Hráč Mazura Tomáš

Mazura Tomáš

User Pic
Jméno: Mazura Tomáš
Oddíl: ŠK Bohemia Pardubice z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1842
Elo mezinárodní: 1822
ID: 4615
FIDE ID: 322741
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 SK Bohemia Pardubice 1839 1837 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici A 1958 1934 ½
2018/2019 6 SK Bohemia Pardubice 1835 1837 Konrád František Sokol Zajecice 1789 1781 ½
2018/2019 5 SK Bohemia Pardubice 1835 1837 Pulkrábek Aleš TJ Spartak Letohrad 1646 1649 1
2018/2019 3 SK Bohemia Pardubice 1850 1848 Petrík Peter SK pri DDM Litomysl 1786 1774 0
2018/2019 11 SK Bohemia Pardubice B 1846 1837 Janoušek Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1654 1643 ½
2018/2019 10 SK Bohemia Pardubice B 1846 1837 Půlpán Ondřej 2222 SK Polabiny F 1537 1514 1
2018/2019 8 SK Bohemia Pardubice B 1839 1837 Nešpůrek Jan SK Rapid Pardubice C 1591 1580 1
2018/2019 5 SK Bohemia Pardubice B 1840 1848 Janda Lubomír SO Hlinsko B 1771 1803 ½
2018/2019 4 SK Bohemia Pardubice B 1840 1848 Tyč Miroslav Zelezne hory 1714 1709 ½
2018/2019 3 SK Bohemia Pardubice B 1850 1848 Hájek Jaroslav TJ SO Chrudim B 1925 1926 ½
2018/2019 2 SK Bohemia Pardubice B 1850 1848 Seidl Zdeněk Eurobit 1856 1858 ½
2017/2018 11 SK Bohemia Pardubice B 1861 1866 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1915 1889 0
2017/2018 10 SK Bohemia Pardubice B 1857 1866 Vančura Milan Zelezne hory 1632 1703 1
2017/2018 9 SK Bohemia Pardubice B 1850 1866 Zámečník Jan SO Hlinsko B 1839 1847 ½
2017/2018 8 SK Bohemia Pardubice B 1850 1866 Cach Ondřej 2222 SK Polabiny G 1755 1699 1
2017/2018 7 SK Bohemia Pardubice B 1871 1866 Janoušek Petr SK Rapid Pardubice C 1621 1603 ½
2017/2018 6 SK Bohemia Pardubice B 1871 1866 Navrátil Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1701 1732 0
2017/2018 4 SK Bohemia Pardubice B 1857 1866 Jouza Petr Sokol Lazne Bohdanec 1658 1669 ½
2017/2018 3 SK Bohemia Pardubice B 1857 1866 Sukdolák Radek TJ CHS Chotebor B 1931 1958 0
2017/2018 2 SK Bohemia Pardubice B 1857 1866 Gregor Jiří 2222 SK Polabiny F 1757 1767 ½
2017/2018 1 SK Bohemia Pardubice B 1884 1876 Joukl Jakub SK Rapid Pardubice B 1666 1666 1
2015/2016 10 ŠK Bohemia Pardubice 1873 1912 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 0
2015/2016 9 ŠK Bohemia Pardubice 1873 1912 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto B 1746 1770 ½
2015/2016 7 ŠK Bohemia Pardubice 1873 1912 Kubeš Ivan TJ Sokol Zaječice 1668 1691 1
2015/2016 6 ŠK Bohemia Pardubice 1873 1912 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1777 1771 0
2015/2016 5 ŠK Bohemia Pardubice 1873 1912 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1887 1894 0
2015/2016 4 ŠK Bohemia Pardubice 1873 1912 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 1
2015/2016 2 ŠK Bohemia Pardubice 1873 1912 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny D 1938 1923 1
2015/2016 1 ŠK Bohemia Pardubice 1873 1912 Schaffer David TJ Štefanydes Polička B 1702 1718 ½
2015/2016 11 ŠK Bohemia Pardubice B 1873 1912 Veselý Emanuel Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 ½
2015/2016 10 ŠK Bohemia Pardubice B 1873 1912 Hanus Lukáš ŠO Hlinsko 1799 1777 ½
2015/2016 9 ŠK Bohemia Pardubice B 1873 1912 Šilar Lubomír Šachový spolek Železné hory 2094 2114 0
2015/2016 8 ŠK Bohemia Pardubice B 1873 1912 Hájek Jaroslav TJ ŠO Chrudim B 1895 1894 0
2015/2016 7 ŠK Bohemia Pardubice B 1873 1912 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1871 1865 1
2015/2016 5 ŠK Bohemia Pardubice B 1873 1912 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička D 1799 1815 0
2015/2016 4 ŠK Bohemia Pardubice B 1873 1912 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1920 1919 ½
2015/2016 2 ŠK Bohemia Pardubice B 1873 1912 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř B 1959 1971 ½
2014/2015 10 ŠK Bohemia Pardubice B 1914 1913 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny E 1766 1863 ½
2014/2015 9 ŠK Bohemia Pardubice B 1914 1913 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim B 1773 1773 1
2014/2015 7 ŠK Bohemia Pardubice B 1914 1913 Londin Milan ŠO Hlinsko A 1783 1815 1
2014/2015 6 ŠK Bohemia Pardubice B 1914 1913 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko B 1832 1867 0
