Hráč Švadlenka Miloslav

Švadlenka Miloslav

User Pic
Jméno: Švadlenka Miloslav
Oddíl: SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1739
Elo mezinárodní: 0
ID: 7316
FIDE ID: 0
Rok narození: 1962
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 8 SK Slavoj Čáslav A 0 1739 Starýchfojtů Josef KŠ Stříbrná Skalice A 1815 1897 ½
2019/2020 7 SK Slavoj Čáslav A 0 1739 Day Timothy Klub šachistů Říčany 1925 G 1530 1522 1
2019/2020 4 SK Slavoj Čáslav A 0 1739 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora B 1868 1842 ½
2019/2020 3 SK Slavoj Čáslav A 0 1739 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 F 1573 1572 1
2019/2020 2 SK Slavoj Čáslav A 0 1739 Ježdík Karel TJ SOKOL Struhařov A 0 1432 1
2019/2020 1 SK Slavoj Čáslav A 0 1739 Sobotka Bohumil TJ Sokol Sendražice, z.s. B 0 1653 ½
2018/2019 10 SK Slavoj Čáslav A 0 1746 Němeček Pavel DDM Symfonie Poděbrady A 1825 1823 0
2018/2019 9 SK Slavoj Čáslav A 0 1746 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 0 1629 ½
2018/2019 8 SK Slavoj Čáslav A 0 1746 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk B 1528 1519 ½
2018/2019 7 SK Slavoj Čáslav A 0 1746 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky A 1747 1692 1
2018/2019 5 SK Slavoj Čáslav A 0 1746 Němeček Pavel DDM Symfonie Poděbrady A 1814 1823 0
2018/2019 4 SK Slavoj Čáslav A 0 1746 Lukša Aleš TJ Sokol Sendražice B 1712 1616 ½
2018/2019 2 SK Slavoj Čáslav A 0 1746 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky A 0 1658 1
2018/2019 1 SK Slavoj Čáslav A 0 1746 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1897 1863 ½
2015/2016 9 TJ Slavoj Čáslav A 1696 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1919 1917 ½
2015/2016 8 TJ Slavoj Čáslav A 1696 Švec Stanislav ŠK Český Brod B 1389 1
2015/2016 7 TJ Slavoj Čáslav A 1696 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky A 1711 1649 ½
2015/2016 6 TJ Slavoj Čáslav A 1696 Kronowetter Bořivoj DDM Symfonie Poděbrady A 1507 1527 ½
2015/2016 5 TJ Slavoj Čáslav A 1696 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1918 1889 ½
2015/2016 4 TJ Slavoj Čáslav A 1696 Strouha Jiří TJ Sokol Nymburk C 1831 1785 ½
2015/2016 3 TJ Slavoj Čáslav A 1696 Hlavica Břetislav TS Sokol Sendražice B 1666 ½
2015/2016 2 TJ Slavoj Čáslav A 1696 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1632 1706 1
2015/2016 1 TJ Slavoj Čáslav A 1696 Hejda Antonín ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1822 ½
2014/2015 9 SK Slavoj Čáslav A 1673 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora B 1866 1874 ½
2014/2015 8 SK Slavoj Čáslav A 1673 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1940 1938 1
2014/2015 6 SK Slavoj Čáslav A 1673 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1903 1946 0
2014/2015 5 SK Slavoj Čáslav A 1673 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 ½
2014/2015 4 SK Slavoj Čáslav A 1673 Bug Julius Sokol Český Brod B 1480 1
2014/2015 2 SK Slavoj Čáslav A 1673 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1614 1
2014/2015 1 SK Slavoj Čáslav A 1673 Pitra Karel ŠK Pravonín 1879 1879 0
