Hráč Oral Tomáš

Oral Tomáš

User Pic
Jméno: Oral Tomáš
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2519
Elo mezinárodní: 2501
ID: 14
FIDE ID: 303739
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2509 2519 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2517 2508 ½
2019/2020 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2509 2519 Malík Jan Labortech Ostrava 2291 2273 0
2018/2019 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2516 2522 Koziol Kamil Labortech Ostrava 2257 0 0
2018/2019 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2516 2522 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2425 2426 ½
2018/2019 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2516 2522 Petrová Kristýna Siesta Solution Unichess B 2256 2236 1
2018/2019 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2510 2522 Blatný Pavel Moravska Slavia Brno 2337 2397 1
2018/2019 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2510 2522 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2412 2377 1
2018/2019 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2510 2522 Štoček Jiří GASCO Pardubice 2587 2578 ½
2018/2019 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2510 2522 Vykouk Jan SK ZIKUDA Turnov 2441 2444 ½
2018/2019 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2509 2522 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2675 2654 ½
2018/2019 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2522 Svoboda Svatopluk Siesta Solution Unichess A 2425 2435 ½
2018/2019 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2522 Langner Ladislav Slavoj Cesky Tesin 2397 2388 1
2018/2019 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2522 Zwardoň Vojtěch Beskydska sachova skola 2453 2448 0
2018/2019 1 Labortech Ostrava "B" 2509 2522 Poloch Petr ŠK Karviná 2279 2266 1
2017/2018 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 Vávra Pavel Unichess 2344 2337 ½
2017/2018 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2557 2548 ½
2017/2018 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 Priehoda Vítězslav SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 ½
2017/2018 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2506 2528 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2218 2240 1
2017/2018 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2506 2528 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek-Mistek 2406 2406 1
2017/2018 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2513 2528 Adámek Jiří SK Slavoj Poruba 2343 2347 0
2017/2018 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2513 2528 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2496 0 ½
2017/2018 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 Kraus Tomáš SK Zikuda Turnov 2432 2410 ½
2017/2018 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 Petr Martin GASCO Pardubice 2462 2466 1
2017/2018 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 Paszewski Mateusz SK DURAS BVK Kralovo Pole 2313 0 ½
2017/2018 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 Vymazal Bronislav Moravska Slavia Brno 2339 2317 1
2016/2017 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2503 2518 Šimek Petr Prestige Photo Unichess 2382 2365 1
2016/2017 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2503 2518 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2561 2560 ½
2016/2017 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2503 2518 Jasný Stanislav BSS Frydek Mistek 2367 2353 1
2016/2017 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2503 2518 Svoboda Václav SK AD Jicin 2410 2405 1
2016/2017 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2503 2518 Konopka Michal SK Rapid Pardubice 2416 2407 ½
2015/2016 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2599 2592 ½
2015/2016 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2422 2409 ½
2015/2016 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 Miesbauer Jan ŠK města Lysá nad Labem B 2217 2194 1
2015/2016 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 Blahynka Martin ŠK Duras BVK 2420 2293 1
2015/2016 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 1
2015/2016 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 ½
2015/2016 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 ½
2015/2016 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2532 2538 0
2015/2016 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 Bureš Jaroslav AD Mahrla Praha 2396 2398 ½
