Hráč Rachůnek Milan

Rachůnek Milan

User Pic
Jméno: Rachůnek Milan
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1938
Elo mezinárodní: 1923
ID: 2357
FIDE ID: 317144
Rok narození: 1966
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Staré Město C 1923 1940 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice A 1663 1673 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město C 1923 1940 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1918 1889 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město C 1923 1940 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1792 1818 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město C 1924 1940 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1893 1900 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město C 1927 1943 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž D 1985 1990 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město C 1927 1943 Sedlačík Martin ŠK Staré Město D 1767 1790 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město D 1926 1946 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1957 1976 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město D 1930 1946 Slížek Josef TJ Sokol Valašská Bystřice A 1935 1918 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město D 1930 1946 Sedlačík Martin ŠK Staré Město C 1772 1796 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město D 1928 1946 Šaňák František SK Boršice A 1824 1790 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město D 1928 1946 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1720 1746 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město D 1924 1943 Dubovecký Josef ŠK Zlín B 1703 1800 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město D 1923 1943 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice A 1965 1972 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Staré Město D 1924 1958 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1878 1887 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Staré Město D 1931 1958 Martinák Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín B 1638 1680 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město D 1932 1958 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice A 1850 1822 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město D 1932 1958 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1969 1964 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město D 1938 1958 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1806 1824 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město D 1938 1958 Šebela Ladislav SK Boršice A 1859 1841 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město D 1931 1958 Burda Josef ŠK Staré Město C 1816 1840 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město D 1931 1958 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1634 1715 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město D 1931 1958 Foukal František ŠK Zlín B 1888 1865 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město D 1926 1953 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1990 1988 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město C 1935 1955 Kašpárek Ondřej Sokol Postoupky A 1922 1950 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Staré Město C 1935 1955 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1905 1928 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město C 1935 1955 Štefaník Richard ŠK Staré Město D 1816 1894 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město C 1935 1955 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město C 1935 1955 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1953 1938 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město C 1935 1955 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1875 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město C 1935 1955 Kozojed Vlastislav Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město C 1935 1955 Javora Stanislav ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1728 1751 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město C 2010 2010 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město C 2010 2010 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 2043 2038 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město C 2010 2010 Hrabovský Vladimír Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1976 1995 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město C 2010 2010 Netušil Jan Sokol Postoupky B 1807 1867 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město C 2010 2010 Pálka Bronislav ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město C 2010 2010 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1926 1948 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město C 2010 2010 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1921 1956 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město C 2010 2010 Konvička Martin Sokol Hošťálková A 2007 2075 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město C 2010 2010 Skalík Milan TJ Sokol Valašská Bystřice A 1785 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město C 2010 2010 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín C 1796 1890 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město C 2017 2018 Pfeffer Erik SK Boršice A 1950 1886 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město C 2017 2018 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 1981 1978 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město C 2017 2018 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 2009 2046 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město C 2017 2018 Kozojed Vlastislav ŠK Zlínterm Zlín A 1897 1924 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město C 2017 2018 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. A 1949 1957 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město C 2017 2018 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1787 1828 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město C 2017 2018 Pukl Rostislav ŠK Staré Město D 1961 1996 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město C 2017 2018 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1890 1890 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město C 2017 2018 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1850 1866 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město C 2017 2018 Smetana Rostislav TJ Sokol Francova Lhota A 1801 1801 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město B 2009 2003 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1999 1993 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město B 2009 2003 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město D 2009 2003 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 1999 1993 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město D 2009 2003 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov p.R. A 1990 1960 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město D 2009 2003 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín A 2165 2152 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město D 2009 2003 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1927 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město D 2009 2003 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 2018 2017 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město D 2009 2003 Kopčil Milan ŠK Zlínterm Zlín A 2045 2060 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město D 2009 2003 Zelenka Milan TJ Sokol Hošťálková A 2109 2118 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město D 2009 2003 Burda Josef ŠK Staré Město E 1886 1901 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město D 2009 2003 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1849 1847 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město D 2009 2003 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1773 