Hráč Linhart Ondřej

Linhart Ondřej

User Pic
Jméno: Linhart Ondřej
Oddíl: Sokol Brandýs nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1507
Elo mezinárodní: 0
ID: 15553
FIDE ID: 0
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 4 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1503 Mühl Josef ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1729 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1503 Štěrba Antonín TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1629 0
2009/2010 2 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1503 Lach Vladimír ŠK Joly Lysá n/L. F 1458 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1503 Müller Josef Sokol Bakov n/Jiz B 1402 1
2008/2009 11 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1529 Jirk Jindřich ŠK JOLY Lysá n/L. D 1836 0
2008/2009 10 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1529 Netuka Petr ŠK JOLY Lysá n/L. E 1548 0
2008/2009 9 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1529 Klos Jiří Auto Škoda Ml.Boleslav B 1631 0
2008/2009 5 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1529 Kliment Jiří TJ Neratovice B 1613 0
2008/2009 3 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1529 Zoufalý Jiří ŠK města Dobrovice B 1531 0
2008/2009 2 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1529 Houška Bohumil TJ Sokol Nymburk B 1810 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1529 Štěrba Antonín Auto Škoda Mladá Boleslav C 1650 1
2008/2009 5 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1529 Vaníček Lukáš Sokol Bakov n/J C 1575 0
2008/2009 3 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1529 Jindra Josef TJ Sokol na Mělníce C 1515 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1529 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice E 1556 0
2007/2008 10 Sokol Brandýs n/L A 1553 Nedoma Marek AŠ Mladá Boleslav B 1689 1
2007/2008 9 Sokol Brandýs n/L A 1553 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/Jiz. B 1771 0
2007/2008 8 Sokol Brandýs n/L A 1553 Švehla Václav ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1826 0
2007/2008 4 Sokol Brandýs n/L A 1553 Hejdrych Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1624 0
2007/2008 3 Sokol Brandýs n/L A 1553 Fabián Vladimír TJ Sokol Český Brod B 1716 0
2007/2008 2 Sokol Brandýs n/L A 1553 Suchý František ŠK města Dobrovice A 1759 0
2007/2008 1 Sokol Brandýs n/L A 1553 Suchý Ladislav ŠK Kostelec n/ČL B 1684 0
2007/2008 9 Sokol Brandýs n/L. B 1553 Šoltys Roman ŠK města Dobrovic E 1528 1
2007/2008 8 Sokol Brandýs n/L. B 1553 Paldus Jan Sokol Bakov n/J C 1470 0
2007/2008 7 Sokol Brandýs n/L. B 1553 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce B 1489 ½
2007/2008 6 Sokol Brandýs n/L. B 1553 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav D 1816 0
2007/2008 4 Sokol Brandýs n/L. B 1553 Novotný Petr ŠK města Dobrovic C 1632 0
2007/2008 3 Sokol Brandýs n/L. B 1553 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 0
2007/2008 2 Sokol Brandýs n/L. B 1553 Nejedlý Jiří Neratovice C 1646 0
2007/2008 1 Sokol Brandýs n/L. B 1553 Kliment Jiří Sokol Tišice A 1599 1
2006/2007 11 Sokol Brandýs B 1539 Musil Stanislav Joly Lysá E 1484 ½
2006/2007 10 Sokol Brandýs B 1539 Verner Jan DK Emmy Neratovice 1500 0
2006/2007 9 Sokol Brandýs B 1539 Jech Miloš ŠK měs.Dobrovice C 1684 0
2006/2007 8 Sokol Brandýs B 1539 Odnoha David Sokol na Mělníce B 1688 1
2006/2007 7 Sokol Brandýs B 1539 Paldus Jan Sokol Bakov C 1
2006/2007 6 Sokol Brandýs B 1539 Novák Ivan SE Ml. Boleslav D 1819 0
2006/2007 5 Sokol Brandýs B 1539 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1830 0
2006/2007 4 Sokol Brandýs B 1539 Hanzlík Jiří ŠK měs.Dobrovice D 1404 ½
2006/2007 3 Sokol Brandýs B 1539 Štěrba Antonín AŠ Mladá BoleslavD 1669 0
2006/2007 2 Sokol Brandýs B 1539 Šoltys Roman ŠK měs.Dobrovice E 1436 ½