2014/2015 6 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2489 2528 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2326 2339 ½
2014/2015 5 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2489 2528 Votava Jan TJ Slavia Hradec Králové 2526 2499 ½
2014/2015 4 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2489 2528 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 1
2014/2015 2 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2489 2528 Jirovský Miloš TJ Praha-Pankrác 2455 2464 ½
2014/2015 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 ½
2014/2015 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 Petr Martin Rapid Pardubice 2531 2528 ½
2014/2015 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 Hráček Zbyněk 1. ŠK Novoborský 2636 2593 0
2014/2015 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 Polák Tomáš Zikuda Turnov 2513 2514 1
2014/2015 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 1
2014/2015 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 Straka Vojtěch Ancora Tatran Litovel 2344 2345 ½
2014/2015 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 Štohl Igor TŽ Třinec 2499 2510 ½
2014/2015 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 Roško Luboš ŠK Karviná 2358 2338 ½
2013/2014 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 ½
2013/2014 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 Carlsson Pontus AD Mahrla 2499 1
2013/2014 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2427 2428 ½
2013/2014 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov B 2412 2419 ½
2013/2014 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2428 2426 ½
2013/2014 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2481 2464 ½
2013/2014 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 ½
2013/2014 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 ½
2013/2014 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2626 2617 0
2013/2014 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 Studnička Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 0
2013/2014 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2455 2479 1
2013/2014 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2355 2372 1
2013/2014 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 Pisk Petr TŽ Třinec 2408 2384 ½
2013/2014 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 Lys Josef ŠK Karviná 2192 2210 1
2013/2014 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 Svoboda Václav ANCORA Tatran Litovel 2428 2426 ½
2013/2014 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 Votava Jan Rapid Pardubice 2512 2504 ½
2013/2014 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 ½
2013/2014 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 Vrána Jan A64 VALOZ Grygov 2366 2365 ½
2011/2012 9 JOLY Lysá nad Labem B 2526 2529 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2305 2331 ½
2011/2012 5 JOLY Lysá nad Labem B 2526 2529 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 1
2011/2012 3 JOLY Lysá nad Labem B 2526 2529 Vávra Pavel ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 ½
2011/2012 2 JOLY Lysá nad Labem B 2526 2529 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2493 2464 ½
2011/2012 1 JOLY Lysá nad Labem B 2526 2529 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2466 2458 ½
2011/2012 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2526 2529 Bulski Krzysztof Tatran Litovel 2507 0
2011/2012 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2526 2529 Heberla Bartolomiej ŠK Rapid Pardubice 2539 2538 ½
2011/2012 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2526 2529 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 2620 1
2011/2012 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2526 2529 Zhigalko Andrey BŠŠ Frýdek-Místek 2555 ½
2011/2012 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2526 2529 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 1
2010/2011 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2533 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2567 0
2010/2011 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2533 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 ½
2010/2011 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2533 Ivanov Mikhail ŠK Mahrla Praha 2429 ½
2010/2011 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2533 Jedynak Radoslaw ŠK Labortech Ostrava 2479 0
2010/2011 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2533 Čech Pavel ŠK Zlín 2410 1
