Hráč Suchomel Oldřich

Suchomel Oldřich

User Pic
Jméno: Suchomel Oldřich
Oddíl: Sokol Bakov nad Jizerou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1526
Elo mezinárodní: 1535
ID: 15246
FIDE ID: 301299
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Sokol Bakov nad Jizerou C 1535 1526 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 0 1715 1
2018/2019 11 Sokol Bakov nad Jizerou C 1535 1558 Hejdrych Jaroslav ŠK Kabo Benátky A 0 1630 0
2018/2019 10 Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 Netuka Petr JOLY Lysá nad Labem G 0 1572 ½
2018/2019 8 Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 Valtera Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1797 0
2018/2019 7 Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1793 1773 0
2018/2019 6 Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 Meca Viktor Sokol Brandýs nad Labem A 0 1735 0
2018/2019 5 Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav C 1909 1888 0
2018/2019 4 Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 Suchý František Šachklub města Dobrovice C 1771 1797 0
2018/2019 3 Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 Štross František Šachklub města Dobrovice D 1458 1466 0
2018/2019 2 Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 Nejedlý Jiří Cayman Pharma Neratovice E 1822 1794 0
2018/2019 1 Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 Drábek Miroslav ŠK Spartak Čelákovice B 0 1687 1
2017/2018 3 Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1553 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1731 1726 0
2017/2018 2 Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1553 Barčák Jaroslav TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1598 ½
2017/2018 1 Sokol Bakov nad Jizerou C 1552 1549 Sedlatý Josef ŠK Karbo Benátky A 0 1586 1
2017/2018 1 Sokol Bakov n.Jiz. B 1552 1549 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice A 1730 1748 ½
2016/2017 11 Sokol Bakov n.Jiz. B 1626 1579 Blümel Otto Klub šachistů Říčany 1925 C 2057 2077 0
2016/2017 10 Sokol Bakov n.Jiz. B 1626 1579 Vašák Martin JAWA Brodce A 1648 0
2016/2017 7 Sokol Bakov n.Jiz. B 1626 1579 Novotný Roman Sparta Kutná Hora B 1816 1792 0
2016/2017 5 Sokol Bakov n.Jiz. B 1626 1579 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1473 0
2015/2016 11 Sokol Bakov nad Jizerou B 1626 1579 Křišťan Petr Sokol Struhařov A 1245 1
2015/2016 8 Sokol Bakov nad Jizerou B 1626 1579 Zrůst Tomáš Sokol Kolín B 1762 1743 0
2015/2016 4 Sokol Bakov nad Jizerou B 1626 1579 Vojta Jakub Spartak Vlašim C 1789 1627 0
2015/2016 1 Sokol Bakov nad Jizerou B 1626 1579 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1868 1834 0
2015/2016 7 ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1626 1579 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk „D“ 1560 1
2015/2016 5 ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1626 1579 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice „D“ 1498 1576 0
2015/2016 3 ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1626 1579 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk „E“ 1828 1821 0
2015/2016 2 ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1626 1579 Chytrý Petr Karbo Benátky „B“ 1885 ½
2014/2015 11 Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 Suchý František Šachklub města Dobrovice D 1803 1767 0
