Hráč Richtr Karel

Richtr Karel

User Pic
Jméno: Richtr Karel
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1839
Elo mezinárodní: 1853
ID: 28529
FIDE ID: 372587
Rok narození: 1973
Třída trenéra:
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Dukla F 1853 1818 Pivoňka Michael ŠK Smíchov B 1766 1804 ½ soutěž
2019/2020 7 Dukla F 1853 1818 Máca Kamil ŠO Praga Praha E 0 1623 1 soutěž
2019/2020 4 Dukla F 1853 1818 Miskolczi Vítězslav Unichess G 1988 1991 0 soutěž
2019/2020 3 Dukla F 1853 1818 Kozák Martin ŠK DP Praha F - UniCredit 1799 1878 ½ soutěž
2019/2020 2 Dukla F 1853 1818 Svačina Tobiáš SK OAZA Praha F 1609 1739 1 soutěž
2019/2020 1 Dukla F 1853 1818 Košťál Zdislav ŠK Loko Praha D 1632 1650 0 soutěž
2019/2020 3 Dukla B 1853 1818 Keprta Stanislav TJ Bohemians D 1858 1840 ½ soutěž
2019/2020 8 Dukla E 1853 1818 Omelka Antonín ŠK Bohnice B 1891 1861 ½ soutěž
2019/2020 7 Dukla E 1853 1818 Procházka Ivan USK Praha B 0 1653 1 soutěž
2019/2020 4 Dukla E 1853 1818 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 0 1806 ½ soutěž
2019/2020 2 Dukla E 1853 1818 Kůs Petr Kbel.šach. reprezentace A 1979 1962 1 soutěž
2019/2020 1 Dukla E 1853 1818 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 A 0 1885 1 soutěž
2018/2019 11 Dukla E 1853 1808 Puchmajer Pavel Sokol Praha Vršovice G 1693 1729 ½ soutěž
2018/2019 10 Dukla E 1853 1808 Novotný Miroslav ŠO Praga Praha C 0 1765 1 soutěž
2018/2019 9 Dukla E 1853 1808 Boček Martin SK Újezd nad Lesy 0 1288 1 soutěž
2018/2019 4 Dukla E 1853 1808 Dinděra Jaroslav ŠK Teplárna Malešice 1519 1536 1 soutěž
2018/2019 3 Dukla E 1853 1808 Kučera Tomáš ŠK DP Praha F 1523 1633 1 soutěž
2018/2019 2 Dukla E 1853 1808 Porteš Pavel ŠK Mlejn B 1612 1753 1 soutěž
2018/2019 10 Dukla F 1853 1808 SNAD Kbely 1 soutěž
2018/2019 8 Dukla F 1853 1808 Hroděj Karel ŠK Smíchov C 0 1667 1 soutěž
2018/2019 7 Dukla F 1853 1808 Martirosyan Artyom ŠK DP Praha H - PORG 1216 1600 1 soutěž
2018/2019 6 Dukla F 1853 1808 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad J 1819 1758 ½ soutěž
2018/2019 5 Dukla F 1853 1808 Petras Milan Šachový klub Bohnice - B 2007 1996 0 soutěž
2018/2019 4 Dukla F 1853 1808 Steimar Miroslav ŠK Mahrla C 1901 1917 ½ soutěž
2018/2019 3 Dukla F 1853 1808 Vondrášek Ondřej Šachový klub Praha 4 "B" 1914 1926 0 soutěž
2018/2019 2 Dukla F 1853 1808 Hruška Jan Sokol Nebušice 2040 2055 0 soutěž
2018/2019 1 Dukla F 1853 1808 Štěrba Erik SK Lokomotiva Radlice B 1797 1962 0 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha F 1853 1784 Boháč Jaroslav TJ Kobylisy F 1909 1816 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha F 1853 1784 Strnad Václav ŠK Praha - Smíchov D 0 1617 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha F 1853 1784 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha F 1853 1784 Židů Jan ŠK Mlejn A 1913 1901 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha F 1853 1784 Dvořák Bohumil USK Praha C 1939 1883 0 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1853 1784 Vácha Martin ŠO Praga Praha E 1454 1500 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1853 1784 Řepa Václav Šachový klub Praha 4 B 1652 1624 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1853 1784 Vojta Ladislav SK Lokomotiva Radlice C 1468 1413 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1853 1784 Němec Jan GROP E 0 1763 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1853 1784 Hampl Bohumil ŠK Bohnice D 1351 1432 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Dolejší Zbyněk ŠO Praga Praha E 1806 1 soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace C 1784 1789 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1807 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Čermák Luděk GROP E 1992 1931 1 soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1898 1901 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice E 1786 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad I 1250 0 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Chmelař Josef ŠK Bohnice D 1496 1 soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Katsap Vitaly Steinitz - Makabi 1355 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Valenta Lukáš SK OAZA Praha F 1589 1614 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Kučera Jan ŠK DP Praha C 1797 1824 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Blažek Miroslav Šachový klub Praha 4 B 1789 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 Bouška Petr Kbel.