2010/2011 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2533 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2490 ½
2010/2011 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2533 Jirka Jiří 2222 ŠK Polabiny 2424 1
2010/2011 9 JOLY Lysá nad Labem "B" 2533 Spirin Oleg ŠK AD Jičín "B" 2464 ½
2010/2011 3 JOLY Lysá nad Labem "B" 2533 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2370 ½
2009/2010 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2546 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2460 1
2009/2010 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2546 Čech Pavel Poštovní spořitelna A"" 2424 ½
2009/2010 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2546 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2317 ½
2009/2010 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2546 Kozák Miloš Poštovní spořitelna B"" 2243 1
2009/2010 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2546 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2397 1
2009/2010 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2546 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2305 1
2009/2010 11 ŠK Mahrla Praha 2546 Votava Jan SAGINA Pardubice 2561 ½
2009/2010 10 ŠK Mahrla Praha 2546 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2448 ½
2009/2010 9 ŠK Mahrla Praha 2546 Csiba Dominik ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2329 1
2009/2010 8 ŠK Mahrla Praha 2546 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2424 ½
2009/2010 7 ŠK Mahrla Praha 2546 Talla Vladimír ŠK Geofin Ostrava 2454 ½
2009/2010 6 ŠK Mahrla Praha 2546 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2402 ½
2009/2010 3 ŠK Mahrla Praha 2546 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2558 0
2009/2010 1 ŠK Mahrla Praha 2546 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2618 ½
2008/2009 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2538 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2297 1
2008/2009 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2538 Michálek Jan Sokol Plzeň - Letná 2286 1
2008/2009 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2538 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK B"" 2451 ½
2008/2009 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2538 Sodoma Jan Sokol Vršovice 2358 1
2008/2009 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2538 Černoušek Lukáš Space" Poštovní spořitelna "B"" 2435 1
2008/2009 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2538 Turner Jan Sokol Plzeň I 2374 ½
2008/2009 11 ŠK Mahrla Praha 2538 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2578 ½
2008/2009 10 ŠK Mahrla Praha 2538 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2439 1
2008/2009 9 ŠK Mahrla Praha 2538 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2415 1
2008/2009 8 ŠK Mahrla Praha 2538 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2394 ½
2008/2009 6 ŠK Mahrla Praha 2538 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2443 0
2008/2009 5 ŠK Mahrla Praha 2538 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2409 ½
2008/2009 4 ŠK Mahrla Praha 2538 Jurčík Martin TŽ Třinec B 2355 1
2008/2009 3 ŠK Mahrla Praha 2538 Berzinsh Roland TŽ Třinec A 2420 ½
2008/2009 2 ŠK Mahrla Praha 2538 Velička Petr ŠK GEOFIN Ostrava 2464 ½
2008/2009 1 ŠK Mahrla Praha 2538 Lanka Zigurds BŠŠ Frýdek-Místek 2491 ½
2007/2008 11 Tatran Litovel 2536 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2458 ½
2007/2008 10 Tatran Litovel 2536 Velička Petr Labortech-Geofin Ostrava 2519 ½
2007/2008 7 Tatran Litovel 2536 Láznička Viktor RC Sport Pardubice 2610 ½
2007/2008 6 Tatran Litovel 2536 Příborský Jan Sokol Plzeň I 2359 1
2007/2008 5 Tatran Litovel 2536 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2422 1
2007/2008 4 Tatran Litovel 2536 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2564 ½
2007/2008 3 Tatran Litovel 2536 Čech Pavel ŠK Zlín 2430 0
2007/2008 2 Tatran Litovel 2536 Markowski Tomasz ŠK Mahrla Praha 2584 ½
2007/2008 1 Tatran Litovel 2536 Černoušek Lukáš TJ Bohemians Praha 2405 ½
2006/2007 11 Slavoj Poruba "A" 2540 Nehybka Jiří Orel Ořechov "A" 2214 1
2006/2007 10 Slavoj Poruba "A" 2540 Vesselovsky Serguei ŠK Stonava "A" 2374 ½
2006/2007 8 Slavoj Poruba "A" 2540 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2359 ½
2006/2007 7 Slavoj Poruba "A" 2540 Antoniewski Rafal Tatran Litovel "A" ½
2006/2007 5 Slavoj Poruba "A" 2540 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava "A" 2538 ½