2014/2015 10 Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1661 0
2014/2015 9 Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 Chytrý Petr Karbo Benátky „B“ 1914 ½
2014/2015 8 Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 Utratil Ferdinand TJ Neratovice E 1517 0
2014/2015 6 Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 Seibt Josef Šachklub města Dobrovice F 1514 1
2014/2015 4 Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 Odnoha David TJ Sokol na Mělníce C 1666 1
2014/2015 2 Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 Heřmanský Milan Šachklub města Dobrovice E 1481 1
2014/2015 1 Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1571 ½
2014/2015 11 Sokol Bakov n. J. B 1655 1587 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk C 1560 ½
2014/2015 10 Sokol Bakov n. J. B 1655 1587 Novotný Petr ŠK Dobrovice C 1890 1879 ½
2014/2015 9 Sokol Bakov n. J. B 1655 1587 Stypa Zdeněk Cayman Pharma D 1492 1
2014/2015 7 Sokol Bakov n. J. B 1655 1587 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs n. L. A 1571 1
2014/2015 3 Sokol Bakov n. J. B 1655 1587 Eliáš Jakub Auto Škoda Ml. Boleslav B 1444 1376 1
2014/2015 1 Sokol Bakov n. J. B 1655 1587 Hovorka Ondřej Karbo Benátky n. J. A 1140 ½
2013/2014 11 Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1646 1544 Klos Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1672 ½
2013/2014 10 Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1646 1544 Holub Antonín ŠK Města Dobrovice "D" 1338 1
2013/2014 9 Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1646 1544 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky "B" 1417 1
2013/2014 8 Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1646 1544 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod 1764 1799 ½
2013/2014 7 Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1646 1544 Mašín Karel TJ Sokol Sendražice "B" 1585 ½
2013/2014 6 Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1646 1544 Švejk Martin ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1250 1
2013/2014 4 Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1646 1544 Němeček Václav TJ Slavoj Čáslav 1000 1
2013/2014 11 Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 1
2013/2014 10 Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice E 1528 0
2013/2014 9 Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice F 1643 1538 1
2013/2014 8 Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice G 1491 ½
2013/2014 7 Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda B 1472 ½
2013/2014 6 Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 Chaloupka Karel TJ Sokol na Mělníce C 1326 ½
2013/2014 4 Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 Švec Jiří Karbo Benátky nad Jizerou B 1587 1
2013/2014 3 Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 Stypa Zdeněk Cayman Pharma Neratovice E 1501 ½
2013/2014 1 Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem G 1535 ½
2012/2013 11 Sokol Bakov B 1647 1576 Sedlatý Josef Karbo Benátky n/Jiz. A 1567 0
2012/2013 10 Sokol Bakov B 1647 1576 Jech Miloš ŠK města Dobrovice C 1630 0
2012/2013 9 Sokol Bakov B 1647 1576 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B 1573 0
2012/2013 7 Sokol Bakov B 1647 1576 Nigrin Jiří Sokol Pečky B 1690 1651 ½
