Hráč Řehák Jakub

Řehák Jakub

User Pic
Jméno: Řehák Jakub
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1954
Elo mezinárodní: 1920
ID: 13542
FIDE ID: 329851
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2007/2008 11 ŠK Most A 1918 Král Karel TJ Svádov-Olšinky A 1905 1
2007/2008 10 ŠK Most A 1918 Klakurka Stanislav ŠK Louny A 2028 0
2007/2008 9 ŠK Most A 1918 Železný Jiří SK Děčín B 1961 1
2007/2008 8 ŠK Most A 1918 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice B 2041 0
2007/2008 7 ŠK Most A 1918 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 1800 0
2007/2008 6 ŠK Most A 1918 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 1
2007/2008 5 ŠK Most A 1918 Kudrlička Ladislav TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 ½
2007/2008 4 ŠK Most A 1918 Kánský Pavel SK Děčín A 2150 1
2007/2008 3 ŠK Most A 1918 Pecka František Slovan Jirkov A 2049 0
2007/2008 2 ŠK Most A 1918 Popper Tomáš TJ Sj.Litoměřice A 2001 0
2007/2008 1 ŠK Most A 1918 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most 1995 1
2007/2008 8 ŠK Most B 1918 Nudčenko Karel ŠK Merkur Kadaň A 2061 0
2007/2008 7 ŠK Most B 1918 Bakajsa Libor ŠK Most C 1924 1
2007/2008 6 ŠK Most B 1918 Jirásek Jiří Slovan Jirkov B 1976 1
2007/2008 5 ŠK Most B 1918 Hutař Josef TJ Klášterec n.O. A 1753 1
2007/2008 4 ŠK Most B 1918 Košťál Jindřich ŠK Union Louny B 1993 1
2007/2008 3 ŠK Most B 1918 Pecka František TJ Sokol Údlice A 2049 ½
2007/2008 2 ŠK Most B 1918 Kindl Jan TJ Sokol Údlice B 1826 ½
2007/2008 1 ŠK Most B 1918 Dostál Petr Magik Žatec A 1677 1
2006/2007 11 ŠK Most"A" 1861 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2053 ½
2006/2007 10 ŠK Most"A" 1861 Kšána Václav Marty Baník Most 2063 ½
2006/2007 9 ŠK Most"A" 1861 Jeníček Emil TJ Slovan Jirkov 2070 ½
2006/2007 8 ŠK Most"A" 1861 Reitingerová Iveta ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 ½
2006/2007 7 ŠK Most"A" 1861 Budil Zdeněk Lokomotiva Most "B" 1941 ½
2006/2007 5 ŠK Most"A" 1861 Kurka František TJ Bonex Teplice "B" 2139 0
2006/2007 4 ŠK Most"A" 1861 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2058 ½
2006/2007 3 ŠK Most"A" 1861 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1916 ½
2006/2007 2 ŠK Most"A" 1861 Volek Radomír TJ Lokomotiva Most "A" 2031 0
2006/2007 1 ŠK Most"A" 1861 Klátil Karel SK Děčín"B" 2017 0
2006/2007 9 ŠK Most B 1861 Brázda Antonín Union Louny B 1828 ½
2006/2007 7 ŠK Most B 1861 Lausmann Kurt Merkur Kadaň A 1828 ½
2006/2007 6 ŠK Most B 1861 Špírek Josef Magic Žatec B 1339 1
2006/2007 5 ŠK Most B 1861 Urban Miroslav Magic Žatec A 1789 1
2006/2007 4 ŠK Most B 1861 Louda Oldřich Klášterec n.O. A 1794 ½
2006/2007 3 ŠK Most B 1861 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov B 2023 0
2006/2007 2 ŠK Most B 1861 Richter Pavel Sokol Údlice B 1790 ½
2006/2007 1 ŠK Most B 1861 Tuma Josef ŠK Most C 1771 1
2005/2006 7 TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 Rabatin Jakub BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 ½
2005/2006 6 TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 Roubalík Jakub ŠK ZLÍN 2011 0
2005/2006 5 TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 Dvouletý Pavel ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 ½
2005/2006 4 TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 Štukner Šimon BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 0
2005/2006 9 TJ LOKO MOSTC"" 1735 Šedivý Radek KC KAS. BÍLINAA"" 1