2014/2015 3 ŠK Bohemia Pardubice B 1914 1913 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1844 1828 ½
2014/2015 2 ŠK Bohemia Pardubice B 1914 1913 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř C 1826 1886 1
2014/2015 10 ŠK Bohemia Pardubice 1914 1913 Jedličková Petra Sokol Zaječice 1634 1668 1
2014/2015 9 ŠK Bohemia Pardubice 1914 1913 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl 1594 1625 1
2014/2015 8 ŠK Bohemia Pardubice 1914 1913 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 1
2014/2015 6 ŠK Bohemia Pardubice 1914 1913 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 1995 1985 0
2014/2015 3 ŠK Bohemia Pardubice 1914 1913 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravská Třebová 1553 1521 ½
2013/2014 11 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1932 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 ½
2013/2014 10 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1932 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička D 1677 1684 1
2013/2014 8 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1932 Hon Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 1
2013/2014 7 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1932 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 1896 1864 1
2013/2014 5 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1932 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1848 1847 ½
2013/2014 3 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1932 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 1
2013/2014 2 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1932 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1842 1871 ½
2013/2014 1 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1932 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny E 1553 1612 ½
2012/2013 11 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1935 Hon Jiří Rapid Pardubice D 1829 1839 ½
2012/2013 9 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1935 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim C 1653 1
2012/2013 6 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1935 Navrátil Zdeněk TJ Spartak Choceň 1756 1
2012/2013 4 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1935 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1715 1749 1
2012/2013 1 ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1935 Hanus Lukáš ŠO Hlinsko 1347 ½
2012/2013 6 ŠK Bohemia Pardubice 1952 1935 Vondráček Emil TJ Jiskra Heřm. Městec 1663 ½
2012/2013 5 ŠK Bohemia Pardubice 1952 1935 Žídek Jan Sokol Zaječice 1000 1
2011/2012 11 ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 ½
2011/2012 10 ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 Hanus Michal ŠO DDM Hlinsko 1922 1865 1
2011/2012 9 ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1732 ½
2011/2012 8 ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 Krys Jan TJ ŠO Chrudim C 1673 ½
2011/2012 7 ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 Horník Jaromír Rapid Pardubice E 1666 1
2011/2012 5 ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 Janeček František TJ Spartak Choceň 1817 1775 1
2011/2012 2 ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička D 1533 1
2011/2012 1 ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 Janko Jan Rapid Pardubice D 1821 1773 1
2011/2012 11 ŠK Bohemia Pardubice 1954 1954 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1941 1927 0
2011/2012 8 ŠK Bohemia Pardubice 1954 1954 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1859 0
2011/2012 7 ŠK Bohemia Pardubice 1954 1954 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk 1833 1840 ½
2011/2012 2 ŠK Bohemia Pardubice 1954 1954 Vávra Radim Rapid Pardubice C 2045 2057 0
2010/2011 8 ŠK Bohemia Pardubice "B" 2028 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny "E" 1808 1
2010/2011 7 ŠK Bohemia Pardubice "B" 2028 Pačovský Martin TJ Jiskra Heřmanův Městec 1916 1
2010/2011 6 ŠK Bohemia Pardubice "B" 2028 Slabý Miloš ŠK Rapid Matadors 1846 1
2010/2011 5 ŠK Bohemia Pardubice "B" 2028 Navrátil Václav TJ Spartak Choceň 1706 1
2010/2011 1 ŠK Bohemia Pardubice "B" 2028 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1795 ½
2010/2011 11 ŠK Bohemia Pardubice 2028 Mašek Miroslav TJ Pankrác "B" 2191 ½
2010/2011 10 ŠK Bohemia Pardubice 2028 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové "B" 2039 1