2012/2013 6 Sokol Bakov B 1647 1576 Štěrba Antonín AŠ Mladá Boleslav B 1660 1
2012/2013 4 Sokol Bakov B 1647 1576 Dutý Šimon ŠK města Dobrovice D 1250 1
2012/2013 3 Sokol Bakov B 1647 1576 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1511 1499 1
2012/2013 2 Sokol Bakov B 1647 1576 Netuka Petr ŠK JOLY Lysá F 1566 0
2012/2013 1 Sokol Bakov B 1647 1576 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá E 1905 1854 0
2012/2013 11 Sokol Bakov nad Jizerou C 1647 1576 Hučík Lukáš DDM Sokol Nymburk C 1454 0
2012/2013 10 Sokol Bakov nad Jizerou C 1647 1576 Musil Stanislav JOLY Lysá nad Labem G 1502 ½
2012/2013 5 Sokol Bakov nad Jizerou C 1647 1576 Homola Martin Sokol Český Brod C 1398 0
2012/2013 3 Sokol Bakov nad Jizerou C 1647 1576 Fokt Michele TJ Sokol Pečky D 1461 ½
2012/2013 2 Sokol Bakov nad Jizerou C 1647 1576 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice E 1630 ½
2012/2013 1 Sokol Bakov nad Jizerou C 1647 1576 Škrabánek Matěj DDM Sokol Nymburk D 1262 1
2011/2012 9 Sokol Bakov nad Jizerou C 1659 1589 Černý Jaroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1739 0
2011/2012 4 Sokol Bakov nad Jizerou C 1659 1589 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav C 1963 1984 0
2011/2012 3 Sokol Bakov nad Jizerou C 1659 1589 Gruber Tomáš TJ Sokol na Mělníce C 1467 1
2011/2012 2 Sokol Bakov nad Jizerou C 1659 1589 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice F 1326 0
2011/2012 10 Sokol Bakov n/Jiz. B 1659 1589 Švondr Michal ŠK JOLY Lysá n/L. E 1993 2004 0
2011/2012 9 Sokol Bakov n/Jiz. B 1659 1589 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice C 1828 1797 0
2011/2012 8 Sokol Bakov n/Jiz. B 1659 1589 Charous Zdeněk Sokol Pečky B 1669 ½
2011/2012 6 Sokol Bakov n/Jiz. B 1659 1589 Jarý Zbyněk Sokol Brandýs n/L A 1273 ½
2011/2012 5 Sokol Bakov n/Jiz. B 1659 1589 Strouha Jiří Sokol Nymburk B 1825 ½
2011/2012 4 Sokol Bakov n/Jiz. B 1659 1589 Urban Miroslav Karbo Benátky n/Jiz. A 1582 1
2011/2012 3 Sokol Bakov n/Jiz. B 1659 1589 Mrozinski Libor Spartak Čelákovice A 1351 1
2011/2012 2 Sokol Bakov n/Jiz. B 1659 1589 Plicka Petr Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 0
2010/2011 9 Sokol Bakov n/Jiz C 1599 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1733 0
2010/2011 8 Sokol Bakov n/Jiz C 1599 Šulc František ŠK města Dobrovice G 1485 1
2010/2011 7 Sokol Bakov n/Jiz C 1599 Staněk František TJ Sokol Tišice A 1683 0
2010/2011 6 Sokol Bakov n/Jiz C 1599 Novotný Petr ŠK města Dobrovice E 1679 0
2010/2011 5 Sokol Bakov n/Jiz C 1599 Horký Pavel ŠK Spartak Čelakovice A 1968 0
2010/2011 4 Sokol Bakov n/Jiz C 1599 Mos Kamil TJ Sokol na Mělníce C 1550 1
2010/2011 3 Sokol Bakov n/Jiz C 1599 Karafiát Václav ŠK města Dobrovice F 1613 1
2010/2011 1 Sokol Bakov n/Jiz C 1599 Zolman Miloš TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1689 0
2010/2011 11 Sokol Bakov n/Jiz. B 1599 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1614 0
2010/2011 5 Sokol Bakov n/Jiz. B 1599 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky B 1606 1
2010/2011 3 Sokol Bakov n/Jiz. B 1599 Štěrba Antonín Autoškoda Ml.Boleslav B 1619 0
2010/2011 1 Sokol Bakov n/Jiz. B 1599 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice A 1827 0
2009/2010 11 Sokol Bakov n/Jiz B 1616 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky B 1760 0
