohumín B 1832 ½ soutěž
2003/2004 7 Jakl Karviná D 1774 Bystroň Vladislav Baník Havířov E 1643 0 soutěž
2003/2004 5 Jakl Karviná D 1774 Hromek Ondřej Slavia Havířov B 1751 1 soutěž
2003/2004 4 Jakl Karviná D 1774 Canibal Jaromír Jakl Karviná C 1849 ½ soutěž
2003/2004 3 Jakl Karviná D 1774 Protivínský Jindřich Baník Havířov D 1807 0 soutěž
2003/2004 2 Jakl Karviná D 1774 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1930 0 soutěž