2006/2007 3 Slavoj Poruba "A" 2540 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1923 2571 1
2006/2007 2 Slavoj Poruba "A" 2540 Klíma Lukáš Mittal Ostrava "A" 2426 ½
2006/2007 11 TJ TŽ Třinec 2540 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 ½
2006/2007 10 TJ TŽ Třinec 2540 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2336 1
2006/2007 9 TJ TŽ Třinec 2540 Jirka Jiří Sokol Plzeň I. Ingem 2345 ½
2006/2007 8 TJ TŽ Třinec 2540 Láznička Viktor RC Sport Pardubice 2596 0
2006/2007 7 TJ TŽ Třinec 2540 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava ½
2006/2007 6 TJ TŽ Třinec 2540 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2538 ½
2006/2007 5 TJ TŽ Třinec 2540 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 1
2006/2007 4 TJ TŽ Třinec 2540 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 1
2006/2007 3 TJ TŽ Třinec 2540 Manik Mikulas A64 Valoz Grygov 1
2006/2007 2 TJ TŽ Třinec 2540 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno 2271 1
2006/2007 1 TJ TŽ Třinec 2540 Petrik Tomas ŠK SK Zlín 1
2005/2006 9 Slavoj Poruba "A" 2550 Kovalev Andrei BŠS Frýdek-Místek "A" 0
2005/2006 8 Slavoj Poruba "A" 2550 Lanc Alois Slavia Kroměříž "A" 1
2005/2006 5 Slavoj Poruba "A" 2550 Kalod Radek Tatran Litovel "A" 2482 0
2005/2006 4 Slavoj Poruba "A" 2550 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2425 ½
2005/2006 3 Slavoj Poruba "A" 2550 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2444 1
2005/2006 9 Chlumec B"" 2550 Pěkný Jaroslav Štětí B"" 0
2005/2006 6 Chlumec B"" 2550 Rážek Jiří Loko Ústí B"" 1456 0
2005/2006 4 Chlumec B"" 2550 Stoly Jindřich Mosad Č, Kam. B"" 1635 0
2005/2006 3 Chlumec B"" 2550 Chudina Jan Svádov Olšinky D"" 1452 0
2005/2006 2 Chlumec B"" 2550 Šulc Josef Spartak UL F"" 1
2005/2006 1 Chlumec B"" 2550 Husák Tomáš Štětí B"" 1
2005/2006 11 Lokomotiva Brno A 2550 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2414 1
2005/2006 10 Lokomotiva Brno A 2550 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2387 1
2005/2006 9 Lokomotiva Brno A 2550 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2466 ½
2005/2006 8 Lokomotiva Brno A 2550 Berzinsh Roland TŽ Třinec 2447 ½
2005/2006 7 Lokomotiva Brno A 2550 Augustin Josef Lokomotiva Brno B 2337 1
2005/2006 6 Lokomotiva Brno A 2550 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2517 ½
2005/2006 5 Lokomotiva Brno A 2550 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 2436 ½
2005/2006 4 Lokomotiva Brno A 2550 Petrík Tomáš ŠK SK Zlín 2473 1
2005/2006 3 Lokomotiva Brno A 2550 Manik Mikulas A64 Hagemann Opava 2474 ½
2005/2006 2 Lokomotiva Brno A 2550 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2489 ½
2005/2006 1 Lokomotiva Brno A 2550 Antoniewski Rafal ŠK Sokol Vyšehrad 2498 ½
2004/2005 6 Tatran Litovel 2565 Polák Tomáš Loko Brno 2466 ½
2004/2005 5 Tatran Litovel 2565 Kubala Martin ŠK Frýdek-Místek 2400 1
2004/2005 1 Tatran Litovel 2565 Sergeev Vladimir Jakl Karviná A" 2431 ½
2004/2005 11 Loko Brno-Slezan 2565 Movsesian Sergei Bauset Pardubice 2629 0
2004/2005 10 Loko Brno-Slezan 2565 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2569 ½
2004/2005 9 Loko Brno-Slezan 2565 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 2431 ½
2004/2005 8 Loko Brno-Slezan 2565 Klovans Janis Sokol Kolín-Abner 2455 ½
2004/2005 5 Loko Brno-Slezan 2565 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2374 1
2004/2005 4 Loko Brno-Slezan 2565 Voloshin Leonid ŠK Sokol Vyšehrad 2479 ½
2004/2005 3 Loko Brno-Slezan 2565 Navara David ŠK Mahrla Praha 2620 1
2004/2005 2 Loko Brno-Slezan 2565 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava 2475 ½
2004/2005 1 Loko Brno-Slezan 2565 Jedynak Radoslaw IPM Color Ostrava 2415 1
2003/2004 10 Slavoj Poruba 2550 Ramík Zdeněk Garde Brno 2287 1
2003/2004 6 Slavoj Poruba 2550 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2382 1
2003/2004 11 Hagemann Opava 2550 Langner Ladislav TŽ Třinec 2403 ½
2003/2004 10 Hagemann Opava 2550 Bažant Petr TJ Jakl Karviná 2361 0
2003/2004 9 Hagemann Opava 2550 Lipka Juraj Sokol Kolín 2417 1
2003/2004 8 Hagemann Opava 2550 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2455 ½
2003/2004 7 Hagemann Opava 2550 Zezulkin Jurij Visus Vyšehrad 2543 ½
2003/2004 6 Hagemann Opava 2550 Ftáčník Ľubomír ŠK Mahrla Praha 2585 ½
2003/2004 5 Hagemann Opava 2550 Cicak Slavko IPM Color Ostrava 2530 1
2003/2004 4 Hagemann Opava 2550 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2459 1
2003/2004 3 Hagemann Opava 2550 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2442 ½