2009/2010 10 Sokol Bakov n/Jiz B 1616 Rakouš Pavel ŠK města Dobrovice A 1889 0
2009/2010 9 Sokol Bakov n/Jiz B 1616 Masák Jan ŠK města Dobrovice B 1524 ½
2009/2010 8 Sokol Bakov n/Jiz B 1616 Mühl Josef ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1729 1
2009/2010 6 Sokol Bakov n/Jiz B 1616 Voborník Bořivoj ŠK Joly Lysá n/L. E 1857 0
2009/2010 5 Sokol Bakov n/Jiz B 1616 Hanuš Karel TJ Sokol Nymburk B 1578 0
2009/2010 4 Sokol Bakov n/Jiz B 1616 Holub Antonín ŠK města Dobrovice C 1336 1
2009/2010 2 Sokol Bakov n/Jiz B 1616 Kukral Ota TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1563 0
2009/2010 1 Sokol Bakov n/Jiz B 1616 Krejcárek Antonín TJ Sokol Brandýs n/L. A 1652 1
2009/2010 11 Sokol Bakov n/Jiz. C 1616 Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice E 1
2009/2010 10 Sokol Bakov n/Jiz. C 1616 Tesař Patrik DDM Nymburk A 1596 1
2009/2010 7 Sokol Bakov n/Jiz. C 1616 Utratil Ferdinand TJ Sokol Tišice A 1488 0
2009/2010 5 Sokol Bakov n/Jiz. C 1616 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice D 1752 ½
2009/2010 1 Sokol Bakov n/Jiz. C 1616 Klos Jan TJ Spartak Čelakovice A 1320 1
2008/2009 11 Sokol Bakov n/J B 1596 Nejedlý Jiří TJ Neratovice B 1613 ½
2008/2009 10 Sokol Bakov n/J B 1596 Baloghová Darina Auto Škoda Ml.Boleslav B 1388 1
2008/2009 8 Sokol Bakov n/J B 1596 Hanuš Karel TJ Sokol Nymburk B 1564 1
2008/2009 7 Sokol Bakov n/J B 1596 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1678 0
2008/2009 6 Sokol Bakov n/J B 1596 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá n/L. D 1852 ½
2008/2009 2 Sokol Bakov n/J B 1596 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1524 ½
2008/2009 1 Sokol Bakov n/J B 1596 Žák Zbyněk TJ Sokol Pečky B 1830 1
2007/2008 11 Sokol Bakov n/Jiz. B 1613 Taraněnko Nikola ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1603 1
2007/2008 7 Sokol Bakov n/Jiz. B 1613 Vesecký Martin Sokol Pečky A 1735 0
2007/2008 9 Sokol Bakov n/J C 1613 Jech Miloš ŠK města Dobrovic C 1649 1
2007/2008 7 Sokol Bakov n/J C 1613 Verner Jan Neratovice C 1665 1
2007/2008 6 Sokol Bakov n/J C 1613 Hoch Václav Sokol Tišice A 1683 0
2007/2008 4 Sokol Bakov n/J C 1613 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 0
2007/2008 1 Sokol Bakov n/J C 1613 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovic D 1600 0
2006/2007 11 Sokol Bakov C 1535 Chmelík Ladislav ŠK měs.Dobrovice D 1579 0
2006/2007 10 Sokol Bakov C 1535 Kán Vojtěch AŠ Mladá BoleslavD 1616 0
2006/2007 8 Sokol Bakov C 1535 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1790 0
2006/2007 5 Sokol Bakov C 1535 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1726 0
2006/2007 3 Sokol Bakov C 1535 Musil Stanislav Joly Lysá E 1484 1
2006/2007 1 Sokol Bakov C 1535 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1830 0
2006/2007 11 Sokol Bakov B 1535 Štěrba Antonín Autoškoda Ml.Bol.B 1669 ½
2006/2007 10 Sokol Bakov B 1535 Cvrček Jaroslav Sokol Tišice B 1436 1
2006/2007 9 Sokol Bakov B 1535 Holka Antonín SE Mladá BoleslavC 1570 0
2006/2007 8 Sokol Bakov B 1535 Kastner Jan Joly Lysá D 1745 0
2006/2007 7 Sokol Bakov B 1535 Lejnar Karel Sokol Pečky A 1882 ½
2006/2007 6 Sokol Bakov B 1535 Jech Miloš ŠK měs.Dobrovice A 1684 ½
2006/2007 5 Sokol Bakov B 1535 Prášil Adam Autoškoda Ml.Bol.C 1418 0
2006/2007 4 Sokol Bakov B 1535 Linhartová Lenka Čelakovice A 1
