Hráč Kozel Jan

Kozel Jan

User Pic
Jméno: Kozel Jan
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1966
Elo mezinárodní: 1900
ID: 16137
FIDE ID: 331902
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 1985 Polok Kacper SK Slavia Orlová "B" 2306 1000 0
2015/2016 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 1985 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2073 2006 0
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 1985 Foltyn Lukasz SK Slavie Orlová "C" 1955 0
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 1985 Kozelský Marek ŠK Šenov "A" 1942 1961 ½
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 1985 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1974 1965 1
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 1985 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba "C" 2158 2158 0
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1897 1983 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 ½
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1897 1983 Bednarz Valdemar SK Slavia Orlová "C" 1927 1922 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1897 1983 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1908 1901 0
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1897 1983 Pavlásek Boris Sokol Vrbno p/P 2055 2114 1
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1902 1993 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 1994 1938 0
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1902 1993 Firla Stanislav SK Stonava 2026 2029 ½
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1902 1993 Čubok Milan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1871 ½
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1879 1984 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1945 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1879 1984 Kotas Jan TJ Bystřice n.O. 1926 1905 ½
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1879 1984 Hudziec Bronislav TJ Vendryně "B" 1769 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1879 1984 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá "C" 1684 1
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1879 1984 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 0
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1879 1984 Geffert Michal TJ Baník Havířov "C" 1924 1924 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1879 1984 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2145 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1879 1984 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1977 0
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1879 1984 Kraus František TJ Vendryně 2017 2043 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1879 1984 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2283 2283 0
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1879 1984 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 0
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1778 1
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2137 2154 0
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 Martínek Václav OS Rychvald "A" 1837 1
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "A" 1913 1
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "B 1814 1
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1875 1
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 Szmek Milan SK Slavia Orlová "C" 1884 1875 1
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 Spěvák Pavel Inter Petrovice "A" 1843 1
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 Hudák Imrich TJ Baník Havířov "C" 1796 1853 1
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1868 1908 Hovorka Vítězslav TŽ Třinec "D" 1000 1
2010/2011 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1884 Radecki Petr Inter Petrovice 2004 ½
2010/2011 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1884 Valíčková Petra TŽ Třinec "E" 1965 1
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1884 Kraus František TJ Vendryně 2037 ½
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1884 Kolář Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1999 ½
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1884 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 0
2010/2011 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1884 Karhánek Pavel TJ VOKD Poruba 2145 0
2010/2011 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1884 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2067 ½
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1908 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1892 ½
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1908 Kacíř Tomáš TJ Comfort Dobratice 1628 1
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1908 Heczko Rostislav SK Bystřice n. O. 1966 ½
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1908 Bílek Ladislav TJ Sokol Dobrá "B" 1833 1
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1908 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá "C" 1682 1
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1908 Fargač Martin TŽ Třinec "F" 1731 ½
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1908 Blecha Josef Sokol Brušperk 1857 0
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1908 Luczyk Petr SK Slavia Orlova 1892 ½
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1908 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1816 0
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1841 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín 1794 ½
2008/2009 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1841 Vojkůvka Libor Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1920 1
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1841 Vlach Karel ŠK Zlín "C" 2023 0
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1841 Hlubina Pavel TJ VOKD Poruba 1976 1
2007/2008 11 BSS Frydek-Mistek C 1835 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Postorna 1276 1
2007/2008 10 BSS Frydek-Mistek C 1835 Musil Jiří SK Lokomotiva Brno B 1535 ½
2007/2008 9 BSS Frydek-Mistek C 1835 Indra Josef TJ Sokol Postoupky B 1250 1
2007/2008 8 BSS Frydek-Mistek C 1835 Pfeffer Dominik SK Borsice B 1726 ½
2007/2008 7 BSS Frydek-Mistek C 1835 Lapčík Václav SK SSS Stare Mesto B 1486 1
2007/2008 6 BSS Frydek-Mistek C 1835 Borufka Roman TJ SK Veseli nad Moravou 1521 1
2007/2008 5 BSS Frydek-Mistek C 1835 Matuszczyk Przemyslaw TJ Slovan Havirov 1975 1
2007/2008 4 BSS Frydek-Mistek C 1835 Kriebel Tadeáš SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 0
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 1835 Novák Jiří SK Slavia Orlová A 1688 1
2007/2008 10 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1835 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 0
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1835 Martínek Antonín TJ Comfort Dobratice 1694 ½
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1835 Volný Patrik TŽ Třinec"F" 1725 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1835 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice"A" 1821 ½
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 1835 Walek Pavel BŠŠ Frýdek-Místek B 1943 1
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 1835 Novák Jiří SK Slavia Orlová A 1688 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 1835 Nytra Matěj A64 Grygov 1738 1
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Hruška Ondřej Sokol Tábor 1723 0
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Fojtů Jan Biomedica Říčany 2059 0
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Kříž Daniel TJ Union Plzeň 1845 ½
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Slapnička Karel Montako Kralupy 1763 1
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Šnevajs Heřman Agentura 64 Grygov 2035 1
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1974 0
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Půlpán Jakub Š.O. TJ Chrudim 1762 1
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1770 Bonczek Vlastimil Inter Petrovice "A" 1780 1
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1770 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1939 1
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Šnevajs Heřman Agentura 64 Grygov 2035 1
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2131 0
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Štukner Šimon BŠS Frýdek-Místek A 2026 ½
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Půlpán Jakub Š.O. TJ Chrudim 1762 1
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1974 0
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ Staré Město A 2102 0
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek B 1770 Bartas Pavel SK Boršice A 1717 0
2005/2006 9 BŠŠ Frýdek-Místek C 1636 Milián Milan Slavoj Bruntál A 1929 0
2005/2006 8 BŠŠ Frýdek-Místek C 1636 Šnyta Zdeněk TJ Mořkov A 2054 0
2005/2006 4 BŠŠ Frýdek-Místek C 1636 Novák Jiří Baníl Havířov B 1959 0
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1636 Šenkýř Martin ŠK ZLÍN 1925 0
2005/2006 2 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1636 Hlaváč Lukáš LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1250 1
2005/2006 1 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1636 Holoubková Kamila A64 GRYGOV 1859 1
2003/2004 11 BŠS+DDM FM C Zawadski Michael Sokol Postoupky B 1