šach. reprezentace B 1000 1 soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 Čižmár Štefan ŠK Bohnice B 1761 0 soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Bürgermeister Michal Kbelská šachová reprezentace B 1828 1798 1 soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác F 2167 2150 0 soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Čížek Martin Unichess F 1986 2016 0 soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Strnad Pavel ŠK Černý Baron A 1888 1919 0 soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Židů Jan ŠK Mlejn A 1918 1919 0 soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Wichs Jakub Sokol Praha-Kobylisy E 2070 2057 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha E 1759 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Galandauer Jan ŠK Smíchov C 1926 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1843 0 soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 Lener Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 1841 1948 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 Král Petr Sokol Praha Vršovice D 1877 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha F 1893 1960 0 soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 Růžička Václav DDM Praha 6 B 1666 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 Umancová Barbora ŠK DP Praha - VŠFS II 1843 1870 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 Skřivánek Roman Unichess E 1291 1 soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 Mrázek Martin ŠK Bohnice B 1727 1613 1 soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 Hála Richard TJ Praga Praha C 1646 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha H 1693 1621 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Kalík Jan TJ Zora Praha A 1919 1823 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice F 1815 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad H 1837 1913 0 soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Veselský Michal USK Praha B 2048 2083 0 soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Marek Roman Šachový klub Praha 4 C 1667 1 soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 Malá Anna Unichess Ž 1886 1922 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1861 Šalom Jaroslav ŠK Mlejn A 1849 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1861 Nentvich Libor Sokol Vršovice D 1828 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1861 Havrdová Lenka Bohemians Praha E 1852 1912 0 soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1861 Slavík Petr TJ Praga Praha C 1762 1801 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1861 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1823 1802 1 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1861 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace A 1681 0 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1861 Ayriyan Bella GROP D 1000 0 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1861 Boháč Jaroslav Sokol Kobylisy D 1857 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1855 1861 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1907 1907 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1855 1861 SK Lokomotiva Radlice A 1 soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1855 1861 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad E 1775 1848 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1861 Magsumov Rinat