2006/2007 2 Sokol Bakov B 1535 Hejdrych Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 1628 0
2006/2007 1 Sokol Bakov B 1535 Tesař Patrik Sokol Nymburk B 1
2005/2006 11 Sokol Bakov n/J D 1550 Partl Miloslav Sokol Tišice C 1728 0
2005/2006 10 Sokol Bakov n/J D 1550 Řezáč Jindřich Autoškoda MB C 1637 0
2005/2006 9 Sokol Bakov n/J D 1550 Mühl Josef Sokol Emerge MB D 1824 ½
2005/2006 8 Sokol Bakov n/J D 1550 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice D 1606 0
2005/2006 7 Sokol Bakov n/J D 1550 Formánek Jan HP Neratovice 1655 1
2005/2006 6 Sokol Bakov n/J D 1550 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1811 0
2005/2006 4 Sokol Bakov n/J D 1550 Meloun Miloš Brandýs n/L B 1
2005/2006 3 Sokol Bakov n/J D 1550 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1736 0
2005/2006 1 Sokol Bakov n/J D 1550 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1761 0
2005/2006 11 Sokol Bakov C 1550 Fabián Vladimír Sokol Pečky B 1760 0
2005/2006 10 Sokol Bakov C 1550 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 1761 ½
2005/2006 8 Sokol Bakov C 1550 Klobušiak Miroslav ŠK měs.Dobrovice B 1493 ½
2005/2006 7 Sokol Bakov C 1550 Křepelka Petr Sokol Sendražice B 1628 ½
2005/2006 6 Sokol Bakov C 1550 Jirk Jindřich Joly Lysá C 1847 1
2005/2006 3 Sokol Bakov C 1550 Jech Miloš ŠK měs.Dobrovice A 1654 0
2005/2006 2 Sokol Bakov C 1550 Huml Miroslav Sok.Polabí Kolín C 1791 0
2005/2006 1 Sokol Bakov C 1550 Mengr Miroslav Bohemia PoděbradyB 1
2004/2005 10 Sokol Bakov B 1560 Šulc František ŠK měs.Dobrovice B 1570 0
2004/2005 2 Sokol Bakov B 1560 Kliment Jiří Sokol Tišice A 1639 0
2004/2005 1 Sokol Bakov B 1560 Dušek Adolf Sokol Pečky C 1
2004/2005 10 Sokol Bakov n/J C 1560 Šulc František ŠK měs.Dobrovice C 1570 ½
2004/2005 9 Sokol Bakov n/J C 1560 Blažek David Sokol Emerge MB D 1
2004/2005 8 Sokol Bakov n/J C 1560 Kotulič Josef ŠK Karbo Benátky C 1554 1
2004/2005 7 Sokol Bakov n/J C 1560 Šoltys Roman ŠK měs.Dobrovice E 1422 1
2004/2005 6 Sokol Bakov n/J C 1560 Mlčoch Martin Autoškoda MB C 1
2004/2005 3 Sokol Bakov n/J C 1560 Mašek Karel ŠK Karbo Benátky B 1504 ½
2004/2005 2 Sokol Bakov n/J C 1560 Hanzlík Jiří ŠK měs.Dobrovice D 1407 0
2004/2005 1 Sokol Bakov n/J C 1560 Vaníček Lukáš Sokol Bakov n/J D 1
2003/2004 11 Sokol Bakov B 1541 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 1828 0
2003/2004 10 Sokol Bakov B 1541 Houška Bohumil Sokol Nymburk B 1859 1
2003/2004 9 Sokol Bakov B 1541 Štěrba Antonín Autoškoda Ml.Bol.B 1644 1
2003/2004 8 Sokol Bakov B 1541 Redek František ŠK měs.Dobrovice B 1360 1
2003/2004 7 Sokol Bakov B 1541 Kliment Jiří Sokol Tišice A 1586 0
2003/2004 6 Sokol Bakov B 1541 Postupa Martin Joly Lysá C 1699 0
2003/2004 5 Sokol Bakov B 1541 Mühl Josef Sokol Emerge MB C 1851 0
2003/2004 4 Sokol Bakov B 1541 Jeřábek Pavel Bohemia PoděbradyA 1872 0
2003/2004 3 Sokol Bakov B 1541 Heřmanský Milan ŠK měs.Dobrovice A 1425 0
2003/2004 2 Sokol Bakov B 1541 Zajíček Jaroslav Sokol Pečky B 1789 1
2003/2004 1 Sokol Bakov B 1541 Kejdana Pavel Sokol Brandýs A 1445 ½
2003/2004 8 Sokol Bakov n/J C 1541 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1795 ½
2003/2004 6 Sokol Bakov n/J C 1541 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1875 0
2003/2004 4 Sokol Bakov n/J C 1541 Daniel Jiří Sokol Nymburk C 1