1858 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město D 2009 2003 Filák Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1852 1879 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město B 2021 2021 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 2005 1981 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město D 2021 2021 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p. R. A 2103 2132 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město D 2021 2021 Kopčil Milan TJ FS Napajedla A 2058 2074 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město D 2021 2021 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky A 2001 2048 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město D 2021 2021 Hasík Karel TJ Vlčnov A 1714 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město D 2021 2021 Maňák Antonín ŠK Zbrojovka Vsetín A 1788 1923 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město D 2021 2021 Havránek Michal SK Boršice B 2028 2018 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město D 2021 2021 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1967 1963 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město D 2021 2021 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2024 2047 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město D 2021 2021 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Staré Město D 2011 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 2104 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Staré Město D 2011 Rafaja Marek ŠK Holešov B 2035 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Staré Město D 2011 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 1999 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město D 2011 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2013 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město D 2011 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2061 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město D 2011 Kopčil Milan TJ FS Napajedla A 2067 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město D 2011 Beseda Roman TJ Sokol Hošťálková A 2137 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město D 2011 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2034 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město D 2011 Křížek František SK Boršice B 2055 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město D 2011 Omelka Roman ŠK Staré Město E 2084 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Staré Město B 2011 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 1997 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město B 2011 Michalčák Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2102 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město B 2011 Burda Josef ŠK Staré Město C 1915 ½ soutěž
2009/2010 11 SK Stare Mesto D 2020 Velčovský Josef TJ Gumarny Zubri 1846 1 soutěž
2009/2010 10 SK Stare Mesto D 2020 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky 2021 0 soutěž
2009/2010 9 SK Stare Mesto D 2020 Rafaja Marek MKS Holesov B 1917 0 soutěž
2009/2010 8 SK Stare Mesto D 2020 Volčík Luděk SK Borsice A 1922 1 soutěž
2009/2010 7 SK Stare Mesto D 2020 Beneš Miroslav SK Zlin C 1986 0 soutěž
2009/2010 6 SK Stare Mesto D 2020 Hájek Čestmír TJ Sokol Franc. Lhota 2020 ½ soutěž
2009/2010 5 SK Stare Mesto D 2020 Kozojed Vlastislav SO Slavia-Fatra 1989 0 soutěž
2009/2010 3 SK Stare Mesto D 2020 Slovák Pavel SK Zlin D 2094 ½ soutěž
2009/2010 2 SK Stare Mesto D 2020 Skalka Josef SK Borsice B 1903 1 soutěž
2009/2010 1 SK Stare Mesto D 2020 Břoušek Jiří CHESSMONT Roznov 2072 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Staré Město B 2020 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2016 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Staré Město D 2036 Palica Jiří ŠK Zlín D 1880 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Staré Město D 2036 Filák Josef ŠO Brumov-Bylnice 1798 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Staré Město D 2036 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky 1650 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Staré Město E 2049 Fiala Václav SK Boršice B 2039 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Staré Město E 2049 Strakáč Petr Loko Uherský Ostroh 2058 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Staré Město E 2049 Šudřich Radek MKS Holešov B 2157 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Staré Město E 2049 Kubín Petr CHESSMONT Rožnov p.R. 2044 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Staré Město E 2049 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2134 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Staré Město E 2049 Raška Václav ŠO Brumov Bylnice 1898 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Staré Město E 2049 Roubalík Jakub ŠK Zlín C 2297 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Staré Město E 2049 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2082 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Staré Město E 2049 Kopčil Milan ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město 2055 Dostál Petr Slavoj Poruba "A" 1910 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Staré Město E 2055 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla 2099 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Staré Město E 2055 Hodovský Jiří ŠK Zlin D 2115 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Staré Město E 2055 Kusalík Roman TJ Vlčnov 2018 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Staré Město E 2055 Kubín Petr TJ Rožnov pod Radh. 1993 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město E 2055 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 2017 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město E 2055 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2042 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město E 2055 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2141 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město E 2055 Tkadlec Miloslav TJ Sokol Hutisko-Solanec 2137 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město E 2055 Lev Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 2182 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město E 2055 Strakáč Petr TJ Loko Uh. Ostroh 2084 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město E 2055 Vrána František ŠK Staré Město C 2296 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK Staré Město E 1927 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1905 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Staré Město E 1927 Plšek Miroslav TJ Napajedla 2117 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Staré Město E 1927 Rojar Libor LOKO Uherský Ostroh B 1830 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Staré Město E 1927 Havránek Michal SK Boršice B 2029 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Staré Město E 1927 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 1978 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Staré Město E 1927 Horsák Jan ŠK Staré Město D 2095 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK Staré Město E 1927 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1936 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Staré Město E 1927 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2229 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Staré Město E 1927 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2001 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Staré Město E 1927 Prachař David ŠO TJ Zborovice 1250 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Staré Město B 1887 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1868 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Staré Město B 1887 Rafaja Marek MKS Holešov 1898 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Staré Město B 1887 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 2097 ½ soutěž