Unichess ČSOB G 1588 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1861 Žurman Jaromír TJ Praga Praha H 1529 1 soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1861 Krčil Roman TJ Zora Praha A 1669 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1861 Lehovec Petr Sokol Vršovice F 1680 1 soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1861 Chytrý Lukáš SK OAZA Praha E 1558 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1861 Šenkýř Petr ŠK Bohnice D 1463 1 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1861 Kalík Josef SK Lokomotiva Radlice D 1565 0 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1861 Lienert Kamil TJ Pankrác G 1600 1540 1 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1861 Drahotský Luboš ŠK Smíchov C 1886 1893 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 Pergner Jiří SK LISA A 1925 1926 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 Strnad Pavel ŠK Černý Baron A 1888 1886 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1875 1919 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 Dlouhý David ŠK Bohnice A 1875 1904 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 0 soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 Říman Václav ŠK PORG B 2046 2043 0 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1869 0 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 Charouz Jaroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1723 1847 0 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1874 1885 0 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2097 2090 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1909 Bára Josef ŠK PORG F 1089 1 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1909 Porteš Pavel Sokol Nebušice A 1724 1 soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1909 Rada Miroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1813 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1909 Bečvář Pavel TJ Praga Praha E 1752 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1909 Skočková Kateřina TJ Zora Praha A 1755 1837 0 soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1909 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice A 1911 0 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1909 Procházka Ivan USK Praha C 1798 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1909 Žurman Jaromír TJ Praga Praha H 1530 1 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1909 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1829 1815 ½ soutěž
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 Kuba Milan SK Pyrit Příbram C 1531 ½ soutěž
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 Švach Jan ŠK Řevnice A 1802 ½ soutěž
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 Innemann František TJ Spartak Vlašim B 1879 0 soutěž
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 Filip Vojtěch Spartak Dolní Kralovice A 1858 0 soutěž
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 Chomický Josef TJ Sokol Benešov A 1573 1 soutěž
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1418 1 soutěž
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1824 ½ soutěž
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 Jirk Jindřich Joly Lysá nad Labem E 1800 1 soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1630 ½ soutěž
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1580 0 soutěž
2009/2010 10 Sokol Jemnice 1643 Pavlík František TJ Sokol Opatov 1858 ½ soutěž
2009/2010 9 Sokol Jemnice 1643 Zatočil Josef SFiala Gambit Jihlava D 1469 ½ soutěž
2009/2010 7 Sokol Jemnice 1643 Palát František Sokol Rouchovany 1741 0 soutěž
2009/2010 6 Sokol Jemnice 1643 Grégrová Marcela Spartak Velká Bíteš 1799 ½ soutěž
2009/2010 5 Sokol Jemnice 1643 Pavlík František TJ Sokol Opatov 1858 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Jemnice 1643 Zatočil Josef SFiala Gambit Jihlava D 1469 1 soutěž
2009/2010 2 Sokol Jemnice 1643 Vitamvás Jaroslav Sokol Rouchovany 1644 0 soutěž
