Hráč Zelený Tomáš

Zelený Tomáš

User Pic
Jméno: Zelený Tomáš
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2165
Elo mezinárodní: 2136
ID: 9589
FIDE ID: 317098
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 11 ŠK Zikuda Turnov "B" 2141 2164 Dolenský Milan ŠK AD Jičín "C" 2066 2098 ½
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov "B" 2141 2164 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2018 2017 ½
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "B" 2141 2164 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2104 2114 ½
2015/2016 8 ŠK Zikuda Turnov "D" 2141 2164 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2158 2005 ½
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov "D" 2141 2164 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2098 2116 1
2014/2015 11 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2154 2187 Kadeřábek Jiří Šachklub AD Jičín "C" 2119 2134 ½
2014/2015 9 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2154 2187 Šlampa Jan ŠK Teplice 2069 2135 0
2014/2015 5 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2154 2187 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 2006 2008 ½
2014/2015 4 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2154 2187 Škuthan Jiří CHESS MOST "B" 1940 2013 ½
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 2154 2187 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2034 2049 ½
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov B 2145 2180 Rous Daniel ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 ½
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov B 2145 2180 Forman Štěpán AD Mahrla 2310 2291 1
2012/2013 7 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2153 2190 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 0
2012/2013 5 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2153 2190 Kánský Pavel SK Děčín 2080 2087 ½
2011/2012 9 ŠK Zikuda Turnov B 2146 2185 Melich Jindřich TJ Pankrác B 2149 2140 1
2011/2012 8 ŠK Zikuda Turnov B 2146 2185 Skála Jaromír TJ Sparta Kutná Hora 2016 1997 1
2011/2012 3 ŠK Zikuda Turnov B 2146 2185 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2232 2217 0
2011/2012 1 ŠK Zikuda Turnov B 2146 2185 Zikuda František ŠK Zikuda Turnov C 1526 1
2010/2011 11 ŠK Zikuda Turnov "B" 2150 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem "B" 2177 ½
2010/2011 10 ŠK Zikuda Turnov "B" 2150 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2004 ½
2010/2011 9 ŠK Zikuda Turnov "B" 2150 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác "B" 2279 0
2010/2011 8 ŠK Zikuda Turnov "B" 2150 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové "B" 2072 ½
2009/2010 7 ŠK Zikuda Turnov 2154 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2347 0
2008/2009 11 ŠK Zikuda Turnov B"" 2218 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2184 ½
2008/2009 9 ŠK Zikuda Turnov B"" 2218 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2318 0
2008/2009 6 ŠK Zikuda Turnov B"" 2218 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 ½
2008/2009 2 ŠK Zikuda Turnov B"" 2218 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2184 0
2008/2009 1 ŠK Zikuda Turnov B"" 2218 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín 2183 ½
2008/2009 11 ŠK Zikuda Turnov 2218 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2261 0
2008/2009 10 ŠK Zikuda Turnov 2218 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2469 ½
2008/2009 7 ŠK Zikuda Turnov 2218 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2340 ½
2008/2009 6 ŠK Zikuda Turnov 2218 Roubalík Jakub ŠK SK Zlín 2216 0
2007/2008 11 ŠK Zikuda Turnov 2231 Palek Miroslav Sokol Plzeň I 2261 ½
2007/2008 10 ŠK Zikuda Turnov 2231 Hlavnička Jiří RC Sport Pardubice 2238 0
2007/2008 9 ŠK Zikuda Turnov 2231 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2317 1
2007/2008 8 ŠK Zikuda Turnov 2231 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2277 ½
2007/2008 7 ŠK Zikuda Turnov 2231 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2303 1
2007/2008 4 ŠK Zikuda Turnov 2231 Fiřt Stanislav Labortech-Geofin Ostrava 2340 ½
2007/2008 3 ŠK Zikuda Turnov 2231 Babula Milan TŽ Třinec 2328 ½
2006/2007 4 ŠK ČSOB 2214 Řezníček Jan TJ ŠO Chrudim 2274 ½
2006/2007 2 TJ Zikuda Turnov 2214 Novák Pavel Sokol Plzeň I. Ingem 2361 1
2005/2006 10 ŠK ČSOB 2276 Fiala Robert Sokol Plzeň I B 2322 ½
2005/2006 8 ŠK ČSOB 2276 Prymula Roman Slavia Hradec Kr. 2244 0
2005/2006 11 TJ Zikuda Turnov 2276 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2315 ½
2005/2006 10 TJ Zikuda Turnov 2276 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2319 1
2005/2006 9 TJ Zikuda Turnov 2276 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2414 0
2005/2006 8 TJ Zikuda Turnov 2276 Malinovský Karel A64 Hagemann Opava 2317 ½
2005/2006 6 TJ Zikuda Turnov 2276 Přidal Ondřej Lokomotiva Brno B 2165 ½
2005/2006 5 TJ Zikuda Turnov 2276 Klíma Lukáš Lokomotiva Brno A 2448 0
2005/2006 1 TJ Zikuda Turnov 2276 Růžička Petr TŽ Třinec 2294 0
2004/2005 11 TJ Zikuda Turnov 2253 Virostko Petr ŠK SK Trinom Zlín 2296 1
2004/2005 10 TJ Zikuda Turnov 2253 Luch Michal SC A64 Grygov 2364 ½
2004/2005 9 TJ Zikuda Turnov 2253 Antoniewski Rafal Loko Brno-Slezan 2480 1
2004/2005 8 TJ Zikuda Turnov 2253 Frolík Martin TŽ Třinec 2273 0
2004/2005 3 TJ Zikuda Turnov 2253 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2348 0
2004/2005 2 TJ Zikuda Turnov 2253 Votava Jan ŠK Mahrla Praha 2505 ½
2004/2005 1 TJ Zikuda Turnov 2253 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2323 ½
2003/2004 8 TJ Slávie Turnov 2262 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor 2222 1
2003/2004 2 TJ Slávie Turnov 2262 Vozka Pavel ŠK ČSOB A 2254 ½
2003/2004 1 TJ Slávie Turnov 2262 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad B 2258 0