2005/2006 6 TJ LOKO MOSTC"" 1735 Vostřel Martin ŠK UNION LOUNYC"" 1661 0
2005/2006 4 TJ LOKO MOSTC"" 1735 Vyskočil Zdeněk TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1621 1
2005/2006 3 TJ LOKO MOSTC"" 1735 Smolík Boris TJ LOKO MOSTD"" 1
2005/2006 2 TJ LOKO MOSTC"" 1735 Jirušek Zdeněk ŠK MERKUR KADAŇA"" 1806 1
2005/2006 1 TJ LOKO MOSTC"" 1735 Porč Pavel TJ T. PODBOŘANYA"" 1538 0
2005/2006 7 TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 Klecker Tadeáš OAZA PRAHA 1899 1
2005/2006 6 TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 Rosenbaum Vít JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 1
2005/2006 5 TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 Sirota Sergej DESKO LIBEREC 1754 1
2005/2006 4 TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 Vala Filip TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1874 1
2005/2006 3 TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 Belec Mikoláš SOKOL TÁBOR 1722 1
2005/2006 2 TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 Císler Michal ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 ½
2005/2006 1 TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 Škut Michal ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1724 ½
2004/2005 9 Loko Most G" 1554 Trojánek Ondřej Bystřan.jezdci C" 1
2004/2005 8 Loko Most G" 1554 Mayer Petr Loko Most H" 1
2004/2005 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1554 Albrecht Vlastimil ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1636 1
2004/2005 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1554 Váňa Zdeněk TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1386 1
2004/2005 3 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1554 Srkal Miroslav TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1690 1
2004/2005 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1554 Schwarzbek Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1672 1
2004/2005 1 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1554 Cibrik Martin TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1
2004/2005 11 Lokomotiva Most A 1554 Rybka Jakub Bohemians Praha 1464 ½
2004/2005 10 Lokomotiva Most A 1554 Slažanský Martin Desko Liberec B 1488 1
2004/2005 9 Lokomotiva Most A 1554 Chramosta Alexandr Desko Liberec C 1506 ½
2004/2005 8 Lokomotiva Most A 1554 Růžička Václav ŠK Kladno 1568 1
2004/2005 7 Lokomotiva Most A 1554 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad 1
2004/2005 6 Lokomotiva Most A 1554 Bakajsa Libor Lokomotiva Most B 1
2004/2005 5 Lokomotiva Most A 1554 Kvěš Martin Spartak Chodov 1497 ½
2004/2005 4 Lokomotiva Most A 1554 Roubínek David DDM Karlovy Vary 1577 1
2004/2005 3 Lokomotiva Most A 1554 Kníže Václav Spartak Ústí n.L. 1636 1
2004/2005 2 Lokomotiva Most A 1554 Kalužný Michal Bonex Teplice 1476 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Most A 1554 Alaverdyan Argam Easy Engl.Kralupy 1741 ½
2003/2004 7 Loko Most F" Fiedlerová Marie Glav. Teplice B" 1
2003/2004 6 Loko Most F" Macák Bernard Kaskáda Bílina B" 1
2003/2004 5 Loko Most F" Kostohryz Ondřej Bystř. jezdci C" ½
2003/2004 4 Loko Most F" Jesenský Jaromír Sl. Litoměřice C" 1
2003/2004 2 Loko Most F" Šrajer Jiří Loko Most E" 1
2003/2004 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" Fedor František ŠK UNION LOUNY B 1685 1
2003/2004 1 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" Černý Josef TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1