2006/2007 1 Sokol Brandýs B 1539 Mašek Karel ŠK Karbo Benátky B 1503 1
2006/2007 11 Čelakovice A 1539 Blechta Václav ml. Sokol Tišice B 1
2006/2007 10 Čelakovice A 1539 Klein Milan SE Mladá BoleslavC 1931 ½
2006/2007 9 Čelakovice A 1539 Voborník Bořivoj Joly Lysá D 1764 0
2006/2007 8 Čelakovice A 1539 Eisner Oldřich ml. Sokol Pečky A 1798 ½
2006/2007 7 Čelakovice A 1539 Suchý František ŠK měs.Dobrovice A 1726 0
2006/2007 5 Čelakovice A 1539 Kabát Josef Sokol Brandýs nL A 1813 1
2006/2007 4 Čelakovice A 1539 Havlík Lumír Sokol Bakov B 1629 0
2006/2007 2 Čelakovice A 1539 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1625 1
2006/2007 1 Čelakovice A 1539 Diviš Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.B 1875 0
2005/2006 11 Brandýs n/L B 1467 Šulc František ŠK měs.Dobrovice C 1588 ½
2005/2006 7 Brandýs n/L B 1467 Rataj Jiří Autoškoda MB C 1527 0
2005/2006 6 Brandýs n/L B 1467 Balogh Eugen Sokol Emerge MB D 1
2005/2006 5 Brandýs n/L B 1467 Hanzlík Jiří ŠK měs.Dobrovice D 1425 ½
2005/2006 4 Brandýs n/L B 1467 Matoulek Petr Sokol Bakov n/J D 1367 1
2005/2006 3 Brandýs n/L B 1467 Kotulič Josef ŠK Karbo Benátky C 1544 1
2005/2006 2 Brandýs n/L B 1467 Heřmanský Milan ŠK měs.Dobrovice E 1490 ½
2005/2006 1 Brandýs n/L B 1467 HP Neratovice 1
2005/2006 11 Spartak Čelákovice 1467 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1810 ½
2005/2006 10 Spartak Čelákovice 1467 Velík Jan Aero Odolena Voda 1972 0
2005/2006 8 Spartak Čelákovice 1467 Martinec Karel Kralupy n/Vlt B 1889 0
2005/2006 7 Spartak Čelákovice 1467 Šavrda Jan Kralupy n/Vlt C 1694 1
2005/2006 6 Spartak Čelákovice 1467 Pracht Martin DDM Mělník 1683 0
2005/2006 5 Spartak Čelákovice 1467 Tyban Vladislav Libčice n/Vltavou 1661 0
2005/2006 4 Spartak Čelákovice 1467 Leník Jiří Slovan Velvary 1705 1
2005/2006 3 Spartak Čelákovice 1467 Richter Martin Bakov n/Jizerou B 1985 0
2005/2006 2 Spartak Čelákovice 1467 Krejcárek Antonín Brandýs n/Labem 1694 ½
2004/2005 11 Čelakovice A Pšenička Oldřich AERO Odolená VodaA 1900 0
2004/2005 10 Čelakovice A Pilinský Michal Sokol Tišice A 1797 0
2004/2005 9 Čelakovice A Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice A 1626 ½
2004/2005 8 Čelakovice A Kišari Jan Sokol Brandýs A 1888 0
2004/2005 7 Čelakovice A Hanibal Kamil Sokol Emerge MB C 1933 0
2004/2005 6 Čelakovice A Richter Martin Sokol Bakov B 1999 0
2004/2005 5 Čelakovice A Charous Zdeněk Sokol Pečky C 1655 1
2004/2005 4 Čelakovice A Postupa Martin Joly Lysá C 1889 0
2004/2005 2 Čelakovice A Navrátil Oldřich Autoškoda Ml.Bol.B 1759 0
2004/2005 1 Čelakovice A Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 1787 0
2004/2005 9 Sokol Brandýs B Schuster Jan DDM Mělník A 0
2004/2005 7 Sokol Brandýs B Klomínský Václav Easy E.Kralupy D 1443 0
2004/2005 6 Sokol Brandýs B Jankásek Filip Sokol Tišice B 1
2004/2005 5 Sokol Brandýs B Verner Jan TJ Neratovice C 1
2004/2005 3 Sokol Brandýs B Dlesk Martin Easy E.Kralupy E 1
2004/2005 2 Sokol Brandýs B Verner Vladimír Easy E.Kralupy D 1263 ½
2003/2004 10 Sokol Brandýs A Stypa Zdeněk Sokol Tišice A 0
2003/2004 8 Sokol Brandýs A Herčík Petr Sokol Emerge MB C 1592 ½
2003/2004 7 Sokol Brandýs A Macek Kamil Bohemia PoděbradyA 1550 0
2003/2004 3 Sokol Brandýs A Koranda Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 1545 0
2003/2004 9 Sokol Brandýs B Nersisyan Telman Easy E.Kralupy E 1410 0
2003/2004 8 Sokol Brandýs B Utratil Ferdinand Sokol Tišice B 1551 ½
2003/2004 7 Sokol Brandýs B Kozelka Jaroslav Easy E.Kralupy D 1673 0
2003/2004 6 Sokol Brandýs B Kopecký Petr ŠK Sp.Čelakovice A 1688 0
2003/2004 5 Sokol Brandýs B Pracht Martin ŠK Mělník 1885 C 1613 0
2003/2004 4 Sokol Brandýs B Zeis Radek Easy E.Kralupy E ½
2003/2004 3 Sokol Brandýs B Utratil Ferdinand Sokol Tišice B 1551 0
2003/2004 2 Sokol Brandýs B Kozelka Jaroslav Easy E.Kralupy D 1673 0
2003/2004 1 Sokol Brandýs B Kopecký Petr ŠK Sp.Čelakovice A 1688 0