Hráč Kůs Petr

Kůs Petr

User Pic
Jméno: Kůs Petr
Oddíl: Sportovní klub Kbely
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1962
Elo mezinárodní: 1979
ID: 2606
FIDE ID: 326968
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 Kbel.šach. reprezentace A 1979 1962 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1822 1817 ½
2018/2019 4 Kbel.šach. reprezentace A 1979 1962 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 ½
2017/2018 9 Kbel.�ach. reprezentace A 1979 1962 Hašpl Miroslav �K Sokol Vy�ehrad E 2043 2038 ½
2017/2018 3 Kbel.�ach. reprezentace A 1979 1962 Zajíček Karel �K Sokol Vy�ehrad D 2021 1997 0
2016/2017 3 Kbel.šach. reprezentace A 1979 1962 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 2021 1997 0
2015/2016 7 Kbelská šachová reprezentace 1988 1966 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha D 1622 1753 1
2015/2016 3 Kbelská šachová reprezentace 1988 1966 Sochor Tomáš Sokol Praha-Kobylisy D 1879 1848 0
2014/2015 6 Kbelská šachová reprezentace A 1983 1964 Havrdová Lenka Bohemians Praha E 1852 1912 0
2014/2015 3 Kbelská šachová reprezentace A 1983 1964 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2021 2022 ½
2014/2015 1 Kbelská šachová reprezentace A 1983 1964 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1893 1882 1
2014/2015 10 Sokol na Mělníce A 1983 1964 Hruška Tomáš Caissa Úholičky B 2041 2044 ½
2014/2015 9 Sokol na Mělníce A 1983 1964 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 1808 1889 ½
2014/2015 6 TJ Praga Praha B 1983 1964 Horyna Josef Sokol Vršovice C 1866 1864 1
2013/2014 5 TJ Praga Praha B 1993 1969 Petras Milan ŠK Bohnice A 1996 2002 0
2013/2014 4 TJ Praga Praha B 1993 1969 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2153 2145 ½
2013/2014 7 Kbelská šachová reprezentace 1993 1969 Blahut Aleš ŠK PORG G 1563 1
2013/2014 5 Kbelská šachová reprezentace 1993 1969 Štohanzl Nikola ŠK Viktoria Žižkov D 1840 ½
2013/2014 4 Kbelská šachová reprezentace 1993 1969 Hadrava Jaroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1925 1951 ½
2013/2014 3 Kbelská šachová reprezentace 1993 1969 Zeman Jiří Sokol Praha-Vršovice F 1660 1
2013/2014 2 Kbelská šachová reprezentace 1993 1969 Vandas Karel ŠK Mlejn B 1736 1
2013/2014 9 Sokol na Mělníce A 1993 1969 Vajčner Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1913 1919 ½
2013/2014 8 Sokol na Mělníce A 1993 1969 Sochor Martin Sokol Pečky A 1898 1904 1
2013/2014 7 Sokol na Mělníce A 1993 1969 Macek Kamil Sokol Kolín B 1934 1926 ½
2013/2014 6 Sokol na Mělníce A 1993 1969 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 0
2013/2014 5 Sokol na Mělníce A 1993 1969 Novák Jiří Sokol Sendražice A 2012 2003 ½
2012/2013 10 Sokol na Mělníce A 2006 1977 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1912 1931 ½
2012/2013 9 Sokol na Mělníce A 2006 1977 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2055 2043 ½
2012/2013 8 Sokol na Mělníce A 2006 1977 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 ½
2012/2013 7 Sokol na Mělníce A 2006 1977 Purnoch Josef TJ Neratovice B 2119 2117 0
2012/2013 6 Sokol na Mělníce A 2006 1977 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 0
2012/2013 1 Sokol na Mělníce A 2006 1977 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 1751 1827 1
2011/2012 9 Sokol na Mělníce A 1999 1967 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1968 1893 ½
2011/2012 8 Sokol na Mělníce A 1999 1967 Bulva Stanislav ŠK Kralupy n.Vlt.B 1867 ½
2011/2012 7 Sokol na Mělníce A 1999 1967 Petruň Milan Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 ½
2011/2012 6 Sokol na Mělníce A 1999 1967 Baran Peter TJ Neratovice B 2096 2099 ½
2011/2012 5 Sokol na Mělníce A 1999 1967 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 1250 1
2010/2011 9 Sokol na Mělníce A 1964 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1874 ½
2010/2011 8 Sokol na Mělníce A 1964 Hochman Jan ŠK Kladno B 1931 ½
2010/2011 7 Sokol na Mělníce A 1964 Rous Daniel ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 1
2010/2011 6 Sokol na Mělníce A 1964 Staněk Václav AERO Odolena Voda A 1942 0
2010/2011 5 Sokol na Mělníce A 1964 Slanec Jan Český lev Kolešovice A 1906 1
2010/2011 1 Sokol na Mělníce A 1964 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 0
2009/2010 5 Sokol na Mělníce 1952 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady 1942 1
2009/2010 4 Sokol na Mělníce 1952 Řezáč Jindřich AŠ Mladá Boleslav 1827 1
2008/2009 5 Sokol na Mělníce 1941 Marek Miroslav Sokol Kolín B 2133 0
2008/2009 4 Sokol na Mělníce 1941 Pištík Petr Sokol Nymburk 2043 ½
2008/2009 3 Sokol na Mělníce 1941 Šimek Václav Sokol Český Brod 1756 ½
2008/2009 2 Sokol na Mělníce 1941 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav 1971 1
2008/2009 1 Sokol na Mělníce 1941 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav 1878 0
2007/2008 11 TJ Sokol na Mělníce 1957 Bureš Jiljí Sokol Buštěhrad 1919 ½
2007/2008 6 TJ Sokol na Mělníce 1957 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1974 1
2007/2008 5 TJ Sokol na Mělníce 1957 Popelka Pavel MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1812 ½
2007/2008 3 TJ Sokol na Mělníce 1957 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 ½
2007/2008 2 TJ Sokol na Mělníce 1957 Kastner Jan ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 0
2007/2008 1 TJ Sokol na Mělníce 1957 Žák Jiří Slovan Velvary 1555 ½
2006/2007 2 Praga Praha B 1989 Šimeček Alexej Praga Praha A 2165 ½
2005/2006 10 Sokol Tišice 1999 Rigo Imrich Bakov n/Jizerou B 1993 0
2005/2006 9 Sokol Tišice 1999 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1953 0
2005/2006 8 Sokol Tišice 1999 Netík Josef Aero Odolena Voda 1974 ½
2005/2006 7 Sokol Tišice 1999 Bargel Martin DIAREA Neratovice 2102 1
2005/2006 6 Sokol Tišice 1999 Kopecký Jiří Kralupy n/Vlt B 1986 ½
2005/2006 4 Sokol Tišice 1999 Kučera Tomáš DDM Mělník 1966 ½
2005/2006 2 Sokol Tišice 1999 Němec David Slovan Velvary 1844 ½