Hráč Martirosyan Artyom

Martirosyan Artyom

User Pic
Jméno: Martirosyan Artyom
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1506
Elo mezinárodní: 1260
ID: 16866
FIDE ID: 397822
Rok narození: 1977
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 8 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1590 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad H 1495 1739 0
2019/2020 7 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1590 Kostlivý Miroslav LR Pára 1820 1798 1
2019/2020 5 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1590 Novotný Josef TJ Bohemians G 1714 1701 ½
2019/2020 3 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1590 Kuchař Jakub Dukla G 0 1308 1
2019/2020 2 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1590 Plate Marion Helga ŠK Mlejn A 1630 1638 0
2019/2020 7 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1216 1590 Krapf Jan Šachový klub Praha 4 C 0 1446 ½
2019/2020 6 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1216 1590 Passer Lukáš SK Újezd nad Lesy 0 0 0
2019/2020 5 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1216 1590 Hosová Sandra Sokol Nebušice 1291 1415 0
2018/2019 9 ŠK DP Praha C - VŠFS 1216 1600 Kozlová Lucie Unichess Ž 1578 1590 ½
2018/2019 4 ŠK DP Praha F 1216 1600 Ehlen Daniel ŠK Mlejn B 0 1528 0
2018/2019 2 ŠK DP Praha F 1216 1600 Hlaváč Jiří Sokol Praha Vršovice G 0 1494 1
2018/2019 9 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1600 Pokorný Jan SK OAZA Praha F 1815 1878 0
2018/2019 8 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1600 Krotký David SNAD Kbely 1763 1781 0
2018/2019 7 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1600 Richtr Karel Dukla F 1853 1808 0
2018/2019 6 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1600 Hroděj Karel ŠK Smíchov C 0 1667 1
2018/2019 4 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1600 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad J 0 1855 0
2018/2019 3 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1600 Petras Milan Šachový klub Bohnice - B 2016 2028 0
2018/2019 2 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1600 Steimar Miroslav ŠK Mahrla C 1901 1916 0
2018/2019 1 ŠK DP Praha H - PORG 1216 1600 Blažek Miroslav Šachový klub Praha 4 "B" 1707 1775 0
2017/2018 11 ŠK Aurora 1194 1585 Horný Vojtěch TJ Pankrác E 0 1543 1
2017/2018 10 ŠK Aurora 1194 1585 Fišer Jiří Unichess D 1907 1923 0
2017/2018 7 ŠK Aurora 1194 1585 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy D 1851 1899 0
2017/2018 6 ŠK Aurora 1194 1585 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1
2017/2018 5 ŠK Aurora 1194 1585 Koller Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1857 1814 1
2017/2018 4 ŠK Aurora 1194 1585 Sýkora Petr ŠO TJ Dukla Praha C 1910 1913 0
2017/2018 3 ŠK Aurora 1194 1585 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha B 1530 1524 0
2017/2018 1 ŠK Aurora 1194 1585 Vogl František ŠK Praha - Smíchov A 0 1616 1
2016/2017 11 �K Aurora 1260 1506 Kučera Jan �K DP Praha - EA Hotels I 1773 1859 ½
2016/2017 8 �K Aurora 1260 1506 Souralová Venuše Unichess � 1438 1479 ½
2016/2017 6 �K Aurora 1260 1506 Plesnivý Martin SK OAZA Praha D 1660 1696 0
2016/2017 5 �K Aurora 1260 1506 Bárta Tomáš DDM Praha 6 B 1750 1713 1
2016/2017 4 �K Aurora 1260 1506 Dřevíkovský Václav SK Rapid Praha A 0 1452 1
2016/2017 3 �K Aurora 1260 1506 Řehák Jiří USK Praha A 1806 1834 0
2016/2017 2 �K Aurora 1260 1506 Istel Oldřich �O Praga Praha B 1564 1562 1
2016/2017 1 �K Aurora 1260 1506 Veselský Jan �K Praha - Sm�chov C 1545 1564 ½