2009/2010 1 Sokol Jemnice 1643 Grégrová Marcela Spartak Velká Bíteš 1799 ½ soutěž
2008/2009 10 Sokol Jemnice 1647 Suchánek Pavel Gambit Jihlava C 1 soutěž
2008/2009 9 Sokol Jemnice 1647 Caha Jan TJ Sokol Opatov 1817 0 soutěž
2008/2009 7 Sokol Jemnice 1647 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou B 1554 1 soutěž
2008/2009 6 Sokol Jemnice 1647 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov C 1100 1 soutěž
2008/2009 5 Sokol Jemnice 1647 Pokorný Jiří Gambit Jihlava C 1450 1 soutěž
2008/2009 4 Sokol Jemnice 1647 Pavlík František TJ Sokol Opatov 1852 0 soutěž
2008/2009 2 Sokol Jemnice 1647 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou B 1554 1 soutěž
2008/2009 1 Sokol Jemnice 1647 Burda Patrik Sokol Bedřichov C 1484 0 soutěž
2007/2008 7 Sokol Jemnice 1642 Obůrka Michal TJ Sokol Opatov B 1 soutěž
2007/2008 6 Sokol Jemnice 1642 Vondra Aleš SFIALA Gambit Jihlava C 1421 1 soutěž
2007/2008 5 Sokol Jemnice 1642 Zatočil Josef SFIALA Gambit Jihlava D ½ soutěž
2007/2008 4 Sokol Jemnice 1642 Reiterman Radislav TJ Sokol Bedřichov - Jihlava C 1645 0 soutěž
2007/2008 3 Sokol Jemnice 1642 Kincl Libor Spartak Velká Bíteš B 1807 0 soutěž
2007/2008 2 Sokol Jemnice 1642 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí B 1496 1 soutěž
2007/2008 1 Sokol Jemnice 1642 Benda Vladimír ŠK Caissa Třebíč D 1717 1 soutěž
2006/2007 7 Sokol Jemnice Vondra Aleš SFIALA Gambit Jihlava C 1 soutěž
2006/2007 6 Sokol Jemnice Valek Miloš Spartak Pelhřimov C 1478 1 soutěž
2006/2007 5 Sokol Jemnice Ježek Zdeněk Jiskra Havlíčkův Brod C 1 soutěž
2006/2007 4 Sokol Jemnice Velc Radovan SŠK Cejle A 1565 1 soutěž
2006/2007 3 Sokol Jemnice Kochrda Pavel Sokol Opatov 1704 1 soutěž
2006/2007 2 Sokol Jemnice Bazala Vladimír Caissa Třebíč C 1677 1 soutěž
2006/2007 1 Sokol Jemnice Blažková Hana Spartak Velká Bíteš B 1684 ½ soutěž
2006/2007 7 Sokol Jemnice Bazala Vladimír Caissa Trebic C 1677 1 soutěž
2006/2007 6 Sokol Jemnice Pařil Vladimír Spartak Velke Mezirici B 1524 ½ soutěž
2006/2007 5 Sokol Jemnice Kochrda Pavel Sokol Opatov 1704 1 soutěž
2006/2007 4 Sokol Jemnice Hurych Emanuel Sokol Bedrichov D 1273 1 soutěž
2006/2007 2 Sokol Jemnice Sýkora Miroslav Sokol Nove Veseli 1661 ½ soutěž
2006/2007 1 Sokol Jemnice Blažková Hana Spartak Velka Bites B 1684 ½ soutěž
2005/2006 10 Jemnice+Moravske Budejovice Poláček Pavel Spartak Trebic B 1709 ½ soutěž
2005/2006 9 Jemnice+Moravske Budejovice Jan Jaroslav Velke Mezirici A 1853 0 soutěž
2005/2006 8 Jemnice+Moravske Budejovice Kochrda Pavel Opatov 0 soutěž
2005/2006 7 Jemnice+Moravske Budejovice Vitamvás Jaroslav Rouchovany 1700 0 soutěž
2005/2006 6 Jemnice+Moravske Budejovice Blažková Hana Velka Bites 1638 0 soutěž
2005/2006 5 Jemnice+Moravske Budejovice Bazala Vladimír Spartak Trebic B 1661 0 soutěž
2005/2006 4 Jemnice+Moravske Budejovice Čtveráček Milan Velke Mezirici A 1821 ½ soutěž
2005/2006 3 Jemnice+Moravske Budejovice Kochrda Pavel Opatov ½ soutěž
2005/2006 2 Jemnice+Moravske Budejovice Palát František Rouchovany 1669 ½ soutěž
2005/2006 1 Jemnice+Moravske Budejovice Dvořák Karel Velka Bites 1599 0 soutěž
2004/2005 10 Sokol Jemnice Mrazík Tomáš Sp.Vel.Meziříčí B 0 soutěž
2004/2005 9 Sokol Jemnice Zikuška Miloslav Sokol Nové Veselí 1666 ½ soutěž
2004/2005 8 Sokol Jemnice Vondra Aleš Gambit Jihlava C ½ soutěž
2004/2005 5 Sokol Jemnice Mrazík Tomáš Sp.Vel.Meziříčí B 1 soutěž
2004/2005 4 Sokol Jemnice Zikuška Miloslav Sokol Nové Veselí 1666 ½ soutěž
2004/2005 3 Sokol Jemnice Vondra Aleš Gambit Jihlava C 1 soutěž
2004/2005 1 Sokol Jemnice Kochrda Pavel Sokol Opatov 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Komořany D Kratochvíl Milan MKS Vyškov E 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Komořany D Luczyk Petr DDM Slavkov B 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Komořany D Katolická Veronika KŠ Bučovice D 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Komořany D Bém Tomáš DDM Vyškov 1 soutěž