2010/2011 4 ŠK Bohemia Pardubice 2028 Duczynski Martin ŠK AD Jičín "B" 2127 0
2010/2011 2 ŠK Bohemia Pardubice 2028 Postupa Martin JOLY Lysá nad Labem "B" 2049 0
2009/2010 11 ŠK Bohemia Pardubice B"" 1940 Sokol Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1629 ½
2009/2010 10 ŠK Bohemia Pardubice B"" 1940 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1898 1
2009/2010 6 ŠK Bohemia Pardubice B"" 1940 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Pardubice 1793 ½
2009/2010 5 ŠK Bohemia Pardubice B"" 1940 Zoubek David ŠK Rapid Predators 1625 ½
2009/2010 2 ŠK Bohemia Pardubice B"" 1940 Onderek David TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2190 0
2009/2010 1 ŠK Bohemia Pardubice B"" 1940 Slabý Miloš ŠK Rapid Rangers 1860 1
2009/2010 8 ŠK Bohemia Pardubice 1940 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1977 1
2009/2010 7 ŠK Bohemia Pardubice 1940 Mičánek Tomáš ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2122 0
2009/2010 6 ŠK Bohemia Pardubice 1940 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 ½
2009/2010 4 ŠK Bohemia Pardubice 1940 Ciešlak Leszek ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 1972 ½
2009/2010 3 ŠK Bohemia Pardubice 1940 Česenek Jiří TJ SOKOL Zaječice 1920 1
2008/2009 11 ŠK Bohemia Pardubice B 1962 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny E 1879 1
2008/2009 10 ŠK Bohemia Pardubice B 1962 Šťulík Jiří ŠO DDM Hlinsko 1741 1
2008/2009 9 ŠK Bohemia Pardubice B 1962 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 ½
2008/2009 8 ŠK Bohemia Pardubice B 1962 Hrnčiarik Karel AKIS Pardubice 1774 ½
2008/2009 7 ŠK Bohemia Pardubice B 1962 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C 1956 0
2008/2009 6 ŠK Bohemia Pardubice B 1962 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2008/2009 5 ŠK Bohemia Pardubice B 1962 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1758 ½
2008/2009 4 ŠK Bohemia Pardubice B 1962 Zoubek David ŠK Rapid Teenagers 1621 1
2008/2009 3 ŠK Bohemia Pardubice B 1962 Komárek David TJ Štefanydes Polička C 2141 0
2008/2009 2 ŠK Bohemia Pardubice B 1962 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1582 ½
2008/2009 1 ŠK Bohemia Pardubice B 1962 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 0
2005/2006 8 Eurokomplex Pardubice 1961 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1936 ½
2005/2006 6 Eurokomplex Pardubice 1961 Žák Pavel TJ + DDM Chrudim B 1590 ½
2005/2006 8 KONTAX Pardubice 1961 Kůs Martin TJ+DDM Chrudim C 1503 1
2005/2006 7 KONTAX Pardubice 1961 Dudek Vladimír 2222 ŠK Polabiny C 1723 1
2005/2006 3 KONTAX Pardubice 1961 Pavlovec Vladimír Jiskra Heřmanův Městec 1897 1
2005/2006 1 KONTAX Pardubice 1961 Skokan Jan Holcim Prachovice 1816 ½
2004/2005 11 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1983 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto 1799 ½
2004/2005 5 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1983 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1922 0
2004/2005 2 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1983 Janko Jan Synpo Pardubice 1816 ½
2003/2004 8 H. Městec 1824 Pyskatý Jindřich Infinity E 1809 ½
2003/2004 6 H. Městec 1824 Krys Jan Chrudim D 1401 1
2003/2004 5 H. Městec 1824 Kohoutek Tomáš Chrudim C 1829 1
2003/2004 4 H. Městec 1824 Skokan Jan Prachovice 1731 1
2003/2004 3 H. Městec 1824 Česenek Jiří Zaječice 1948 0
2003/2004 2 H. Městec 1824 Pavlík Ivo Krucemburk 1
2003/2004 1 H. Městec 1824 Nožička Karel Polabiny C 1
2003/2004 11 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 Pokorný Jan ŠO+DDM Chrudim B 1770 ½
2003/2004 10 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 Novotný Karel TJ Lanškroun 1584 1
2003/2004 9 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 ½
2003/2004 8 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 Růžička Filip TJ Synthesia Pardubice C 1100 1
2003/2004 6 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1948 1
2003/2004 5 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1525 1
2003/2004 4 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 Havrlík Pavel SK Žamberk 1879 0
2003/2004 2 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 Vodička Pavel Plzeňka Pardubice 2009 ½
2003/2004 1 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1827 ½