Hráč Dráb Tomáš

Dráb Tomáš

User Pic
Jméno: Dráb Tomáš
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1932
Elo mezinárodní: 1898
ID: 16145
FIDE ID: 336157
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno F 1908 Horák Jaroslav SK STAK Domanín 1888 1
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1908 Stuchlík Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče B 1508 1
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1908 Janás Vladimír S.K. Horáček Sudoměřice 1884 1
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1908 Bernard Miroslav TJ Tatran Poštorná B 1507 1
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1908 Hasík Zdeněk ŠK Hodonín 1804 1
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1908 Drgáč Lubor ŠK Dubňany A 1712 1
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1908 Ledvina Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1715 1
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1908 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 1983 1
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1908 Kolek Josef ŠK Tetčice 1840 0
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1908 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 2014 0
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1908 Ševčík David ŠK Garde Lipovec 1925 ½
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1908 Janda Luboš ŠK Průkopník Petria Bystrc 1765 1
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1908 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 0
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1908 Porč Pavel Pila Ořechov B 1625 1
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1908 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1975 ½
2007/2008 11 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1952 Píše Jan ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2104 1
2007/2008 8 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1952 Matula Roman TJ HODONICE A 1694 1
2007/2008 7 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1952 Dvořák Libor TJ ZNOJMO B 2084 0
2007/2008 6 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1952 Šťastný Radek ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1998 0
2007/2008 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1952 Zejda Karel ŠK 64 BRNO B 1890 0
2007/2008 2 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1952 Palovský Ladislav ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 2034 ½
2007/2008 1 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1952 Janků Luboslav BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1889 0
2007/2008 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1952 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1901 0
2007/2008 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1952 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 1979 0
2007/2008 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1952 Hudaček Josef Slavia Kroměříž 2062 0
2007/2008 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1952 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno B 2001 0
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1815 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1763 ½
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1815 Kučera Vladislav Sokol Střelice "B" 1981 1
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1815 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1764 0
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1815 Staněk Tomáš TJ Slovan Ivančice 1822 1
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1815 Orel Aleš ŠK Bydo Zakřany "B" 2001 0
2005/2006 7 LOKOMOTIVA BRNO 1737 Cuhra Martin SOKOL TÁBOR 1996 0
2005/2006 6 LOKOMOTIVA BRNO 1737 Braun Marek DESKO LIBEREC 1876 0
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO 1737 Rosenbaum Vít JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 0
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO 1737 Havlík Jindřich ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1862 0
2005/2006 11 DURAS BRNO E 1737 Maláska Karel SOKOL TIŠNOV 1664 1
2005/2006 9 DURAS BRNO E 1737 Toulec Richard SOKOL RUDICE B 1606 ½
2005/2006 8 DURAS BRNO E 1737 Schůrek Miroslav MAKKABI BOSKOVICE 1558 1
2005/2006 7 DURAS BRNO E 1737 Srnec Michal TJ KOMOŘANY 1717 1
2005/2006 6 DURAS BRNO E 1737 Pešl Jan KME-DDM KUŘIM B 1676 ½
2005/2006 5 DURAS BRNO E 1737 Hronek Vladimír ŠK JEVÍČKO 1
2005/2006 4 DURAS BRNO E 1737 Němec Karel TJ SLOUP 1720 1
2005/2006 3 DURAS BRNO E 1737 Dvořáček Ladislav MORAVSKÁ SLAVIA A 1812 0
2005/2006 2 DURAS BRNO E 1737 Moc Martin ČKD BLANSKO 1
2005/2006 1 DURAS BRNO E 1737 Ševčík Luboš GARDE LIPOVEC B 1740 0
2005/2006 11 Lokomotiva I 1737 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1924 0
2005/2006 10 Lokomotiva I 1737 Páral Stanislav TJ Vinohrady B 2064 1
2005/2006 9 Lokomotiva I 1737 Blažek Pavel ŠK 64 C 1876 0
2005/2006 7 Lokomotiva I 1737 Bezdíček Miloš ŠK 64 D 1771 1
2005/2006 6 Lokomotiva I 1737 Onuca Petr Vojenská akademie 1878 1
2005/2006 5 Lokomotiva I 1737 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1993 ½
2005/2006 3 Lokomotiva I 1737 Novák Jaromír Lokomotiva J 1903 0
2005/2006 7 LOKOMOTIVA BRNO 1737 Mitura Karel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 0
2005/2006 6 LOKOMOTIVA BRNO 1737 Krejčí Jan BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2212 0
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO 1737 Šimek Jan LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 ½
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO 1737 Šnevajs Heřman A64 GRYGOV 1851 ½
2005/2006 3 LOKOMOTIVA BRNO 1737 Kuchynka Lukáš ZŠ BRANKOVICE 2099 0
2005/2006 2 LOKOMOTIVA BRNO 1737 Krčál Michal ŠK ZLÍN 2121 ½
2005/2006 1 LOKOMOTIVA BRNO 1737 Dvouletý Pavel ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 0
2004/2005 7 Brno 1565 Horák Karel Vyšehrad 1653 0
2004/2005 6 Brno 1565 Kratochvíl Jiří České Budějovice 1682 0
2004/2005 5 Brno 1565 Timko Michal Plzeň B 1473 0
2004/2005 4 Brno 1565 Fencl Pavel Lysá nad Labem 1426 1
2004/2005 3 Brno 1565 Krejcar Robert Bruntál 1826 ½
2004/2005 2 Brno 1565 Šťastný Radek Brankovice 1872 0
2004/2005 1 Brno 1565 Gablech Imrich Havlíčkův Brod 1815 0
2004/2005 7 Loko Brno 1565 Malá Anna Staré Město u U.H. 1974 ½
2004/2005 6 Loko Brno 1565 Roubalík Jakub Zlín 1869 0
2004/2005 5 Loko Brno 1565 Krejčí Jan Frýdek Místek 2116 ½
2004/2005 4 Loko Brno 1565 Krejcar Robert Bruntál 1826 ½
2004/2005 3 Loko Brno 1565 Bureš Jaroslav Grygov 1890 0
2004/2005 2 Loko Brno 1565 Šťastný Radek Brankovice 1872 0
2004/2005 1 Loko Brno 1565 Gablech Imrich Havlíčkův Brod 1815 0