Hráč Bednařík Radovan

Bednařík Radovan

User Pic
Jméno: Bednařík Radovan
Oddíl: ŠK Český Brod
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1934
Elo mezinárodní: 1933
ID: 5371
FIDE ID: 335819
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 7 ŠK Český Brod B 1933 1940 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1813 1766 ½
2015/2016 3 ŠK Český Brod B 1933 1940 Němeček Pavel DDM Symfonie Poděbrady A 1775 1795 ½
2014/2015 6 Sokol Český Brod B 1933 1948 Vilímová Julie Stříbrná Skalice A 1635 1590 0
2014/2015 3 Sokol Český Brod B 1933 1948 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora B 1866 1874 1
2013/2014 7 Sokol Český Brod 1933 1968 Kullač Pavol ŠK Města Dobrovice "C" 1610 0
2013/2014 6 Sokol Český Brod 1933 1968 Berger Tomáš TJ Slavoj Čáslav 1737 1
2013/2014 2 Sokol Český Brod 1933 1968 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1887 1850 0
2012/2013 8 Sokol Český Brod B 1933 1966 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1869 1869 ½
2012/2013 6 Sokol Český Brod B 1933 1966 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav C 1947 1965 1
2012/2013 5 Sokol Český Brod B 1933 1966 Štegl Petr Sokol Pečky B 1783 1808 1
2012/2013 4 Sokol Český Brod B 1933 1966 Nedoma Marek AŠ Mladá Boleslav B 1827 0
2012/2013 2 Sokol Český Brod B 1933 1966 Redek František ŠK města Dobrovice D 1505 1
2012/2013 9 Sokol Český Brod A 1933 1966 Kočí František TJ AŠ Mladá Boleslav A 1612 1
2011/2012 11 Sokol Český Brod A 1927 1964 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2084 2065 0
2011/2012 8 Sokol Český Brod A 1927 1964 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 0
2011/2012 2 Sokol Český Brod A 1927 1964 Evan Jan Sokol Struhařov A 2044 2008 0
2011/2012 1 Sokol Český Brod A 1927 1964 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 1
2010/2011 11 Sokol Český Brod A 2020 Petras Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 0
2010/2011 10 Sokol Český Brod A 2020 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2204 0
2010/2011 8 Sokol Český Brod A 2020 Vesecký Martin Sokol Pečky A 2110 0
2010/2011 7 Sokol Český Brod A 2020 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1995 ½
2010/2011 6 Sokol Český Brod A 2020 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1
2010/2011 4 Sokol Český Brod A 2020 Seifert Milan Sokol Nymburk A 2168 0
2010/2011 2 Sokol Český Brod A 2020 Procházka Petr JAWA Brodce B 2019 0
2010/2011 1 Sokol Český Brod A 2020 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 ½
2009/2010 2 Kostelec n.Č.l. 2020 Sobotka Jiří Sokol Nymburk 1941 ½
2009/2010 1 Kostelec n.Č.l. 2020 Richter Martin Sokol Bakov n.J. 1963 1
2008/2009 10 Kostelec nad Černými lesy B 1987 Fekete František Sokol Pečky A 1719 ½
2008/2009 9 Kostelec nad Černými lesy B 1987 Macků Emil Sokol Benešov A 1995 0
2008/2009 7 Kostelec nad Černými lesy B 1987 Král Vojtěch Slavoj Čáslav 1600 1
2008/2009 5 Kostelec nad Černými lesy B 1987 Hroník Petr JAWA Brodce B 1955 1
2008/2009 4 Kostelec nad Černými lesy B 1987 Valtera Jiří Sokol Český Brod B 1975 ½
2008/2009 3 Kostelec nad Černými lesy B 1987 Innemann František Spartak Vlašim B 1924 0
2008/2009 2 Kostelec nad Černými lesy B 1987 Franc Lubor Sokol Kolín C 1942 1
2008/2009 1 Kostelec nad Černými lesy B 1987 Malý Dušan Biomedica Říčany F 1683 ½