2013/2014 10 TJ Slavoj Čáslav 1675 Mráz Zdeněk Sparta Kutná Hora "B" 1863 ½
2013/2014 8 TJ Slavoj Čáslav 1675 Kudrna Miroslav ŠK Města Dobrovice "D" 1549 ½
2013/2014 7 TJ Slavoj Čáslav 1675 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky "B" 1690 1653 ½
2013/2014 6 TJ Slavoj Čáslav 1675 Čermák Jan Sokol Český Brod 1815 1849 0
2013/2014 5 TJ Slavoj Čáslav 1675 Sobotka Bohumil TJ Sokol Sendražice "B" 1728 ½
2013/2014 4 TJ Slavoj Čáslav 1675 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou "B" 2013 2010 ½
2013/2014 3 TJ Slavoj Čáslav 1675 Novotný Petr ŠK Města Dobrovice "C" 1661 1
2013/2014 2 TJ Slavoj Čáslav 1675 Novák Ivan ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1809 1817 0
2013/2014 1 TJ Slavoj Čáslav 1675 Misař Aleš TJ Sokol Nymburk "B" 1627 0
2012/2013 10 SK Slavoj Čáslav A 1678 Novotný Roman TJ Sparta Kutná Hora B 1836 1823 0
2012/2013 9 SK Slavoj Čáslav A 1678 Netolický Miloš TJ Kavalier Sázava A 1744 1606 1
2012/2013 8 SK Slavoj Čáslav A 1678 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 1541 1
2012/2013 7 SK Slavoj Čáslav A 1678 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1578 ½
2012/2013 6 SK Slavoj Čáslav A 1678 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1676 ½
2012/2013 5 SK Slavoj Čáslav A 1678 Voříšek Martin TcJ Sokol Benešov A 1841 1805 0
2012/2013 3 SK Slavoj Čáslav A 1678 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1856 1873 0
2012/2013 2 SK Slavoj Čáslav A 1678 Vonderka Lukáš TJ Spartak Vlašim B 1801 1730 ½
2012/2013 1 SK Slavoj Čáslav A 1678 Krausová Soňa Stříbrná Skalice A 1000 ½
2011/2012 8 TJ Slavoj Čáslav A 1679 Mirkovič Miroslav ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1344 1
2011/2012 7 TJ Slavoj Čáslav A 1679 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1619 1
2011/2012 6 TJ Slavoj Čáslav A 1679 Brhlík Antonín Kavalier Sázava A 1729 1746 ½
2011/2012 5 TJ Slavoj Čáslav A 1679 Jelínek Jakub DDM Nymburk 1250 1
2011/2012 2 TJ Slavoj Čáslav A 1679 Musil Stanislav Joly Lysá nad Labem F 1492 ½
2011/2012 1 TJ Slavoj Čáslav A 1679 Homola Martin Sokol Český Brod C 1323 ½
2010/2011 9 TJ Slavoj Čáslav A 1681 Houda Stanislav Kavalier Sázava A 1472 0
2010/2011 8 TJ Slavoj Čáslav A 1681 Švára Petr TJ Sokol Pečky C 1580 1
2010/2011 7 TJ Slavoj Čáslav A 1680 Bug Vojtěch ŠK Kostelec n/ČL C 1
2010/2011 6 TJ Slavoj Čáslav A 1679 Horák Martin Sokol Český Brod C 1671 ½
2010/2011 5 TJ Slavoj Čáslav A 1681 Jelínek Jakub DDM Nymburk C 1250 1
2010/2011 4 TJ Slavoj Čáslav A 1681 Hrubeš Miroslav TJ Sokol Pečky D 1462 ½
2010/2011 3 TJ Slavoj Čáslav A 1681 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice B 1689 1
2010/2011 1 TJ Slavoj Čáslav A 1681 Kuta Lukáš TJ Sokol Sendražice C 1279 1
2009/2010 9 Slavoj Čáslav A 1680 Pecák Ondřej ŠK Kostelec n/ČL C 1443 1
2009/2010 8 Slavoj Čáslav A 1680 Hrubeš Miroslav TJ Sokol Pečky D 1443 1
2009/2010 6 Slavoj Čáslav A 1680 Křížek František TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1425 0
2009/2010 4 Slavoj Čáslav A 1680 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky C 1656 ½
2009/2010 2 Slavoj Čáslav A 1680 Brandejský Vít Sokol Český Brod C 1365 1
