Hráč Tomášů Martin

Tomášů Martin

User Pic
Jméno: Tomášů Martin
Oddíl: Šachový klub Sobotka 2009, o.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1750
Elo mezinárodní: 1717
ID: 28133
FIDE ID: 332348
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 Šachový klub Sobotka 1717 1750 Rybáček Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1616 1563 0
2018/2019 4 Šachový klub Sobotka 1717 1750 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1738 1749 1
2018/2019 2 Šachový klub Sobotka 1726 1750 Geissel Josef TJ Nová Paka 1764 1749 0
2017/2018 3 ŠK Praha - Smíchov B 1717 1750 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1863 1918 0
2017/2018 1 ŠK Praha - Smíchov B 1717 1750 Kühnl Eduard DDM Praha 6 B 0 1651 0
2017/2018 10 Šachový klub Sobotka 2009 1712 1758 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1867 1907 1
2017/2018 9 Šachový klub Sobotka 2009 1716 1758 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem B 1934 1948 0
2017/2018 1 Šachový klub Sobotka 2009 1725 1766 Splítek Luboš Šachový klub Lípa C 1743 1747 0
2016/2017 10 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 Bláha Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 1
2016/2017 9 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 Vaněk Tomáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1935 1848 0
2016/2017 8 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1648 1647 0
2016/2017 7 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2026 2042 ½
2016/2017 5 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1814 1822 1
2016/2017 4 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 Štolc Martin ŠK AD Jičín F 2047 2043 0
2016/2017 3 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1782 1783 1
2016/2017 2 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1685 1687 ½
2016/2017 1 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 1
2015/2016 9 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1682 1685 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov B 1565 1
2015/2016 8 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1682 1685 Ciler Jakub TJ Tatran Hostinné 1000 1
2015/2016 7 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1682 1685 Šimůnek Tomáš Šachklub Jilemnice 1358 1
2015/2016 6 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1682 1685 Mach Ladislav ŠO TJ Sokol Lužany 1570 1
2015/2016 5 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1682 1685 Fojt Petr TJ Nová Paka 1409 1582 0
2015/2016 4 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1682 1685 Jirků Jan ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1000 1
2015/2016 3 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1682 1685 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov C 1454 1510 1
2015/2016 1 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1682 1685 Zákoucký Otto Šachklub AD Jičín F 1603 1
2015/2016 4 ŠK Smíchov E 1682 1685 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1921 ½
2015/2016 3 ŠK Smíchov E 1682 1685 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha G 1710 ½
2015/2016 2 ŠK Smíchov E 1682 1685 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1816 1
2015/2016 1 ŠK Smíchov E 1682 1685 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1926 ½
2014/2015 9 ŠK Smíchov C 1668 1688 TJ Zora Praha A 1
2014/2015 6 ŠK Smíchov C 1668 1688 Chmelař Josef ŠK Bohnice D 1496 1
2014/2015 10 ŠK AD Jičín E 1668 1688 Sucharda Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1600 1568 1
2014/2015 8 ŠK AD Jičín E 1668 1688 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1744 1744 0
2014/2015 6 ŠK AD Jičín E 1668 1688 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 1997 2007 0
2014/2015 4 ŠK AD Jičín E 1668 1688 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 ½
2014/2015 3 ŠK AD Jičín E 1668 1688 Brádler Vladimír TJ Lokomotiva Trutnov 1786 1791 ½
2014/2015 2 ŠK AD Jičín E 1668 1688 Humlíček Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1996 1987 0
2014/2015 1 ŠK AD Jičín E 1668 1688 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1762 1740 1
2014/2015 7 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1668 1688 Bičiště Petr ŠO TJ Sokol Lužany 1687 0
2014/2015 5 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1668 1688 Kloučková Milena Šachový klub Rožďalovice 1668 0
2014/2015 4 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1668 1688 Pospíšil Jiří TJ L.Bělohrad B-Choteč 1790 1806 0
2014/2015 1 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1668 1688 Malíková Kateřina Šachklub AD Jičín F 1931 1865 ½
2013/2014 11 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1681 1708 Portych Václav ŠK Lípa B 1803 1816 0
2013/2014 10 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1681 1708 Matěka Kristian Slovan Broumov 1000 1
2013/2014 8 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1681 1708 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n. Labem 1779 1765 ½
2013/2014 7 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1681 1708 Kánský Josef NIKI TJ Náchod B 1838 1764 ½
2013/2014 6 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1681 1708 Borůvka Radim TJ Jiskra Jaroměř A 1849 1822 ½
2013/2014 5 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1681 1708 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1873 1883 0
2013/2014 4 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1681 1708 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř B 1644 0
2013/2014 2 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1681 1708 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín C 1805 0
2013/2014 1 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1681 1708 Hepnar David Sněžka TJ Náchod A 1813 1805 0
2012/2013 11 ŠK Sobotka 1653 1695 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1897 1
2012/2013 8 ŠK Sobotka 1653 1695 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2009 2008 0
2012/2013 7 ŠK Sobotka 1653 1695 Dvořák David ŠK Lípa B 1817 1775 1
2012/2013 6 ŠK Sobotka 1653 1695 Krása Marek DDM Třebechovice p.O. 1680 1701 ½
2012/2013 5 ŠK Sobotka 1653 1695 Dědik Štefan Slovan Broumov 1100 1
2012/2013 4 ŠK Sobotka 1653 1695 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1782 1933 ½
2012/2013 3 ŠK Sobotka 1653 1695 Fuchs František TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 0
2012/2013 2 ŠK Sobotka 1653 1695 Walter Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1603 0
2012/2013 1 ŠK Sobotka 1653 1695 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1862 1896 ½
2011/2012 10 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1641 1674 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 0
2011/2012 7 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1641 1674 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1673 1620 1
2011/2012 6 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1641 1674 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1503 1528 1
2011/2012 5 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1641 1674 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov 1613 ½
2011/2012 4 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1641 1674 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1
2011/2012 3 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1641 1674 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1783 1
2011/2012 2 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1641 1674 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí 1739 1
2011/2012 1 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1641 1674 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1636 0
2010/2011 9 ŠK Sobotka 1628 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí C 1727 ½
2010/2011 8 ŠK Sobotka 1628 Rozumek Pavel TJ Lomnice n/Pop. B 1611 1
2010/2011 7 ŠK Sobotka 1628 Machovec Luboš Sport.klub policie Valdice 1552 1
2010/2011 6 ŠK Sobotka 1628 Kříž Milan Šach klub AD Jičín D 1787 1
2010/2011 4 ŠK Sobotka 1628 Beneš Miloslav TJ Spartak Vrchlabí B 1474 1
2010/2011 2 ŠK Sobotka 1628 Hojer Vlastimil ŠK Jilemnice 1573 0
2007/2008 1 AŠ Mladá Boleslav B 1659 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1541 ½
2006/2007 4 AŠ Mladá BoleslavD 1613 Kolář Jiří ŠK Karbo Benátky B 1287 1
2006/2007 5 Autoškoda Ml.Bol.B 1613 Kastner Jan Joly Lysá D 1745 0
2006/2007 2 Autoškoda Ml.Bol.B 1613 Prášil Adam Autoškoda Ml.Bol.C 1418 1
2005/2006 7 Autoškoda MB C Zolman Pavel Brandýs n/L B 1
2005/2006 1 Autoškoda MB C Drbohlav Milan Sokol Emerge MB D 1
2004/2005 7 Autoškoda MB D Kawuloková Libuše ŠK Karbo Benátky B 0