2007/2008 11 ŠK Kostelec n/ČL B 1990 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1970 0
2007/2008 10 ŠK Kostelec n/ČL B 1990 Vagenknecht Josef Sokol Pečky A 1767 1
2007/2008 9 ŠK Kostelec n/ČL B 1990 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav B 1877 ½
2007/2008 8 ŠK Kostelec n/ČL B 1990 Švejdar Luděk Sokol Bakov n/Jiz. B 1954 1
2007/2008 7 ŠK Kostelec n/ČL B 1990 Buriánek Tomáš ŠK Sokol Mladá Boleslav C 2002 ½
2007/2008 6 ŠK Kostelec n/ČL B 1990 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1782 0
2007/2008 4 ŠK Kostelec n/ČL B 1990 Kukral Ota AŠ Mladá Boleslav C 1520 1
2007/2008 2 ŠK Kostelec n/ČL B 1990 Koudelka Ivan TJ Sokol Český Brod B 1955 ½
2007/2008 11 Kostelec nad Č.lesy 1990 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1876 ½
2007/2008 9 Kostelec nad Č.lesy 1990 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 2002 1
2007/2008 8 Kostelec nad Č.lesy 1990 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou 2175 0
2007/2008 7 Kostelec nad Č.lesy 1990 Koudelka Ivan Sokol Český Brod 1955 ½
2007/2008 6 Kostelec nad Č.lesy 1990 Sobotka Jiří Sokol Nymburk 1940 ½
2007/2008 4 Kostelec nad Č.lesy 1990 Novák Jiří Sokol Sendražice 1977 ½
2007/2008 3 Kostelec nad Č.lesy 1990 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady 1931 ½
2007/2008 2 Kostelec nad Č.lesy 1990 Hampl Jiří Auto Škoda Mladá Boleslav 1974 1
2007/2008 1 Kostelec nad Č.lesy 1990 Parpel Petr Neratovice B 1846 ½
2006/2007 11 Sokol Pečky A 1864 Kopřiva Petr Sokol Brandýs nL A 1947 1
2006/2007 10 Sokol Pečky A 1864 Suchý František ŠK měs.Dobrovice A 1726 1
2006/2007 9 Sokol Pečky A 1864 Tlášek Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.C 1467 ½
2006/2007 8 Sokol Pečky A 1864 Bárta Martin Čelakovice A 1409 1
2006/2007 7 Sokol Pečky A 1864 Linhart Jiří Sokol Bakov B 1727 ½
2006/2007 6 Sokol Pečky A 1864 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky A 1965 0
2006/2007 5 Sokol Pečky A 1864 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1624 1
2006/2007 4 Sokol Pečky A 1864 Krbeček Václav Autoškoda Ml.Bol.B 1891 0
2006/2007 3 Sokol Pečky A 1864 Staněk František Sokol Tišice B 1745 ½
2006/2007 2 Sokol Pečky A 1864 Klain Václav SE Mladá BoleslavC 1961 ½
2006/2007 1 Sokol Pečky A 1864 Valtr Tomáš Joly Lysá D 1795 ½
2006/2007 11 Kostelec n.Č.l 1864 Hroník Petr Jawa Brodce 1770 ½
2006/2007 10 Kostelec n.Č.l 1864 Buřil Petr Biomedica Říčany B 2057 ½
2006/2007 9 Kostelec n.Č.l 1864 Vinklárek Ondřej Stadion Kutná Hora 2056 1
2006/2007 8 Kostelec n.Č.l 1864 Eisner Oldřich Sokol Nymburk 1843 ½
2006/2007 7 Kostelec n.Č.l 1864 Dušek Vladimír Sokol Sendražice 1606 1
2006/2007 6 Kostelec n.Č.l 1864 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1921 1
2006/2007 5 Kostelec n.Č.l 1864 Hlína Miloš Biomedica Říčany C 1754 1
2006/2007 4 Kostelec n.Č.l 1864 Berg Antonín Sokol Struhařov 1825 1
2006/2007 3 Kostelec n.Č.l 1864 Wimmer Jaroslav Bohemia Poděbrady 1869 ½
2006/2007 2 Kostelec n.Č.l 1864 Jirk Jindřich Joly Lysá n.L. C 1853 1
2006/2007 1 Kostelec n.Č.l 1864 Král Pavel TJ Sokol Benešov 1621 1
2005/2006 11 Sokol Pečky A 1799 Müller Petr Sokol Postupice 1511 1
2005/2006 10 Sokol Pečky A 1799 Pácha Zdeněk Kostelec n.Č.l. B 1664 1
2005/2006 9 Sokol Pečky A 1799 Sezemský Miroslav Biomedica Říčany D 1647 1