2009/2010 1 Slavoj Čáslav A 1680 Lajsek Tomáš TJ Stadion Kutná Hora C 1612 1
2008/2009 11 Slavoj Čáslav 1680 Blažek Ladislav Sokol Benešov A 1759 0
2008/2009 10 Slavoj Čáslav 1680 Uhlíř Václav Sokol Sendražice B 1827 ½
2008/2009 9 Slavoj Čáslav 1680 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1666 ½
2008/2009 8 Slavoj Čáslav 1680 Hlaváčová Lucie Biomedica Říčany E 1808 ½
2008/2009 7 Slavoj Čáslav 1680 Šilhánek Jindřich Kostelec nad Černými lesy B 1726 ½
2008/2009 6 Slavoj Čáslav 1680 Fabián Vladimír Sokol Český Brod B 1752 ½
2008/2009 5 Slavoj Čáslav 1680 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1845 1
2008/2009 4 Slavoj Čáslav 1680 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1884 ½
2008/2009 3 Slavoj Čáslav 1680 Malá Anna Biomedica Říčany F 1487 0
2008/2009 2 Slavoj Čáslav 1680 Novotný Roman Stadion Kutná Hora B 1810 0
2008/2009 1 Slavoj Čáslav 1680 Nigrin Jiří Sokol Pečky A 1646 ½
2006/2007 9 Slavoj Čáslav 1676 Sokol Pečky E 1
2006/2007 7 Slavoj Čáslav 1676 Bednařík Radovan Sokol Pečky D 1780 ½
2006/2007 6 Slavoj Čáslav 1676 Zrůstová Helena DDM Kolín 1563 0
2006/2007 5 Slavoj Čáslav 1676 Hudec Ondřej Sokol Pečky C 1679 0
2006/2007 4 Slavoj Čáslav 1676 Urban Miroslav Sokol Č. Brod C 1867 ½
2006/2007 2 Slavoj Čáslav 1676 Dušek Vladimír TJ S. Sendražice B 1606 1
2006/2007 1 Slavoj Čáslav 1676 Jíša Luboš Kostelec n.Č.l. C 1506 0
2005/2006 11 Slavoj Čáslav 1712 Kubíček Jindřich Sokol Pečky D 1825 0
2005/2006 10 Slavoj Čáslav 1712 Charous Zdeněk Sokol Pečky C 1681 ½
2005/2006 8 Slavoj Čáslav 1712 Drahota Aleš Joly Lysá E 1560 0
2005/2006 6 Slavoj Čáslav 1712 Fiala Jan Sokol Český Brod C 1400 1
2005/2006 5 Slavoj Čáslav 1712 Hovorka Jakub Sokol Český Brod B 1384 ½
2005/2006 4 Slavoj Čáslav 1712 Semerák Jiří Sokol Sendražice C 1502 1
2005/2006 3 Slavoj Čáslav 1712 Hrubeš Miroslav Sokol Pečky E 1513 ½
2005/2006 2 Slavoj Čáslav 1712 Kořínek Oldřich Kostelec n.Č.l. C 1530 0
2005/2006 1 Slavoj Čáslav 1712 Zrůstová Helena DDM Kolín 1518 ½
2004/2005 10 Slavoj Čáslav A 1719 Jelínek Jan Kostelec n.Č.l. C 1481 ½
2004/2005 9 Slavoj Čáslav A 1719 Dušek Vojtěch TJ S.Sendražice C 1352 1
2004/2005 8 Slavoj Čáslav A 1719 Píša Pavel Sokol Č. Brod B 1646 1
2004/2005 7 Slavoj Čáslav A 1719 Kubíček Jindřich Sokol Pečky D 1804 0
2004/2005 6 Slavoj Čáslav A 1719 Horník Jiří DDM Kolín 1
2004/2005 5 Slavoj Čáslav A 1719 Kořínek Oldřich Kostelec n.Č.l. C 1511 ½
2004/2005 4 Slavoj Čáslav A 1719 Dušek Vladimír TJ S.Sendražice C 1632 0
2004/2005 3 Slavoj Čáslav A 1719 Švec Stanislav Sokol Č. Brod B 1411 1
2004/2005 2 Slavoj Čáslav A 1719 Vagenknecht Josef Sokol Pečky D 1799 1
2003/2004 8 Slavoj Čáslav 1723 Hlavica Břetislav TJ Sendražice B" 1661 0
2003/2004 7 Slavoj Čáslav 1723 Kotrouš Vlastimil Sokol Pečky C" 1499 ½
2003/2004 6 Slavoj Čáslav 1723 Zrust Tomáš DDM Kolín ½
2003/2004 5 Slavoj Čáslav 1723 Bug Julius Kostelec n.Č.l.C" 1
2003/2004 4 Slavoj Čáslav 1723 Pavlíček Jan TJ Poděbrady B" 1863 1
2003/2004 2 Slavoj Čáslav 1723 Dušek Vladimír TJ Sendražice C" 1666 1
2003/2004 1 Slavoj Čáslav 1723 Preisner Jan ml. Sokol Velim 1736 0