2005/2006 8 Sokol Pečky A 1799 Smolka Josef Jawa Brodce B 1842 ½
2005/2006 7 Sokol Pečky A 1799 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1710 ½
2005/2006 6 Sokol Pečky A 1799 Nosek Filip Sokol Struhařov 2003 0
2005/2006 5 Sokol Pečky A 1799 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim B 1728 0
2005/2006 4 Sokol Pečky A 1799 Malý Dušan Biomedica Říčany E 1627 1
2005/2006 3 Sokol Pečky A 1799 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany 1585 1
2005/2006 2 Sokol Pečky A 1799 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1755 0
2005/2006 1 Sokol Pečky A 1799 Blažek Ladislav Sokol Benešov B 1729 1
2004/2005 11 Sokol Pečky A 1810 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2139 ½
2004/2005 9 Sokol Pečky A 1810 Feierfeil Jiří Sokol Benešov A 1902 1
2004/2005 8 Sokol Pečky A 1810 Říha Jaroslav Biomedica Říčany A 2045 0
2004/2005 7 Sokol Pečky A 1810 Petlák Marek Sokol Kolín C 1719 ½
2004/2005 6 Sokol Pečky A 1810 Innemann František TRW A. Vlašim A 1925 ½
2004/2005 5 Sokol Pečky A 1810 Dudek Josef Sokol Český Brod A 1760 1
2004/2005 4 Sokol Pečky A 1810 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1796 0
2004/2005 3 Sokol Pečky A 1810 Hlavnička Jan Biomedica Říčany B 1864 0
2004/2005 2 Sokol Pečky A 1810 Vacek Josef Jawa Brodce A 1755 1
2004/2005 9 Kostelec n.Č.l.B 1810 Strouha Jiří Sokol Nymburk B 1859 0
2004/2005 8 Kostelec n.Č.l.B 1810 Gernert Otakar Sokol Struhařov 1980 ½
2004/2005 7 Kostelec n.Č.l.B 1810 Březina Jindřich Sokol Sendražice B 1796 0
2004/2005 6 Kostelec n.Č.l.B 1810 Marhan František Kavalier Sázava A 1738 0
2004/2005 5 Kostelec n.Č.l.B 1810 Košata František BIOMEDICA Říčany E 1818 1
2004/2005 4 Kostelec n.Č.l.B 1810 Petlák Marek Sokol Kolín D 1719 1
2004/2005 3 Kostelec n.Č.l.B 1810 Macek Kamil BOHEMIA PoděbradyB 1596 1
2004/2005 2 Kostelec n.Č.l.B 1810 Vlach Josef BIOMEDICA Říčany C 1790 ½
2004/2005 1 Kostelec n.Č.l.B 1810 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1793 ½
2003/2004 11 Kostelec n.Č.l. B 1753 Vogl Robert Biomedica Říčany C 1838 ½
2003/2004 10 Kostelec n.Č.l. B 1753 Blažek Karel Kavalier Sázava 1632 1
2003/2004 9 Kostelec n.Č.l. B 1753 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1987 1
2003/2004 8 Kostelec n.Č.l. B 1753 Beneš František Sokol Kolín G 1591 ½
2003/2004 7 Kostelec n.Č.l. B 1753 Blažek Ladislav Sokol Benešov C 1680 ½
2003/2004 6 Kostelec n.Č.l. B 1753 Havlík František Biomedica Říčany D 1798 1
2003/2004 5 Kostelec n.Č.l. B 1753 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1848 ½
2003/2004 4 Kostelec n.Č.l. B 1753 Procházka Petr Sokol Neveklov 1837 0
2003/2004 3 Kostelec n.Č.l. B 1753 Jílek Vladimír Stad.Kutná Hora B 1697 1
2003/2004 2 Kostelec n.Č.l. B 1753 Houdek Daniel Spartak Vlašim C 1760 ½
2003/2004 1 Kostelec n.Č.l. B 1753 Řeřábek Jaroslav Biomedica Říčany E 1673 1
2003/2004 1 Kostelec n.Č.l. B 1753 Řeřábek Jaroslav Biomedica Říčany E 1673 1
2003/2004 11 Kostelec n/ČL A 1753 Misař Aleš Sokol Nymburk A 1618 ½
2003/2004 9 Kostelec n/ČL A 1753 Píša Ivo Sokol Pečky A 1780 ½
2003/2004 5 Kostelec n/ČL A 1753 Bašta Jan Spartak Vlašim B 1807 0
2003/2004 3 Kostelec n/ČL A 1753 Sládek Oldřich Jawa Brodce A 1858 0
2003/2004 2 Kostelec n/ČL A 1753 Hlavnička Jan Biomedica Říčany B 1865 ½
2003/2004 1 Kostelec n/ČL A 1753 Vavroušek Petr Sokol Benešov B 1685 1